Majamis yra besivystanti skaitmeninių verslininkų ir nuotolinių darbuotojų utopija. Nulinis valstybės pajamų mokestis, paplūdimiai, gražus oras ir už tą pačią kainą už rūsio butą Niujorke ar SF galite pabusti iki saulėtekio ant vandens.
Nepaisant patrauklaus kelionių brošiūrų, laukiamas verslininkų potvynis dar neatėjo. Makro mastu pasaulio technologijų novatoriai dažniausiai plūsta į tokius miestus kaip įlankos sritis ir šiaurės rytai, kur talentai ir kapitalas gausiai plūsta.
Tačiau per pastarąjį dešimtmetį pajėgių verslininkų ir investuotojų srautas ėmė tirti asimetriškos pakraipos galimybes rinkose, kurios dar beveik neprilygo Niujorko ir San Francisko sodrumui. Majamyje, kartu su kitomis antrinių ir tretinių įmonių startuolių rinkomis, tokiomis kaip Ostinas, Denveris ir Atlanta, abu talentas ir investicinis kapitalas.
COVID-19 taip pat sustiprina šią tendenciją, nes šiuolaikinis megapolis iš savo žvaigždžių akių patrauklumo virto pragariškesniu greito užkrato kraštovaizdžiu. Beveik visos įmonės kol kas pereina prie nuotolinio darbo ir kartu su savo darbuotojais pradeda matyti nuotolinio darbo naudą.
Tai mus atveda prie blokų grandinės ir kriptovaliutos Majamyje. „Blockchain“ ir kriptovaliutos etoso esmė yra decentralizacija, o startuoliai erdvėje nesiskiria. Ši labai decentralizacija ir jos netiesioginis skatinimas dirbti nuotoliniu būdu pavertė Majamį „blockchain“ ir „cryptocurrency“ veiklos židiniu..
Majamyje gyvena kelios į „blockchain“ bendruomenę nukreiptos iniciatyvos, įskaitant Majamio „Blockchain“ centrą, Šiaurės Amerikos Bitcoin konferencija, ir Majamio „Bitcoin Hackathon“ (kurią šio rašytojo komanda užklupo Pirmasis prizas 2016 m.)
Mes susisiekėme su Eryka Gemma, generalinis direktorius Majamio „Blockchain“ centras, blokas ir kriptovaliutų bendruomenės centras ir inkubatorius. Ji glaudžiai bendradarbiavo su Majamio meru ir Majamio miestu, kad „Miami Blockchain“ būtų rodoma žemėlapyje.
Eryka Gemma, Nickas Spanosas, Majamio meras Francisas Suarezas ir Scottas Spiegelis
Ar galėtumėte mums pateikti dviejų minučių filmo anonsą apie savo gyvenimą? Kaip jūs atsidūrėte kriptovaliutos ir „blockchain“ erdvėje?
Kai buvau jaunesnis, iš tikrųjų domėjausi politika. Aš nuoširdžiai norėjau suprasti, kas vyksta politiškai. Žiūrėčiau CSPAN ir naujienas. Atsimenu, kaip vieną dieną stebėjau viceprezidentą per žinias ir viskas, ką jis kalbėjo, atrodė tik melas. Jis sakė daug skaičių, didelių žodžių ir buvo labai charizmatiškas – jis man patiko, bet iš tikrųjų jis nesakė nieko, kas būtų nuosekliai vertingas.
Aš dėl to skųsčiausi draugams ir jie man liepė eiti pažiūrėti šio vaikino Ronio Paulo. Aš tai padariau ir tuoj pat buvau užsikabinęs, sužinojau, kad esu libertaras ir minarchistas. Sužinojau apie federalinį rezervą ir tai, kaip pinigų sistema buvo ydinga. Nenorėjau, kad tai, ką pasakė daktaras Paulius, būtų tiesa, bet tai tiesiog buvo prasminga. Jis buvo pirmasis politikas, su kuriuo susidūriau, kai jaučiau, kad jie sako kažką vertingo, užuot tik kalbėję ratu.
