Kas yra Steemas

„Steem“ yra žetono, kurį galima nusipirkti ir parduoti atviroje rinkoje, pavadinimas, pagrįstas „blockchain“ pagrindu sukurta „Steemit“ platforma.

„Steemit“ yra platforma, leidžianti leidėjams užsidirbti pajamų iš savo turinio, kuri veikia panašiai kaip ir daugelis kitų socialinio turinio tinklų.

Pagalvokite apie „Reddit“, bet tokiu būdu, kuris moka rašytojams ir turinio kuratoriams.

Steemit pagrindinis puslapis

Steemito pagrindinis puslapis

„Steemit“ apdovanoja rašytojus, kai jų turinys gauna aukštą balsą, taip pat apdovanoja žmones, kurie padeda kurti geriausią turinį, palaikydami kitų žmonių turinį..

„Steem“, viena iš trijų „Steem“ platformos siūlomų valiutų, yra neatsiejama šios sistemos dalis.

Kaip veikia Steem?

Norėdami iš tikrųjų sutelkti dėmesį į „Steem“, turime šiek tiek peržvelgti „Steemit“ platformą.

Kiekvieną dieną „Steemit“ tinklas kuria naujus „Steem“ įrenginius ir platina juos savo vartotojams. Tada vartotojai gali iškeisti šiuos vienetus į atvirą rinką į „Bitcoin“, kitas kriptovaliutas ar „fiat“.

„Steemit“ turinio ir kriptovaliutų bendruomenėje iš tikrųjų surinko šiek tiek „garo“ (atleiskite blogą kalambūrą), nes tai praktiškai leidžia visiems rašyti įdomiomis temomis ir pradėti užsidirbti pinigų.

„Steemit“ skiriasi nuo kitų kriptovaliutų, tokių kaip „Bitcoin“, nes ji nesiremia tik kasyba kuriant naujus valiutos vienetus. Nors techniškai galite išgauti „Steem“, tinklas sukuria naujus „Steemit“ valiutos vienetus ir automatiškai juos paskirsto žmonėms, kurie rašo platformoje ir kuria su ja. Gauta suma koreliuoja su jūsų parašyto turinio teigiamų įvertinimų skaičiumi ir suma, kuria dalyvaujate svetainėje (balsavimas ir komentavimas).

Steemit išsprendžia didžiulę turinio pasaulio problemą.

Už „Steemit“ ribų dabartinė turinio ekonomika yra sugedusi.

Turinio kūrėjai sunkiai dirba, kad sukurtų nuostabų turinį, tačiau jų vienintelis būdas gauti pajamų yra reklama, filialų rinkodara, skaitytojų nukreipimas į kanalą ar kitas būdas panaudoti savo turinį norint gauti atlyginimą.

Kadangi nėra jokio būdo tiesiogiai užsidirbti iš savo sunkaus darbo, geriausiems turinio kūrėjams dažnai tenka pasikliauti dalykais ir turinio kryptimi galinčia iš esmės paveikti dalykus..

Tačiau tai tik pradžia.

Ne tik dabartiniai pajamų gavimo būdai gali sugadinti patikimumą, bet ir tapo vis mažiau veiksmingi. Turinio vartotojai įrodė, kad labai nemėgsta mokėti už internetinį turinį. Didelis turinio, kurį galima rasti internete, kiekis kartu su bendru vengimu vartoti turinį, dėl kurio reikia įtraukti į baltąjį sąrašą ar rizikuoti praleisti užmokestį.

Pavyzdžiui, skaitmeninę reklamą labai sumažino sprogus skelbimų blokavimas. 2016 metų pabaigoje, visame pasaulyje buvo maždaug 615 milijonų JAV dolerių, blokuojančių skelbimus, žmonių, blokuojančių skelbimus, procentas nuolat auga.

Tai veikia tiek atskirus turinio kūrėjus, tiek didelio masto žiniasklaidos kompanijas. Dešimtys leidinių dabar prašo jus „įtraukti į baltąjį sąrašą“, kad galėtumėte perskaityti jų turinį, ir, kaip jūs galite įsivaizduoti, išvaro atsitiktinius skaitytojus kariais.

