Kriptovaliutų mokesčiai 101: ką reikia žinoti, ateikite mokesčių sezoną
Atėjo nauji metai! Kriptovaliutų investuotojams tai reiškia viltį sulaukti dar vienerių metų augimo virtualių valiutų rinkose. Deja, tačiau tai taip pat reiškia, kad nuo 2017 m. Turime pasiruošti mokėti mokesčius už savo kriptovaliutų pelną.
Daugelis iš mūsų priėmė savo sprendimus ir nusprendė dėl savo siekių 2018 m., Tačiau nedaugelis iš mūsų nekantriai laukia mokesčių deklaracijų pateikimo. Bet pasiruošimas yra pusė mūšio, todėl dabar pats laikas pradėti planuoti mokesčius.
Rengiant mokesčių deklaracijas, visada verta pasikonsultuoti su atestuotu valstybiniu buhalteriu (toliau – CPA). Geras CPA gali padėti išvengti mokestinės prievolės, valdant turtą protingai. Tačiau jūsų nuolatinis buhalteris greičiausiai nėra greitas besikeičiančioje kriptovaliutų mokesčių politikos aplinkoje. Jei investavote į Bitcoin ar kitas virtualias valiutas, susisiekite su apmokytu kriptovaliutų buhalteriu, kad įsitikintumėte, jog esate pasirengęs mokesčių sezonui.
Kriptovaliutų mokestis trumpai
Kriptovaliutos galėjo prasidėti interneto pakraštyje, tačiau dabar tai gana įprasta investicija. „Bitcoin“ ateities sandoriais prekiaujama Čikagos biržose, o dideli instituciniai investuotojai kuria virtualių valiutų prekybos stalus. Kai kriptovaliuta tampa vis populiaresnė, Vidaus pajamų tarnyba („IRS“) patikslino išsamią politiką, susijusią su mokesčių rinkimu ir ataskaitų teikimo reikalavimais.
IRS Bitcoin ir kitas virtualias valiutas laiko kapitaliniu turtu, nes jie konvertuojami į grynuosius pinigus. Taigi, kaip ir kitam kapitalo turtui, kriptovaliutoms taikomos kapitalo prieaugio taisyklės. Šios taisyklės taikomos mokesčių mokėtojams, kurie perka ir parduoda kriptovaliutas investavimo tikslais, taip pat žmonėms, kurie virtualias valiutas išleidžia prekėms ir paslaugoms.
Kaip ir kitas kapitalo turtas, jūsų mokesčio tarifas priklauso nuo to, kiek laiko jį laikėte, kol jį pardavėte, taip pat nuo kainos, kurią įsigijote ir išparduota. Jei kapitalo nuostoliai dėl investicijų į kriptovaliutas viršija jūsų kapitalo prieaugį, galite reikalauti nuostolių kaip pajamų mokesčio deklaracijos atskaitymą iki 3 000 USD.
Kai sugalvosite, kaip tinkamai pranešti apie kriptovaliutos padidėjimą 2018 m. Pajamų deklaracijoje, pradėkite nuo savo išlaidų pagrindo. Jūsų pagrindas yra išlaidos, kurias faktiškai sumokėjote už virtualią valiutą, kai ją įsigijote, pakoreguota pagal visas susijusias išlaidas. Tai reiškia, kad galite išskaičiuoti komisinius, susijusius su kriptovaliutos pirkimu, pavyzdžiui, procentą, kurį „Coinbase“ paima iš kiekvienos biržos. Visų pirma, tačiau į kriptovaliutų investicijų sąnaudų bazę neįeina su investicijomis susiję mokesčiai. 2017 m. Sukaupti mokesčiai už kriptovaliutų prekybą turi būti nurodyti atskirai „A“ tvarkaraščio formoje, pridėtoje prie jūsų deklaracijų, darant prielaidą, kad nurodote išskaitymus..
Pirkdami kriptovaliutą, nustatėte savo išlaidų pagrindą. Tačiau turtas faktiškai neapmokestinamas, kol jo neparduosite. Tai yra tada, kai jūs „suprantate“ savo investicijų pelną ar nuostolius. Taigi, jei įsigijote „Bitcoin“ už 12 000 USD ir parduodate už 13 000 USD, jūsų realizuotas pelnas yra 1 000 USD, net jei tam tikru metu tarp jų jis nukris žemiau pradinės pirkimo kainos. Skamba pakankamai paprastai, tiesa? Deja, ne.
