Dustinas Byingtonas, „Wanchain“ prezidentas

Dustinas Byingtonas

Neseniai mums buvo malonu atsisėsti su „Wanchain“ prezidentu Dustinu Byingtonu per steigiamąją „Blockchain Connect“ konferenciją San Franciske.

Trumpai atsitraukęs nuo sužavėtos minios „Wanchain“ stende (mes niekada nematėme, kad jame būtų mažiau dalyvių), Byingtonas kalbėjo su mumis apie tai, kaip jis įsitraukė į „Wanchain“, kas jį jaudina dėl projekto ir kur jis mato kriptovaliutų pramonę. ateinančius kelerius metus.

Jei norite sužinoti daugiau apie „Wanchain“, būtinai peržiūrėkite mūsų pradedančiųjų vadovą čia.

Interviu

Stevenas: norėčiau išgirsti, kad pradėjote dirbti su „Wanchain“ – problema, kurią matėte. Žinau, kad mes šiek tiek apie tai kalbėjomės būdelėje. Bet, manau, kad visa nelikvidumo problema yra didžiulė kriptografija.

Dustinas: Savo karjerą pradėjau „Goldman“ [Sachs] vienerius metus iki finansinio žlugimo. Aš ten dirbau ir 2007 m. Baigiau Kolumbiją, todėl mačiau visa tai atsiskleisti iš pirmų lūpų.

Palikau „Goldman“ ir nuėjau į verslo mokyklą, kad pradėčiau savo verslininko karjerą. 2013 m. Radau „Bitcoin“ ir buvau agresyviai nugriautas triušio skylės dėl savo galimybių išspręsti daugelį sisteminių finansinių paslaugų pramonės problemų, su kuriomis susidūriau būdamas GS. Nardau į kosmosą ir įkūriau daugybę bendrovių, įskaitant „Satoshi talent“, „Tendermint“ ir „Stokens Venture Capital“..

Jackas Lu [„Wanchain“, „Factom“ įkūrėjas] ir susitikdavo vienas su kitu šiomis ankstyvomis dienomis. Aš ką tik persikėliau į Ostiną, kur buvo „Factom“. Tiesą sakant, daugumą „Factom“ komandos aš pažinojau dar tada, kai jie buvo „Factom“, kai buvo „NotaryChains“. Paulas Snowas („Factom“ generalinis direktorius) rengė vietinį susitikimą Ostine ir Teksaso Bitcoin konferenciją. Davidas Johnstonas [„Factom“ pirmininkas] vykdė „Dapps“ fondo veiklą. Kurį laiką buvau gana griežta su visa ta komanda.

Pažinęs Džeką per visus tuos metus, man pasidarė įdomu, kai jis man paskambino ir pasakė, kad dirba prie naujo projekto. Iš tikrųjų mane patraukė trys dalykai.

Pirma, mane patraukė tai, kad tai buvo Džekas. Aš visada labai gerbiau jį ir jo darbą, kaip ir daugelis kitų Ostine. Antra, mane domino projekto ryšiai su Kinija, kuri yra didžiulė rinka. Džekas eidamas pirmyn atgal į Kiniją plėtojo verslą, kol dirbo „Factom“, ir tapo vienu iš geriausiai sujungtų žmonių Kinijos „blockchain“ ekosistemoje..

„Wanchain“ komanda Dubajus

„Wanchain“ komanda Dubajaus tarptautiniame „Blockchain Summit“ susitikime

Mes sakome, kad esame kryžminiai, bet ir kryžminiai. Mes turime būstinę Ostine, Singapūre ir Pekine. Tai gali pasirodyti vienas didžiausių mūsų konkurencinių pranašumų.

Galiausiai „Wanchain“ pasiekia abi pagrindines 2018 m. Temas – sąveikumą ir privatumą. Tik praėjusią savaitę mes ką tik paleidome išmaniąją sutarčių sudarymo platformą su žiediniais parašais.

Stevenas: Tai didžiulė.

Dustinas: Taip, dar niekas to nedarė. „Monero“ turi privatumą su „CryptoNote“, tačiau jie naudoja „UTXO“ („Bitcoin“) pagrindą. Niekas to niekada nedarė naudodamasis sąskaita pagrįsta išmaniųjų sutarčių platforma. Yra keletas dalykų, apie kuriuos turėjome galvoti, kai ten naujovėme.

Pvz., Perkant DUJ, nutekėja jūsų tapatybė. Turėjome sukurti antspaudų sistemą, kurioje jūs iš anksto sumokėsite už GAS ir gausite antspaudą. Tada, kai išduosite savo operacijas, jūs išsiųsite antspaudą kartu su juo.

