Šiame straipsnyje mes apžvelgsime, kodėl kriptovaliuta yra elektroninių pinigų sistemų ateitis. Kodėl tai turėtų tapti plačiausiai naudojama mokėjimo rūšimi ir kaip tai galėtų paveikti pasaulio ekonomikos ateitį. Taip pat aptarsime, kodėl „Bitcoin dip“ ir kiti rinkos veiksniai kelia ir iššūkių, ir galimybių.
Kriptovaliutos vartojimo nauda
Nuo XXI amžiaus pradžios komercija tapo vis labiau skaitmeninė. Tai suteikė naujų galimybių vartotojams ir įmonėms visame pasaulyje tapti labiau susijusiems.
Nuo to laiko daug kas pasikeitė Originalus Satoshi Nakamoto baltasis popierius 2008 m. lapkričio mėn. Mes matėme svarbius „blockchain“ technologijos pasiekimus, kad suteiktų geresnę P2P mokėjimų kriptovaliutomis ateitį (nepaisant „Bitcoin“ kritimo).
Svarstydami dabartinę skaitmeninių grynųjų pinigų sistemų aplinką, vartotojai turi nemažai rūpesčių naudodamiesi „fiat“ mokėjimo apdorojimo įmonėmis. Čia yra keletas patobulinimų, kuriuos gali suteikti kriptovaliutos – kaip elektroninių pinigų ateitis.
Vartotojų privatumo gerinimas
Pirma, šiandienos „fiat“ mokėjimų apdorojimo įmonės naudojasi centralizuotomis duomenų bazėmis informacijai, susijusiai su debeto ir kredito kortelių pirkimu, saugoti. Nesvarbu, ar vartotojas perka internetu, ar asmeniškai, šias sistemas tapo pirmenybiniu mokėjimo metodu, o ne grynaisiais. Tačiau, daugybė didelio masto įsilaužimų centralizuotų duomenų bazių kelia didelį pavojų vartotojų privatumui.
„Blockchain“ turi galimybę išspręsti šią problemą sukurdama didesnį duomenų saugumą, todėl kriptovaliutų mokėjimai tampa saugesni vartotojams. Jau yra nemažai didelių „blockchain“ projektų, kuriais siekiama išspręsti pagrindines su saugumu susijusias problemas. Pagrindiniai vartotojai, su kuriais šiuo metu susiduria, yra asmens duomenų pardavimas arba asmens tapatybės vagystė. Jei kriptovaliuta bus elektroninių pinigų ateitis, akivaizdu, kad ji turi būti saugi.
Daugiau kapitalo srautų / tikrai be sienų prekyba
Viena iš didžiausių problemų, su kuria susiduria vartotojai, yra ta, kad, nors internetinė komercija sukuria galimybes vykdyti sandorius tarpvalstybiniu mastu, už pinigų konversijas paprastai tenka mokėti didelius mokesčius.
Fiat pasaulyje valiutos dažniausiai ribojamos pavienėmis tautomis ar ekonominiais regionais. Kai kuriems vartotojams, kurie turi pakankamai didelę vidaus rinką, kad galėtų rinktis, tai gali būti ne problema. Tačiau tiems, kurie privalo apsipirkti kitose valstybėse, keičiant įvairias nacionalines valiutas mokėjimai už mokėjimą yra didesni.
Priešingai, internetiniai mažmenininkai kriptovaliutas gali naudoti visame pasaulyje nemokėdami mokesčių už lėšų siuntimą / gavimą vien todėl, kad kitas asmuo gyvena kitoje šalyje. Elektroninių grynųjų pinigų ateitis beveik neabejotinai bus riba.
Mažiau laukiančių operacijų
Kita svarbi problema, su kuria šiandien susiduria vartotojai, mokėdami „fiat“, yra netikrumas, kada prekybininkas apdoros mokėjimą. Kai kuriems žmonėms tai gali įvykti tą pačią dieną arba kitą dieną. Kitiems tai gali užtrukti savaites. Dažnai vartotojai turi matyti, kad „laukia“ ilgą laiką. Tai toli gražu nėra naudinga tiems, kurie bando subalansuoti biudžetą.
Kriptovaliutos, kaip elektroninių grynųjų pinigų ateitis, gali tai išspręsti, daugeliu atvejų akimirksniu sudarant operacijų įvykdymo laiką. Atsikratę „laukiančios“ problemos, siuntėjai ir gavėjai galės žymiai efektyviau atlikti finansines operacijas ir apskritai komerciją. Svarbiausia, jei kriptovaliutos mokėjimas nėra momentinis, gana paprasta atšaukti nepatvirtintą kriptografijos operaciją nebijant prarasti lėšų.
Saugumo klausimai kelia susirūpinimą
Kaip kriptovaliuta įgalina esamus prekybininkus ir naujas įmones
Didelių sandorių mokesčių mažinimas
Verslo klientams patogumo reikalas yra priimti fiat valiutas, mokamas per trečiųjų šalių debeto / kreditinių kortelių apdorojimo įmones. Nors plytų parduotuvėse galima priimti grynuosius pinigus, internetiniai mažmenininkai labai pasikliauja trečiosios šalys, kurie ima didelius mokesčius.
