Ši savaitė kriptovaliuta – 2017 m. Gruodžio 15 d

„Bitcoin“ kvėpuoja: Po beveik vieno mėnesio „Bitcoin“ sprinto pavyzdinė kriptovaliuta šią savaitę padarė pertrauką ir sklandė aplink 16 500,00 USD diapazonas. Verta paminėti, kad tai įvyko išleidus ateities sandorius, kurie, daugelio manymu, signalizuos apie greitą „didįjį“ ženklo trūkumą.

„Ripple Goes HAM“, atnaujinkite iš Bolonijos: „Ripple“ (XRP) kelis mėnesius buvo gana neveikiantis ir sprogo nuo maždaug 0,24 USD iki ATH 0,87 USD, ausis 300% peršokti tik per kelias dienas.

Ethereum auga: „Ethereum“ pasiekė naują ATH 750,00 USD ir šios savaitės pabaigoje sugebėjo išlaikyti maždaug tokį lygį.

„Litecoin“ kilimas: – vaikas @SatoshiLite (Charlie Lee) padidėjo nuo maždaug 130 USD iki beveik 350 USD šią savaitę. Apskaičiuota, kad šis puikus kainos šuolis atsirado dėl to, kad naujų investuotojų minia gavo prieigą prie „Coinbase“ ir pirko pigiausią variantą.

monetų rinkos dangtelis

SEC išduoda beveik palaikantį šifravimo pareiškimą ?: Pasaulyje, kuriame daugelis kriptovaliutų bendruomenės žmonių į bet kurią reguliavimo instituciją žiūri pavargusiomis ir įtartinomis akimis, ši naujiena gali jus nustebinti. SEC pirmininkas Jimas Claytonas išleido a atsargus, tačiau palaikantis pareiškimas apie ICO ir investicijas į kriptovaliutas. Skirdamas didžiąją dalį pareiškimo investuotojams įspėti apie galimas problemas investuojant į ICO, kurie nepriklauso SEC kompetencijai.

„Buvo tvirtinama, kad kriptovaliutos nėra vertybiniai popieriai ir kad kriptovaliutų siūlymas ir pardavimas nepriklauso SEC kompetencijai. Ar šis teiginys pasirodys teisingas bet kokio skaitmeninio turto, pažymėto kriptovaliuta, atžvilgiu, priklausys nuo to konkretaus turto savybių ir naudojimo “.

Nors šiuos įspėjamuosius žodžius gerai priima žmonių bendruomenė, kuri jau nusibodo, kad iš medžio darbų iškyla šiukšlių ICO, pareiškimas baigėsi teigiamai..

„Mes SEC esame įsipareigoję skatinti kapitalo formavimą. Kriptovaliutų ir ICO technologija gali būti trikdanti, transformuojanti ir didinanti efektyvumą. Esu įsitikinęs, kad „fintech“ plėtra padės lengviau formuoti kapitalą ir suteiks perspektyvių investavimo galimybių tiek instituciniams, tiek „Main Street“ investuotojams.

skatinti „Main Street“ investuotojus būti atvirais šioms galimybėms, tačiau užduoti gerų klausimų, reikalauti aiškių atsakymų ir elgtis taip elgiantis. Konsultuodami klientus, kurdami produktus ir vykdydami sandorius, rinkos dalyviai ir jų patarėjai turėtų apgalvotai atsižvelgti į mūsų įstatymus, reglamentus ir rekomendacijas, taip pat į mūsų principais pagrįstą vertybinių popierių įstatymų sistemą, kuri mums puikiai pasitarnauja naujiems įvykiams, siekiant daugiau nei 80 metų. Taip pat raginu rinkos dalyvius ir jų patarėjus bendradarbiauti su SEC darbuotojais, kad jie padėtų atlikti analizę pagal vertybinių popierių įstatymus “.

Tai yra didžiulis žingsnis siekiant įteisinti kriptovaliutų investicijas, taip pat stumti visas galimas gresiančias reguliavimo žvakes nusileisti ant draugiškesnio paviršiaus.

RIP tinklo neutralumas: Nors tinklo neutralumas buvo tiesiogiai nesusijęs su kriptografija, ketvirtadienio panaikinimas buvo greitas smūgis kiekvieno interneto vėpla ir skaitmeninio verslo verslininkui. Tinklo neutralumo pabaiga reiškia, kad interneto paslaugų teikėjams bus leidžiama imti mokesčius iš interneto svetainių už greitesnį atsisiuntimo greitį. Ką tai apskritai reiškia kriptografiniam pasauliui, parodys tik laikas.

„Bitcoin“ yra didelis berniukas: Rinkos viršutinė riba svyravo virš 275 mlrd. JAV dolerių, visų visų bitkoinų vertė viršijo „Coca-Cola“, „Toyota“, „Verizon“, Amerikos banko, „Chevron“, AT vertę.&T, Walmart, Pfizer ir Procter & Lošite ir smogiate į abėcėlės kulnus („Google“). Ką tai reiškia? Dideli berniukai turi sunkumą. Kadangi „Bitcoin“ ir toliau pranoksta namų ūkių vardus, jis nuolat atkreips dėmesį į bendrą populiaciją.

