Ne paslaptis, kad kinai nėra didžiausi „Google“ gerbėjai. Tiesą sakant, yra gausybė interneto milžinų pagal griežtą cenzūros politiką buvo užblokuotas Kinijos rinkoje. Tad įdomu, kad didžiausi buvusių „Google“ darbuotojų rėmėjai „blockchain“ paleidimas Atlaso protokolas yra kinų – tiksliau, Baidu. Kodėl?

Kainos pasiūlymas norint sumažinti „Google“?

Jei šioje srityje dirbote pakankamai ilgai, girdėsite, kad dabartinė infrastruktūra ir verslo modeliai vadinami „sugadintais“. Viena didžiausių vietų, kuriai reguliariai grojama, yra internetas. Jo internetinis reklamavimo modelis yra invazinis ir netenkina vartotojų ar reklamuotojų.

Šis keturių raidžių žodis DATA buvo nukreiptas į dėmesio centrą dėl labai didelio nuotėkio ir skandalų nuo „Equifax“ iki „Facebook“ ir „Cambridge Analytica“. Kadangi „Google“ uždirba pinigus pardavinėdama mūsų duomenis reklamuotojams, žmonės pradeda geriau žinoti.

Tiesą sakant, tai eina vienu žingsniu toliau. Mes ne tik pradedame suvokti asmeninių duomenų operacijų apimtį, vykstančią mums už nugaros, bet ir suvokiame jos vertę. Mes išmokome senąją pamoką sunkiu keliu – nemokamų pietų nėra. Arba, kaip teigė „Mainframe“ generalinis direktorius Mickas Hagenas, „įprasti vartotojai pradeda atsibosti, kad jei jie nemoka už produktą, jie yra produktas“.

„Atlast Protocal“: „Mainframe“ žaidėjas Mickas Hagenas.

„Mainframe“ generalinis direktorius Mickas Hagenas

Tokiais veiksmais, kaip GDPR, dar labiau pabrėžiamas poreikis būti atsargesniems dėl detalių ir politikos, kuriai pritariame, visuomenė tampa geriau išsilavinusi. Žmonės yra būriais plūsta iš „Facebook“–Ir su protu. Bet ar mažas „blockchain“ paleidimas Dovydo ir Goliato tipo situacijose iš tikrųjų gali pasinaudoti „Google“ ir laimėti? Ar „Atlas“ protokolas iš tikrųjų gali užtikrinti duomenų naudojimo skaidrumą?

Pažvelkite į „Atlas“ protokolą

Su komanda, kuriai vadovauja „Nebulas Labs“ ir buvęs „Google HQ“ vyresnysis programinės įrangos inžinierius, CTO, kuris padeda pagerinti „Google Play“ kokybę ir išleidžia „Play Books“, bei inžinerijos vadovas, dirbęs Europos branduolinių tyrimų organizacijoje, tai yra įmonė, turinti pavydėtiną įgūdžių rinkinį..

Ar įsikūręs Kinijoje, ar tikrai įmanoma, kad „Atlas“ protokolas su „Baidu“ ir Japonijos tarptautinio holdingo konglomerato „SoftBank“ parama galėtų priimti didžiausią pasaulyje paieškos variklį ir laimėti? Net kai Kinija padidina savo investicijas į „blockchain“, tai tikrai yra aukštas tikslas. Tačiau „Atlas“ komanda nesiblaško. Jie yra apsiginklavę vidine informacija apie „Google“ praktiką ir protokolus.

Atlaso protokolas: ekrano užsklanda iš pagrindinio puslapio

„Atlas Protocol“ tinklapis

Kas yra „Atlas Protocol Gripe“ su „Google“?

Kad būtų aiškiau, „Atlas Protocol“ nesako, kad jie nerenka vartotojų duomenų. Tačiau, skirtingai nuo „Google“ ir kitų didelių interneto kompanijų, jie taip yra skaidriai apie tai. Tam jie naudoja „blockchain“ technologiją. Tai tenkina vartotojus ta prasme, kad jie žino, kaip naudojami jų privatūs duomenys. Tai taip pat leidžia reklamuotojams efektyviau rinktis jiems.

