Neilas Patelis apie „KindAds“, „Crypto Advertising“, „Entrepreneurship“ ir reglamentus
Neilas Patelis yra garsus rinkodaros specialistas ir verslininkas, žinomas kaip rinkodaros įrankių ir platformų, tokių kaip., Įkūrėjas Greitasis daigas, Pašėlęs kiaušinis, Sveiki baras, ir KISSmetrics. Jis dirbo su tokiomis kompanijomis kaip NBC, „Amazon“, GM, HP ir „Viacom“, kad padėtų padidinti jų pajamas.
Jo pagyrimai apima tai, kad „Forbes“ jį paskelbė vienu iš 10 geriausių internetinių rinkodaros specialistų, vienas iš 100 geriausių Jungtinių Tautų verslininkų, jaunesnių nei 35 metų, ir prezidentas Obama kaip 100 geriausių verslininkų iki 30 metų..
Neilas taip pat yra KindAds, reklamos platforma, kurios tikslas yra išskirti tarpininkus, kad auditorijai būtų teikiami patogesni skelbimai ir sukurta daugiau vertės reklamuotojams.
Kitame interviu aptarsime „KindAds“, kriptovaliutų reklamos draudimo poveikį, „blockchain“ verslumą, reguliavimą, ICO ir erdvės raidą..
Kaip atrodo Neilo Patelio diena gyvenime? Ypač dabar, kai jūs labiau įsitraukiate į kriptovaliutų erdvę?
Tai nelabai pasikeitė. Aš vis dar pabundu ryte ir tikrinu el. Skaičiau daugybę interneto svetainių. Dabar tai taip pat yra technikos ir šifravimo svetainės. „CoinMarketCap“ tikrinu tikriausiai penkis kartus per dieną. Viskas labai svyruoja, bet tai vis mažiau stebina, nes aš priprantu prie svyravimų. Išskyrus tai, vis tiek yra daug tų pačių senų susitikimų, telefono skambučių. Daug kas nepasikeitė. Tai tiesiog daugiau sužinoti apie kriptografiją, nes aš tikiu, kad tai ateitis. Tiesiog įsitraukiu į tai, kad likčiau viskuo svarbiausias.
Neil Patel (su plaukais).
Kada prasidėjo jūsų kelionė į kriptografinį pasaulį arba kaip tai įvyko?
Dirbau su keliais pažįstamais žmonėmis Brazilijoje, ir jie buvo tokie, kaip mes norėtume sukurti skelbimų platformą žmonėms, kurie reklamuojasi, bet naudoja „blockchain“ technologiją. Man buvo kaip, o, šaunu. Taip atsirado „KindAds“ ir jie yra tokie, kaip, ai, mes norėtume turėti jus kaip patarėją. Nes aš taip pat turiu daug „traukos“ skaitmeninės rinkodaros arenoje, bent jau manau, kad tai darau. Dabar, kai kalbame apie reklamuotojus ir leidėjus, aš anksčiau dirbau su šiais vaikinais, ir jie yra tokie, kaip, taip, tai buvo jų svajonė. Jie greitai vykdo egzekuciją, tada aš juos palaikau kaip patarėją.
Esu įsitikinęs, kad galite daug sužinoti apie savo patirtį įgyvendinant šį konkretų projektą. Kas privertė jus pasirinkti „KindAds“ per visus kitus „blockchain“ reklaminės erdvės projektus?
Šie vaikinai taip pat labai traukia reklamos pasaulį. Jie turi skelbimų agentūrą, todėl turi daugybę klientų. Jie valdo daugybę pinigų. Jie yra gerai susiję ir tai nėra pirmoji reklamos agentūra, kuri jiems priklauso. Vienas jų ką tik pardavė paskutinę savo reklamos agentūrą, manau, praėjusiais metais. Taigi, jie tai darė tiek metų. Jie buvo aplink jį, skirtingai nei dauguma kitų „blockchain“ erdvėje esančių skelbimų.
Dauguma kitų vaikinų yra kūrėjai, todėl jie nežino, kaip pritraukti leidėjus, arba nežino, kaip pritraukti reklamuotojus. Šie vaikinai ne tik žino, kaip tai padaryti, bet ir jau turi prieigą prie daugybės tų žmonių, nes jie jau dirba su daugybe kompanijų.
„KindAds“ pagrindinis puslapis
Gražiausia yra tai, kad dauguma žmonių, kurie patenka į kriptografiją, yra tokie, kaip, taip, kiek aš galiu uždirbti pinigų? Ar gali pakilti? Šie vaikinai labai nori išspręsti problemą. Jie vis dar daro. Ir jei pažvelgsite, jie gabena produktą, kuris veikia. Kripto pasaulyje, kaip žinote, labai retai žmonės gabena produktą. Manau, kad tai buvo praėjusią ar prieš savaitę, jie išleido „MailChimp“ integraciją ir turi visą šį modelį, kuriame jie taip pat yra realistiški.
