Paprasta būti investuotoju į fotelį. Tiesiog susiraskite naujausios karštos kriptografijos, akcijų ar ETF diagramą ir apžavėkite tai, kad neturėjote visų savo gyvenimo santaupų, kad jomis pasiektumėte beprotiškas aukštumas. Dauguma, jei ne visi, kripto prekeiviai vienu ar kitu metu patyrė panašų gailestį. Tačiau žvelgiant atidžiau, yra daugybė pagrįstų priežasčių niekada nepriimti savo rizikos kapitalo į vieną kriptografiją. Kai kurie argumentai yra akivaizdūs, tačiau kiti pareikalaus, kad mąstytum už lango ribų. Riboti per didelę portfelio koncentraciją yra pakankamai lengva, jei tik išlaikote emocijas, baimę nepastebėti (FOMO) ir godumą. Štai dabar atidžiau.

Tavo grynosios vertės dalis

Šiame straipsnyje mes ieškome, kaip išvengti per didelio rizikos kapitalo investavimo į bet kurią prekybą. Mes neaptarsime ne mažiau svarbaus klausimo, kiek jūsų grynosios vertės turėtų būti skirta investicijoms į kriptografiją ir spekuliacijoms. Tačiau tarkime, kad jūs turėtumėte stengtis kriptografijos rinkose skirti tik dalį visos savo grynosios vertės (namų, asmeninio turto, santaupų, pensijų sąskaitų ir kt.). Tik jūs galite nustatyti tinkamą sumą investuoti į kriptografijas. Tačiau tai turėtų būti pakankamai kuklus, kad, jei jums būtų gaila, kad visa tai pamestumėte, tai nepakenktų jūsų gyvenimo būdui.

Padalinkite porciją į septynias ar aštuonias

Nesenstantis karaliaus Saliamono komentaras yra galbūt geriausias portfelio diversifikavimo patarimas, kurį kada nors gausite:

„Padalinkite porciją į septynias ar net aštuonias, nes nežinote, kokia nelaimė gali nutikti žemėje“.

  • Mokytojo 11 skyriaus 2 eilutė

Lemtinga klaida, kurią daro daugelis kriptografinių investuotojų, yra tai, kad didžiulį savo rizikos kapitalo kiekį sudaro viena prekybos ar ilgalaikė pozicija. Galbūt jūs taip pat pasidavėte šiai pagundai. Galbūt jums pasisekė ir padarėte ryšulį, o gal pametėte didelis laikas.

Gal net laikėtės Saliamono patarimo ir padalijote visą savo rizikos kapitalą į septynias ar aštuonias skirtingas monetas. Tada pasirodė 2017 m. Gruodžio mėn. Kripto išpūtimo viršus, ir jūs vis dar sumušė 80 proc. Ką vis tiek duoda?

Na, vienas dalykas, Saliamonas nesakė, kad visą savo rizikos kapitalą paskirstykite vienodomis kriptografinėmis priemonėmis. Dauguma šifravimo rinkų yra labai susijusios, todėl jūs iš tikrųjų nelabai diversifikuojate.

Saliamonas turėjo omenyje savo rizikos kapitalo paskirstymą įvairioms investicijoms. Ankstesniuose straipsniuose matėte santykinius Bitcoin ir technologijų akcijų, aukso, nekilnojamojo turto ir besivystančių rinkų akcijų stiprumo rodiklius. „Bitcoin“ buvo neabejotinas nugalėtojas per pastaruosius dvejų, trejų ir penkerių metų laikotarpius. Tačiau „Bitcoin“ turi smarkiai nuo 2017 m. gruodžio mėn. visų keturių tų finansinio turto klasių rezultatai buvo nepakankami. Karalius Saliamonas galėjo pasiūlyti jums paskirstyti vienodą savo rizikos kapitalo sumą doleriais visose penkiose tose pagrindinėse rinkose. Jums būtų patiko sklandesnė portfelio nuosavo kapitalo kreivė, paprasčiausiai apribojant portfelio per didelę koncentraciją.

Lemtinga apgaulė

Nuo 2017 m. Gruodžio mėn. Iki 2018 m. Gruodžio mėn. Bitcoin sumažėjo beveik 85 proc., Todėl konservatoriams tai buvo galinga priežastis turto paskirstymas. Tokį nuosmukį daugelis vėlyvojo etapo (2017 m. Ketvirtis) Bitcoin investuotojų būtų atmetę kaip mažai tikėtiną (jei net neįmanomą). Todėl jie galėjo suvaidinti per daug pinigų į monetą, kai ji pakilo vis aukščiau. Tada, kai „Bitcoin“ stipriai pakryps į neigiamą pusę, jie gali patirti didžiulį stresą, jei ne visišką paniką.

Prekybininkai ir investuotojai dažnai pamiršta, kad bet kurios prekybos rezultatas yra beveik 100 procentų atsitiktinis. Rezultatas nepriklauso nuo visų prieš tai vykusių nugalėtojų (pralaimėtojų) serijų. Ir vis dėlto kripto entuziastai vis tiek gali būti gundomi lažintis už rančą pagrįstas palankiomis naujienomis, diagramų modeliais ar kraštutiniais investuotojų nusiteikimu. Ar koks nors racionalus investuotojas turėtų skirti du, penkis ar net 10 kartų daugiau nei įprasta grynųjų pinigų paskirstymo prekybai, kuri iš tikrųjų yra tik 50–50 metimas? Žinoma ne. Tačiau prekybininkai ir investuotojai ir toliau daro šią kritinę klaidą kiekvieną dieną.

Vienas iš būdų, kaip investuotojai gali išvengti šios spąstų, yra paprasčiausias išmintingo Saliamono patarimo laikymasis.

