Padidinkite VC Adamą Draperį „Blockchain“ kaip „Startup Superpower“

Adamas Draperis yra „Boost VC“, greitintuvo, kuris orientuotas į VR / AR, „blockchain“, „cryptocurrency“, robotų, kosmoso, dirbtinio intelekto ir bepiločių orlaivių programų tyrimus, įkūrėjas ir vykdantysis direktorius.. Padidinkite VC yra daugiau nei tik žodžių serija, nes akceleratorius finansavo daugiau nei 200 ir daugiau įmonių bei pradėjo tikrai šaunius projektus. Ketvirtos kartos VC Adamas Draperis per „Boost VC“ investavo ir palaikė tokius startuolius kaip „Coinbase“, „Plangrid“, „Amplitude“ ir daugelį kitų..

San Mateo mieste, didvyrių mieste, „Boost VC“ vaidina neatsiejamą vaidmenį Draperio universiteto ekosistemoje, pasaulyje, kurį energija skatina ambicingas ir ekscentriškas tėvo / sūnaus Timo ir Adomo Draperio duetas..

Adamas Draperis

Viskas, ko reikia, yra greitas individualus pokalbis su Adomu, kad pajustų jo aistrą startuolių bendruomenei ir tyrinėtų technologijas, kurios galėtų išspręsti problemas ir pagerinti visos žmonijos gyvenimą..

Šis interviu buvo atliktas „DraperU 2018 Blockchain Intensive“ ir apžvelgia „blockchain“ ir jo vaidmenį plėtojant verslumo technologijų pasaulį.

Labai šaunu matyti, kaip „DraperU“ ir „Boost VC“ iš tikrųjų apima kelias technologijas, tokias kaip „blockchain“, „VR / AR“, AI ir t. T..

Taip, spėju, kad žmonėms tai įdomu. Kol nesate čia, jūs to tikrai nematote. Tai tikrai įdomu. Taip, mes visi kaip čia. Tai buvo nuostabu. Šioje gentyje turime keletą kriptografijos bendrovių, kurios tikrai galėjo pasinaudoti. VR kompanijos sužino daugiau apie kriptografiją būdamos visų vykstančių įvykių dalimi. Viena iš mūsų kompanijų padeda žmonėms sudaryti išmaniąją ERC20 sutartį, kad žmonės jaudintųsi išleisti savo monetas.

HeroCity

Pirmas herojaus miesto aukštas.

Manau, kad „blockchain“ iš esmės pagreitins VR.

Iš pradžių tai sakiau per savo kalbą, bet iš pradžių mes peršokome į kriptografiją, o po dvejų metų – į VR ir kriptografiją. Žmonės buvo tokie, na, kur sutampa? Mano galva, net nebuvo sutapimo. Aš tiesiog maniau, kad jie abu yra tikrai svarbios technologijos, ir žmonės jų turės.

Ir tada neseniai, kaip per pastaruosius šešis / devynis mėnesius, supratau, kad VR neveikia be šifravimo, o puikus „blockchain“ naudojimo atvejis yra VR. Mes suprantame, kad tik šioje kategorijoje daiktų atsiranda didžiulis potencialas, kuris yra laukinis, nes jam pasisekė. Manau, kad vienas iš dalykų, dėl kurio man susidarė įspūdis, kad tai tikrai naudinga, yra sąžiningas „Crypto Kitties“.

Tai neįvertinta technologija.

Labai neįvertinta ir juokinga.

„Beanie Babies“ pramonė buvo 3 000 000 000 USD.

Taip. Rinkau komiksus. Rinkau korteles. Aš esu didžiulis daiktų kolekcionierius, bet skaitmeninis niekada neturėjo tokio stygiaus jausmo, kai yra vienas iš 100 tokių ar vienas iš tūkstančio. Tai yra labai įdomu mes galime tai padaryti dabar ir platinimas yra internetas. Argi tai ne šaunu? Kaip ir užuot platinus sportinių kortelių ar komiksų parduotuvę, internetas gali būti platinimo paslauga.

Jums nereikia rizikuoti įdėti reto leidimo kortelės į laišką ir išsiųsti į Pakistaną ir tikėtis, kad pinigai jums atiteks. Tai tiesiog padaryta.