Jie tarsi žinome, kad nesutrupinsime „Google“ ir „Facebook“. Bet kas jums tai sako, yra nerealu. Jei įmonės reklamuojasi „Google“ ir „Facebook“ ir tai yra pelninga, jie nesiruošia sustoti, kad tiesiog pereitų į „blockchain“. Tai krūva nesąmonių. Bet tai, ką rasite, yra tai, kad galite sukurti tikrai gerą ir unikalų kampą, o tai yra, hei, „Google“ ir „Facebook“ jau turi savųjų skelbimų. Kodėl negalime sutelkti dėmesio į skelbimus per el. Laiškus ir tiesioginius pranešimus, kurie yra didžiulė rinka? Jie konvertuoja geriau nei savieji skelbimai, tačiau jiems nėra tikro populiaraus tinklo.
Taigi, jie ima gabalėlį ir paskui išsiplės į daugiau teritorijų. Kai kurie sutaps su „Google“ ir „Facebook“, tačiau tai tikrai protingas požiūris. Jie žiūri į tai kaip į verslininkus, o ne tik į tuos, kurie yra panašūs, aš ką nors plėtosiu ir bandysiu greitai praturtėti, palyginti su šiais vaikinais, pavyzdžiui, ei, tai turi būti tikras tvaraus verslo modelis, kuris veikia. Turime pritraukti ir žmones, kurie naudojasi šiuo dalyku. Jie panašūs į tai, kad mums nerūpi, ar rinka gera, ar bloga. Mes tai išgyvename. Mes kuriame produktą, jį gabename. Mums nerūpi tik laukti ažiotažo ir FOMO ar kaip žmonės tai vadina. Jie bando užsiimti tikru verslu, nes mato tai kaip skausmą ir yra aistringai dėl to.
Teisingai. Taip, tai gana šaunu. Aš nelabai suprantu projektų, bandančių eiti su galva su „Google“ ir „Facebook“, logikos. Diskutuodami linksminkime idėją apie šiuos projektus, kurie bando atimti vartotojus iš „Facebook“ skelbimų ir „Google“. Ką jūs manote, kad šie „blockchain“ pagrindu veikiantys skaitmeninės rinkodaros projektai turėtų būti padaryti sėkmingai, jei tik įmanoma, eiti „Google“ ir „Facebook“?
Tai nėra.
Žmonės galėtų pagalvoti, kad „Facebook“ atima rinkos dalį iš „Google“, tačiau tai neveikia taip. Jei esate įmonė ir išleidžiate 100 USD, o mainais uždirbate 200 USD, ar nustotumėte daryti „Google“ skelbimus vien dėl to, kad atsiranda „Facebook“? Jei „Facebook“ išleistumėte 100 USD ir dabar uždirbtumėte 300 USD, vis tiek nesustabdytumėte „Google“, nes „Google“ vis tiek jums yra pelninga.
Vietoj to jūs tiesiog darytumėte abu dalykus ir to žmonės nesuvokia. Neketinsite sumažinti jų rinkos dalies, pavyzdžiui, BAT bando sukurti naršyklę. Visi, kurie naudojasi „Google“, gali būti skatinami naudoti „Chrome“. Ar manote, kad jūs tikrai pasieksite tokį didelį rinkos įsiskverbimą?
Pagrindinis GPGB puslapis
Šie vaikinai buvo „Mozilla“ įkūrėjai, manau, „Firefox“ ar panašiai. Jei pažvelgsite, „Firefox“ „Google“ sutriuškino vien todėl, kad visi naudojo „Chrome“. Jie yra viena iš populiariausių svetainių internete. Tai tiesiog nerealu, ir aš manau, kad realesnis žaidimas yra, hei, mes eisime po kito segmento, kad jūs nesate tas, kuris taip pat yra pelningas, todėl žmonės darys „Google“, „Facebook“ ir „KindAds“.
Nes jei dabar pažvelgsite į rinką, „Taboola“, „Outbrain“, yra tiek daug kitų tinklų, kurie naudojasi ir jie naudosis ir toliau, nes yra pelningi. Įmonės reklamuojasi ne pagal tai, ar joms patinka „Google“ ar „Facebook“, ar jos nerimauja dėl „Facebook“ duomenų privatumo. Tai grynai ekonomiškas ir pagrįstas pelnu.
