Papua Naujoji Gvinėja yra naujausias vaikas reguliuojamame ekonominiame bloke (grandinėje)
Papua Naujoji Gvinėja, maža tauta Pietvakarių Ramiojo vandenyno Azijos regione, yra naujausia šalis, siūlanti ekonomines laisves ir vyriausybės paramą „blockchain“ įmonėms, norinčioms atlikti simbolinius aukojimus. Ji prisijungs prie Singapūro, Maltos, Šveicarijos, Kaimanų salų, Lichtenšteino ir kitų mažesnių šalių kaip pagrindinės kriptografijai draugiškos šalys..
Timas Draperis, garsus rizikos kapitalo specialistas ir aistringas „Bitcoin“ advokatas, neseniai paskelbė palaikantis šią iniciatyvą. Dirbdami kartu su PNG gimtąja ir „Ledger Atlas“ įkūrėja Shane Ninai, jie imsis mokesčių už šalies reklamavimą kaip naują žetonų pardavimo prieglobstį..
„Ledger Atlas“ komanda su Timu Draperiu (trečias iš kairės)
PNG vyriausybė planuoja „Ledger Atlas“ aprūpinti mažą salą Finschhafen regione, kad įsteigtų specialią ekonominę zoną, kur jie priims savo pačios nustatytus taisyklių ir nuostatų rinkinius. Ši autonomija, pasak p. Ninai, puoselės idealią aplinką „blockchain“ naujovėms.
„PNG vyriausybės, bendradarbiaujančios su mumis ir Timu Draperiu, reikšmė kuriant ir valdant specialią kriptografijos, blokų grandinės ir inovacijų ekonominę zoną yra didžiulė visos pramonės pergalė, nes matome vis didėjančius reguliavimo klausimus. Mes, „Ledger Atlas“, bandome sukurti namus „blockchain“ bendruomenei. Ninai sakė pareiškime „Coin Central“.
Ši iniciatyva turėtų skatinti ekonomikos augimą tautai, kuriai labai reikalingos geresnės ekonominės galimybės. Pasaulio banko duomenimis, šalies BVP yra tik daugiau nei 20 milijardų JAV dolerių. Apskaičiuota, kad Jeffo Bezoso grynoji vertė yra apytiksliai 120 mlrd. USD. Ponas Rainbo Paita, „Finschhafen“ atstovaujantis parlamento narys, turėjo pasakyti:
„Technologijos yra bet kurios šalies ateitis. Mes tikime, kad šioje zonoje mes esame sėkmingi. Mes esame maža šalis, tačiau tai nereiškia, kad neturėtume drąsiai ir apskaičiuotai rizikuoti. „Blockchain“ yra revoliucinė technologinė naujovė, ir mes džiaugiamės galėdami lygiuotis į „Ledger Atlas“ ir „Draper Associates“, kad įgyvendintume šią įdomią naują įmonę “.
Tai protingas vyriausybės bandymas paįvairinti savo ekonominę produkciją. Nuo 2014 m. Didžioji darbo jėgos dalis vykdė agrarinę veiklą, pvz., Miškininkystę ir žemės dirbimą, o išteklių gavyba suteikė didžiąją dalį BVP augimo. Dėl pastarojo laikotarpio gavybos aktyvumo PNG tapo svarbiu ekonominiu veikėju Ramiojo vandenyno pietuose. Dabar PNG gali pasinaudoti naujai atrastu statusu, kad padėtų skleisti „blockchain“ evangeliją likusioje Ramiojo vandenyno pietų dalyje.
„Ledger Atlas“ Shane Ninai (kraštutinė dešinė) su PNG vyriausybės nariais
Gavus visą reguliavimo spaudimą iš pirmaujančių vyriausybių, iniciatyva negalėjo pasirodyti geresniu laiku. Pagrindinės ekonominės jėgos, tokios kaip JAV, sustabdė „blockchain“ naujovių ir simbolinių pasiūlymų augimą, dėl ko daugelis „blockchain“ įmonių kreipėsi į ekonominį prieglobstį kitur. SEC neseniai patvirtino savo poziciją, kad visi žetonai turėtų būti priskiriami vertybiniams popieriams, nepaisant jų pagrindinio naudojimo.
Tiems, kurie nežino skirtumo tarp apsaugos žetono ir naudingumo žetono, išleidžiami saugumo žetonai, atstovaujantys nuosavybės teise ar nuosavybei išduodančioje bendrovėje (pagalvokite apie atsargas). Kita vertus, naudingumo ženklai (dar vadinami vartotojo ženklais) išleidžiami, kad vartotojai galėtų įsitraukti į pagrindinį produktą ar paslaugą. Smagus šios problemos pavyzdys yra sistema, kurią naudoja jūsų draugiškas rajonas „Chuck E Cheese“. Norint pasiekti arkadinius žaidimus, reikia prekiauti USD žaidimų automatų žetonais (dar vadinamais „naudingaisiais žetonais“) ir tik tada galėsite mėgautis „Chuck E“ sūriu visoje savo šlovėje. Ar SEC turėtų taikyti ir mūsų mėgstamą vaikų žaidimų salės ekonomiką? Teisybės dėlei reikia sužinoti apie naudingumo žetonus. Sėkmės bandant užgriebti „Chuck E“ sūrio žetonus.
Kadangi tokenizacija vis labiau populiarėja, tokios šalys kaip PNG yra išmintingos pasinaudoti šia tendencija. 2017 m. ICO uždirbo daugiau nei 5,6 mlrd. USD „blockchain“ įmonėms, palyginti su maždaug 1 mlrd. USD iš tradicinio VC.
Per pirmuosius du 2018 m. Mėnesius ši tendencija išliko. ICO pritraukė 3,5 karto daugiau kapitalo „blockchain“ ir „blockchain“ gretimiems startuoliams nei tradiciniai VC. Be to, įmonėms patinka „Polymath“ veda mokestį už visų turto klasių (įskaitant įprastą rizikos kapitalą) žymėjimą. Jei jiems pavyks įgyvendinti šias pastangas, tokios šalys kaip PNG bus idealioje padėtyje, kad padėtų palaikyti šį besiformuojantį pokytį ir būtų finansiškai naudingos..
Šalys, kurios nesisavina kriptografijai palankių ekonominių iniciatyvų, galiausiai trukdys „blockchain“ naujovėms ir praleis progą palaikyti naują simbolinę ekonomiką. Kaip socialinės žiniasklaidos guru Gary Vaynerchukas visada sako: „Naujovink arba mirsi“.