Jei tai skamba panašiai, kaip jau vyksta – ypač interneto vartotojams Europoje, kur, tiesą sakant, GDPR, atrodo, kelia skausmą įmonėms ir vartotojams visoje aplinkoje, taip yra todėl. Dienos pabaigoje vartotojai negali būti patys blogiausi priešai.

Tai kilnu, kad vyriausybės bando apsaugoti mus nuo piktnaudžiavimo duomenimis, prašydamos peržiūrėti kiekvieną mūsų atidarytų svetainių politiką. Tačiau dauguma iš mūsų neturi laiko ar noro ir vis tiek tiesiog spustelėja. Taigi, kaip būtų kitaip „blockchain“? Ir iš tikrųjų, ar gali būti dar blogiau, jei mūsų duomenys yra nekintami ir visi matomi?

Leidimas vartotojams kontroliuoti savo duomenis

Leidimas vartotojams kontroliuoti savo duomenis. Dabar yra vertybinis pasiūlymas, kurį jau girdėjome. „Atlas Protocol“ tikrai neveikia vakuume. Daugybė kitų kompanijų atkreipė dėmesį į duomenų vertę ir „blockchain“ galimybes išspręsti internetinę reklamą, turinio gamybą ir tokias svetaines kaip „Facebook“ ir „YouTube“. Paprasčiausiai nuo galvos viršaus į galvą ateina „AlphaNetworks“, „VideoCoin“, „Animo“ ir „MetaX“. Ir jų yra daug daugiau.

„Atlas Protol“: „AlphaNetworks“, ekrano užfiksavimas, kaip veikia jų technologija.

„AlphaNetworks“ sprendimas

Taigi kuo skiriasi Atlaso protokolas? Na, taip nėra. Vartotojai kontroliuoja savo duomenis ir pasirenka dalytis tik norima informacija. Tai pataiso tai, ką Atlaso protokolas apibūdina kaip „duomenų juodąją skylę“, kurią sukelia „pramonės peizažas, kuriame dominuoja skaitmeniniai milžinai“. Jūs suprantate idėją.

Vartotojai taip pat gauna paskatų iš rinkodaros specialistų dalytis savo duomenimis, leidėjai kuria geresnį, tikslingesnį turinį, gerėja vertės mainai tarp rinkodaros specialistų, leidėjų, vartotojų ir kitų ekosistemos narių ir kt..

Bet ar „Atlas Protocol“ yra žaidime? Na, čia yra keli pagrindiniai šio paleidimo privalumai:

  • Didelis finansavimas iš didelių Kinijos korporacijų
  • Vidinis pranašumas gerai žinant „Google“ grojaraštį
  • Tai, kad „Atlas“ inkubavo „Nebulas“ (100 populiariausių „blockchain“ protokolas, kad duomenys būtų patogesni ir lengviau aptinkami)
  • Ir žudikų komanda su svaiginančiu pagyrimų sąrašu

Jie taip pat turi kažką kito, ko neturi daugelis kitų „wannabes“, ir tai yra baigtas koncepcijos įrodymas, pastatant „Dapp“ ant „Nebulus“ blokų grandinės.

Apvyniojimas

Duomenų skaidrumo lenktynėse dalyvaujant daugeliui žirgų dar neaišku, ar laimėtojas pasirodys kaip pagrindinis „Google“ varžovas. Arba matysime, kaip skirtingos duomenimis pagrįstos įmonės sutelks dėmesį į atskiras sritis, pvz., Reklamuotojus, vaizdo įrašų turinį, pramogas ar korporacijas.

Tačiau vienas dalykas yra tikras – pradedant „Atlas“ protokolu ir baigiant „VideoCoin“, dar negirdėjote apie blokų grandinę, naudojamą piktnaudžiavimui duomenimis. Vienintelis klausimas yra: „Kada tai prasidės?“