Išsamiai pažvelkite į „Verge“ kriptovaliutą & Platforma

„Verge“ yra į privatumą orientuota kriptovaliuta, kurios tikslas – išlaikyti operacijas anoniminėmis ir neatsekamomis, tuo pačiu užtikrinant didelę apyvartą ir greitą patvirtinimo laiką.

Projektas yra visiškai atviro kodo ir vadovaujamas bendruomenės. Už „Verge“ nėra įmonės ar fondo. Tiesą sakant, pagrindinė komanda pasirašė „Verge“ juodas popierius tik su savo vartotojo vardais. Bendruomenė siekia privatumo, anonimiškumo ir decentralizavimo.

ribos komanda

Moneta iš pradžių buvo „DogeCoinDark“ 2014 m. Per pastaruosius dvejus metus projektas nustatė masinės rinkos priėmimo teisėtumo trajektoriją.

„Verge“ dalyvauja perpildytose varžybose, kad taptų geriausia privatumo moneta. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime, kokias privatumo priemones įgyvendina „Verge“. Taip pat giliai panardinsime „Verge“ technologijas ir tai, ar tai yra projektas, galintis pakilti į viršų.

Vartotojo ryšių nustatymas anoniminiais

„Verge“ atakuoja privatumo problemą iš to, kaip vartotojas prisijungia prie tinklo.

Internetas, kurį mes visi atpažįstame, yra gana paprastas. Norėdami siųsti informaciją tarp kompiuterių, naudokitės interneto paslaugų teikėju (IPT) ar kitu tarpininku, kad palengvintumėte pranešimą. Kai siunčiate pranešimą, jūsų interneto paslaugų teikėjas internete gali pamatyti jūsų unikalų identifikatorių – jūsų IP adresą. Jūsų interneto paslaugų teikėjas taip pat turi žinoti paskirties kompiuterio IP adresą, kad galėtų nukreipti pranešimą.

Tai tinka įprastam interneto srautui, tačiau jis nėra anonimas. Laikui bėgant IPT daug sužino apie IP adresus, su kuriais susisiekiate. Jie taip pat žino, iš kur siunčiate pranešimus. Daugeliu atvejų, prisiregistruodamas prie savo interneto paslaugų teikėjo, jūsų tapatybė susiejama su jūsų IP adresu, todėl kyla daug anonimiškumo ir privatumo problemų. „Verge“ naudoja du metodus – „Tor“ ir „I2P“ – sprendžiant ryšio anonimiškumo problemą.

Įveskite Tor

„Tor“ yra gerai žinoma IP adresų anonimizavimo schema. Šis vardas yra akronimas, reiškiantis „Onion Router“, nes „Tor“ tinklas suvynioja jūsų pranešimą į kelis šifravimo sluoksnius. Užuot nukreipęs interneto ryšį per vieną interneto tiekėją, „Tor“ nutraukia ryšį tarp daugelio „Tor“ lygiaverčių tinklo relinių kompiuterių..

tor jungtis

Tai daug kartų keičia pranešimo IP adresą, todėl sunku atsekti pirminį siuntėją. Naudojant TOR, nė vienas mazgas nežino viso maršruto, kuriuo eis pranešimas. Žinutė greitai tampa anonimiška ir neatsekama. Katalogų tarnyba nustato ryšių kelią.

„Tor“ yra „peer-to-peer“ tinklas. Naudodamiesi „Tor“, jūs taip pat veikiate kaip relės mazgas kitiems pranešimams, kurie atšoka „Tor“ tinkle.

„Verge“ įgyvendina „Tor“ kaip standartą savo operacijoms anonimizuoti vartotojų ryšius su „blockchain“. Sunkiau susieti sąveiką su IP adresu.

I2P

Naujos kartos ryšio anonimizavimo sprendimas yra I2P. Nors „Tor“ teikia katalogais pagrįstą grandinių nukreipimą, „I2P“ leidžia dinamiškai nukreipti informacijos paketus. „I2P“ nėra katalogo, todėl reaguojant į tinklo maršrutą galima išvengti spūsčių ir trikdžių.

i2p ryšys

„I2P“ taip pat padalija maršrutą į du atskirus tunelius: vieną išeinantį ir kitą įeinantį. Tai reiškia, kad pranešimai, kuriuos siunčiate į kitą kompiuterį ar svetainę, eina kitu keliu nei pranešimai, kuriuos gaunate atsakydami. Kiekvienas, kuris klausosi, matytų tik pusę pranešimų istorijos, pvz., Klausytųsi tik pusės telefono skambučio, kai nežinote, kas kalba ar su kuo kalba.

