Kas yra kripto debeto kortelė?

Kripto debeto kortelė yra bet kuri debeto kortelė, leidžianti atsiskaityti naudojant bent vienos rūšies kriptovaliutą. Kripto debeto kortelės paprastai suteikia galimybę atsiskaityti ir naudojant „Fiat“ valiutą.

Nors galbūt norėtumėte atsiskaityti naujesnėmis mokėjimo technologijomis (t. Y. QR kodų nuskaitymais, kurie automatiškai nurašo iš mobiliosios bankininkystės programos ar kriptografinės piniginės), daugeliui žmonių patinka galimybė naudoti vietoj kortelės. Dauguma, jei ne visos, šifravimo kortelės suteikia galimybę mokėti naudojant plastikines korteles arba mobilias programas.

Kategorijos

2019 m. Rinkoje iš tikrųjų yra kelios kriptografinių debeto kortelių kategorijos. Štai keletas:

Fizinė kriptografinė debeto kortelė: Panašus į bet kurią tradicinę debeto kortelę, kurią galite laikyti savo piniginėje. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad jį taip pat galite naudoti atsiskaitymui kriptografija.

Virtualus: Tarnauja maždaug tuo pačiu tikslu kaip ir kriptovaliutos piniginės mobilioji programa, išskyrus tai, kad ją paprastai palaiko mokėjimo įmonė ir gali būti suteikta galimybė įsigyti fizinę kortelę.

Iš anksto apmokėtos kortelės: Leidžia įkelti kriptovaliutą į kortelę ir automatiškai konvertuoti kriptografiją į „fiat“ ir atvirkščiai.

Neapmokėtos debetinės kortelės: Paprastai jie yra prijungti prie jūsų internetinės kriptografinės piniginės ir konvertuoja kriptografiją į „fiat“, kai tik perkate.

Geriausios kriptografinės debeto kortelės parinktys 2019 m

MCO

MCO kortelė siūlo nemažai unikalių paskatų. Pavyzdžiui, tai leidžia įvairaus lygio pirkėjams mėgautis atlygio programomis. Atlygis priklauso nuo užblokuotų MCO žetonų kiekio, kuris gali svyruoti nuo 0 iki 50 000 MCO. Net tiems vartotojams, kurie neužrakina lėšų, ši kortelė suteikia grynųjų pinigų grąžinimo procentą. „Airbnb“ ir „Expedia“ galite net gauti 10 proc. Nuolaidų už kiekvieną užsakymą, taip pat neribotą prieigą prie oro uosto poilsio salono ir dar daugiau. Ši kortelė taip pat siūlo tokias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“ ir „Spotify“.

Kai kuriems vartotojams blokavimo sumos gali būti per daug, kad būtų galima rimtai apsvarstyti MCO. Tačiau kitiems gali pakakti viliojančių paskatų išbandyti kriptografines debeto korteles. 2018 m. Lapkričio mėn. Įmonė paskelbė partnerystę su Niujorke įsikūrusiu „Metropolitan Commercial Bank“ išduoti kortelę JAV klientams.

įvairių MCO kortelių variantų palyginimo diagrama

Didesnės partnerystės dėka MCO siūlo paskatų programą, kuri niekuo nenusileidžia.

Kriptopay

Įkurta 2013 m., „Cryptopay“ yra viena labiausiai įsitvirtinusių kriptografinių kortelių bendrovių rinkoje. „Cryptopay“ išankstinio mokėjimo kortelė veikia internete ir neprisijungus. Šia kortele galite naudotis bet kurioje parduotuvėje, kurioje priimamos VISA debeto kortelės.

Bendrovė reguliariai atnaujina vartotojų statistiką, kuri tiksliai parodo, kokia populiari yra ši kortelė. Nuo 2019 m. Kovo 21 d. „Cryptopay“ gali pasigirti 1 011 514 aktyvių vartotojų, o tai padidėjo beveik 100 000, nes peržiūrėjome statistiką 2018 m. Rugpjūčio mėn. Be to, „Cryptopay“ per mėnesį įvykdo 24 364 operacijas. Iki šiol bendrovė išleido daugiau nei 121,00 išankstinio mokėjimo kortelių.

Nors šie skaičiai yra įspūdingi, kalbant apie kriptografines korteles, taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kad vidutinės operacijos per mėnesį vis dar yra gana mažos. Gera žinia ta, kad „Cryptopay“ tik dabar pradeda plėsti savo veiklos teritoriją. Iš pradžių ši įmonė savo paslaugas daugiausia teikė JK. Dabar „Cryptopay“ aktyviai plečia savo paslaugas visoje Europoje, Rusijoje, Singapūre ir kitose pasaulio vietose.

„Cryptopay“ debeto kortelė

Kadaise „Cryptopay“ daugiausia dėmesio skyrė tik JK, o dabar daugiausia dėmesio skiria naujoms rinkoms, tokioms kaip Europa, Rusija ir Singapūras.

„Wirex“

„Wirex“ debeto kortelė teikia „fiat“ pasirinkimo galimybes (USD, EUR, GBP) ir kriptovaliutas (BTC, ETH, XRP, ir LTC). Be to, galite atlikti „fiat-crypto“ konversijas pagal tiesioginius tarifus. Kortelės pristatymas yra nemokamas, tačiau kiekvieną mėnesį turėsite sumokėti 1,50 USD tvarkymą.

