Vaizdo žaidimų karjera

Vaizdo žaidimų karjeroje tradiciškai yra tokios sritys kaip programavimas, projektavimas, testavimas ir rinkodara. Kriptografiniai žaidimai praplečia šiuos akiratį įtraukdami žaidėjus kaip mokamą žaidimų bendruomenės dalį. Pažvelkime į keletą šių žaidimų ir į tai, kaip jie padeda plėsti vaizdo žaidimų karjerą „blockchain“.

BUFF, nuoga tiesa, kaip tai veikia

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame žaidimai uždirba jums valiutą. BUFF projektas įgyvendina būtent tokią ekosistemą.

Tikslas, kurio siekia BUFF yra suteikti žaidimų platformai ekonominę ekosistemą, naudojant „blockchain“ technologiją. Sėkmė žaidimuose sukuria ekonominę naudą. Šioje platformoje jūs grojate monetas fone. Šios ekonominės paskatos padidina lojalumą žaidimų prekės ženklams ir suteikia jums papildomą būdą pradėti ne visą darbo dieną veikiančių vaizdo žaidimų karjerą..

vaizdo žaidimų karjeros vaizdas

BUFF apdovanoja jus už vaizdo žaidimų žaidimą.

„BUFF“ naudoja „Delegated Proof of Stake“ (DPoS) protokolą, kad į blokų grandinę įterptų naujų blokų. Šis algoritmas padeda sustiprinti tikslą sukurti bendruomenę iš vartotojų tinklo. Be to, monetos, kurias uždirbate žaisdami vieną žaidimą, gali būti naudojamos kituose žaidimuose BUFF tinkle.

BUFF bendradarbiauja su Overwolf kad jų sistemoje būtų funkcionalumas. „Overwolf“ programinė įranga veikia kaip perdanga programoms pridėti prie žaidimų. Šios programos padidina žaidimų galimybes ir registruoja žaidėjų statistiką.

vaizdo žaidimų karjeros vaizdas

BUFF bendradarbiaudamas su Overwolf registravo žaidėjų statistiką.

Technologija

Norėdami įjungti vaizdo žaidimų karjerą, inžinieriai užprogramavo BUFF kaip atviro kodo projektas gyvenantis „GitHub“. Jie naudojo „Javascript“ kaip programavimo kalbą ir valdė sistemą su „Ark“. „Ark“ ekosistema siekia supaprastinti „blockchain“ kūrimą kurdama „viskas viename“ sprendimus, suteikdama vartotojams galią kurti, pritaikyti ir keisti savo „blockchain“ tinklus..

„CryptoFights“, „Duking It Out“

Panašus į BUFF, Kripto kovos naudoja „blockchain“ technologiją, kad apdovanotų žaidėjus iš kriptografinių žaidimų. Veikdamas be serverio žaidime, „CryptoFights“ naudoja šoninę grandinę, kad padidintų našumą ir užtikrintų žaidimo turtą veikdamas „Ethereum“ blokų grandinėje. Kaip ir klasikinis „Street Fighter“ žaidimas, „CryptoFights“ žaidėjai bando realiuoju laiku rasti strateginių pranašumų prieš priešininkus, naudojančius skirtingus ginklus ir šarvus..

vaizdo žaidimų karjeros vaizdas

„CryptoFights“ įgyvendina Enjiną.

Enjino Coinio „Ethereum“ pagrindu sukurtas žetonas valdo „CryptoFights“ ekonominę ekosistemą. ERC-1155 žetonų standartas naudoja minimalų duomenų kiekį, būtiną atskirti vieną unikalų žetoną nuo kito ir atlikti operacijas.

Taigi „Enjin“ monetos suteikia vartotojams galimybę įsigyti žaidimų elementų decentralizuotoje platformoje, o vartotojai šias monetas saugo „Enjin“ piniginėje. Kaip ir BUFF atveju, „CryptoFights“ naudoja „Delegated Proof of Stake“ (DPoS) protokolą.

Tos Darnos katės

„CryptoKitties“ kripto bendruomenę supažindino su nauju būdu užsidirbti pinigų naudojant kriptografinius žaidimus. Naudodamas „ERC-721“ žetonų standartą, „CryptoKitties“ teikia unikalius kolekcionuojamus daiktus, kuriuose kolekcionieriai gali įrodyti unikalaus turto nuosavybę internete.

Turtas įgyja vertę dėl to, kad yra unikalus, o labiau pageidaujamas turtas padidėja dėl rinkos paklausos.

Prekybos kortelės

Be to, skaitmeniniai prekybos kortų žaidimai yra dar viena kriptografinio žaidimo galimybė. Kuro žaidimai tikisi aptarnauti šią rinką Dievai be grandinės. Žaidime naudojami ERC-721 žetonai, skirti kaupti korteles „Ethereum“ blokų grandinėje ir garantuoti, kad žaidimo kortų yra nedaug..

vaizdo žaidimų karjeros vaizdas

„Gods Unchained“ saugo prekybos korteles „Ethereum“ blokų grandinėje.

Kortelės vaizduoja būtybes, burtus ir ginklus. Jūs naudojate ne tik kortas žaidimui, bet jei jūsų turimų kortelių vertė padidėja, jas parduodate. „Gods Unchained“ šiek tiek imituoja „Magic The Gathering“ ir „Hearthstone“ žaidimus.

„Fuel Games“ anksčiau sukūrė „Etherbots“ „blockchain“ žaidimą ir sužinojo keletą „blockchain“ žaidimų programavimo spąstų ir pranašumų. Nors decentralizuota turto nuosavybė suteikia didelę naudą, bendrovė sužinojo, kad visą žaidimą įdėjus tiesiai į „blockchain“, žaidimas buvo lėtas ir brangios sandorio išlaidos..

Todėl „Gods Unchained“ dizaineriai visiškai pašalino žaidimą. Remiantis „Fuel Games“ patirtimi, jiems pavyko pritraukti rizikos kapitalą iš daugelio galingų organizacijų, tokių kaip „Coinbase“..

Paskutinės mintys apie vaizdo žaidimų karjerą

Tradiciškai vaizdo žaidimų karjera buvo profesionalas pramonėje ir žaidimų kūrimas, programavimas ar testavimas, tačiau kriptovaliuta suteikia kelis būdus, kaip pagerinti vaizdo žaidimų karjerą per kriptografinius žaidimus.

Naudodamiesi BUFF paradigma, vartotojai uždirba pinigus tiesiog žaisdami žaidimus. Kiti metodai apima žaidėjus, turinčius skaitmeninį turtą ir pelną iš tos nuosavybės. Kadangi „Colossal Cave“ nuotykiai buvo užprogramuoti PDP-11 1976 m., Žaidimai ir toliau užima technologijų priešakį. Kaip besiformuojančią technologiją, tikėkitės, kad „blockchain“ ir toliau kurs naujoves žaidimų platformose.