Būdamas 19 metų tapau Rono Pauliaus delegatu Vašingtono valstijoje. Iš patirties sužinojau tiek daug ir sutikau protingiausių žmonių, kuriuos sutikau tuo gyvenimo momentu. Žmonės, kurie iš tikrųjų buvo protingi įvairiais būdais, tačiau visi jie buvo kritiškai mąstantys, kurie ėmėsi veiksmų.
Tai buvo ir mano gyvenimo žmonės, kurie mane supažindino su „Bitcoin“. Deja, kaip ir dauguma žmonių, užmezgusių piktnaudžiavimą (aš buvau užmezgęs santykius su valstybe ir pagrindine žiniasklaida), aš smegenis išmečiau iš patirties, kai Ronas Paulas prarado ir pamiršo bitkoiną bei persikėlė į Floridą lankyti Embry Riddle aeronautikos universiteto, kuriame aš patekau aeronautikos mokslų bakalauras.
Bet aš vis tiek mėgau savo ekonomiką – universitete vedžiau diskusijas apie Austrijos ir Keyneso ekonomiką ir kalbėjau tokiais pavadinimais, kaip „Pagrindinės žiniasklaidos korupcija“, „Kas yra Rupertas Murdochas“ ir „pasąmonėje“.
Po studijų pradėjau dirbti orlaivių prekybos pramonėje dideliame Wall Street banke. Banko generalinis direktorius buvo legendinis bankininkas, kuris sujungė „Bank of America“ ir „Merrill Lynch“. Vieną dieną, pasibaigus grupiniam vaizdo konferenciniam pokalbiui, jis jį atvėrė iki q&a visiems jauniems žmonėms. Susikroviau smegenis dėl gero klausimo ir prisiminiau bitkoiną. Aš jo paklausiau, ką jis galvoja apie bitkoiną, o jis ir visi kiti kambaryje esantys žmonės juokėsi. Vėliau tą pačią dieną grįžau atgal į triušio skylę.
Kaip atrodo diena Eryka Gemma gyvenime?
Kadangi aš įstrigau karantine, tai visai nėra efektinga. Kelkis, daryk rytinę rutiną, kuri apima tempimą, nes tai yra labai svarbu mūsų kūnams, tada aš paprastai atsisėdu į savo kompiuterį ir pradedu skaityti naujienas. Šiuo metu daug kompiuterio ir telefono laiko, bandant virtualiai paleisti „Blockchain Center“ ir surengti daug internetinių kamerų tiesioginių įvykių. Aš įstrigau Sietle, savo gimtame mieste, nes esu tikras, kad turiu koronavirusą ir nenoriu sirgti Majamyje.
Ar galite pateikti užkulisius, kaip atsirado „blockchain“ centras?
Dirbdamas visą laiką orlaivių prekybos ir nuomos erdvėse, sukūriau nedidelę žmonių bendruomenę, norinčią išmokti pirkti bitkoinus.
Nuo tada laisvalaikiu pradėjau rengti susitikimus vien tam, kad pažiūrėčiau, kokia bendruomenė yra aplink Majamį. Aš pradėjau „Crypto Mondayays Miami“, o atsakymas buvo tikrai teigiamas, 2017–2018 m. Vidutiniškai turėjo 80–100 žmonių. Pastato įsigijimas buvo tik kitas logiškas žingsnis, nes mes rengėme atsitiktines vietas visame mieste.
Majamio „Blockchain Center“ juostos pjovimas
Kas yra didžiausios dalyvaujančios partijos?
Nickas Spanosas, kuris įkūrė originalų „Bitcoin“ centrą NYC, ir ryšys iš mano Rono Pauliaus dienų parodė susidomėjimą Majamio filialu. Jo ryšiai Majamyje, įskaitant Moishe Mana, nekilnojamojo turto magnatą, vieną didžiausių Majamio nekilnojamojo turto vystytojų, labai padėjo atidarant pastatą.
Moishe Mana valdo daug pastatų Majamio miesto centre ir, turėdamas savo įmonės „Mana Tech“ technikos padalinį, jis turi viziją atnaujinti miesto centrą į tūkstantmečio technologijų centrą, ir mes esame šios vizijos dalis. Kaip geriau tai padaryti, tada „blockchain“ centras pritraukia jaunus talentus?