Viskas priklauso nuo reklamos išlaidų grąžos ir bet kokių jiems prieinamų kanalų. Taigi, tai būtų tikrai įdomu. Man įdomu pamatyti, kaip vystosi „KindAds“, ypač kai jie pradeda vis daugiau partnerysčių po savo diržu. Vienas dalykas, kurį man patinka pamatyti šioje erdvėje, yra, kaip jūs sakėte, daugiau šių projektų iš tikrųjų gabena produktus ir rodo pajamas. Dienos pabaigoje „blockchain“ yra tik technologija. Taigi svarbu sužinoti, ar šios įmonės iš tikrųjų gali panaudoti technologijas, kad gautų pajamas, kurios skaitmeninėje reklamos erdvėje yra pagrindinis veiksnys, lemiantis projekto sėkmę..
Visiškai sutinku. Manau, kad rinka ilgainiui pasikeis, prisitaikys ir supras visa tai, nes jūs taip pat susitvarkėte anksčiau, kai sakėte, kad „Google“ ir „Facebook“, o visi šie dideli žaidėjai ateis į kosmosą ir sutriuškins visus mažus vaikinus.
Turite turėti tai, kas yra ginama, ir tai, kas yra unikalus kampas, ir idealiu atveju tai, ko jie nevažiuoja, taigi tokiu būdu jie jūsų techniškai nesugniuždo.
Taigi, kaip jūs matote kripto reklaminės erdvės plėtrą, kalbant apie draudimą reklamuotis „Facebook“, „Google“, „Twitter“ ir, atrodo, kad kiekviena tokia platforma bando užgniaužti ir teisingai, nes joje yra daug šiukšlių iš esmės, kaip jūs tikitės, kad projektai galės išgirsti žodį be šių kanalų?
Jie turės atlikti daugiau organinės atvykstamosios rinkodaros, pavyzdžiui, spaudos, socialinės žiniasklaidos rinkodaros. Telegrama nėra per efektyvi, nors žmonės sako, kad taip yra, bet jūs žiūrite, kad yra žmonių, kurie turi kaip 50 000 „Telegram“ narių, ir vis tiek jų kainos vis dar nemalonios, nes jūs negaunate tikrai lojalių žmonių, kurie naudojasi produktas ar platforma. Heck, kai kurie iš jų dar nėra sukurti. Bet jūs turite sukurti aplink ją bendruomenę.
Aš nekalbu apie bendruomenę, kurioje jie yra, nes gauna nemokamus „Airdrops“. Aš kalbu apie tai, kad turite sukurti projektą tikinčių, aistringų ir idealiai norinčių juo naudotis žmonių bendruomenę.
Taip, aš visiškai sutinku. Daugybė projektų puikuojasi, kaip, oi, mes turime, žinote, 15 000 telegramų vartotojų, tačiau jie visi pasyviai laukia, ar įvyksta „Airdrop“, ar jie tuo net nesusiję ar neprisijungia prie „Telegram“. reikalas. Ką galėtumėte pasakyti, yra sėkmingos bendruomenės metrika?
Aš žvelgiu į sėkmingos bendruomenės metriką kaip naudojimą, pvz., Programos naudojimą, produkto naudojimą, žmones, beldžiančius į duris ir prisiregistruojančius, nes jie nori naudoti viską, ką kuriate. Jei ketinate sukurti decentralizuotą „Uber“, geriau turėtumėte daugybę žmonių, naudojančių jūsų programą. Jei negalite privilioti žmonių naudotis jūsų programa, tai nesvarbu.
Visa kita yra tik periferinė, pavyzdžiui, „Reddit“ bendruomenės. Nuostabu vien suprasti žodį, tačiau dienos pabaigoje svarbu naudojimas. Remiantis daugeliu praėjusiais metais sukurtų „Blockchain“ projektų, skirtų vartotojui, baltųjų leidinių, buvo daroma prielaida, kad žmonės naudos savo žetonus, o žmonės iš tikrųjų naudos savo platformą. Tai sukėlė šį poreikį daugybei vartotojų, o tada, kai įvyko visas reklamos draudimas, masinė reklama daugeliui šių projektų išėjo pro langą. Taigi dabar daugelis žmonių yra įstrigę, kaip mes galime pritraukti šiuos vartotojus? Kaip kurti šias bendruomenes? Įdomu pamatyti, kaip daugeliui žmonių viskas klostosi 2018 m. Kaip matote, kaip skaitmeninės rinkodaros peizažas vystosi per „blockchain“? Kaip „blockchain“ pakeis skaitmeninės rinkodaros peizažą?
