Atsibodo spekuliacija? Šios kriptokompanijos teikia darbo platformas ir paslaugas

Pasinerti į kriptovaliutų pasaulį gali būti didžiulė patirtis.

Daugiau nei 1000 „blockchain“ palaikomų kriptovaliutų, platinančių 100 ir daugiau internetinių rinkų, reiškia, kad kriptografinis fondas yra gilus ir platus. Šis svaiginantis variantų pasirinkimas gali palikti jauną investuotoją ar kriptografijos entuziastą, kurį užgniaužė rinkos nerimas.

Tačiau tarp šios spekuliacijomis valdomos ICO masės kai kurie sveiki tyrimai gali nukreipti jus į perspektyvias įmones, turinčias realių darbo produktų.

Kriptovaliutos nebėra technologinė naujovė jūsų stereotipiniam rūsio gyventojui, o šios kriptovaldžios įmonės tai liudija..

Jų platformos yra visiškai funkcionalios ir integruoja „blockchain“ į kasdienes paslaugas, suteikdamos technologijai didesnį visuomenės matomumą.

Ripple (XRP)

Įkurta 2012 m., „Ripple“ yra „blockchain“ mokėjimo protokolas, veikiantis kaip realaus laiko bendrojo atsiskaitymo sistema. Negalima per daug pakabinti žargono. Paprasčiau tariant, „Ripple“ pateikia atsakymus į problemas, su kuriomis susiduria tarptautinė verslo bendruomenė, pvz., Valiutos keitimo poreikį, ilgą operacijų laiką ir operacijų mokesčius..

Pavyzdžiui, jei įmonė nori sudaryti verslą kitose valstybėse, kapitalo perkėlimas ar mokėjimas gali užtrukti nuo 3-5 dienų. Jei jūs susiejate su dideliais sandorių mokesčiais ir fiat valiutų kursais, masinių lėšų sumų perkėlimas iš vienos šalies į kitą gali būti kruopštus procesas.

Įveskite „Ripple“.

„Ripple“ mokėjimo protokolas supaprastina sandorių procesą įmonėms naudodamas savo blokų grandinę ir valiutą (XRP). „Blockchain“ teikia operacijas realiuoju laiku per decentralizuotą, saugią sistemą, o XRP suteikia pervedamų lėšų likvidumą.

Be to, protokolas sumažina operacijų išlaidas iki mažiausio mokesčio, pradedant nuo .00001 XRP (cento dalių trupmenos).

Ripelis praktikoje

„Ripple“ platforma, „Ripple Transaction Protocol“, pastebi, kad tarptautinės finansinės institucijos jas vis labiau priima. Vartotojai bendrauja tarpusavyje per „ripple.net“ vartus. Iš šių vartų jie gali bendrauti su kitais „Ripple Transaction Protocol“ nariais, siųsdami, gaudami ir keisdamiesi lėšas XRP ir „fiat“ valiutomis..

„Ripple“ blokų grandinė yra šių operacijų knyga, viešai sauganti operacijų duomenis blokuose, sudarančiuose protokolą.

Ši koncepcija skamba revoliucingai, o kol kas „Ripple“ įrodo, kad taip yra. Įspūdingos 100 ir daugiau bendrovių naudoja „Ripple“ kapitalo mainams, įskaitant daug žinomų bankų, tokių kaip UBS, „Santander“ ir „UniCredit“.

Iki šiol „Ripple“ įrodė, kad jo pritaikymas realiame pasaulyje turi realią vertę pasaulinei finansų ir verslo sričiai, o jau plačiai naudojamas protokolas gali pritraukti daugiau vartotojų, nes įmonė įgauna pagreitį ir ekspoziciją..

Siacoinas (SC)

Nesijaudinkite, tai nėra dar vienas pop žvaigždės bandymas važiuoti kriptovaliutų banga (žiūri į tave, DJ Khaled). Beje, popdainininkė Sia neturi nieko bendro su „Siacoin“. Jo pradžia prasidėjo 2013 m. „HackMIT“ konkurse. Bendrovė nori panaudoti pasaulyje nenaudojamos saugyklos potencialą naudodama „blockchain“ technologiją. Iš esmės „Siacoin“ nori sukurti bendrą debesų saugojimo platformą per atskirai valdomų duomenų centrų tinklą.