Kitame turinio mainų gale „Steemit“ platforma skatina turinio vartotojus natūraliai ir organiškai bendrauti su perskaitytu turiniu. Žmonės, kurie įvertino ir padeda kurti geriausią svetainės turinį, taip pat komentatoriai, prisidedantys prie diskusijų, platforma apdovanoja.

Patikimas monetų tiekimas ir tvarumas

Steemit iš tikrųjų turi tris skirtingus valiutos vienetus: Steem, Steem Power ir Steem Dollars.

Steem

Steem:

„Steem“ yra perkamas ir parduodamas atviroje rinkoje taip pat, kaip ir bet kurį kitą ženklą. Laikydamas Steemą ilgą laiką, nes „Steemit“ platforma sukuria daugiau kiekvieną dieną, ir jūs rizikuojate praskiesti. „Steem“ šiuo metu dėl šios produkcijos kasmet mažėja 9,5 proc. Tačiau „Steem“ kaina paprastai pakilo, o kai kurie investuotojai sugebėjo žymiai kovoti su „Steem“ valdoma infliacija ir pelnu.

Didžiulė galia:

Pirkdami „Steem“ maitinimo bloką, jo negalima parduoti 13 savaičių. Iš pradžių tai buvo dvejų metų laikotarpis, siekiant užkirsti kelią žmonėms staiga išleisti visus savo vienetus į rinką ir sumažinti kainą. Iš esmės tai yra ilgalaikė investicija į platformą, nes „Steem Power“ blokų turėjimas suteikia jums teisę į proporcingą tinklo nuosavybę. Taigi, didėjant tinklui (koks jis buvo), didės ir jūsų nuosavybės dalis.

Šiuo metu maždaug 15% kasdien sukuriamo naujojo „Steem“ yra paskirstoma žmonėms, turintiems „Steem“ maitinimo blokus kaip papildomus „Steem“ maitinimo blokus. Likę 85% tenka turinio kūrėjams ir kuratoriams.

Pusė to, ką turinio kūrėjai gauna išmokėdami už įrašą, yra „Steem Power“ vienetai.

Kuo daugiau turėsite „Steem“ maitinimo blokų, tuo daugiau bus skaičiuojami jūsų balsai, padedantys vartotojams sukurti daugiau įtakos svetainėje. Taip pat gausite didesnę išmoką, kai įvertinsite kito asmens darbą, o kai įvertinsite kito asmens turinį, jie taip pat gaus didesnį atlyginimą..

Steem doleriai:

„Steem Dollars“ yra dar viena „Steemit“ valiutos rūšis ir turi būti stabili. Stiprieji doleriai susieti su JAV doleriu. Kai turinio kūrėjai kuria populiarų turinį, 50% jų užmokesčio už įrašą bus Steem Dollars (likusi dalis bus Steem Power vienetai)..

Steem doleriai yra įdomūs, nes jie suteikia turinio kūrėjams tris skirtingus pasirinkimus:

  1. Konvertuokite „Steem“ dolerius į „Steem“ ir parduokite jį atviroje rinkoje (išgryninti). Tai trunka apie 3,5 dienos.
  2. Laikykite „Steem“ dolerius ir iš esmės uždirbti 10% palūkanų.
  3. Keiskite „Steem“ dolerius į „Steem Power“ (ilgalaikis investavimas).

Patikimas paskirstymas ir tiekimas:

„Steemit“ platforma kiekvieną dieną kuria naujus žetonus.

  • 15% šių naujų vienetų proporcingai paskirstomi žmonėms, turintiems „Steem Power“.
  • 85% šių naujų vienetų išmokama turinio kūrėjams, balsuotojams ir komentatoriams.

Turinio kūrėjai, kurie kuria vertą mokamą turinį, pusę kompensacijos gauna „Steem Dollar“ vienetais, o likusią dalį – „Steem Power“ (užrakinta 2 metams)..

Steem istorija:

Steemit įkūrė Nedas Scottas ir „BitShares“ generalinis direktorius, Danas Larimeris 2016 m.

Ši koncepcija buvo įvesta a dokumentas 2016 m. kovo mėn. Ja buvo siekiama sukurti socialinio turinio platformą, panašią į „Reddit“, bet kur teksto turinys ir metaduomenys buvo išsaugoti „blockchain“. „Blockchain“ naudojimas taip pat palengvintų sistemos, kuri atlygintų komentarus ir įrašus, sukūrimą.

