Isaacas Phillipsas yra vienas iš „Siglo“, Gibraltaro pagrindu veikiančio decentralizuotų programų „blockchain“ protokolo, skirto palaikyti ryšį besivystančiose rinkose, įkūrėjų..

„Siglo“ siekia sukurti vartotojų ir decentralizuotų programų ekosistemas besivystančiose rinkose, kad būtų palengvinta skaitmeninė ir finansinė įtrauktis.

Šių ekosistemų vartotojai gali užsidirbti savo dėmesio ir susidomėjimo mažmenininkais, pasirinkdami pasidalinti anoniminėmis sąveikomis ir iškeisti jas į padidintą mobiliojo ryšio ar kitokį atlygį..

Su daugiau 70% pasaulio mobiliųjų telefonų išankstinio apmokėjimo metu besivystančių šalių gyventojams dažnai trūksta pastovaus ryšio dėl didelių mėnesio išlaidų.

Ką Siglo nori nuveikti?

Mes sutelkėme dėmesį į interneto pajamų svarbą. Taigi turite bendrovių, kurios iš esmės yra „Google“ ir „Facebook“, ir keletas jų bendraamžių surenka šimtą milijardų dolerių pajamų per metus, o pagrindinis jų produktas yra mūsų dėmesys ir mūsų, kaip naudotojų, dalyvavimas..

Ir mes manome, kad tai galėtų būti – jei galų gale tai padalysite, „Facebook“ pajamos vienam vartotojui yra daugiau nei du doleriai žmogui visame pasaulyje. Kas yra beprotiška, o čia, JAV, iš tikrųjų „Facebook“ iš mūsų uždirba 13 ar 14 dolerių per mėnesį.

Taigi, kas būtų, jei tai būtų galima grąžinti vartotojams ir pagrįsti? „Facebook“ sako, kad jų pagrindinis tikslas yra sujungti žmones, tačiau jei jie jau duoda du dolerius ryšio kiekvienam asmeniui, kuris naudojosi „Facebook“, tai tiesiogine to žodžio prasme pakeistų pasaulį ir milijonus žmonių, milijardus žmonių, atneštų į internetą..

Taigi mes tai darome ir darėme apie trejus metus, oficialiai dvejus metus. Mes padarėme keletą pilotų, ir tai, kaip mes grąžiname tą pelną, yra eterio laikas. Taigi, jei „Facebook“ norėtų visiems JAV žmonėms duoti po 12 dolerių kiekvienam jų vartotojui, kaip jie tai padarytų?

„Siglo“ protokolas

Iš „Siglo“ baltraščio.

Tam tikrai nėra būdo ar platformos. Akivaizdu, kad „Bitcoin“ sandorių išlaidos būtų per didelės, „Venmo“ neturi viešų API. Jie galėtų naudoti „PayPal“, bet koks yra „PayPal“ skvarbumas, net ir JAV. Lotynų Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje visi naudojasi išankstinio mokėjimo mobiliuoju telefonu, o mes galime išsiųsti 50 centų indėlius visiems savo vartotojams. Meksikoje mes galime patekti į 82% gyventojų, perkeliant mažiausiai 50 centų, ir tai įvyksta nedelsiant. Taigi mes paimame rinkodaros pajamas ir jas grąžiname vartotojams ryšio forma.

Ir per savo pradinius bandymus išleidome apie 600 000 dolerių ryšio, ir mes dirbame su tokiais prekės ženklais kaip „Coca-Cola“, tai buvo didelė pagalba, jie iš tikrųjų mus įtraukė į vieną iš savo naujovių programų, išsiuntė mus į visus savo butelius.

Tas pats ir su ABM vaikinais, kur jie iš tikrųjų sutelkia dėmesį į naujoves ir besivystančias rinkas. Jiems ryšys yra vienas – tai didelis barjeras bendraujant su savo rinkėjais. Taigi, ar tai būtų bendravimas su jų pardavėjais, ar su jų vartotojais.

