Kokia yra potenciali Bitcoin aukų nauda ir poveikis labdarai?
„Bitcoin“ aukos yra puikus būdas labdaros organizacijoms paskatinti dalyvauti daugiau aukotojų. Donorams lengva siųsti lėšas Bitcoin, jei labdaros organizacija turi internetinę piniginę. Labdaros organizacijoms jie gali gauti lėšų iš viso pasaulio, iš modernaus tipo aukotojų, kurie teikia pirmenybę šiam mokėjimo būdui.
„„ Bitcoin “yra įdomi, nauja skaitmeninė valiuta, leidžianti pasaulinius mokėjimus atlikti 24 valandas per parą 7 dienas per 365 dienas per metus su nominaliais mokesčiais“, – sako Christopheris Moussa, vyriausiasis investicijų direktorius iš Kripto kapitalo investicijos. „Labdaros organizacijos pradeda suvokti daugybę galimų privalumų priimant Bitcoin aukas. Būdama priešakyje priimant „Bitcoin“ aukas, organizacija atsidaro naujoje donorų bendruomenėje, kuri nori užsiimti tik „Bitcoin“. “
Skamba nuostabiai, tiesa? Ir tai yra. Bet, kaip ir visa kita gyvenime, pirmiausia turėtumėte perskaityti smulkų šriftą. Jei esate labdaros organizacija ir norite priimti „Bitcoin“ aukas, turėtumėte žinoti keletą dalykų. Jūs neleidžiate atbaidyti nuo tokių klausimų kaip mokesčių laikymasis, nepastovumas ir jūsų Bitcoin aukų saugumas. Tačiau pirmiausia atlikite tyrimus.
Kai žinosite apie galimą riziką ir žinosite, kaip teisingai apdoroti bitkoinų aukas, tokio tipo finansavimo priėmimas gali būti naudingas jūsų labdarai. Pažvelkime į keletą jų čia.
Platesnis donorų baseinas
Labdaros organizacijos kovoja su gana griežta konkurencija, kai reikia pritraukti aukotojus. Jie turi ne tik įtikinti donorus skirstyti pinigus iš savo kišenės, bet ir konkuruoti su tūkstančiais kitų priežasčių.
Vien JAV yra 1.5 milijono registruotų ne pelno organizacijų. Įtikinti donorus pasirinkti savo, o ne likusius, nėra lengva.
Priimdami „Bitcoin“ aukas, ne tik atidarote potencialių donorų grupę, bet ir suteikiate koją konkurencijai, kurie nepriima kriptovaliutos. Tarptautiniams donorams taip pat lengviau siųsti pinigus. Donorams, kurie nori visiško anonimiškumo, „Bitcoin“ siuntimas yra papildoma paskata.
Tiesiog pagalvokite apie „Ananasų fondą“, kuris anonimiškai paaukojo 55 milijonus dolerių vertės Bitcoin labdaros organizacijoms. Tai nebūtų įmanoma be Bitcoin.
Ne pelno siekianti konsultantė, Paulas Lambas atkreipia dėmesį į tai: „Viena aiški nauda yra tai, kad kai vis daugiau žmonių sužino ir jaučiasi patogiai naudodamiesi„ Bitcoin “ir kitomis kriptovaliutomis, tuo didesnė labdaros organizacijų galimybė užfiksuoti naujus finansavimo srautus“.
Kreipimasis į tūkstantmečio demografiją
Startuolių labdaros organizacijos ypač sunkiai bando patraukti aukotojų dėmesį. Paprastai jie neturi lėšų savo rinkai reklamuoti ir nėra gerai žinomi visuomenei. Kai aukoja dauguma žmonių, tai skiriama didžiausioms labdaros organizacijoms ir pavardėms, kurias jie įpratę matyti žiniasklaidoje.
Kreipimasis į tūkstantmečius turėtų būti bet kurios labdaros prioriteto dalis. Tūkstantmečiai yra labiau aistringi dėl priežasčių ir altruistiškesni nei kartos prieš juos (vidutinis tūkstantmetis paaukoja beveik 600 USD per metus labdaros organizacijoms). Tūkstantmečiai taip pat yra aktyviausia karta, naudojanti „Bitcoin“. Jie nori aukoti jūsų reikalui, jei jūs jiems tai padarysite kuo lengviau.