Scottas Spiegelis taip pat ilgą laiką vaidino bitkoinų fanatiką ir Miseso instituto sekėją.
Kodėl Majamyje?
Majamis yra Lotynų Amerikos silicio slėnis, daugumos pagrindinių technologijų kompanijų būstinė „LatAm“ yra Pietų Floridoje. „Blockchain“ yra pasaulinė technologija, prasminga tik sukurti Amerikos centrą centrinėje vietoje.
Man patinka nesočios rinkos, Majamis yra tarsi didelis miesto mažas miestelis. Jei sunkiai dirbate, čia lengviau būti pripažintam už savo darbą ir sulaukti reikiamos paramos.
Vietos valdžia taip palaiko. Majamio meras atvyko į centro atidarymą ir padarė Majamio „Blockchain“ centro juostelės pjaustymo ceremoniją. Centro plėtros tarnyba ir Švyturių taryba yra ypač įdomios, matydamos mums sėkmę.
Kalbant apie bankininkystę, Majamyje yra antri pagal dydį tarptautiniai bankai JAV. Florida taip pat neturi valstybinio pajamų mokesčio. Daugelis pasaulio miestų pretenduoja tapti kitu technologijų centru, nes mokesčiai ir gyvenimo sąlygos NYC ir SF pablogėja, Floridoje, o būtent Majamyje sveikinamas šis talentas.
Moishe Mana padėjo sukurti Majamiui galimybę, kurios dar nematė daugelis miestų. Jo komanda yra labai mąstanti į priekį ir siūlo įmonėms bei startuoliams galimybę persikelti į Majamį iš viso pasaulio.
Majamiui naudinga nepaprastai įvairi populiacija, ir jis vertinamas kaip kryžkelė, vykdanti verslą Pietų Amerikoje ir Karibuose. Tačiau galima pateikti argumentą, kad ši kokybė dažnai stigmatizavo Majamio verslumo kraštovaizdį – kad pradedantiesiems, išskyrus patrauklumą Pietų Amerikai, geriau būtų kitame startuolių centre, tokiame kaip NYC, SF, Ostinas, Bostonas ir kt. Ar manote, kad tai argumentas yra teisingas?
Kaip ir viskas, tai priklauso nuo situacijos ir atitinkamo startuolio poreikių. Ar jie nori paliesti Lotynų Amerikos auditoriją? Ar jie vertina išlaikyti savo mokesčių dolerius? Ar jie vertina geresnę gyvenimo kokybę? Keli dalykai tikrai yra, Majamio paleidimo scena vis dar auga, todėl ją lengviau atpažinti. Pigesni technikos talentai iš Pietų Amerikos yra labiau prieinami ir čia yra daugybė turto, norinčio paįvairinti turtą, išskyrus nekilnojamąjį turtą. Majamyje yra naudos ir iššūkių, bet čia tikrai labai smagu.
Majamio miestas priėmė blokų grandinę ir kriptovaliutą. Kaip manote, kodėl taip yra?
Meras Francis Suarezas yra perspektyvus žmogus, sutinkantis, kad miesto centras turėtų būti technologijų centras. Jis supranta, kad mūsų miestas turi didelę galimybę naudoti „blockchain“ tiekimo grandinei, nes turime tarptautinį oro uostą ir vieną pagrindinių šalies jūrų uostų.
Būdamas pirmuoju Majamyje gimusiu meru, jis rūpinasi miestu ir pasisako už tai, kad jaunieji talentai ir startuoliai persikeltų čia ir pagerintų Majamio vietinių gyventojų kokybę. Suarezas taip pat yra advokatų kontoros „Greenspoon Marder“, atstovaujančios projektus keliuose „blockchain“ naudojimo atvejais, partneris. Verslo požiūriu jis supranta numatomą eksponentinį „blockchain“ pramonės augimą ir nori užtikrinti, kad mūsų miestas nepraleistų.
Moishe Mana viziją padaryti centrą tūkstantmečio technologijų centru iš tikrųjų galima įgyvendinti tik užpildžius „blockchain“ darbus. Prognozuojama, kad ši pramonė greitai augs ir pritrauks jaunų technologijų talentų.