Jie negali pasiekti savo reguliuojamos rinkos, nes daugelis jų neturi ryšio. Iš vartotojo pusės pastebėjome, kad tai tikrai galinga paskata. Taigi mūsų vartotojai, mainais už mūsų ryšio monetą, nufotografuos – dirbk su – viena iš mūsų naujausių kampanijų buvo tokia: tu nufotografavai kvitą su konkrečia preke iš bet kurios Meksikos parduotuvės, įkelsi tą ir tada kai atliksite tam tikrą duomenų analizę, jie bus visiškai anonimiški.

Tačiau prekės ženklai sužino, o oh, kai žmonės perka degtinę, jie linkę ją pirkti su žemės riešutais. Arba jie linkę pirkti – atsižvelgdami į skirtingus pomėgius ir skirtingą demografiją, pastebite tikrai skirtingas tendencijas.

Taigi mūsų vartotojai nori fotografuoti kvitus, atsakyti į klausimus ar patikrinti kainas būtent šioje parduotuvėje. Ir visa tai jie pelno taškus, kuriuos gali iškeisti į valiutą.

Taigi uždirbkite savo kasdienę veiklą, kad gautumėte daugelio šių didesnių prekių ženklų duomenis?

Teisingai ir visa tai yra anonimizuoti duomenys. Mums yra šventi mūsų vartotojų duomenys, ypač jų privatūs duomenys. Manome, kad tai turėtų būti apsaugota, tačiau kuo daugiau kontekstinės informacijos, iš kurios galima gauti pajamų ir kad pelnas gali būti grąžintas jiems.

Kaip projektas šioje erdvėje užsidirba pinigų sau, kuris skirtas rinkodarai, vartotojų įtraukimui, partnerystei? Kas palaiko šviesas?

Na, mes sukaupėme šiek tiek kapitalo ir akivaizdu, kad dabar to reikia norint sukurti masinę vartotojų platformą. Bet mes paprastai laikomės nedidelės maržos. Taigi, jei „Coca Cola“ mums sumokės 100 000 dolerių, tai išlaikysime nedidelę maržą.

Na, dabar mes – užuot darę dalykus, kuriuos pradedame iškalbingu baltu popieriumi ir koncepcija bei pritraukiame kapitalą, mes padarėme viską atvirkščiai. Taigi mes išleidome produktą, pradėjome dirbti su klientais ir vartotojais ir iš pradžių viską darėme ne grandinėje. Taigi dabar jis gyvena programoje. Jūs negalite išimti mūsų monetų. Žodžiu, jūs turite turėti paskyrą ir prisijungti prie mūsų serverio, kad galėtumėte tai padaryti.

Taigi naudodamiesi operacijų duomenų baze galime apdoroti tūkstančius ir tūkstančius operacijų per dieną. Bet dabar mes ženkliname tą ekosistemą, kad galėtume ją išplėsti, tai leis jai be trinties tarp programų. Štai ką mes turime pasiekti, ilgalaikiai.

Šaunu, kokie yra tolesni žingsniai jums, vaikinai?

Na, dabar mes tai žymime. Taigi mūsų vartotojai, laimėję grandinės pasirinkimą, dažniausiai būna bankuose, jie yra jauni žmonės. Jie išmano technologijas, bet dažniausiai ne – jie neturi rafinuotumo naudoti stalinius kompiuterius. Jie niekada neturėjo stalinių kompiuterių; jie pirmiausia mobilieji ir tik mobilieji.

Taigi dabar, kai einame link simbolizuotos platformos, labai daug dėmesio skiriame šifravimo švietimui. Taigi, kaip išmokyti asmenį, neturintį banko sąskaitos, kaip naudotis kriptografija? Kaip išmokyti asmenį, kuris ką tik įsigijo pirmąjį „Android“ telefoną pernai, apie viešąją ir privačiąją taiką? Tai nėra taip lengva. Taigi mes pereiname į tai ir mūsų vartotojai yra labai patenkinti.