Dar nemačiau traukos meno kolekcionuojamiems daiktams, bet dėl ​​to labai džiaugiuosi. Ir yra pora kompanijų, kurios dirba tiesiog tokiose prekybos vietose, kaip šių skaitmeninių prekių „eBay“. Aš tikrai džiaugiuosi, mes iš tikrųjų turime kompaniją „DarkWinds“, kuri blokų grandinėje paleidžia tarsi „Stebuklingą rinkimą“. Aš tikrai džiaugiuosi visų šių dalykų ateitimi, nes iš tikrųjų ilgą laiką galite padaryti korteles vertingesnes. Jei kas nors iš anksto tai užprogramuoja sistemoje, tuo tarpu blokai yra iškasami arba naudojami blokai.

Taip pat galite tai padaryti taip, kad žmonės galėtų naudoti korteles tik tam tikrą skaičių kartų per savaitę. Galite tai padaryti tarsi „Magic the Gathering“ sistemoje, bet taip pat galite padaryti taip, kad žaisdami jie taptų galingesni. Taigi, jei žaidi daugiau, kortos tampa galingesnės. Manau, kad taip šaunu. Tai tokia patraukli koncepcija, kurios negalėjo būti su plokščiomis kortelėmis. Staiga skaidrumo blokų grandinėje yra tiesa, kuri gali tai leisti. Kai mūsų įmonė pasakė, kad mes tai pradedame, tai panašu į „Magic the Gathering“, bet su piratais, aš nusipirkau krūvą kortelių, nes turėjau žaisti.

Ypač jei tai yra tarpusavio dvikova. Tol, kol tai veikia, ir jūs išlaikote savo kortelės vertę.

Ar jau matėte „Ready Player One“? Jis eina per parduotuvę ir griebia bombas ir bet ką. Tai neįmanoma be „blockchain“, pavyzdžiui, turėti vieną bombą nėra panašu į galimą dalyką be „blockchain“. Tai laukinė.

Puikus filmas. Technologinės kreivės posūkio taškas yra tas, kad mes turime AI, mes turime VR / AR ir blokinę grandinę, ir jie visi kryžmadulkiai. Tada ten taip pat maišėsi robotika. Visi keturi iš jų patiria didžiulį spartų augimą. Tiesiog pamatyti, kaip jis mažėja, yra lygiai taip pat, velniškai.

Kitas dalykas, kurį matau, yra dirbtinio intelekto simboliai, kurie bus VR dalykas. Taigi, jūs sakote, kad visa tai sutampa. Visų trijų sutapimas bus žavus. Tai pasieks tašką, kai galėsite bendrauti su gyvūnais, personažais ir kita, kurie taip pat kalbės ir kalbės. Šių dirbtinių intelektų bus milijonai. Kaip kažkas man sakė, man patinka minties procesas. Vienam asmeniui bus 10 000 dirbtinių intelektų. Idėja, kad šių asmenybių tiesiog bus begalinis skaičius, ši programinės įrangos žvalgyba yra tokia puiki ir jūs su jomis bendrausite per virtualią realybę. Aš esu pirmasis VR asmuo, manau, kad VR imsis prieš AR.

Adamas Draperis

Pagalvok apie tai. Jei dirbtinis intelektas taip gerai supranta žmogaus smegenis, kaip žmonės sąveikauja ir kaip stresą mažina, galite tiesiogine prasme atlikti terapiją VR, nekalbėdami su kitu žmogumi. Čia padeda dirbtinis intelektas. Tačiau VR galite tai įdėti į visų namus ir padaryti didelį šuolį sprendžiant pasaulinę psichinės sveikatos problemą.

Ir be tablečių. Mes turime vieną, skirtą Alzheimeriui. Atvirkštinis Alzheimerio liga yra jų tikslas. Jūs iš tikrųjų valdytumėte važiavimą atgal. Yra daugybė tyrimų, kurie rodo, kad muzika, mankšta ir patirtis labai padeda priminti smegenims apie tai, kas jūs esate. Alzheimerio liga sergantys pacientai patirs šį produktą. Tai tikrai įdomu. Tai ant dviračio, jūs važiuojate per šią miško teritoriją. Yra muzika, grojanti fone, kilusi iš jūsų vaikystės ir tikrai žavi. Tai jaudina. Medicininio naudojimo atvejai, kurie nėra medicininiai. Tie, kurie skirti psichinei sveikatai arba smegenų sveikatai, kuri yra visa kategorija.