Na, tai pakeis skaitmeninės rinkodaros peizažą, nes jūs galėsite iškirpti tarpininką labiau nei bet kas kitas. Aš žinau, kad daug žmonių kalba apie duomenų teises, privatumą ir visa tai, tačiau tai, ką pamatysite, kaip „Facebook“, turėjo daug privatumo problemų, vis dėlto nematote, kad „Facebook“ būtų naudojamas mažiau, tegul susiduria su tuo. Žmonės gali jų nekęsti, bet vis tiek naudojasi.
Lažinuosi, jei pažvelgsite į jų ketvirčio uždarbį, jis vis tiek bus geresnis nei praėjusių metų ketvirčio uždarbis. Tai, ką iš tikrųjų pamatysite, yra tai, kad žmonės išpjauna tarpininką, leidėjai pasilieka daugiau pinigų, reklamuotojai gauna geresnes kainas, nes tai, kas vyksta, nuolatos kyla, o ekonomika žmonėms tiesiog netinka.
Kaip matote besikeičiantį ICO pasaulį? Aš perskaičiau straipsnį, kuriame buvote cituojamas, sakydamas, kad jie neturėtų būti nukreipti į neakredituotus investuotojus, ir, tiesą sakant, neturėtų rinkodaros rinkti pinigus ir viskas tvarkosi. Tai tik pradžia kalbant apie šifravimo skelbimų uždraudimą. Kaip matote, kaip keičiasi ICO pasaulis 2018 m?
Matau, kur dar griežtės taisyklės, kurios, manau, turėtų būti. Priežastis, kodėl taip sakau, yra taip, jūs norite ko nors laisvai tekančio, kad jis galėtų augti, tačiau turite sustabdyti žmonių, surenkančių toną pinigų, perkančių didžiulius namus ir „Lamborghini“, korupciją ir visus pinigus kišenėse ar juos pavogusius, korupciją. Man nesvarbu, kaip jūs jį struktūrizuojate, ar net jei žmonėms tai gerai, aš nemanau, kad tai teisinga. Manau, kad reikia reguliavimo.
Jei pažvelgsite į daugybę šių mainų, nekenčiu to pasakyti, šiose biržose vyksta daug manipuliavimo kainomis. Daugelio šių valiutų svyravimai kyla ne dėl natūralių rinkos sąlygų. Taip pat todėl, kad žmonės manipuliuoja kaina. Ir aš tai žinau, nes einu į kai kurias iš šių konferencijų ir girdžiu žmones panašius į taip, mes išleidome savo ICO. Aš pateikiu daug užsakymų dėl mūsų pačių daiktų ir mes padidiname kainą, tada mes ketiname likviduoti savo akcijas. Ir aš, pavyzdžiui, gerai, tai yra šešėliniai dalykai. Jei norime, kad kriptografija būtų sėkminga ateityje, kuri, manau, bus, taip pat turime išvalyti daug blogų veikėjų.
Kripto palietė daugybę skirtingų pramonės šakų, kurios buvo tokios, o, oho. Visi šie galingi kanalai gali būti naudojami blogiui, pavyzdžiui, „influencerių“ rinkodarai. Tam tikri žaidėjai gaus atlygį už monetą. Moneta padidėja 30%, 40% tiesiogiai susijusi su „Twitter“ sukurtu dėmesiu. Tai kažkoks pamišimas.
Žinote, kad jie taip pat parduoda, tiesa? Kaip ir daugelis šių vaikinų yra, taip, aš pakėliau kainą, leisk man išparduoti savo akcijas. Kalbėjausi su kai kuriais vaikinais konferencijoje ir jie lyg ir vertybinių popierių biržoje yra teisėti. Ir aš taip, taip, bet jų rinkos formavimo versija skiriasi nuo jūsų daromos versijos. Be to, jie praneša rinkai, kada iš anksto parduos savo akcijas. Jūs tiesiog gaunate kainą, kad ji pakiltų, išmetate savo akcijas ir neduodate šūdo. Aš panašus į tai, kad tai visai kas kita. Jie tai daro skaidriai.
Beprotybė matyti, nes linijos taip neryškios.
Aš tiesiog panašu į bičiulį, nekantrauju, kol šios vyriausybės sugrius. Aš nesu gerbėjas, kaip ir visi vyriausybės reglamentai, ir manau, kad daugeliu atvejų tai, ką jie daro, yra susižavėję, bet aš tiesiog nekenčiu, kai matau, kaip žmonės įsisuka ir žmonės manipuliuoja šūdais. Tai tiesiog nėra šaunu.