„Steemit“ taip pat pristatė reputacijos sistemą, pagal kurią sąskaitos gali gauti pastabas, turinčias įtakos jų reputacijai, bandant skatinti gerą elgesį internete (iki pasimatymo, troliai).

„Steemit“ buvo priverstas veikti decentralizuotame tinkle, vadinamame „Steem“, kur žetonai galėjo tekėti be trinties tarp platformos ir vartotojų. „Steem“ paskyros sukuriamos tam, kad būtų galima sąveikauti su „Steem“ duomenų baze naudojant paprastus vartotojo pasirinktus raidinius ir skaitmeninius pavadinimus (kurie yra daug lengvesni nei kriptografiniai maišos variantai).

Steemas naudoja „akcijų paketo įrodymą“, kad pasiektų sutarimą, kai „Steem“ suinteresuotosios šalys pasirenka sąskaitas (vadinamas liudytojais).. Pagal „Steem“ baltraštį:

„75% sukurtų naujų žetonų skiriami atlygio fondui, kuris yra padalintas tarp autorių ir kuratorių, finansuoti. 15% naujų žetonų suteikiama [Steem Power] turėtojams. Likę 10% moka liudytojai, kad jie valdytų „blockchain“.

Steem prekybos istorija

Steemas nepanašus į daugumą kitų rinkoje esančių žetonų.

Tai nepaprastai funkcionalu tam, kam jis skirtas, ir jokiu būdu nėra skirtas vertybių saugojimui.

Steem monetų rinkos dangtelis

Steem kaina paprastai visada kris. Tai skirta leisti turinio kūrėjams ir kuratoriams išsimokėti, o „Steemit“ platforma kiekvieną dieną kuria naujus žetonus.

Tiesa, tai neturi mažėti. Jei „Steemit“ platforma ir toliau gerokai augs, kaina turėtų pakilti. Tačiau verta atkreipti dėmesį į natūralų spaudimą mažėti dėl padidėjusio pasiūlos ir „grynųjų pinigų“ naudojimo atvejo.

Štai kodėl „Steemit“ turi tris skirtingus valiutų tipus („Steem“, „Steem Power“, „Steem Dollars“).

Kiekvienas skirtas skirtingam tikslui.

Kur galima nusipirkti Steem?

Jei jus domina pirkti „Steem“, galite tai padaryti vienoje iš daugybės skirtingų prekybos vietų.

Galbūt paprasčiausias būdas įsigyti „Steem“ yra pasinaudoti mainais, kuriuos jau naudojate. Panašu, kad „Bittrex“ yra populiariausias būdas pirkti ir parduoti „Steem“ maždaug 73 proc. visos Steem / BTC apimties. „Poloniex“ yra turbūt kitas geriausias jūsų pasirinkimas. Naudodamiesi viena iš šių biržų turėsite pirkti ir parduoti „Steem“ atviroje turgavietėje, taip pat laikyti jį atitinkamoje piniginėje, susietoje su ta birža..

Taip pat galite naudoti tokią paslaugą kaip Shapeshift.io norėdami iškeisti skirtingas poras į „Steem“, turėtumėte turėti paskirties piniginę, kad galėtumėte laikyti pirkinį.

„Steem“ prieš „Micropayments“

Mikrofoninių mokėjimų naudojimas dažnai iškyla diskutuojant apie bet kokio tipo turinio uždirbimą.

Daugelis žmonių taip pat klaidingai nurodo „Steemit“ platformą, kuri naudojasi mikrofonais, kad viskas vyktų sklandžiai.

Steemit iš tikrųjų savo dokumente aiškiai nurodo, kad, jo manymu, mikrokolas neveikia, nurodant Clay Shirky straipsnis apie mikrokolas (nuo 2000 m. gruodžio 19 d., nepamirškite):

„Sandoris negali būti tiek vertas, kiek reikalingas sprendimas, bet tiek vertas, kad tas sprendimas būtų automatinis. Bet koks sprendimas pirkti, kad ir koks mažas, kelia tam tikrą nerimą, ir tai kyla ne iš naudojamos sąsajos ar reikalingo laiko, o dėl paties sprendimo priėmimo..

Kaip ir visus mokėjimus, reikia atlikti palyginimą: „Ar tiek daug X verta tiek daug Y?“ Dėl šio fakto susidaro minimalios protinių operacijų išlaidos, kurių negalima optimizuoti, nes vienintelis sandoris, kurį vartotojas norės patvirtinti negalvodamas, bus tas, kuris jam nieko nekainuoja, o tai nėra jokia operacija “.