„Tor“ buvo skirtas anonimiškai prisijungti prie įprasto interneto portalas. „I2P“ suteikia kur kas patikimesnę patirtį, todėl internete sukuriamas privatus tinklas. „I2P“ yra tikras „darknet“ tinklas, kurio programos sukurtos specialiai „I2P“.

„Verge“ taip pat naudoja „I2P“ technologiją savo tinkle. Jūs turite galimybę nukreipti savo operacijas per „Tor“ ar „I2P“, tačiau „IP“ anonimizavimas yra standartinis „Verge“. Kadangi visa „Verge“ blokų grandinė yra anoniminė, visą bendruomenę sekti tampa daug sunkiau.

Wraitho protokolas

„Wraith“ protokolas leidžia vartotojams pasirinkti tarp viešųjų ir privačių „blockchain“ operacijų. Viešieji sandoriai užtikrintų skaidrumą ir greitį. Privačių „blockchain“ operacijų apskritai nebūtų galima peržiūrėti viešai.

Jie planuoja atlikti šias privačias operacijas naudodamiesi slaptais adresais, nukreiptais per „Tor“. Slapti adresai siunčia lėšas vienkartiniams adresams. Tik gavėjas gali identifikuoti ir išpirkti lėšas, siunčiamas slaptu adresu. Slapti adresai yra svarbus komponentas, kaip veikia „Monero“ – pagrindinė privatumo moneta. Tačiau „Monero“ taip pat teikia sudėtingesnę kriptografiją ir kitas funkcijas, kurios efektyviau garantuoja jos privatumą.

pagrindinis susitarimas

„Verge“ kriptografija remiasi elipsinėmis kreivėmis. Elipsinės kreivės kriptografija yra nusistovėjęs ir labai šaunus. Tai pagrindinė „Bitcoin“ dalis, o „Verge“ naudoja nedidelį „Bitcoin“ variantą, žinomą kaip Elipsės formos kreivė Diffie Hellman. Tai leidžia šalims dalytis ir susitarti dėl operacijų raktų ir parašų, stebėtojui nieko neišmokus.

Piniginės

„Verge“ naudoja „Electrum“ piniginę, iš pradžių sukurtą „Bitcoin“. „Electrum“ palaiko „Tor“ ir „I2P“ integraciją. Tai taip pat leidžia saugiai saugoti žetonus neprisijungus. Kai jums reikia išsiųsti XVG, galite pasirašyti operaciją savo asmeniniu raktu neprisijungę. Pasirašę, galite transliuoti operaciją iš internetinio kompiuterio, kuriame nėra prieigos prie jūsų privačių raktų.

„Electrum“ taip pat palaiko slaptafrazių raktų atkūrimą ir daugialypį parašą, o tai reiškia, kad norint išsiųsti operaciją gali prireikti kelių patvirtinimų, padidinant saugumą. Galiausiai „Electrum“ piniginė prisijungia prie decentralizuotų serverių, kurie indeksuoja „blockchain“. Nereikia valdyti viso mazgo ar atsisiųsti visos „blockchain“ operacijų istorijos.

„Android“ piniginės

„Verge“ taip pat palaikys dvi „Android“ pinigines. Vienas skirtas „Tor“, kitas – „I2P“. Šios mobiliosios piniginės apima saugumo priemones, tokias kaip PIN kodai ir biometrinis užraktas. Jie taip pat palaiko QR kodus, kad iš popierinių piniginių būtų galima išsinešti likučius.

Pranešimai

„Verge“ taip pat įdiegė pranešimų operacijų parinktis. XVG galite siųsti per telegramą, nesantaiką, „Twitter“ ar IRC. Ženklus siųsti paprasta naudojant tik asmens vartotojo vardą. Robotas apdoros operaciją ir įdės lėšas į laikymo adresą. Tada jis išsiųs gavėjui pranešimą su instrukcijomis, kaip pareikalauti lėšų. „Verge“ nėra vienintelė kriptovaliuta, naudojanti mokėjimus žinučių siuntimu, tačiau tai yra didelis šuolis į priekį vartotojo patirtyje, atsižvelgiant į patogumą naudoti.

