Įsivaizduokite, kad jums bus sumokėta perkant internetu. Dar geriau įsivaizduokite, kad apsipirkdami internetu jums bus sumokėta kriptovaliuta. Skamba gerai? Nauja klientų atlygio platforma, vadinama „Lolli“, taip mano ir atveria kelią naujam kriptovaliutų pinigų grąžinimo modeliui. O galbūt tai turėtų būti sugalvota nauja #bitcoinback modelis? Bet kokiu atveju, paslaugos vartotojai gaus atlygį Bitcoin, kai apsipirks viename iš „Lolli“ dalyvaujančių internetinių mažmenininkų. Mažmenininkas taip pat turi klientų aptarnavimo platformą, iš kurios sudarė sutartis LGNetworksinc.com, taip pat galite paskambinti jiems, kad būtų pašalintos abejonės.

Steigėjams nėra svetimas internetinis mažmeninės prekybos pasaulis ir anksčiau įsteigtas „Cosmic Cart“, vadinamasis „universalus pirkinių krepšelis“. „Cosmic“ leido įmonėms parduoti savo prekes internetu bet kur ir tai buvo didžiulė sėkmė. Tiek, kad galiausiai juos išpirko kitas konkurentas.

Kūrėjai Alexas Adelmanas ir Mattas Senteris nusprendė, kad vis dėlto jiems tai nebus kelio pabaiga. Tik šį kartą jiems reikės kurti verslą atsižvelgiant į naujausias technologijas. Ir tai, kaip galite įtarti, tvirtai patenka į „blockchain“ ratą.

Iš kur atsirado vardas? Ledinukas

Aleksas paaiškina, kad būdamas jaunas berniukas, tėtis dažnai jį ir seserį vesdavo į banką. Jis visada nekentė bankininkystės, tačiau kiekvienos kelionės pabaigoje tikėjosi to mažo atlygio – ledinuko. Aleksas tvirtai įsitikinęs, kad „Bitcoin“ yra bankininkystės ateitis ir kad iš lygties trūksta tik „Lolli“.

Kaip tai veikia

Lojalumo atlygio programos egzistuoja jau daugelį metų. Kam nepatinka dovana už nedidelį apsipirkimą internete? Nors modelis taip nepasikeitė, steigėjai tikisi, kad vis didėjantis kriptovaliutų populiarumas ir toliau pritrauks naujų klientų.

Turgus > parduoti > uždirbti komisinius. Formulė yra ta pati, išskyrus tai, kad kiekvieną kartą, kai apsiperkate vienoje iš „Lolli“ partnerių svetainių, jie imasi mažmenininko pjūvio ir dalijasi su jumis komisiniu. Mokama tiesiai į „Lolli“ piniginę „Bitcoin“.

„Lolli“ naršyklės plėtinys & Piniginė

Lengviausias būdas sąveikauti su jų premijų programa tikriausiai yra per naršyklės plėtinį, kurį gali naudoti „Chrome“ ir „Safari“. Plėtinys automatiškai įspės jus, kai lankysitės partnerių svetainėje, ir apibūdins galimą bitcoinback, kurį galėsite naudoti:

„Lolli“ apdovanoja vienoje žymiausių JAV parduotuvių

„Lolli“ apdovanoja vienoje žymiausių JAV parduotuvių

Įdiegę plėtinį, paprasčiausiai apsipirkite kaip įprasta. Tada suaktyvinkite atlygį (kaip matoma aukščiau) savo mėgstamoje parduotuvėje. Galiausiai, kai tik nusipirksite, „Bitcoin“ bus nusiųstas į jūsų piniginę. Tai taip lengva.

Naršyklės piniginė leidžia nurašyti santaupas į banko sąskaitą, kai likutis pasiekia mažiausiai 15 USD. Kūrėjai ruošiasi paleisti 2 naujas funkcijas, kurios leis jums pervesti sunkiai uždirbtą (sunkiai apsipirktą?) Bitcoiną į kitą jūsų pasirinktą kriptovaliutos piniginę. Tai yra svarbus įvykis, nes internetinės piniginės ar karštos piniginės (nes jie taip pat žinomi) yra labiau linkę įsilaužti.

