Bitcoin ir koronavirusas (COVID-19) yra ekonominė istorija: ne tik Bitcoin susiduria su pirmąja tikrai vieninga ir pasauline išorine grėsme, bet ir tai daro foninei muzikai, jei potencialiai hiperinfliacinis JAV doleris.

Koronavirusas ir Bitcoin gali padėti mums susieti išorinių veiksnių (visuomenės baimės / panikos ir pasaulinės pandemijos) ir skaitmeninės valiutos be sienų santykį..

Upartinė nuotaika sutelktų dėmesį į galimybę, kad Bitcoin spekuliaciniame etape virsta stabilesniu turtu, nes didėjant pasaulinei paklausai, gaunamas didžiulis pelnas ankstyviems valiutos turėtojams.

Lokinis nusiteikimas dar labiau įtvirtins jo argumentą, kad Bitcoin nesuteikia jokio realaus naudingumo ir visada bus labai spekuliacinis turtas.

Jei kurį laiką skaitėte „CoinCentral“, žinote, kad nevengiame sakyti, jog nežinome, kas nutiks. Čia mes net pasistengsime pasakyti, kad dauguma svetainių ir asmenybių, pateikiančių jums plonai užmaskuotas nuomones, pagrįstas „gilia technine analize“, taip pat.

Tačiau mes galime pažvelgti į tai, kas nutiko, ir numanyti pasakojimą bei apžvalgą. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime koronaviruso (COVID 19) poveikį Bitcoinui ir ką tai reiškia JAV doleriui.

Koronavirusas ir Bitcoin kaina

Du žymiausi iki šiol Bitcoin kainos pokyčiai yra šie:

  1. Staigus 44% + kritimas 2020 m. Kovo 12 d. Kas paskatino Bitcoin kritimą? Investuotojai greičiausiai paniškai stebėjo, kaip „Dow Jones“ per dieną sumažėjo 10% +.
  2. Nuo 2020 m. Balandžio 1 d. Iki 2020 m. Balandžio 2 d, Bitcoin kaina šoktelėjo 17 proc.. Kas lėmė bitkoino kainos kilimą? Netrukus pateksime į tai.

Pradėkime nuo diskvalifikavimo iš Bitcoin kainos ir bendros akcijų rinkos palyginimo. Taip, „Bitcoin“ 2020 m. Paprastai pralenkė akcijų rinką, tačiau tai nedaug pasako. Jūsų senų džinsų užpakalinėje kišenėje esanti 20 USD sąskaita techniškai pranoko visame pasaulyje kenčiančią koronaviruso pandemijos akcijų rinką..

Bitcoin yra linkęs į tą pačią paniką. Kovo 12 d. Ji sumažino maždaug 50 mlrd. USD rinkos ribą, o tai atrodo daug, jei nepaisysite, kad penkios didžiausios technologijų bendrovės („Amazon“, „Apple“, „Abėcėlė“, „Facebook“ ir „Microsoft“) prarado bendrą 416,63 mlrd. USD tą pačią dieną. Bitcoinas yra mažas, tačiau jis kelia daug triukšmo – veiksnio, į kurį verta atsižvelgti stebint drastiškus kainų svyravimus.

Mintis, kad Bitcoin yra saugus turtas, yra karščiavimo svajonė, paremta keliais loginiais argumentais:

  1. Jis nėra susijęs su jokia vyriausybe ir negali būti atspausdintas.
  2. Tai pasaulinė, skaitmeninė ir be sienų
  3. Jūs negalite sugauti mikrobų iš Bitcoin.

Tačiau visose teorijose vyrauja realybė: Bitcoin dar nespėjo subręsti savo spekuliacijos fazėje.

Ar pastarasis „Bitcoin“ kainų padidėjimas buvo atsakymas į Darbo departamentą, pranešusį apie 6,6 mln. Naujų nedarbo išmokų? Gali būti. Jei taip, tai gali būti drąsus ženklas, kad žmonės plūsta į Bitcoin ieškodami stabilumo (ironiška, kad istoriškai tai yra viena iš nestabiliausių turto klasių). Jungtinėms Valstijoms spausdinant trilijonus dolerių pagalbos (pinigų spausdintuvas eina BRRRR) ir sprendžiant ekonominius padarinius, kaip prasmę, prasminga, kad žmonės ieškotų alternatyvios turto saugojimo priemonės.