Pats įtraukimo į biržą procesas tam tikra prasme tapo labai sugadintas, nes jūs galite manipuliuoti rinkomis su birža. Mes pateksime į sąrašą, turėsime kainos padidėjimą toną. Tarkime, mes įtraukiami į pagrindinius mainus. Rinkos likvidumas padidins moneta prekiaujančių žmonių skaičių, ir tai suteikia projektui daugiau lankstumo atsikratyti savo žetonų, kai tik jie to nori. Pažiūrėsime, kaip viskas vyks į priekį.
Visiškai sutinku. Kitas dalykas – daugelis šių mainų daro tokius dalykus, kaip galite prekiauti tiek, kiek norite. Jokių prekybos mokesčių, nedarykite rinkos formavimo, kad galėtumėte manipuliuoti kaina. Aš tokia, šauni istorija. Tai siaubinga.
Kokie yra jūsų mėgstamiausi projektai šifravimo pasaulyje už skaitmeninės reklamos erdvės ribų?
Yra nemažai projektų, tokių kaip „Polymath“, kurį dabar įsimylėjau. „Polymath“ yra pagrįstas saugumu. „Tzero“ yra tas pats dalykas. Aš iš tikrųjų esu didelis dėl saugumo dalykų, nes manau, kad jei ketinate investuoti, taip pat gali turėti keletą privalumų, taip pat turėdami nuosavą kapitalą. Aš nesuprantu tokios sąvokos, kad turi tik žetoną, ir jei ji pakyla, tu gauni vertę. Jūs taip pat turėtumėte turėti nuosavą kapitalą. Tai taip rizikinga. Kodėl negalima laimėti abiejuose galuose?
Tai taip pat yra du gana solidūs pasirinkimai.
Kai kurie iš jų tiesiog neįmanomi. Aš matau, kad kai kurie iš šių vaikinų bus panašūs į tai, kad mes sukursime geresnę „Docker“ versiją ir padarysime krovinių gabenimą ir visa kita tikrai geresnę. Aš panašus į tai, kad šioje erdvėje jūs neturite jokių ryšių. Šioje erdvėje jūs niekada nedarėte džeko. Aš kaip, eik. Jie geriau atliks energiją ir pakeis elektros tinklus ir visa tai. Aš panašu, kad jūs ką tik surinkote 40 000 000 USD. Būkime realistai.
Štai ko aš to nekenčiu. Man patinka erdvė, bet nekenčiu, kaip žmonės tiesiog kuria nesąmoningas įmones. Išspręskite realias problemas, su kuriomis susiduria žmonės. Jūs sukursite decentralizuotą „Uber“, tačiau užsakyti automobilį, kuris jus pasiims naudojant „blockchain“ technologiją, užtrunka ilgiau, nes tai nėra taip greitai. Kaip kas? Ar kas nors laukia minutės, kol bus įvykdytas užsakymas? Ne, jie ketina naudoti „Uber“, nes tai trunka dvi sekundes. Taip, jūsų versija gali būti decentralizuota, bet žmonėms tai nėra taip patogu. Jūs turite būti realistai.
Teisingai, tiksliai. Tai stebina, nes tiek daug projektų surinko tiek pinigų ir jie vaidina vaidmenį kaip verslininkai, nes neturi daug patirties toje konkrečioje erdvėje.
Aš sutinku su tavimi. Nekantrauju pamatyti, kas nutiks. Laukiu, kol bus išvalyta daugybė daiktų. Gal aš tiesiog išprotėjau, bet manau, kad tai įvyks.
Kokiais išminties žodžiais galite pasidalinti su kitais skaitmeninės rinkodaros specialistais ir verslininkais, norinčiais patekti į „blockchain“ pasaulį?
Nešokite tik todėl, kad žinote, kad galite įšokti ir užsidirbti pinigų, arba manote, kad tai ateitis. Šok, nes nori išmokti, esi pasirengęs išmokti praleisti laiką ir jėgas, kad galėtum pažiūrėti, kas jau nutiko, ką daro žmonės, ir neskubėti. Neketinate praleisti laivo. Šis dalykas čia bus labai ilgai. Tai ateitis. Nesijaudinkite dėl to, jei per ateinančius šešis mėnesius neišleisiu ICO … Tai gerai. Nieko blogo, jei metus praleidote tik mokydamiesi ir įsitaisydami, kurdami tinklą, kurdami „Rolodex“ ir įsitvirtinę bendruomenėje, prieš ką nors darydami. Tai gerai.
Ką, jūsų nuomone, šiuo metu yra geriausi švietimo ar mokymosi šaltiniai žmonėms, kurie nėra susipažinę su kosmosu?
Geriausios konferencijos. Manau, kad jūs iš to mokotės daugiausiai.