Šie duomenų centrai leidžia vartotojams tvarkyti duomenis per blokų grandinę. Saugyklos centrai veikia kaip atskiri mazgai, palaikantys visą sistemą, todėl debesys egzistuoja per decentralizuotą vartotojo valdomos atminties saugyklos tinklą, o ne egzistuoja viename centralizuotame serveryje (pvz., „Dropbox“)..

Naudojant Sia

Skirtingai nuo kitų debesų saugojimo platformų, „Sia“ neveikia iš domeno vardo. Vietoj to programą galima atsisiųsti iš Sia svetainė.

Atsisiuntę vartotojai gali įkelti failą į debesį, kad jie būtų patalpinti viename iš „blockchain“ duomenų centrų. Arba vartotojai gali nuspręsti, kad bus apmokėtas duomenų centras „Siacoin“. Siekiant užtikrinti, kad pagrindiniai kompiuteriai nepažeistų ir neteisingai nenaudotų asmens duomenų, išmaniosiomis sutartimis užtikrinama, kad pagrindiniams kompiuteriams nebus mokama, nebent jie saugiai saugo informaciją. „Sia“ platforma taip pat užšifruoja ir padaro nereikalingus visus duomenis, kad būtų toliau užtikrinta duomenų sauga.

Platforma šiuo metu yra aktyvi ir, kaip ir „Ripple“, labiau orientuota į verslą nei vidutinis žmogus, tačiau atsižvelgiant į laiką ir technologinį augimą, „Sia“ ateityje gali tapti pigesne alternatyva pagrindinėms debesijos paslaugoms..

Steem (SMT)

Steemas bando pakeisti tai, kaip kuriamas, dalijamasi, skatinamas ir netgi atlyginamas interneto turinys. „Blockchain“ veikia pagal tai, ką jos kūrėjai vadina smegenų įrodymu. Skirtingai nuo „Proof of Work“ monetų, cirkuliuojančių valiutą per kasybos produkciją (pvz., „Bitcoin“), „Steem“ platinamas palaikant ar patikus turiniui, kurį generuoja bendruomenės nariai.

Kai įrašas ar komentaras yra teigiamai įvertintas, to turinio kūrėjas gauna palyginamą kiekį SMT (arba „Smart Media Token“, „Steem“ valiuta). Taip, jūs teisingai perskaitėte – jums gali būti mokama už bendravimą socialiniuose tinkluose.

Taigi kur veikia Steemas?

Steemo socialinės žiniasklaidos atitikmuo, Steemit, įtraukia valiutą į savo platformą. Naudodamiesi ja, vartotojai gali bendrauti vieni su kitais naudodamiesi tinklaraščių įrašais ir komentarų skiltimis, tuo pačiu uždirbdami SMT už savo indėlio populiarumą..

Nuo 2017 m. Lapkričio mėn, „Steemit“ turi virš 400 000 registruotų sąskaitų ir kaupia daugiau kaip 90 000 kasdienių pranešimų. Nenuostabu, kad didžioji dalis turinio šiuo metu yra susijusi su kriptovaliuta, tačiau įprastas pritaikymas lemia didesnę turinio kūrimo įvairovę.

Pavyzdžiui, yra kategorijų žymių viskam, pradedant sportu ir kelionėmis, baigiant memais ir istorija. Populiariausi įrašai mokami nuo 30 iki 200 USD. Jūs žinote tas sąmokslo teorijas, kuriomis jūs dalijatės, kurių niekas neklauso? Na, net ir tie turi „Steemit“ vertę, ir mes manome, kad tai gana tvarkinga.

Steemas galiausiai bando nustatyti naują socialinės žiniasklaidos platformos standartą, tačiau tik laikas parodys, ar interneto bendruomenė sutinka su pelnu pagrįstą požiūrį į internetinę sąveiką.

Pagrindinis dėmesys (GPGB)

Panašiai kaip „Steem“, „Basic Attention“ naudoja individualizuotas pelno paskatas, kad peržiūrėtų mūsų sąveiką su internetinėmis paslaugomis. Vis dėlto BAT, tikslas yra reklama, ne socialiniai tinklai.