Kai kurie įnašai yra patys sau iššūkiai. Mes nenorėjome iš naujo išradinėti dviračio, jei to nereikėjo, todėl šakėmės „Ethereum“. Mes esame savo blokų grandinė, pagrįsta „Ethereum“ kodų baze.

Bet mes norime atsiliepti ekosistemai. Mes sukūrėme EIP [Ethereum Improvement Pasiūlymas] antspaudų sistemai ir išsiuntėme atgal į Ethereum Foundation, kad padėtų grąžinti.

Mes vis dar turime didžiąją dalį 120 000 ETH, kuriuos surinkome spalį, kai ETH kaina buvo 300 USD. Mes dar neišsiplėtėme iš to, kad parodytume rinkai, jog vis dar esame tam, kad palaikytume vienas kitą.

Mes manome, kad finansiškai atsakinga tam tikrą laiką įvairinti, tačiau visada būsime orientuoti į ETH. Pavyzdžiui, mes neketiname parduoti trijų ketvirtadalių jo už Bitcoin.

Stevenas: Tam tikra prasme jaučiu, kad „Ethereum“ yra sava diversifikacijos forma, nes ant jo pastatyta tiek daug.

Colinas: Dabar tai yra jo paties aukso standartas. Visa mintis, kad Bitcoin yra vertės saugykla – „Ethereum“ mums parodo, kad tai nebūtinai taip yra. Yra ne tik vienas standartas. Kiek Charlie Lee dėl to tikriausiai susigūžtų, nežinau, ar „Litecoin“ yra sidabras prie „Bitcoin“ aukso, kiek „Ethereum“ šiuo metu.

Dustinas: Tu teisus. Žmonės turi šią žetonų tezę. Jie sako: „O, aš neinvestuoju į„ Ethereum “, nes tai nėra pinigų ženklas.“ Tai klaidinga. Pinigai yra pasitikėjimo funkcija. Žmonės, pasitikintys programuojamais pinigais, „Vitalik“ ir visais darbais, kuriuos atliko „Ethereum“ komanda, nusprendžia saugoti savo pinigus „Ethereum“.

Jie sako, kad tai nepatikima, bet tai netiesa. Jis vis dar grindžiamas pasitikėjimu, tačiau žmonės pasitiki skirtingais dalykais. Kai kurie žmonės tikrai pasitiki decentralizacija ir pagrindiniais „Bitcoin“ kūrėjais, todėl savo turtus saugo Bitcoin. Kiti žmonės pasitiki Charlie Lee ir saugo savo turtus „Litecoin“.

Privatumas ir pasitikėjimas

Colinas: Ką Wanchainas darys kalbėdamas apie tai, kad yra šiek tiek daugiau, kad jūsų protokolas taptų dar nepatikimesnis ir dar labiau privatus?

Wanchain privatumas

Dustinas: Mes suprantame, kad privatumas yra pagrindinis finansinės infrastruktūros elementas. Jei mes siunčiame vieni kitiems [pinigus] „Wells Fargo Surepay“ ar pan., Tai nėra vieša informacija. Tą patį galima pasakyti ir perkant akcijas, obligacijas ar iždo vekselius. Neketinate transliuoti tų sandorių į pasaulį ir padaryti jį nekintamą niekam.

Taigi, privatumą matome kaip statybinį elementą. Ilgalaikis privatumas tikriausiai bus toks esminis, kad jis taps savybe. Šiuo metu Wanchaino privatumas yra naujas, tačiau privatumas yra toks svarbus, kad visos šios grandinės ras būdą jį pritaikyti.

Mes naudojame privatumą, kad palaikytume savo tikslą atkurti finansinių paslaugų pramonę. Mūsų tikslas yra sukurti visą Tiuringo išmaniųjų sutarčių platformą, kuri būtų privati ​​ir saugo visą pasaulio skaitmeninį turtą. Tada bankai tampa programomis, kurios sėdi ant jo.

Kai skaitmeninome nuotraukas, netrukus po to skaitmeninome fotoaparatą. Kamera tapo programėle. Bankai taps programomis, naudojančiomis skaitmeninį turtą.

Štai kodėl mes sakome, kad atstatome finansus. Mes nesiorientuojame į dviejų bankų, kurie siunčia pinigus pirmyn ir atgal, išlaidų mažinimą. Mums neįdomu sakyti: „Ei, kaip aš galiu padėti jiems išsaugoti apatinę eilutę“.