Jie džiaugiasi platforma ir valiuta, kurią gali iškeisti į kitą kriptografiją ir „fiat“, ir tai yra mūsų pagrindinis dėmesys, kad ši pirmoji programa būtų paleista pagal protokolą, o tada pritrauktų kitus kūrėjus. Beveik bet kuris besivystančių rinkų kūrėjas, jų rinką riboja interneto skverbtis. Taigi, jei jie gali suteikti ryšį su savo programa, jie gali padvigubinti savo rinką.

Norite pasakyti, kad programa iš tikrųjų suteikia žmonėms galimybę prisijungti prie interneto? Pajamos iš jų įrenginių?

Tiksliai.

Čia yra duomenys, čia yra fizinis dalykas, dabar galite naudotis internetu mėnesį mėnesį, kai tik tai darote.

Tiksliai.

Labai šaunu. Taip, tai būtų nuostabus būdas padidinti interneto skvarbą.

Problema ta, kad mes turime tai padaryti taip, kad apsaugotume savo vartotojus. Besivystančiose rinkose yra – mes kalbame apie pasitikėjimą čia, JAV, bet apskritai aš pasitikiu „Chase Bank“. Manau, kad jie tikriausiai neima iš manęs visų šių skirtingų mokesčių. Aš, palyginti su Lotynų Amerikos vyriausybe, paprastai pasitikiu JAV vyriausybe.

Kriptografija čia yra įdomus eksperimentas, kuris buvo labai pelningas, tačiau daugumą pagrindinių „blockchain“ siūlomų paslaugų čia galime apsieiti. Lotynų Amerikoje ir besivystančiose rinkose žmonėms to reikia, nes pažodžiui vyriausybės priima savavališkus sprendimus. Prekės ženklai – pavyzdžiui, Meksikoje galite nusipirkti visą DMV duomenų bazę už maždaug 500 dolerių už USB atmintinę nelegalioje rinkoje.

Siglo

Kurdami sąskaitą „Apple“, turite gauti savo įmonės D sertifikatą&B [Dun & Bradstreet]. Bet esmė tame, kad vartotojas ir institucijos nesitiki, kad remsime jų ryšį.

Taigi, kaip apsaugoti kieno nors tapatybę, jo asmeninę informaciją ir vis tiek priversti prekės ženklus tai remti? Manau, kad būtent ten mes iš tikrųjų sukūrėme naujoves ir sugalvojome būdą, kaip apsaugoti savo vartotojų tapatybę, nesidalinti privačiais duomenimis, bet tuo pačiu suteikti prekės ženklams prieigą prie jiems reikalingos informacijos.

Kai tik sukursite šį žmonių tinklą, kuris neseniai buvo tiesiog prisijungęs prie interneto, galėsite atlikti daugybę kitų dalykų. Dabar jūs turite prieigą prie interneto, tuo užsiimdami gaunate daug daugiau pinigų, taigi jūs, vaikinai, esate panašūs į daugelio organizacijų partnerystę. Jų verslo modelio dalis integruojasi į bankus, žmones, kurie nėra į jų ekosistemas.

Na, čia kaip tikrai paprastas pavyzdys.

Tarkime, kad esate besiformuojančios rinkos bankas ir turite daug sąskaitų savininkų, kurie nenaudoja programų, nes a) jie jais nepasitiki ir 2) tai brangu. Taigi pirmas dalykas yra tai, kad jie galų gale eina į banką ir – aš nekenčiu bankų apskritai ir nekenčiu eiti į banką, tačiau besivystančioje rinkoje tai yra daug blogiau nei čia. Taigi yra kaip ilga eilė, tu lauki 30 minučių, o tada kartais būna apsauga.

Daug bankų besivystančiose rinkose, jūs turite pereiti per metalo detektorių ir ten yra panaši į ribotą prieigą, tada jūs laukiate eilėje ir turite reikalų su kasininku, o tai bankui kainuoja už vieną operaciją, tarkime, 1,50 . Kiekvieną kartą, kai kas nors ateina į banko skyrių, į kasos darbą, saugumą, betoną, nuomą, kalbama apie tai – dabar, jei jie daro operaciją savo mobiliuoju telefonu, tai beveik nemokama bankui.