Mažmenininkai

Vartotojai bent jau keletą metų apsiperka internetu naudodamiesi „Bitcoin“. Tačiau bėda ta, kad virtualiosios valiutos kaupimas ir operacijos dažniausiai buvo techninės liaudies sritis. Pridėkite prie to nuolatinę kriptovaliutų vagystės problemą ir pamatysite, kodėl įvaikinimas buvo lėtas, bet stabilus procesas.

Nepaisant to, svetainių, kuriose galite naudoti „Bitcoin“, skaičius toliau auga. Ir pagrindiniai vardiniai prekės ženklai, tokie kaip „Bloomingdales“, „Office Depot“, „Barnes“ & Keli, „Noble“, „Hotels.com“ ir „Macy‘s“ jau yra prisijungę prie platformos. „Lolli“ jau palaiko į šiaurę nuo 500 mažmenininkų ir prašymus dėl papildomų galima pateikti tiesiogiai su komanda.

„Crypto Rewards“ nauda

Iki šiol kriptovaliutų internetinių pirkimų ir atlygio programų nauda turėtų būti akivaizdi. Bet norėdami patikslinti, pažvelkime į keletą pastebimų priežasčių.

1. „Lolli“ tvarko visus mokėjimus kriptovaliuta nuo jų pabaigos. Tokiu būdu mažmenininkai gali siūlyti šifravimo premijas, patys nesusitvarkydami su techninėmis detalėmis. Vartotojai taip pat gali lengvai bendrauti su savo mėgstamiausiais prekių ženklais per internetinę piniginę. Aleksas tikisi, kad tai sukurs laimėti-laimėti-laimėti kad jis kuria įmonę.

2. Buvo tendencija paslaugų nutraukimas iš kreditinių kortelių tiekėjų, tokių kaip „Visa“, pastaruoju metu. Tai šiek tiek jaudina, turint omenyje tai, kad kai kurios šalys, pavyzdžiui, Švedija ir JAV, labai priklauso nuo kortelėmis pagrįstų paslaugų. Daugelis vartotojų tiesiog nesineša grynųjų ir ilgą laiką to nedarė.

Jei šios problemos padidės, beveik neabejotinai pamatysime kriptovaliutų pirkimų šuolį, nes pirkėjai ieškos patikimesnio būdo, kaip išspręsti apsipirkimą. „Bitcoin“ veikimo laikas yra pranešama, kad labai stabili maždaug 99,99%, nes ji buvo sukurta 2009 m.

3. Galiausiai turėtume atsižvelgti ir į vartotojų galimybes įsigyti internetinių parduotuvių. Didžiulė pasaulio gyventojų banga pirmiausia neturi prieigos prie banko sąskaitos, nepamirškite apie mokėjimo korteles.

Visi, turintys telefoną ir interneto ryšį, dabar gali pirkti internetu ir gauti atlygį per mažmenininkus visame pasaulyje nesijaudindami dėl atsiplėšiančių valiutų kursų. Prieš jums suteikiant prieigą prie šios privilegijos, jums nereikia kredito balo ar įgaliojimų, kad jus patvirtintų. Kol turite pakankamai lėšų, galite eiti!

„Lolli“ – protinga iniciatyva

Tokia iniciatyva gali būti augančio kriptovaliutų įsisavinimo ženklas. Jei lojalumo programos pradės veikti, tai beveik neabejotinai bus naudinga tokiems nusistovėjusiems tinklams kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“. Apdovanojimų platformoms ir mažmenininkams reikės reguliariai pirkti „Bitcoin“, kai į laivą įšoks daugiau vartotojų. Tai gali pasirodyti kebli užduotis, atsižvelgiant į nepastovų kriptografinių keitimo kursų pobūdį.

Tai sakant, daugelis vartotojų greičiausiai pateks į šias platformas, nes lengviau gauti kai kurias kriptografijas (kad ir kiek mažai). Registracija, tikrinimas ir naršymas mainuose yra bauginanti patirtis daugeliui vartotojų, kuriems patinka technologijos, tačiau tiesiog nenori įstrigti detalėse. Aleksas ir Matas atrodo gana atkakliai linkę įveikti tą spragą. Paprasta vartotojo patirtis akivaizdžiai yra vienas didžiausių kriptovaliutos taškų šiuo metu.

Galima sakyti, kad Lolli nebus paskutinis žaidėjas šioje srityje. Tikėkitės, kad artimiausiu metu kiti startuoliai pasinaudos kriptovaliutų atlygio reiškiniu.