Kur jūs matote vyriausybių vaidmenį, nes „blockchain“ įgyja platesnį priėmimą?
Kalbant apie Bitcoin, vyriausybių vaidmuo, tikiuosi, taptų sąžiningesnis finansiškai, matydamas, kad žmonės nori skaidrios finansų sistemos.
Dabar yra daugiau nei bet kada anksčiau žmonių, žinančių, kad federalinis rezervas pernelyg spausdina pinigus, šios žinios paverčia žmones alternatyviomis valiutomis, patikimais pinigais ir „blockchain“.
Kokia yra jūsų Majamio ateities vizija?
Mes norime būti tūkstantmečio technologijų centras, kuris konkuruoja su San Francisku, tačiau akcentuojame decentralizuotas technologijas ir geresnę gyvenimo kokybę.
Įsivaizduoju, kad Majamio centras bus pirmoji vieta, kur masiniai prekybininkai priims bitkoinus ir kitas skaitmenines valiutas. Tai projektas, kurį mes dirbame Majamio „Blockchain“ centre.
Atlikime minties eksperimentą. Kaip manote, kaip pasaulis reaguotų į 1 000 000 USD kainuojantį bitkoiną iki 2020 m. Pabaigos? Kaip apie $ 10 Bitcoin iki 2020 pabaigos?
1 milijonas bitkoinų – Volstritas gali išsižioti ir bandyti dar kartą bandyti sumažinti kainą (t. Y. Ateities sandorių rinkas). Jau matėme, kaip didžiųjų bankų vadovai sugėdino bitkoiną, kai jis buvo 20 tūkst. kai į sceną atėjo Svarstyklės. Turėdami 1 000 000 USD bitkoiną, įstaigos nebus patenkintos.
Jei taip atsitiks, bus įvykęs „turto perdavimas“, kurį numatė tiek daug. Poveikis bus labiausiai jaučiamas skurdesnėse šalyse, kur aš prognozuoju, kad žmonės sugebės nuversti korumpuotas vyriausybes.
10 dolerių kainuojantis bitinas priverstų visus man pasakyti, kad esu sukčius. Bet tai gerai, nes pagrindai vis dar yra ir tai būtų puiki proga nusipirkti daugiau šio turto, kurio vyriausybės negali kontroliuoti..
Ar yra kokių nors funkcijų, kurių, jūsų nuomone, trūksta daugumai „blockchain“ projektų? Apskritai, kaip dauguma projektų gali pagerėti?
Jei mes kalbame apie „blockchain“ kriptovaliutų naudojimo atvejį, toms įmonėms trūksta rinkodaros komandų. Džiaugiuosi, nes dauguma kriptovaliutų nėra decentralizuotos ir neturėtų būti priimtos, nes mažai kas turi kontrolę.
Jei mes kalbame apie „blockchain“ naudojimo atvejo projektus, jiems trūksta bendrovių, norinčių pakeisti esamą padėtį ir prisiimti išlaidas, kad galėtų priimti kažką naujo, kas, daugelio akimis, nėra išbandytas ir neįrodytas. „Blockchain“ naudojimo atvejų projektai paprastai padidina įmonių sąveiką, o visos įmonės, esančios vienoje pramonėje, priima vieną projektą..
Apskritai trūksta švietimo. Trūkumas, kurį galima pastebėti visose gyvenimo srityse.
Ar erdvėje yra kokių nors projektų, kurie yra ryškūs kriptovaliutos ir „blockchain“ verslumo pavyzdžiai?
Mane jaudina „Bitcoin“ ir žaibo tinklo projektai. Labiausiai jaudinantis „blockchain“ aspektas yra decentralizuoti aspektai ir žaidimo teorijos įtraukimas. Kai šie du aspektai nėra įtraukti į projektą, man tai labiau rūpi, nebent jis skirtas konkrečiai pramonės problemai spręsti..
Taip pat džiaugiuosi „Ravencoin“ ir tuo, kuris STO projektas pavyks, nors „Cryptopia“ įsilaužimo metu daug jo neteko. Manau, kad „vertybinių popierių“ ženklinimas bus didžiulis patobulinimas finansų rinkose, kurias reikia atnaujinti.