Kriptovaliutos suteikia galimybę apdoroti mokėjimus kur kas mažesniais mokesčiais. Tai reiškia, kad prekybininkai neturi jaudintis dėl produktų kainų kėlimo, kad tik kompensuotų mokėjimo apdorojimo išlaidas.
Prekybininkai gali naudoti kriptografinius mokėjimus, kad išlaikytų daugiau pelno ir pašalintų tarpininkus. Tai buvo kažkas, ko anksčiau buvo sunku pasiekti skaitmeninių mokėjimų epochoje.
Daugiau rinkos alternatyvų
Kita priežastis, dėl kurios kriptovaliuta reikalinga prekybininkams, yra ta, kad ji siūlo naują konkurenciją. Daugumai tradicinių mokėjimų apdorojimo įmonių nereikėjo mažinti mokesčių, nes prekybininkams nėra daug pasirinkimo galimybių. Užuot turėjus tik keletą perspektyvių galimybių, yra tūkstančiai naujų galimų kriptovaliutų alternatyvų.
Tai reiškia, kad prekybininkai gali pradėti naudoti kriptovaliutas ir sumažinti „fiat“ mokėjimo procesorių monopoliją. Tai padarys kriptovaliutas elektroninių pinigų sistemų ateitimi.
Jau matėme, kad nemažai įmonių greta tradicinių mokėjimų debetinėmis / kreditinėmis kortelėmis pradeda priimti „Bitcoin“ ir kitas kriptovaliutas. Tai darydami, prekybininkai turi galimybę nustatyti, kuri parinktis labiausiai tinka sau ir savo klientams.
Čia priimame „Bitcoin“
Reikalingi patobulinimai, iššūkis priimtas
Ar kriptovaliuta gali būti laikoma 2018 m. Elektroninių pinigų sistema? Žvelgiant į vartotojų priėmimą, atsakymas yra neigiamas. Yra daugybė patobulinimų, kurie reikalingi, kol vartotojo pritaikymas taps įmanomas. Laimei, „blockchain“ projektai iš viso pasaulio priėmė iššūkį ir stengiasi sukurti geresnius kriptovaliutos mokėjimų sprendimus.
Paklausos tvarkymas
„Blockchains“ turės atlikti daugiau operacijų per sekundę. Net ir populiariausiose kriptovaliutose yra ribota tai, ką galima padaryti grandinėje. Piko naudojimo metu mokesčiai taip pat gali žymiai padidėti dėl „blockchain“ perkrovos. Tobulėjant mastelio keitimui, „blockchains“ galėtų tvarkyti milijonus ar net begalę operacijų per sekundę, nedidindami mokesčių.
Kainų nepastovumas
Priklausomai nuo jūsų perspektyvos, kainų svyravimas, pastebėtas per Bitcoin kritimą, gali būti laikomas geru ar blogu. Pavyzdžiui, prekybininkas vieną dieną galėjo priimti kriptovaliutą, o kitą dieną kaina gali padidėti 10 procentų.
Tačiau atvirkštinė situacija gali ir dažnai atsitikti, o tai lemia grynuosius nuostolius. Prekybininkai ir vartotojai gali ir toliau naudoti „fiat“ mokėjimams vien dėl nuoseklaus trumpalaikio pagrindinių nacionalinių valiutų kainų stabilumo.
Pusiausvyros kriptovaliutų kaina galėtų paskatinti vartotojų įsisavinimą. Stablecoins taip pat galėtų užtikrinti kainų stabilumą, leidžiantį elektroninių pinigų sistemų ateitį šifruoti. Taip pat yra tikimybė, kad visos kriptovaliutų kainos laikui bėgant taps stabilios, nes rinka ir toliau bręsta.
Saugumas
Nors „Fiat“ mokėjimo procesoriai ir įmonės dažnai turi saugumo trūkumų, dėl kurių prarandamos naudotojų lėšos ir kitos problemos, šie įvykiai nėra išryškinami tiek, kiek didelio masto kriptovaliutų įsilaužimai..
Kaip matėme, net ir saugiausios kriptovaliutų piniginės galima nulaužti. „Blockchain“ ir švietimo kampanijose dėl padidėjusio saugumo dizaino, kaip vartotojai gali saugoti lėšas, daugiau žmonių įsitikins, kad naudojasi kriptografija mokėdami P2P.
Kriptovaliuta gali būti elektroninių pinigų ateitis
Išvada – ar kriptovaliuta bus elektroninių pinigų ateitis?
Nors „blockchain“ technologiją dar reikia daug patobulinti, išskyrus tai, kas įmanoma 2018 m., Lengva pastebėti, kad ji gali pakelti kriptovaliutą iki tokio lygio, kokio reikia norint tapti elektroninių pinigų sistemų ateitimi. Savo ruožtu tiek verslas, tiek vartotojai galės pasinaudoti daugeliu pranašumų, kuriuos gali suteikti kriptovaliuta, palyginti su „fiat“ galimybėmis.