Kriptovaliutų kasybos scena Kanadoje
Kinija. Kai dauguma žmonių galvoja apie kriptovaliutų kasybą, jų mintys krypsta į ekonominę galią, turinčią maždaug 60 procentų pasaulio maišos galios. Taip yra todėl, kad jie pasirodė esąs ypač vaisingi kurdami daiktus. Ir „Bitcoin“ nėra išimtis.
Azijos milžinas pirmauja kosmose, kur gyvena keletas didžiausių kriptovaliutų kasybos bendrovių, įskaitant BW, BTCC ir F2Pool. Bet tai nereiškia, kad kitos jurisdikcijos nepradeda rimtai vertinti kriptovaliutų kasimo. Ir dar yra daug vietos patekti į sceną. Kanada yra viena iš daugelio šalių, kurios naudojasi pranašumais.
Kriptovaliutų kasybos priemonės šaltinis: „HyperBlock“
Ko reikia kriptovaliutų kasybai?
Galia. Ir kibirų jo. Taigi, jei mėnesio pabaigoje jau stengiatės sumokėti sąskaitą už elektrą, kasyba jums netinka. Kriptovaliutų kasyba paprastai pasiskolino tose vietose, kur yra pigi galia, pavyzdžiui, Kinijoje ir Rytų Europoje. Tiesą sakant, Gruzija, kurioje gyvena „BitFury“, yra antra pagal aktyvumą šalis Bitcoin kasybos erdvėje.
Vis dėlto, kai mes einame į ateitį, o kriptovaliuta pradeda patekti į pagrindinės srovės sąžinę, toliau deginant ribotus pasaulio išteklius jos nesumažinsime. Norint, kad būtų plačiai pritaikyta (ne tik išnaikinant suktybes ir plečiant mastelį), kriptovaliutų kasyba turi būti tvari aplinkai..
Kadangi kasyba taip pat gamina daug šilumos, šaltesnis klimatas yra tinkamas tikslas. Pasirodo, Islandija, Švedija ir kitos vietos, kurios gali absorbuoti perteklinę šilumą iš kalnakasių, yra populiarios vietos. Islandija taip pat turi daug geoterminės energijos, puikiai tinkančios kasybai naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius.
Kas vyksta šiauriau sienos?
Į šiaurę nuo sienos Kanada rimtai vertina kriptovaliutų kasybos situaciją. Ypač Kvebekas visada pasižymėjo nebrangia galia. Tai paskatino gausybę įmonių, kurios sutelkė dėmesį į pastatų statybą. Ir geriau už tai? Tai atsinaujinantys energijos šaltiniai yra hidroenergija, gyvybiškai svarbi tvariai kasybai.
Pirmoji viešoji skaitmeninių valiutų įmonė pasaulyje
Kanados kasybos įmonė Avilys padarė istoriją, kai praėjusių metų rugsėjį jie pasirodė viešai „Toronto Venture“ biržoje. Jie išleido turtą į viešąją rinką, kad galėtų susipažinti su skaitmeninės valiutos erdve.
Bendradarbiaudami su „Genesis Mining“ (viena didžiausių kriptovaliutų kasybos bendrovių pasaulyje), jie pastebėjo, kad akcijų kaina iškart šoktelėjo net 220 proc.
Nuo spalio iki gruodžio mėnesio akcijų paketas nuo 1 iki daugiau nei 6 USD. Tai sukėlė susidomėjimą naujomis valstybinėmis įmonėmis, kurios daugiausia dėmesio skyrė kriptovaliutų kasybai Kanadoje. Nuo tada, Namelis 8 išėjo į viešumą, „Crypto Global“ išėjo į viešumą, o dar yra daugybė kitų sandorių.
„Hydro Power“
Hidro-Kvebekas turi daug žalios, atsinaujinančios energijos mažomis kainomis. Tai daro natūraliai patrauklų kriptovaliutų kasybai, nes įmonės (ypač valstybinės) turi elgtis atsakingai, pasirinkdamos galią.
„Kai esate viešas, turite atskleisti beveik viską apie savo verslą“, – sako Kanados kriptovaliutų biržos „Coinsquare“ generalinis direktorius Cole Diamondas. “Buvo tiek daug nerimo dėl galios, kurios reikia kriptovaliutų kasybai ir jos poveikiui aplinkai, įmonės turi ieškoti tvarių šaltinių.”
„Coinsquare“ panardina pirštus į kriptovaliutų kasybą Kanadoje, bendradarbiaudama su kasybos įmonėmis ir „MaaS“ („Mining as a Service“) bendrove. „Hyper Block“. Tiesą sakant, o ne kojų pirštai, tikriausiai galima sakyti, kad jie jau yra iki kelių.
Gruzija ir Kinija gali dominuoti kasybos erdvėje, tačiau Kanada pradeda ryškėti kaip pirmaujanti žaidėja. „Kanada yra milžiniška šalis, kurioje nėra daug žmonių“, – sako Deimantas, „mes turime galią eikvoti, jei jos nenaudosime“.
Stabili politinė aplinka
Kasyba Gruzijoje ir Kinijoje vis dar gali būti nebrangesnė nei Kvebekas, tačiau politinis stabilumas yra pagrindinis Kanados pardavimo bruožas. Daugelį žmonių traukia santykinis Kanados stabilumas, ypač esant neaiškiam rinkos reguliavimui.
Kanados kriptografijai palanki aplinka daro ją saugesnę lažybą nei tokios šalys kaip Kinija ir dalis Rytų Europos, kur bankai atsisako tvarkyti kriptovaliutų mainus (arba liepia to nedaryti).
Bet tai dar ne viskas paprastas buriavimas
Kaip ir viskas, kas liečia kriptografinę erdvę, kriptovaliutų kasybai įtakos turėjo meškų rinka. „Hut 8“ ir kitoms įmonėms išėjus į viešumą, daugybė kitų, investavusių pinigus į kalnakasius ir įrenginius, trenkėsi į stabdžius..
Susidomėjimas kasybos erdve buvo didelis. Žmonės pamatė, kaip tai gali būti pelninga, tada avilio akcijos nukrito žemiau dolerio, o kasybos rinka sustojo.
Kanados kasybos įmonėms dar kartą smogė Hydro-Quebec įšaldanti pernelyg didelę paklausą kriptovaliutos kasybai. Siekdama užtikrinti pakankamai galios provincijai žiemą, vyriausybė nustatys naują tokio tipo elektros energijos vartojimo sistemą. Dėl to gali pakilti kainos arba sumažėti pasiūla.
„Kanadoje yra ir kitų nebrangios galios šaltinių, – sako Deimantas, – žmonės valdžios ieško Albertoje ir BC [Britų Kolumbijoje]. Be abejo, yra keletas trumpalaikių iššūkių, tačiau mes esame ilgi, o mes jaučiame bulių ir labai džiaugiamės tuo, ką statome “.
Kadangi „Bitcoin“ kainos apskrito statinės dugną ir meškos atsisako duoti pagrindą, plėtra Kanados kriptovaliutų kasybos erdvėje gali būti lėtesnė, nei tikėtasi. Bet infrastruktūra yra, investicijos yra. O oras tikrai šaltas. Panašu, kad mūsų šiauriniai kaimynai laukia kito bulių bėgimo dar labiau laukdami nei dauguma.