– Molis Širkis

Įdomu pažymėti, kaip „Steemit“ nuėjo nuo to, kad pašalino iš vartotojo kompensavimo prievolę ir įtraukė ją į tinklą.

Taigi, iš kur pinigai?

Steemit tinklas veikia kurdamas naujus valiutos vienetus, kurie skiriami žmonėms, kurie saugo ir dalyvauja tinkle. Šiuos žetonus galima parduoti rinkoje už „fiat“ ar kitus žetonus.

Tai taip pat gali būti vertinama kaip naujų akcijų išleidžianti akcinė bendrovė surinkti pinigų apyvartiniam kapitalui.

Kitas būdas pažvelgti į tai yra žiūrėti į naujos valiutos išleidimą kaip į mokestį žmonėms, kurie naudojasi tinklu. Dėl nuvertėjimo dėl naujos „Steem“ emisijos valiuta šiek tiek sumažėja, tuo pačiu apdovanojant aktyvius platformoje žmones.

Galiausiai „Steem“ kaina labai priklauso nuo atviros rinkos pasiūlos ir paklausos jėgų.

Paskutinės mintys

Steemitas atrodo kaip nuostabi savarankiška turinio kūrėjų, kuratorių ir tinklą saugančių žmonių ekosistema.

Jis įsikūręs pramonėje, kuri yra pernelyg subrendusi pokyčiams ir pateikia vertybinį pasiūlymą, su kuriuo sunku konkuruoti.

Tačiau vienas iš pagrindinių klausimų, su kuriuo kovojau sklaidydamas „Steem“ valiutą, buvo, “Kodėl kas nors pirktų” Steem “, jei jis nuolat ir nuosekliai mažės?”

Kiekvienais metais beveik garantuojamas maždaug 10% spaudimas žemyn. Steemas taip pat atrodo, kad „Steemit“ valiutos vartotojai naudojasi „grynaisiais pinigais“ iš platformos.

Radau keletą taškų prieš savo pirminę prielaidą.

Norėdami, kad slėgis žemyn iš esmės suluošintų „Steemit“ platformą, turėtume manyti, kad esama didelio sąstingio. „Steem“ apskritai pastebėjo gana didelį augimą vien tik 2017 m., O nuo jo pristatymo pradėta tik šiek tiek daugiau nei pusantrų metų..

Steemit dar net nesinaudojo kūrėjų, kuratorių ir įtakotojų reikšmingo tinklo efekto pranašumais. Daugelis straipsnių apie „Steemit“ taip pat neturėjo galimybės paieškos sistemose užimti pakankamai aukštą vietą, o tai apribojo jų bendrą potencialų srautą.

„Steemit“ beveik neišnaudojo savo galimybių paviršiaus. Pagal naujausią mano rastą „Steemit“ vartotojų skaičių vidutinis mėnesio vartotojų skaičius siekė 26 000. Palyginimui, „Reddit“ turi apie 542 milijonus vartotojų per mėnesį.

Be to, „Steem“ maitinimo blokai yra užrakinti dvejiems metams ir suteikia vartotojams gana skatinamųjų privalumų. „Steem Power“ vienetų turėtojai gauna kompensaciją ne tik už dividendus, bet ir apie potencialiai greitai augančios svetainės ateitį..

Svarbu pažymėti, kad tai nėra patarimas investuoti ir yra skirtas tik supažindinti jus su keletu punktų, kurie padėtų geriau suprasti, kur galėtų būti šis ženklas ir platforma ateityje.

Jei esate rašytojas arba tiesiog ieškote naujų forumų, kuriuos galite perskaityti, apsilankykite „Steem“ bendruomenėje ir platformoje. Susidursite su įdomiomis asmenybėmis, keliomis vertingomis idėjomis ir galbūt net uždirbsite šiek tiek pinigų kelyje.

Šis straipsnis taip pat yra geras įvadas, tačiau „Steem“ ir „Steemit“ techniniai aspektai yra daug daugiau nei atrodo akimis..

Aš labai rekomenduoju patikrinti Baltas popierius norėdami gauti daugiau informacijos (tai vienas geresnių).