Mes manome, kad šioje ekosistemoje yra vieta, kur bankai gali žaisti, ypač apie areštą. Saugojimas – tai pagrindinis banko darbas. Jie už jus laiko jūsų grynuosius pinigus, nes nenorite milijono dolerių savo čiužinyje. Daugelis žmonių nenori turėti milijono dolerių net ant „Ledger Nano S“ savo seife. Tai vis tiek juos palaiko naktį.

Jei nenorite naudoti decentralizuoto mainų ir saugoti savo turtą, saugojimą suteikiate reguliuojamam, apdraustam ir patikimam asmeniui. Bet jūs nesuteikiate globos teisės centralizuotam mainui, kuris yra nereguliuojamas, neapdraustas ir kurį valdo anoniminiai devai, kaip tai daroma šiandien. Manau, kad praėjus vos metams ar dvejiems, mes su nuostaba atsigręšime į šias dienas, kad daugiau žalos nepadarė centralizuoti, neapdrausti ir nereguliuojami mainai..

Stevenas: Tu pasitiki kitais žmonėmis beveik labiau nei pats sau kažkuo panašiu.

Dustinas: Taip, daugelis žmonių tai daro. Visi turi skirtingus pasitikėjimo modelius, ir šie modeliai yra asmeniški. Kai kurie žmonės pasitiki technologijomis. Kai kurie žmonės pasitiki bankais.

Mes manome, kad skaitmeninis turtas yra pagrindas. Tai padidins ir sukurs daug efektyvumo. Nepakanka vien įdėti „blockchain“ technologiją ant esamos sistemos.

Mintys apie kriptovaliutų pramonę

Stevenas: Turiu paklausti: ar tai WANNchain, ar WAHNchain?

Dustinas: WANN (kaip ir ventiliatorius). Wan kinų kalba reiškia „daug“ arba dešimt tūkstančių. WAN taip pat reiškia plačiajį tinklą – sujungia visus tinklus.

Stevenas: Iš visų sričių, kurias apima Wanchainas, kokie naudojimo atvejai jus labiausiai jaudina?

Dustinas: Mes kalbame apie tai, kas jau egzistuoja. Jūs turite mainų, skolinimo ir mokėjimų. Jie visi vis dar egzistuoja pasaulyje. Galite įdėti daugiau šių operacijų į grandinę, kad jos būtų patikimesnės ir girdimesnės, tačiau to nepakanka.

Daugelis šių pastangų man vis dar panašios į newyorktimes.com. Verslo modelis vis dar nepasikeitė. Kai sukursime tinkamą aplinką ir tinkamą platformą naujovėms be leidimų, žmonės sukurs šias finansines „Facebook“ versijas. Dalykai, apie kuriuos dabar net negaliu svajoti.

Nežinau, kiek tai užtruks, ypač šioje aplinkoje, kur pasaulio naujovės yra taip glaudžiai susijusios. Bet tai gali įvykti daug greičiau, nei mes manome.

Stevenas: 10-15 metų?

Dustinas: O ne.

Stevenas: Dar greičiau?

Dustinas: Oi, bičiuli, taip! Manau, kad po 2–3 metų pamatysime kai kuriuos tikras finansinių paslaugų pramonės naujovės, pagrįstos šiuo skaitmeniniu turtu. Sunku žinoti, kas tai bus, bet tai ateina.

Colinas: Daugelis žmonių abejoja – remdamiesi jo nepastovumu, remdamiesi pastebėtomis sandorių problemomis – kad kriptovaliutos bus naudojamos kaip reali, perspektyvi valiuta ateityje. Ar manote, kad tie nesąžiningi klysta?

Dustinas: Visiškai. Manau, kad pasaulis bus valdomas skaitmeniniu turtu. Aš iš tikrųjų lažinuosi dėl savo karjeros. Tačiau gali būti, kad turime skaitmeninių žetonų, panašių į JAV „fiat“.

Taip pat manau, kad pradėsime matyti stabilesnes monetas. Kuo turtingesnis, tuo daugiau nepastovumo galite įveikti. Dabartinė finansinių paslaugų pramonė negali ekonomiškai išlaikyti dviejų milijardų žmonių. Nėra taip, kad jie nenori. Tai, kad sistema yra taip sugedusi ir taip brangiai veikia, kad jiems nėra ekonominės prasmės aptarnauti tuos žmones.

Viena iš mūsų misijų yra sukurti daug efektyvesnę sistemą, kad būtų galima aptarnauti banką. Kadangi jie taip pat yra vieni vargingiausių pasaulio žmonių, turime papildomai sumažinti nepastovumą.

Daug žmonių šioje erdvėje, mes tokie pamišę. Sugeriame nepastovumą.