Įvairovė: „Bitcoin Plus ETF“ paskirstymai

Čia pateikiama hipotetinio 100 000 USD vertės portfelio, kuriame yra Bitcoin, QQQ (NASDAQ 100 ETF), GLD (aukso ETF), ITB (nekilnojamojo turto ETF) ir EEM (besivystančių rinkų ETF), statistika. Apibendrinant ankstesnius straipsnius, bandymo laikotarpis buvo 2014 m. Sausio 1 d. – 2019 m. Sausio 1 d., Matuojamas kas 6 mėnesius. 20 000 USD buvo skirta kiekvienai iš penkių priemonių:

ribojantis portfelio perteklių BTCUSD portfelis

Vienas portfelis.) BTCUSD, QQQ, GLD, ITB ir EEM: Hipotetiniai penkerių metų portfelio po 20 tūkst. Dolerių rezultatai. Paveikslėlis: DW Pendergast Jr.

Minėtas „Bitcoin“ plius keturi ETF portfelis buvo pelningas. Per beveik 18 mėnesių trukmės pradinį grąžinimą portfelis niekada nesumažėjo žemiau 91 000 USD. Tačiau padidėjęs beveik 400%, jis grąžino daugiau nei 265 000 USD atviro pelno. Bitcoin buvo turtas, labiausiai atsakingas už kiekvieno pirmojo ir antrojo portfelio išmokėjimo sunkumą.

Įvairovė: „Bitcoin Plus High-Beta“ akcijų paskirstymas

ribojanti portfelio per didelę koncentraciją NFLX

Antrasis portfelis.) BTCUSD, NFLX, NEM, DHI ir TSM: Hipotetiniai penkerių metų 20 000 USD, penkių aktyvų portfelio, iš kurių keturi yra aukštos beta akcijų, rezultatai. Šis portfelis pasiūlė geriausią rizikos ir grąžos derinį kartu su minimaliais išmokėjimais. Paveikslėlis: DW Pendergast Jr.

Šis kitas portfelio įsikūnijimas pakeitė vieną ETF portfelį vienu iš jų aukštos beta versijos (lakiųjų) atsargų komponentai. Veiklos rezultatai žymiai padidėjo, net jei žymiai sumažėjo lėšų grąžinimas. Šis portfelis pasiūlė geriausią pelno potencialo derinį, mažą lėšų panaudojimą (ypač povandeninis panaudojimas) ir rizikos kontrolė.

Laukinis pasivažinėjimas: „Bitcoin Alone“

ribojant portfelio per didelę koncentraciją Bitcoin

Trečias portfelis.) Tik BTCUSD portfelis, naudojant pradinį 100 000 USD paskirstymą. Geriausiai pasirodė tik „Bitcoin“. Bet pažiūrėkite, kiek kančių buvo patirta per trejų metų išmokėjimo etapą. Paveikslėlis: DW Pendergast Jr.

Tik „Bitcoin“ portfelis davė nuostabų pelną. Tačiau šie laimėjimai turėjo didelę kainą, pavyzdžiui, didžiulį atviro pelno grąžinimą. Ar tikrai 18 mėnesių po (2015 m. Liepos 1 d.) Būtų pavykę išpirkti 65 000 USD povandeninį lėšų panaudojimą pradinei 100 000 USD „Bitcoin“ investicijai?

Gerai, Monty. Aš paimsiu duris numeris dvi

Realiai, su dviem portfeliais būtų buvę galima pretenduoti. Štai kodėl:

  • Didelės beta ETF komponentų atsargos pasiūlė daug daugiau pelno nei ETF.
  • Akcijos iš tikrųjų padarė portfelį labiau vengiančio rizikuoti, mažesne trukme ir ne tokiais sunkiais grąžinimais.
  • Panašu, kad aukštos beta versijos akcijos puikiai papildo Bitcoin, nes pati yra nepastovi rinka.

Tik „Bitcoin“ portfelis pasiūlė didžiausią pelno potencialą. Kol kas jokių diskusijų nėra. Tačiau investuotojams taip pat būtų buvę sunkiausia likti ilgą laiką. Labai nedaug investuotojų (kriptografinių ar kitokių) gali valdyti 70 proc. Atviro pelno grąžinimus. Taip pat daugelis negali įveikti beveik 65 procentų povandeninio kapitalo išmokėjimo (kai jūsų portfelis nukrenta žemiau pradinės vertės) streso, ir tai yra tiesiai už vartų! Nei vienas, nei du portfeliai net ir nuotoliniu būdu nepadarė lėšų taip sunkiai, kaip tai padarė tik „Bitcoin“ portfelis. Viskas, antrasis portfelis, atrodo, yra rankų nugalėtojas šiame trijų krypčių šaudyme.

Portfelio per koncentracijos ribojimas

Jūs matėte, kaip apribojus per didelę portfelio koncentraciją galima apriboti lėšų atsiėmimo trukmę ir intensyvumą, net padidinant pelningumą. Nėra tobulo būdo sukurti subalansuotą investicijų portfelį, ir tikrai aukščiau išvardintus modelius galima patobulinti, iš naujo išbandyti ir patobulinti..

Tačiau svarbiausia yra tai, kad jūs suprantate, kaip svarbu diversifikuoti iš esmės skirtingas turto klases (mažiausiai penkias ir galbūt net dešimt) lygiomis dolerių sumomis. Kai tampate kvalifikuotas, jūsų portfelio kapitalo kreivė taps tiesesnė. Jūsų išmokos bus mažesnės, o streso lygis taip pat sumažės.

Čia yra įsimintina citata, apibendrinanti bent jau tai, ko išmokote aukščiau:

“Man labiau rūpi mano pinigų grąžinimas, o ne pinigų grąžinimas”.

  • Willas Rogersas