Ar Bitcoin saugumas krizės metu? Kovo mėn. Bitcoin smuktelėjo daugiau nei 50%, tai rodytų kitaip. Pasaulinė investuotojų bendruomenė atrodo kaip niekada bauginanti ir sąžininga, nes mes kartu bandome kovoti su šia pasauline koronaviruso pandemija ir nacionaliniais karantinais..

Ar balandžio pradžioje kainų šuolis buvo sudėtingų ir įprastų prekybininkų rezultatas? Tikėtina. Paskutinė populiarių biržų „Kraken“ atlikta prekybininkų ir investuotojų apklausa 22 866 USD kaip bitkoino kainos tikslas, kuris viršytų ankstesnį „Bitcoin“ ATH maždaug 19,5 tūkst.

Tačiau jei pažvelgsime į praeitį beprasmiškas spekuliacijas, kurios daugelį metų kankino skaitmeninį turtą, turime sekti nepaprastai svarbią grėsmę: kaip JAV infliacija dėl pastarojo ir būsimo stimulų paketo paveiks Bitcoin ir skaitmeninį turtą?

JAV infliacija ir Bitcoin:

JAV doleris daug ką matė nuo pat jo sukūrimo 1792 m.: Pilietinis karas, du pasauliniai karai, sauja mirtinų pandemijų. Tai matė supervalstybių kilimą ir kritimą. Tai išgyveno depresijas ir klestėjo klestinčioje ekonomikoje.

Nepaisant to ar dėl to, doleris tapo de facto pasaulio valiuta. 2019 m. Beveik 61% visų žinomų centrinio banko užsienio valiutos atsargų sudarė JAV doleris (antras pagal populiarumą yra euras su 20%.) 65% visų JAV dolerių, apie 580 mlrd. USD, naudojami už JAV ribų ir daugiausia buvusiose komunistinėse šalyse senajame Sovietų Sąjungos bloke. Lotynų Amerika.

Pramogos ateities idėjai, kai JAV vyriausybė nedominuoja politinėje arenoje arba yra priversta atlikti tretinį „sergančios imperijos“ vaidmenį, didžioji dauguma amerikiečių toli gražu neatitinka tiesioginės įsitikinimų srities..

Tačiau tai tikresnė nei bet kada. Užuot barškėję ir pranašavę Amerikos grėsmes, tokias kaip karo vanagų ​​politinių pokalbių šou ekspertai, mes vėl sutelksime dėmesį į koronaviruso (COVID 19) poveikį Bitcoinui ir ką tai reiškia JAV doleriui.

Koronavirusas šimtams milijonų amerikiečių suteikė nedidelį skonį, ką jaučia katastrofiška ekonomika: lankymasis prekybos centruose ir negalėjimas gauti tai, ko nori, turintis labai ribotas laisvalaikio ar naktinio gyvenimo galimybes, o daugeliui priverstas tapti finansiškai priklausomu savo vyriausybei.

Sunku įsivaizduoti, kaip George’as Washingtonas ir Aleksandras Hamiltonas planuoja Ameriką, kurios valstybės skola yra 23,5 trln. USD ir kuri greitai spausdina valiutą, kad šimtai milijonų piliečių būtų gyvi namuose.

Yra nedaug dabartinio JAV stimulo plano su geresniais sprendimais antagonistų. Priekaištaukite viską, ko norite, tačiau milijonai žmonių, pasikliaudami vyriausybės pagalba, susimokės už būtiniausius gyvenimo dalykus, pvz., Maistą ir vandenį. Gyventojai mažiau rūpinasi infliacija ir labiau išgyvenimu.

Tačiau tai nepašalina hiperinfliacijos grėsmės. Nereikia žvalgytis toli už Honkongo riaušių ir nykios Venesuelos ekonomikos, kad suprastume, kodėl Bitcoin sulaukia tarptautinio dėmesio kaip perspektyvios alternatyvos vietinei valiutai.

2017 m. Chamath Palihapitiya, socialinio kapitalo įkūrėjas ir „Golden State Warriors“ bendrasavininkas, kartą prognozavo, kad Bitcoin kaina pasieks 100 000 USD per ateinančius trejus ar ketverius metus ir 1 000 000 USD per ateinančius dvidešimt.