Yra keletas sutelktinio finansavimo platformų, kurios palengvina mažų labdaros organizacijų prisistatymą, įskaitant bitgive ir bitopas. Kai tik gausite savo labdarą tinkamos auditorijos akivaizdoje ir palengvinsite aukojimą priimdami „Bitcoin“, išplėsite savo patrauklumą.
„Tūkstantmečiai yra demografiniai rodikliai, aktyviausiai naudojantys„ Bitcoin “, – sako Lambas, – o labdaros organizacijoms bandant įdarbinti jaunesnius aukotojus, kriptovaliuta yra precedento neturinti ir auganti lėšų rinkimo galimybių sritis. Be to, gebėjimas priimti „Bitcoin“ suteikia tam tikrą anksčiau laiko talpyklą, kuri gali pritraukti šiuolaikinio ir labiau į naujoves orientuoto donoro dėmesį “.
Didelis pasaulinis pajamų srautas
Kovo mėnesį Ripple paaukojo 29 mln į DonarsChoose.org, kad jie galėtų paaukoti kiekvienam mokytojų prašymui svetainėje. Tai tik vienas iš pavyzdžių, kai kriptovaliutos tampa vis aktyvesnės filantropijoje.
Tai ne tik naudinga labdaros organizacijoms, bet ir padeda „blockchain“ įmonėms išspręsti kai kurias neigiamas kriptovaliutos problemas ir kaltinimus, kad dauguma joje esančių žmonių yra nusikaltėliai arba yra skirti tik asmeninei naudai. Labdaros organizacijos siekia pasinaudoti šiuo geranoriškumu ir pritraukti daugiau aukų.
Gauti visą aukos naudą
Nors labdaros organizacijos, priimančios aukas tradicinėmis priemonėmis, tokiomis kaip kreditinė kortelė ar „PayPal“, yra apmokestinamos, tačiau aukojant „Bitcoin“, jas galima žymiai sumažinti. Nors sandorių mokesčiai vis dar egzistuoja, jie yra žymiai mažesni.
“Tai leidžia ne pelno organizacijai realizuoti visą aukos naudą ir tai žymiai sutrumpina apdorojimo laiką”, – aiškina Moussa. „Aukas su„ Bitcoin “gali priimti asmenys iš viso pasaulio. „Bitcoin“ aukų nauda yra ta, kad operacijos įvyksta greitai, paprastai per 15 minučių “.
Priimdami Bitcoin aukas reiškia, kad nereikia mokėti kapitalo prieaugio, o tai leidžia labdaros organizacijoms gauti visą aukos naudą – tol, kol labdaros organizacijos supranta Bitcoin vertės nepastovumą ir galimas pasekmes mokesčiams.
Pagrindinis išsinešimas yra tas, kad privalote laikytis reikalavimų. Taigi nepriimkite aukų ir tada beatodairiškai HODL. „Labdaros organizacijoms“, – pataria Moussa, – svarbu pažymėti, kad laikydami „Bitcoin“ aukas kaip investicijas gali tekti sumokėti nesusijusį verslo pajamų mokestį už visas galimas realizuoti pajamas. Mokesčių specialistai vis daugiau dėmesio skiria Bitcoin apmokestinimui ir galės padėti organizacijoms orientuotis šioje naujoje sienoje “.
Jeromy Spence, finansų direktorius „iComply Investor Services Inc.“. priduria: „JAV, kur kapitalo prieaugis naudoja„ first in first out “metodą, būtų naudinga paaukoti anksčiau nei vėliau, kad jie gautų mokesčių kvitą už savo labiausiai apmokestinamą kriptografiją. Pirmą kartą donorams teikiama papildoma nauda, į kurią taip pat reikėtų atkreipti dėmesį “.
Tačiau jis daro išvadą, kad „labdaros organizacijos galiausiai turėtų būti sujaudintos ir išmokti prekiauti tiems, kurie domisi kriptografine auka, kad tai būtų naudinga donorui ir labdarai“.
Uždarymo mintys apie Bitcoin aukas
Yra daugybė pranašumų priimant Bitcoin aukas savo labdarai. Ypač, jei norite išplėsti savo donorų fondą ir padaryti jį kuo lengvesnį.
Priėmus „Bitcoin“, jūsų labdara suteikia daugiau galimybių, o tai gali neapsakomai paveikti jūsų atliekamą darbą. Būkite protingi dėl to, laikykitės reikalavimų ir atverkite duris į didesnį finansavimą ir šviesesnę ateitį.