Kaip „blockchain“ ir kriptovaliuta keičia kasdienį gyvenimą?
Kalbant apie kriptovaliutą, vidutiniam žmogui tai tikrai priklauso nuo to, kurioje šalyje gyvenate. Tokiose vietose kaip Venesuela, Argentina ir Zimbabvė, tai labai keičia gyvenimą, nes jūsų valiuta yra stabilesnė nei jūsų nacionalinė valiuta. Tokiose vietose kaip Jungtinės Valstijos, kriptovaliuta leidžia jauniems išmanantiems žmonėms paįvairinti ir nesijausti prisirišę prie skęstančio laivo.
Kalbant apie „blockchain“, vidutinio žmogaus kasdieninis gyvenimas nesikeis tol, kol 5G ir DI bus plačiai paplitę.
Kokia yra jūsų mėgstamiausia istorija ar įsimintiniausia naujienų istorija, su kuria susidūrėte Majamio „Blockchain“ centre?
Mano asmeninė mėgstamiausia istorija yra susijusi su mokėjimais žmonėms, kurie dirba laisvai samdomi darbuotojai „blockchain“ centre. Šiuo metu maksimalus perlaidos mokestis yra 56% asmeniui, siunčiančiam pinigus iš JAV į Venesuelą. Vienas iš mūsų rangovų susilaukė vaiko ir aš norėjau jam atsiųsti dovaną … jei siųsčiau „fiat“, tai užtruktų mažiausiai 3 dienas, o tarp abiejų vyriausybių 56 proc. Nepatektų vaikui, kuriam to reikėjo. labiausiai !!! Aš nusiunčiau bitkoiną, jis jį gavo per dešimt minučių, o sunkiai besiverčiančiai šeimai nebuvo taikoma tolesnė vagių valdžios priespauda.
Kokie būdai yra tie, kurie skaito tai ir yra įkvėpti bei nori padėti, kaip jie gali įsitraukti?
Papasakokite žmonėms apie „Bitcoin“ ir tai, kad jis buvo sukurtas reaguojant į 2008 m. Finansų krizės krizinį kapitalizmą. Pasakykite jiems, kad federalinių atsargų spausdinimas daugiau pinigų reiškia, kad mūsų dolerio perkamoji galia mažėja.
Majamio „Blockchain“ centras
Šviesti savo draugus ir šeimos narius apie „blockchain“ svarbą saugumui ir finansinei autonomijai.
„Blockchain“ centre visada laukiame žmonių, norinčių prisidėti ir pasidalinti su bendruomene. Mes turime išteklių, jei asmenys yra suinteresuoti mokyti kitus apie bitkoinus, ir išteklių asmenims, norintiems mokytis namuose, ypač kai visi yra įstrigę namuose. Galite eiti į blockchaincenter.com arba el. Laišką [apsaugotas el. paštu]
Kitas geras pasirinkimas yra persikelti į Majamį ir patirti „blockchain“ centrą bei puikią gyvenimo kokybę. Jei esate nuotolinis darbuotojas, ateikite čia keletui mėnesių ir prisijunkite prie mūsų bendruomenės!
Viskas, ką norėtumėte žinoti mūsų skaitytojams?
Atsižvelgiant į laiką, nebijokite koronaviruso. Gerai būti pasiruošusiam, gerai imtis atsargumo priemonių, tačiau neleiskite baimei tavęs apimti. Yra tiek daug žmonių, kuriems netekau pagarbos, nes jie reikalauja, kad vyriausybė atimtų visų kitų konstitucines teises, nes jie asmeniškai bijo.
Laikai keičiasi, daugeliui Bitcoin yra išeities taškas, ir mes turėsime pasirinkti – nepaisyti socialinių normų ar maldauti vyriausybės dėl klaidingo saugumo jausmo. Pasirinkite laisvę, rinkitės laisvę ir žinokite, kad Amerika yra viena iš nedaugelio pasaulio šalių, paremta konstitucija, suteikiančia asmeniui teises. Tiems, kurie siekia totalitarinių režimų, būtų gerai persikelti į šalį, kuri nėra JAV.
Ačiū, kad kalbėjote adėl Majamio „Blockchain“ centro, Eryka!