„Slack“ ir „Steem“ pranešimų mokėjimai ateina į XVG vėliau šiais metais.

Kasyba

„Verge“ yra vienas iš nedidelių projektų, kurie išbando kelių algoritmų sutarimą. Tai reiškia, kad kalnakasiai gali išgauti XVG penkiais skirtingais būdais. Visi algoritmai yra darbo įrodymas. Tačiau kai kurie palaiko ASIC aparatinę įrangą, o kiti yra suderinami su GPU arba lengvesni.

Penki algoritmai yra Scrypt, X17, Lyra2rev2, myr-groestl ir blake2s. „Digibyte“ buvo šio multigoritmo metodo pradininkas. Nauda yra didesnė decentralizacija, nes keli algoritmai reiškia, kad XVG kasyboje gali dalyvauti daugybė skirtingų kasybos platformų.

„Verge“ turi tikslinį 30 sekundžių blokavimo laiką, padalytą tarp penkių algoritmų. Iš viso bus 16,5 mlrd. XVG, 9 milijardai išgaunami pirmaisiais metais (2014 m.) Ir po 1 mlrd..

XVG moneta

„XVG“, iš pradžių „DogeCoinDark“, buvo paleistas be ICO ar premino. Kūrėjai nusipirko „Verge“ monetas kaip ir visi kiti.

Šiuo metu „Verge“ yra 30 populiariausių kriptovaliutų visame pasaulyje. Jis yra įtrauktas į daugelio pagrindinių biržų sąrašą, įskaitant „Binance“ ir „Bittrex“.

Ateities planai

„Verge“ turi keletą ateities planų, kurie galėtų padaryti projektą patrauklesnį kaip visišką privatumo sprendimą.

Atominiai apsikeitimo sandoriai

Nuo 2018 m. „Verge“ tikisi įgyvendinti paramą atominiams apsikeitimams su daugeliu pagrindinių kriptovaliutų. Atominiai apsikeitimai naudoja maišos ir laiko užraktus, kad užšaldytų žetonus vienoje blokų grandinėje mainais už žetonų išleidimą kitoje grandinėje. „Verge“ tikisi, kad sąveika su kitomis grandinėmis taps privatumo teikėju.

Protingos sutartys

„Rootstock“ projektas planuoja „Verge“ pridėti šoninę grandinę, kuri apdoroja išmaniąsias sutartis. Tai bus Tiuringo pilnas ir palyginamas su Ethereum. Jis dar nepradėtas, todėl šios pretenzijos dar nėra patikrintos.

RSK žetonus poskiepyje galima susieti su „Verge“ žetonais, kad jie turėtų tą pačią vertę. Galite įnešti XVG į „Verge“ ir išleisti atitinkamą RSK „Rootstock“ šoninėje grandinėje.

Šakniastiebis teigia, kad jie padarė pažangų sutarčių mastelio proveržį. Jų tikslas yra 2000 tx / s, naudojant ne grandinės atsiskaitymo sprendimus, panašius į „Lightning Network“.

Išvada

„Verge“ yra įdomus tiek, kiek tai yra decentralizuotas, atviro kodo projektas. Tačiau oficialios struktūros trūkumas taip pat gali būti trūkumas. Dauguma rimtų šių dienų šifravimo projektų turi pagrindą, vedantį plėtrą ir nustatant planą.

Projektą taip pat reikia peržiūrėti iš išorės. Nors daugelis jų diegiamų technologijų buvo išbandytos kitur, „Verge“ galėtų naudoti teisėtumo dozę iš nepriklausomo šaltinio.

Jie taip pat neturi tokių išteklių, kaip jų konkurentai privatumo erdvėje. „Monero“, „Z Cash“ ir „Dash“ savo „Githubs“ turi šimtus bendradarbių. „Verge“ turi tik 12.

Be to, IP adresų slėpimas yra svarbi „blockchain“ anonimiškumo riba. Jei jie galės išspręsti anonimines išmaniąsias sutartis, tai būtų unikalus kosmoso proveržis.