Taigi, kaip jie priverčia žmones, įpratusius eiti į banką, pradėti naudotis savo mobiliąja programėle? Pirmiausia turite suteikti jiems ryšį. Taigi, kas būtų, jei jie galėtų skirti 75 centus interneto operacijai.

Taigi, užuot eidami į banką apmokėti sąskaitos už elektrą, atlikite tai iš programos ir mes suteiksime jums prisijungimo žetoną. Taigi staiga tai taupo banko pinigus, vartotojas yra labiau susijęs ir skatina paskatas. Tai yra vienas konkretus naudojimo atvejis, tačiau tai gali būti tas pats aviakompanijai ar darbo jėgos programai; visa tai turi suteikti ryšį, kad galėtų išplėsti savo rinką.

Absoliučiai ir „blockchain“ leidžia perduoti duomenis kartu su piniginėmis vertėmis atliekant atskiras operacijas. Kaip manote, kokios didžiausios kliūtys yra jos vartotojo sąsajos komponento sprendimui?

Na, turiu omenyje, manau, kad tai yra vienas didžiausių iššūkių, nes šią savaitę visi kalba apie „blockchain“, bet iš tikrųjų nėra jokių programų. Aš turiu omenyje, kad pagrindinis „blockchain“ naudojimo atvejis šiuo metu yra arba „Bitcoin“, galbūt programa, ir tada jūs turite „Ethereum“, kuris dirba kapitalui pritraukti. Kalbant apie faktines programas galutiniam vartotojui, jos dar nėra. Taigi kas sugebės įveikti tą problemą, turės – bus labai sėkmingas.

Mes orientuojamės į mobilųjį telefoną, taip pat išleidžiame piniginę staliniams kompiuteriams, tačiau mobilusis bus mūsų dėmesys. „Android“ bus mūsų dėmesys. Sukurdami tikrai paprastą sąsają, mes tiesiog naudodamiesi animaciniais filmukais, mokome vartotojus. Mes apie tai, ką tai reiškia, ar norite pasilikti savo raktą, ar norite, kad pasiliktume jūsų raktą, nes mes turime jiems suteikti tokią galimybę, aš jaučiuosi taip. Bet tai bus iššūkis.

Ketiname išleisti savo pirmąją piniginę tikriausiai per 6–8 savaites. Taigi mes visa tai išgyvename ir išsiaiškiname, kaip paprastai bendrauti su žmogumi, kuris nėra toks techniškas.

Taip, tikrai. Taigi, kaip yra keletas būdų, kaip kažkas, kas tai skaito, yra įkvėptas ir nori padėti, kaip jis gali įsitraukti?

Na, jie turėtų pradėti nuo prisijungimo prie mūsų „Telegram“ kanalo ir mes aktyviai ieškome kūrėjų, kurie domisi besivystančiomis rinkomis. Ir kurie domisi finansine ir skaitmenine įtrauktimi, todėl manau, kad tai yra vienas didžiausių dalykų.

Didėjanti kūrėjų bendruomenė, nes šiuo metu dauguma kūrėjų orientuojasi į problemas, kurios neturi įtakos besivystančioms rinkoms. Ir mes esame įsitikinę, kad būtent čia yra didžiausias „blockchain“ poveikis.

Koks yra jūsų manymu galimas prieštaravimo argumentas, kad besivystančios rinkos nėra tokios, kad būtų galima gauti pajamų iš „blockchain“ projektų?

Manau, kad mes matome daugybę tarptautinių prekių ženklų, kuriuos tai tikrai jaudina. Šiose rinkose išleidžiama daugybė prekės ženklų, o užmegzti santykius su jais reikia šiek tiek laiko. Tačiau užmezgus santykius, jie paprastai būna gana ilgalaikiai. Taigi, dirbame su dviem bendrovėmis, kurias galiu paminėti, nes jos viešai atskleidė, kad dirba su mumis, yra „Coca Cola“ ir „ABM“.

Tai yra dvi gigantiškos, didžiausia gaiviųjų gėrimų kompanija pasaulyje ir didžiausia alaus kompanija pasaulyje, ir jos labai džiaugiasi „blockchain“. Jie mano, kad tai būdas susisiekti ne tik su vartotojais, bet ir su parduotuvėmis.