Kalbant apie kriptovaliutą, viskas greitai komplikuojasi
Skirtingai nuo akcijų, kurios yra nesudėtingos pirkimo ir pardavimo operacijos, beveik bet koks virtualios valiutos turto paskirstymas yra apmokestinamas įvykis. Mokesčių prievolė atsiranda tada, kai prekiaujate kriptovaliuta grynaisiais ar kitomis virtualiomis valiutomis arba kai ji naudojama prekėms ar paslaugoms pirkti. Priklausomai nuo jūsų investavimo ir išlaidų įpročių, tai gali apsunkinti situaciją.
Priešingai populiariems daugelio kriptovaliutų investuotojų įsitikinimams ir norų mąstymui, jūsų investicijų į kriptovaliutas gryninimas nėra vienintelis apmokestinamas įvykis per visą jūsų investicijos galiojimo laiką. Pavyzdžiui, jei perkate naudodamiesi „Bitcoin“ svetainėje Overstock.com, tai yra sandoris, kuriam taikomas kapitalo prieaugio mokestis. Mokesčių prievolė taip pat atsiranda, kai jūs prekiaujate viena virtualia valiuta kita, o tai yra drąsesnių kriptovaliutų investuotojų atvejis beveik kasdien..
Be to, kadangi IRS netaiko tų pačių trečiųjų šalių ataskaitų teikimo reikalavimų virtualioms valiutoms, kaip ir kitas labiau reguliuojamas turtas, metų pabaigoje iš savo mainų, kliento ar darbdavio negausite 1099 formos. Tai reiškia, kad negausite oficialios ataskaitos apie savo kriptovaliutų pajamas. Atvirkščiai, jūs, kaip investuotojas, turite tinkamai pranešti apie virtualios valiutos prieaugį ir nuostolius. IRS yra labai mažai oficialių nurodymų dėl virtualios valiutos ataskaitų teikimo reikalavimų, todėl konsultuotis su apmokytu kriptovaliutų buhalteriu šį mokesčių sezoną yra labai protingas pasirinkimas.
Federalinė mokesčių reforma daro įtaką kriptovaliutų mokesčiams
Jei paklausite bet kurio buhalterio apie 2018 m. Mokesčių reformų poveikį, atsakydami į tai greičiausiai gausite pasipiktinusį atodūsį. Kriptovaliutų mokesčių politika taip pat yra gana miglota, o pridėjus pagrindinės mokesčių reformos sudėtingumą, viskas dar labiau apsunkinama. Nors vis dar matomas federalinės mokesčių reformos poveikis, yra keletas politikos krypčių, kurios neabejotinai daro įtaką virtualios valiutos investuotojams.
Neseniai atlikta federalinė mokesčių reforma pakeitė daugelio kriptovaliutų investuotojų žaidimo taisykles. Pvz., Nuo 2018 m. Nebegalėsite įtraukti su kriptovaliuta susijusių mokesčių į savo asmeninių pajamų mokesčio deklaracijas. Tačiau šis atskaitymas vis dar leidžiamas įmonėms. 2018 m. Mokesčių reformos taip pat keičia kapitalo prieaugio mokesčio tarifus, o tai gali labai paveikti jūsų investicinius sprendimus. Laikydami savo kriptovaliutos turtą dar kelis mėnesius, galite sutaupyti – arba galite kainuoti – tūkstančius dolerių federalinėse pajamų mokesčio deklaracijose..
Kvalifikuotas kriptovaliutų buhalteris gali padėti planuoti būsimus federalinio mokesčio kodo pakeitimus, ypač kai tai susiję su jūsų virtualios valiutos pinigine. Jei pirkote ar pardavėte kriptovaliutas 2017 m. – arba jei iki šiol nesate pranešę apie savo kriptovaliutų investicijas pagal ankstesnes taisykles, naudinga aptarti savo investicijas su CPA, kuris supranta kriptovaliutų mokesčių politikos įžvalgas ir išeitis..