Šiuo metu „Wirex“ gali naudotis tik Europos šalių piliečiai. Į „Wirex“ debeto kortelių mokesčius įskaičiuota 2,50 USD už bankomatų išėmimą Europoje ir 3,50 USD už bankomatų išėmimą už Europos ribų. Internetiniams ir neinternetiniams mokėjimams už prekes ir paslaugas taikomi nuliniai mokesčiai.

„Bitcoin“ (BTC) vartotojai gali prisijungti prie programos „Cryptoback“. Ši unikali paskata grąžina 0,5 proc. Jūsų pirkinio BTC kiekvieną kartą, kai įvedate smeigtuką, perbraukiate ar naudojate bekontaktį mokėjimą naudodami „Wirex VISA“ debeto kortelę. Kaip ir kitas šio sąrašo korteles, „Wirex“ kriptovaliutos kortelę galima naudoti bet kurioje vietoje, kur priimama VISA.

„Wirex“ programa mobiliesiems

„Wirex“ siūlo galimybę uždirbti 0,5 proc. BTC kiekvieną kartą, kai perkate parduotuvėje, perbraukiate „Wirex“ mokėjimo kortelę arba naudojate „Tap and Go“..

Skystas

Skystas yra vienas iš geriausių variantų rinkoje pagal pristatymo laiką. Bendrovė išsiunčia tik 2-3 dienas klientams, esantiems bet kurioje pasaulio vietoje. Be to, „Uquid“ yra neriboti bankomatų išėmimo apribojimai ir neriboti pirkimai visą gyvenimą.

Nuo 2019 m. Kovo mėn. Ja gali naudotis tik Europos tautų piliečiai. Tačiau artimiausiu metu „Uquid“ planuoja plėstis į Šiaurės Amerikos ir Azijos regionus. Pradinė „Uquid“ kriptovaliutos debeto kortelės kaina yra 16,99 USD. Tai yra gana didelis, palyginti su daugeliu kitų šiame sąraše esančių kortelių, išskyrus galimas aukščiausios klasės MCO korteles su užrakinimo reikalavimais. Mėnesiniai valdymo mokesčiai nustatomi nustatytu 1,00 USD tarifu. Bankomatų išėmimas yra nustatytas 2,50 USD (Europos šalys) ir 3,50 USD (visos kitos šalys)..

Kepurinė debeto kortelė

„Uquid“ siūlo greitą pristatymą ir neriboja pirkimų.

„BitPay“

Dauguma šiame sąraše esančių kriptografinių debeto kortelių yra prieinamos tik Europos tautų piliečiams. Vis dėlto yra keletas variantų kitoms vietoms. Pavyzdžiui, „BitPay“ kriptovaliutos debeto kortelė yra prieinama visų 50 JAV valstijų piliečiams. „Bitpay“ kortelė kainuoja 9,95 USD ir į ją įeina 5,00 USD mėnesinis valdymo mokestis. Mokesčiai už bankomatų išėmimą (JAV) yra 2,00 USD. Pašalinimas iš JAV ribų yra 3,00 USD. Be to, bendrovė ima gana didelį 3 procentų perskaičiavimo mokestį už operacijas užsienio valiuta.

„BitPay“ debeto kortelė ir mobilioji programa

„BitPay“ yra viena iš nedaugelio kriptografinių debeto kortelių galimybių JAV piliečiams.

Kripto debeto kortelių ateities perspektyvos

Kripto debeto kortelėms dar toli reikia nueiti, kol jos galės įsivyrauti. Nors šie pirmiau minėti pasirinkimai paprastai siūlo tinkamas paslaugas, daugeliui žmonių, galinčių jomis naudotis, yra ribotas skaičius. Tai daugiausia lemia teisės aktai, kurie apsunkina ir (arba) užsitęsia patvirtinimo procesus.

Deja, kai kurie kripto debeto kortelių projektai, kurie atrodė perspektyvūs, užgriuvo. Vienas tokių pavyzdžių yra „Shift“ kortelė, kuri buvo pirmoji JAV kriptografinė debeto kortelė. Tai netgi leido vartotojams prisijungti prie „Coinbase“ ir išleisti lėšų daugiau nei 38 milijonams prekybininkų visame pasaulyje. Neseniai ji paskelbė, kad 2019 m. Balandžio 11 d. Pasitraukia iš programos. Nepaisant to, šioje erdvėje taip pat atsiranda naujų projektų. Pavyzdžiui, 2galiau, Ispanijoje įsikūręs „FinTech“ startuolis paskelbė išleidęs išankstinio apmokėjimo kriptografinę debeto kortelę, palaikančią ETH, XRP, BCH, EOS, XLM ir LTC.

Kol kas neaišku, kur eina kriptografinė debeto kortelė. Nors šio produkto impulsas, atrodo, išnyksta, taip pat yra aiškių ženklų, kad įmonės stengiasi padidinti savo funkcionalumą, pritraukti naujų klientų bazę ir išplėsti paslaugas naujose rinkose..