Taigi šiuo metu besivystančiose rinkose dauguma vartojimo prekių vis dar parduodamos mamų ir pop parduotuvėse, kurios dažniausiai nėra susijusios. Visi šie prekės ženklai nori susisiekti su tomis mama ir pop parduotuvėmis. Jie nori inventorizuoti informaciją, nori mokėti pranešti apie reklamas.

Jie nori užmegzti tiesioginį ryšį, bet negali, kol nėra prisijungę. Taigi jie tiesiogine to žodžio prasme atėjo pas mus ir pasakė: na, kaip mes galime tai padaryti? Ar yra būdas, kaip mes galime naudoti „blockchain“, kad kelios įmonės remtų pažodžiui šimtų tūkstančių mamų ir pop parduotuvių ryšį vien Meksikoje.

Taigi, jei padauginsite iš visos Lotynų Amerikos, pažodžiui yra milijonas mamų ir pop parduotuvių, su kuriomis prekės ženklai nori susisiekti; „Blockchain“ yra būdas tai padaryti.

Tam, kad pritrauktų daugiau žmonių į internetą ir tokios kompanijos kaip „Facebook“, tai daro prioritetu. Kuo daugiau jų naudotojų, tuo daugiau verslo modelio vartotojų, todėl jie tą lėktuvą gavo. Nežinau, ar jie vis dar tai tęsia.

„Facebook“, jų rinkos viršutinė riba maždaug padidėja – istoriškai apie 100 dolerių kiekvienam vartotojui, manau, kad tai skaičius … leiskite man tai patikrinti, bet manau, kad tai 100 dolerių. Taigi jiems, taip, akivaizdu, kad jie labai suinteresuoti sujungti daugiau žmonių.

Jie turi grupę internet.org, kuri yra ne pelno organizacija, kuri suteikia – jos tikslas yra sujungti žmones, kai kuriose rinkose jie dirba su mobiliojo ryšio operatoriais ir atiduoda nemokamą internetą, tačiau tai taikoma tik „Facebook“, „WhatsApp“ ir „Wikipedia“.

Kaip jūs, vaikinai, pradėjote Meksikoje?

Mano tėvai buvo misionieriai, todėl aš ten gyvenau kaip vaikas. Taigi, kai pradėjome šį projektą, aš buvau Niujorke su broliu ir pasakėme, kad norime turėti įtakos besivystančioms rinkoms, turinčioms ryšį. Niujorkas nėra vieta, kur tai padaryti, nes visi yra susiję. Mes turime 15 žmonių komandą už dviejų kūrėjų atlyginimus Niujorke, todėl tai yra gera vieta išbandyti.

Meksika niekada nebuvo galutinis tikslas, jis buvo panašesnis į šią vietą, kurią galime išbandyti, pamatyti, ar ji veikia. Kai jau turėjome tam tikrą trauką, mes paleidome „Columbia“, dabar mes tai žymime ir norime plėstis visoje Lotynų Amerikoje ir kitose besivystančiose rinkose.

Na, įdomu, manau, kad dvi šalys, kuriose Lotynų Amerikoje buvo turbūt daugiausia blokų, yra Argentina ir Venesuela. Tai yra dvi šalys, kuriose yra tikrasis „blockchain“ poreikis, nes jūs turite hiperinfliaciją, turite vyriausybes, kuriomis negalite pasitikėti.

Taigi, kas atsitiks, žmonėms to reikia. Šiuo metu nėra galimybės gauti kapitalo į Venesuelą ir iš jos, kuris yra beveik toks pat efektyvus kaip „Ethereum“ ir „Bitcoin“.

Manau, kad būtent ten reikia skatinti „Blockchain“ įsisavinimą, o ne, o, oh, aš galiu apie tai spėlioti ir per ateinančius tris mėnesius galiu padaryti 100 kartų daugiau.

Ačiū!

Norėdami sužinoti daugiau apie „Siglo“, peržiūrėkite jų Interneto svetainė ir Baltas popierius.