„Šį dalyką galima palyginti su aukso verte“, – sako Palihapitiya. Tai yra fantastiškas apsidraudimas ir vertės saugojimas nuo autokratinių režimų ir bankų infrastruktūros, kuri, kaip mes žinome, korozuoja tai, kaip pasaulis turi tinkamai veikti “.

Vienu metu „Palihapitiya“ priklausė apie 5% visų apyvartoje esančių BTC, todėl teisinga sakyti, kad jos nuotaikos svyruoja. Tačiau sunku nepastebėti didelės vertės BTC ir kito skaitmeninio turto, kurį siūlo piliečiai tokiose šalyse kaip Venesuela. Kažkada turtingoje šalyje valiuta svyruoja apie 10 000 000% infliacijos lygį, dėl kurio daugelis piliečių kreipiasi į BTC kaip vertės saugyklą.

Koronavirusas ir Bitcoinas: antifragilinis arba biustas

Vienam sunku skaityti Nassimo Nicholo Talebo „Antifragile“: dalykai, kurie įgyja netvarkos 2020 m. ir pagalvokite apie Bitcoin. Koronavirusas yra didžiausias Bitcoin testas. Ar jis sulenks? Ar jis sulūš? Ar klestės? Tik laikas parodys, bet mes jaučiame tam tikrą kryptį, kai atsiranda nauja informacija.

Johnas McAfee, garsus „Bitcoin“ bulius ir skaitmeninio turto šalininkas, 2017 m. Pradžioje pareiškė drąsiai, kad BTC 2020 m. Pasieks 500 000 USD. Kai klausimą spaudė „Forbes“, jis ne tik gynė savo prognozę, bet ir dvigubai sumažino prognozuodamas, kad BTC 2020 m. sulauks 1 000 000 USD.

Jo pagrindimas? Trūkumas.

Kadangi BTC apsiriboja tik 21 milijonu monetų, tai tik laiko klausimas, kol trūkumas pradės vaidinti svarbų vaidmenį jo kainų svyravimuose. Šiuo metu apyvartoje yra 18 104 700 BTC, o tai reiškia, kad apytiksliai 86,1% viso BTC buvo išgauta ir yra ekosistemoje.

Tačiau, anot McAfee, šis trūkumas yra daug drastiškesnis nei leidžiami skaičiai.

“Paimkime tikrovę, yra tik 21 milijonas bitkoinų, iš kurių septyni milijonai buvo prarasti amžinai, ir tada, jei Satoshi mirė, pridėkite dar kelis milijonus”, – paaiškina McAfee.

Matematiškai Bitcoin kainą galima nuskaityti pagal paprastą pasiūlą ir paklausą. Trūkumo argumentą padrąsintų galimas būrys žmonių, pradedančių pirkti ir laikyti „Bitcoin“, tačiau jame taip pat pabrėžiama kritinė detalė: mes pranešame apie Bitcoin kainą, susijusią su JAV doleriu. Jei labai svarbus pagrindas suprasti Bitcoin vertę pradeda greitai didėti, McAfee gali pakankamai greitai sulaukti savo 1 mln..

Tačiau jei „Bitcoin“ taps paskutine stabilumo priemone Vakarų ekonomikoms, tikėtina, kad pasaulis atsidurs daug nesaugesnėje padėtyje nei yra šiandien. Tai gali būti muzika kriptoanarchistams auditorijoje, tačiau toks didelis esminis poslinkis gali būti labai pavojingas.

Dolerio viršenybė buvo panaudota kaip užsienio politikos priemonė – batų ant žemės pakaitalas. Jungtinės Valstijos labai pasirėmė į šį pranašumą. Per kelis dešimtmečius sukurto sudėtingo militaristinių ir ekonominių santykių tinklo atskleidimas kelia iššūkį pačiam kasdieniniam egzistavimui, kuris, kaip įrodyta, pagerėjo tik bėgant metams.

Suprasti, kas gali išsivystyti į de facto funkcinę valiutą (ar jos pagrindinę dalį), gali būti tik pranašumas ateinančiu metu. Mažiausiai tai, kad ištyrę Bitcoin atsaką į koronavirusą, padės susidaryti decentralizuoto skaitmeninio turto efektyvumo ir naudingumo vaizdą. Mes niekada nematėme, kad „Bitcoin“ reaguotų į tikrai globalų makroekonominį įvykį, dėl kurio tai nepaprastai įdomus laikas įsitraukti į kriptovaliutų pasaulį.