Bet kokią izoliaciją galima išgydyti ir per tai. Kaip kosmonautai kosmose. Net nežinau, kaip jie tai daro. Praleidi kaip šešis – aštuonis mėnesius bendraudamas tik su trimis žmonėmis. VR juos čia nuleidžia.

Šešis mėnesius kosmose VR tai išspręs visiškai.

Jūs galėsite atsipalaiduoti su savo draugais ir šeima bet kada, kai tik norite.

Kažkas turi nusiųsti VR laisvų rankų įrangą į kosmosą. Įdėkite pirmąsias VR ausines į kosminę stotį. Leisk jiems su juo žaisti.

Tiksliai, arba perduokite juos savo šeimai.

Kada kyla kitas kosminis dalykas? Ar galite tiesiog ieškoti šių dalykų internete? Leisk man sekti šį dalyką. Kosmosas, tai dar vienas dalykas, kertantis visas šias technologijas.

Anksčiau tai buvo mokslinė fantastika, bet dabar ji įsilieja į realybę. Kai augau, mintis apie galimybę kalbėtis su kuo nors man buvo beprotiška. Aš buvau toks, kad tai yra ateitis. Ir tai buvo komerciškai populiarus vos per kelerius metus.

Tai, kas man parodė technologijos galią, iš tikrųjų buvo „Napster“, „peer-to-peer“ failų bendrinimas. Manau, kad tai buvo tikroji tinklinio skaičiavimo galia, kai kažkas savo kompiuteryje turėjo muziką, o aš galėjau ją pamatyti, tada aš galėjau ją įsinešti į savo kompiuterį ir aš galėjau klausytis. Tas turtu pagrįstas dalijimosi dalykas sukrėtė mano mintis ir aš buvau jo apsėstas kaip ilgai. Aš išgyvenau daiktų atsisiuntimo etapą, ir jūs turėjote parašyti klaidą, kad gautumėte tinkamus atsisiuntimus.

Tai buvo tikrai įdomus visko išgyvenimo etapas. Aš turiu omenyje, kad be „Napster“ nebuvo „Skype“. Ta technologija turėjo parodyti save kaip bendraamžių technologiją, kad galėtų … Bitcoin. „Bitcoin“ yra tik „peer to peer“ technologija. Tai bendraamžių tinklo sistema, kuri yra prijungta prie knygos.

Skirtumas tarp šių dienų įmonių ir ankstyvųjų interneto bendrovių buvo tas, kur šios įmonės, jų augimas apsiribojo interneto augimu, nes kas buvo jų kompiuteryje? Labai mažai žmonių. Mes turime visiškai įkrautą internetą, kuriame yra 12 ir aštuonerių metų vaikai ir jie supranta, kaip juo naudotis.

Jie supranta, kaip juo naudotis, niekada nesuprasdami, kaip juo naudotis.

Kiekviena dabar pasirodanti įmonė turi tiesioginę prieigą prie visų šių dalykų. Grįžtamasis ryšys gali trukti valandą, o atgal į dieną tai buvo kaip dienos, savaitės. Tai gana įspūdingi dalykai. Kas man patinka „Blockchain Intensive“ yra tai, kad jūs, vaikinai, iš tikrųjų perimate „blockchain“ kaip technologijos nuosavybę ir mokote žmones į ją, o jūs, vaikinai, turite nuostabią platformą tai padaryti.