Idėja yra supaprastinti reklamos paslaugas, įtraukiant tik žiūrovus, leidėjus ir reklamuotojus, pašalinant tarpininkų poreikį šiame procese ir sumažinant rinkodaros sukčiavimo galimybę. „Ethereum“ blokų grandinėje sukurtas projektas yra atviro kodo, decentralizuota skaitmeninės reklamos platforma, kuriama naudojant GPGB prieigos raktą. Platformos vartotojai bus apdovanoti GPGB už dėmesį ir reklamos peržiūrą, o leidėjai gaus GPGB proporcingai jų paskelbtų skelbimų populiarumui..

Kur tai įgyvendinta?

Jei siekiate atlygio už nekaltą vartotojiškumą, Naršyklė „Brave“ šiuo metu palaiko „Basic Attention“ platformą. Jame yra naršyklės piniginė, skirta kaupti GPGB vartotojus, kurie uždirba sąsajoje žiūrėdami skelbimus. Tačiau skelbimų peržiūra yra visiškai neprivaloma, nes „Brave“ naršyklė nerodys skelbimų, nebent vartotojas juos įgalins.

Naršyklėje taip pat yra „Drąsių mokėjimų“ funkcija, leidžianti vartotojams paaukoti dalį savo GPGB tiesiai iš savo naršyklės piniginės savo mėgstamoms svetainėms; ateityje „Drąsūs mokėjimai“ gali būti naudojami paslaugoms, produktams, prenumeratoms ir panašiai, kai svetainėse įdiegiama GPGB mokėjimo funkcija.

„Brave“ taip pat naudoja „Basic Attention Metric“ sistemą, kad matuotų vartotojų pasitenkinimą ir dėmesį. Naudodamas šią metriką, „Basic Attention“ gali tiksliai įvertinti, kurios reklamos surenka daugiausiai peržiūrų, įvertindamos, kurias reklamas kiekvienas žiūrovas turi. Tai užtikrina, kad leidėjai gauna tikslią kompensaciją už skelbimo populiarumą, taip pat garantuoja, kad reklamuotojai gauna optimalią savo paslaugų ekspoziciją stebėdami ir taikydami vartotojų pomėgius..

Galų gale, tai yra naudinga visiems dalyviams: žiūrintiesiems mokama už skelbimų, kuriuos jie nori matyti, ekspoziciją, reklamuotojai pasiekia tikslines rinkas ir leidėjai neturi jaudintis dėl apgaulingos rinkodaros, mažindami savo pelną..

Šiuo metu „Brave“ yra vienintelė naršyklė, talpinanti „Basic Attention“ platformą, tačiau kai „Basic Attention“ auga, jos komanda tikisi plačiau pritaikyti savo „blockchain“ protokolą. Tai yra viena iš nedaugelio „blockchain“ technologijų, norinčių sušvelninti skaitmeninę reklamą geresniu keliu, pašalinant sukčiavimą, sumažinant kenkėjiškų programų grėsmę ir pateikiant tikslesnę metriką skelbimų ekspozicijai ir vartotojų susidomėjimui įvertinti.

„Drąsus“ yra pirmasis apčiuopiamas „Basic Attention“ technologijos pritaikymas, tačiau, jei jis taps populiarus vartotojams, leidėjams ir reklamuotojams, įprastas pritaikymas galėtų padaryti BAT nauju internetinės rinkodaros standartu..

Paskutinės mintys

Turėkite omenyje, kad tai nėra išsamus sąrašas, o kai kurios iš šių platformų, nors ir aktyvios, vis dar turi būti tobulinamos. Tačiau apskritai šios platformos įrodė savo galimybes ir technologinį apčiuopiamumą, palyginti su kitomis „blockchain“ valdomomis įmonėmis, kurių technologijos yra teorinės plėtros.

Tai įdomus laikas technologijoms, nes „blockchain“ leido sukurti aukšto lygio sprendimus ar dabartinių sprendimų optimizavimą daugeliui žmonių.

Būtinai mokykitės apie pramonės tendencijas ir sekite keletą mėgstamiausių kompanijų, kad neatsiliktumėte nuo jų progreso.