Bet likęs pasaulis taip neveikia. Kad mokėjimai pradėtų veikti, turime kai kuriuos iš jų išlyginti. Bėgiai, pastatyti ant skaitmeninio turto infrastruktūros, yra daug efektyvesni nei dabartiniai skolomis pagrįsti.

Wanchaino planas

Stevenas: Kokie yra kiti „Wanchain“ žingsniai? Dabar jūs turite pagrindinį tinklą – ten sunkiausias iššūkis.

Dustinas: vyksta monetų apsikeitimas. Dabar žmonės gali pakeisti savo ERC20 protokolo žetonais [Wancoin] (galite padaryti apsikeitimą čia.) Po to, greičiausiai, mainai jį pakels artimiausiomis savaitėmis.

Mes taip pat pradedame daryti ICO „Wanchain“. Tikslas yra trys tikrai aukštos kokybės ICO per ateinančius porą mėnesių. Kadangi mes esame „Ethereum“ šakutė, galime išleisti žetonus.

Kitas mūsų svarbus etapas yra „Wanchain 2.0“. 2.0 yra tada, kai prasideda tikra magija – mes pradedame daryti kryžminius apsikeitimo sandorius. Tai nėra tiesioginis srautas. Kaip tai padarysime, savo dokumente išdėstėme. Įgyvendinimas visada yra sunkus, ypač naudojant grandines, tačiau Pekino biure turime 40 inžinierių. Daugelis jų yra daktarai iš Pekino universiteto, kuris yra Rytų Harvardas. Mes dirbame su šiomis sudėtingomis problemomis, tačiau esame įsitikinę, kad galime jas išspręsti.

Stevenas: Girdėjau jus kalbėdamas su kažkuo kitu kabinoje apie laukimą, kol [įgyvendinsite] „Proof-of-Stake“ modelį, kol „Ethereum“ nustatys, ką jie darys. Ar jūs, vaikinai, ir toliau tai darysite, jei nuspręs padaryti dar vieną didelį pakeitimą?

Dustinas: Tai yra planas: neišradinėk nieko, ko neturime. Mes tikimės ir esame įsitikinę, kad jie galės išspręsti kai kuriuos mastelio klausimus. Kaip jie tai padarys, mes įtrauksime juos į savo „blockchain“.

Stevenas: Atrodo, kad jie taip ir padarys.

Dustinas: Mes esame gana įsitikinę. Mes nuėjome į „DevCon“ ir išėjome iš ten galvodami: „Šie vaikinai tai suprato“.

Stevenas: Puiku girdėti.

Dustinas: Kažkas turi išsiaiškinti akcijų paketo įrodymą. Visa ši pramonė neveikia „Proof-of-Work“. Tai gerai tinka tik vienam žaidėjui [Bitcoin]. Jei ketiname daryti skaitmeninį auksą, ir viskas, tada darbo įrodymas yra puikus. Bet mes visi norime daug daugiau.

Colinas: Ar galėtumėte pasakyti, kad sąveika yra jūsų dėmesys, ar yra kitų pranašumų, į kuriuos labiau orientuojatės??

Dustinas: Šiuo metu mes esame šiame „blockchain“ intraneto amžiuje. Kol kas nėra sukurto pasaulinio tinklo. Mūsų tikslas yra sukurti tą pasaulinį tinklą.

Bet norint tai padaryti, turite mokėti susisiekti su daugeliu, arba, tikiuosi, visomis grandinėmis. Jūs turite sugebėti pasiekti tą mastą be leidimo. Vienas iš mūsų požiūrio privalumų yra tas, kad grandinėms nereikia atnaujinti programinės įrangos. Mes galime įsikabinti į grandines ir dirbti su jomis, jiems neprivalant mūsų patvirtinti. Jie negali mums trukdyti prisijungti prie savo grandinės.

Tai yra vienas iš saugaus daugiašalio skaičiavimo ir mūsų suprojektavimo pranašumų. Jums tiesiog reikia viešųjų / privačių raktų, kuriuos dažniausiai turi kiekviena grandinė.

Tuo siekiama sukurti globalų internetą. Mes būtume išėję su žymele „Internetas iš„ Blockchains ““, tačiau krūva kitų projektų tai jau turėjo. Vis dėlto tai yra mūsų misija: „blockchain“ sąveikumas.

Ačiū

Didžiulis ačiū Dustinui, kad skyrėte laiko pasikalbėti su mumis. Jis be perstojo bėgo konferencijoje, todėl esame dėkingi, kad keletą minučių galėjome jį patraukti, kad sužinotume daugiau apie vieną iš įdomiausių „blockchain“ projektų ir už jo įtakingą komandos narį..