Nemanau, kad suprantame, kokia puiki platforma. Tai buvo šūvis, matant, kokie galime būti paveikūs. Pasakysiu, kad techniškai nesu susijęs su kitu įvykiu, išskyrus genetiką, su tėčiu, tačiau geografiškai esame toje pačioje vietoje. Taigi, aš padedu tiesiog kalbėdamas, kalbėdamas. Aš to vis dėlto nesukūriau, tai buvo visas mano tėtis ir jo komanda. Jis turi puikią komandą. Mes peržengėme didelę kriptografiją ir tai darėme jau kurį laiką. Techniškai buvau pirmasis „Bitcoin“ fondas. Tai nebuvo vadinama kriptografija. Tai tiesiog vadinosi Bitcoin. Tada aš buvau apsėstas, tada jis apsėstas, tada jis gavo Maršalo monetą ir mes tiesiog nuėjome. Dabar pasaulis išprotėjo dėl kriptografijos. Prieš tris savaites buvau Singapūre ir tai tik viskas, apie ką galėjo kalbėti.

Adamas Draperis

Nesvarbu, koks yra jūsų intelekto lygis ar ką darote gyvenime, jei ką tik girdėjote apie kriptografiją, kurią dauguma žmonių padarė 2017 m. Viduryje, jums pavesta užduoti šią milžinišką naštą mokantis „blockchain“ teorijos ir visko, kas turi vykti tai per tokį trumpą laiką, kad būtų galima edukuotai investuoti į brangstančias monetas, nepaisant to, ar tai gera investicija, ar ne. Tai buvo tiesiog šiek tiek nekuklus …

Dabar manau, kad kaip didelis praėjusių metų kūrinys buvo susijęs su švietimu. Taigi, jūs, vaikinai, atliekate paslaugą, bet tiekiate tiek daug turinio. Tačiau tie žmonės, kurie to tikrai nesuprato, bet žaidė, per tam tikrą laiką turėjo išmokti, kaip viskas tiksliai veikia. Taigi, tai tikrai įdomu. Panašu, kad dabar internetas yra visuotinai žinomas dalykas, bet kai 1995–1999 m. Buvo kuriamas internetas, tai tikriausiai buvo toks pat nesuvokiamas dalykas. Jūs neturite prasmės prisijungti skaitmeniniu būdu prie žmonių.

Aš visada stengiuosi įsijungti į psichinę perspektyvą apie naujovių smaigalį su generolu anksčiau, kaip kad žmonės galvojo prieš įsijungiant lemputei. Kas tai yra dalykas? Kokias pasekmes tai turi? Dabar galime dirbti naktį.

Ar dabar turime daugiau laiko ką nors daryti? Tai Beprotiska.

Jie tiesiog laimėjo dar keturias ar penkias valandas laisvalaikiu.

Tai nuostabu. Nebuvau apie tai taip galvojusi, bet man tai patinka. Taigi, mano galva, jūs nepakeisite tamsios šviesos, o tai tikrai yra didžiulė pridėtinė vertė. Be šviesos negalėtumėte padaryti to, ką darome rūsyje. Tai pasitikėjimo sistema. Taigi, kažkaip yra šis jungiklis ten, kur dabar yra mašinų pasitikėjimas. Įdomu, kokia bus kita karta? Kas yra jų lemputė. Tai bus šaunu.

Tai puikus būdas apie tai galvoti.

Tai panašu į kiborgo susijungimą.

Manau, kad tai kitas. Turiu šią klaidingą teoriją, kad mūsų karta, žmonės, kurie šiuo metu yra gana jauni, bus taškas, kuriame bus galimybė perkelti savo jausmus į mašiną. Neturiu tam trajektorijos, tiesiog manau, kad tai įvyks tam tikru momentu. Bus labai daug žmonių, kurie tik senėja, o jiems nutinka dalykų, ir jie miršta prieš tą jausmo įkėlimo tašką. Tie, kurie praeina tą tašką, gyvena iki begalybės. Tie, kurie neturi, neturi.

Tada panašu, kas yra žmogus? Iš esmės tuo ir baigiasi klausimas. Jei turėjai Einšteino smegenis, ar turi jo sielą? Ar turite modelio atpažinimą, kurį jis sukūrė sprendimams priimti? Štai kas yra egzistencija. Ir prisiminimai.

Elektros lemputės.

Puikus.

Jei norite neatsilikti nuo Adomo Draperio, patikrinkite jį „Twitter“. „Boost VC“ investuoja 50–500 tūkst. USD mainais į 7% įmonių ir teikia būstą, darbo vietas ir gilų tinklą startuolių pasaulyje. Galite sužinoti daugiau apie „Boost VC“ čia.