„Indiegogo Gogoes“ ICO: Vienas iš didžiausių pasaulio sutelktinio finansavimo platformų paskelbė, kad pradės siūlyti galimybę investuoti į ICO visiems akredituotiems ir neakredituotiems investuotojams. „Indiegogo“ taip pat išvardijo strateginę partnerystę su savo tarpininku-pardavėju „MicroVentures“, kad pasirinktų kokybiškas kriptografines investicijas.

„Indiegogo“

Naujų žetonų pridėjimas „Coinbase“: Šią savaitę interviu CNBC „Coinbase“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Brianas Armstrongas palygino mainai būti a Akcijų rinka 2.0. Visų pirma, jis įtraukė, kad „Coinbase“ 2018 m. Platformoje pridės naujų žetonų.

„Tie, kurie šiandien yra įdomiausi platformoje, yra bitkoinas,„ ethereum “ir„ litecoin “, tačiau 2018 m. Platformoje bus pridėta daug daugiau, ir manau, kad tai bus tikrai įdomu erdvė visų rūšių instituciniams investuotojams užsidirbti pinigų “.

Norint iš tikrųjų suprasti šio teiginio sunkumą, svarbu pažymėti, kad „Coinbase“ šiuo metu turi tik tris žetonus, kuriuos vartotojai gali pasirinkti: „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Litecoin“. Būdami svarbiausiu draugiškų mainų pradedantiesiems, yra daugybė investuotojų, kurie apsiribojo šiais trimis žetonais ir nesiveržė į kitus altcoinus. Bet koks altcoinas, kuris bus pridėtas prie „Coinbase“, iškart bus prieinamas daugeliui investuotojų, esančių „Coinbase“ platformoje, ir nėra neprotinga tikėtis bent nedidelio prekybos apimties ir kainos šuolio..

Kalbant apie tai, kokius ženklus greičiausiai pamatysime „Coinbase“ 2018 m., Yra keletas gandų. Nors grynai spekuliaciniai, du lyderiai yra „Ripple“ (XRP) ir „Bitcoin Cash“ (BCH)..

Kas naujo „CoinCentral“?

Tai buvo įdomi savaitė „CoinCentral“, nes mes turėjome dirbti su keletu kitų mielų vadovų.

Nauji kriptovaliutų vadovai, sukurti šią savaitę:

  • Kas yra Einsteinium? – Žetonas su brianiaciniu vardu, kuris aukštai užkelia kartelę, pradedančiųjų vadovas.
  • Kas yra Decred? – Sužinokite apie tai, kaip veikia decentralizuotas valdymas ir sprendimų priėmimas dėl „blockchain“ prieigos rakto.
  • Kas yra NEM? – Pradedančiųjų vadovas įmonės lygio sprendimui, kuris padėtų valdyti artėjančią „blockchain“ ekonomiką.
  • Kas yra „Factom“? – „Blockchain“ protokolo vadovas, leidžiantis įmonėms lengviau ir pigiau saugoti duomenis „blockchain“.
  • Kas yra žvaigždinis liumenas? – Sužinokite daugiau apie simbolį, kuriuo siekiama sukurti „visiems prieinamą pasaulinį finansinį tinklą“.
  • Iš kur atsiranda bitkoinai? – Kai papa Bitcoin ir mama Bitcoin tikrai myli vienas kitą, jie sukuria naują Bitcoin. Tik juokauji, sužinok čia.
  • Kiek laiko trunka Bitcoin pervedimai? – Jei kada nors susimąstėte apie „Bitcoin“ operacijos / pervedimo mechaniką.

Daugiau kriptovaliutų naujienų iš viso pasaulio

„Craigslist“ prideda kriptografinius mokėjimus: Didžiulis internetinis klasifikuotas „Craigslist“ prekybos centras pataikė į funkciją, leidžiančią vartotojams nurodyti, kad jie priima kriptografinius mokėjimus. Nors šią funkciją sudaro tik žymimasis laukelis „cryptocurrency ok“, kuris nėra per daug 16-oji populiariausia svetainė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai atrodo kaip technologinis šuolis šuoliais, nes „Craiglist“ turi tą pačią tikslią svetainę nuo 1995 m.

kriptografiniai mokėjimai

Iš pradžių atradimas buvo paskelbtas „Reddit“ ir sulaukė įvairių reakcijų:

  1. „Nebereikia naudoti grynųjų ir nerimauti dėl to, kad mane išmuša, tai tikrai ateitis“.
  2. „Nesijaučiu saugus sandoriuodamas su kriptografija su nepažįstamais žmonėmis. Manau, kad sruogelėms būtų labai lengva nukreipti asmenį, kuris potencialiai neša tūkstančius žmonių (savo šifravimo piniginėje), palyginti su asmeniu, kuris gali apiplėšti tik parduodamą daiktą ir 20 USD popierinius pinigus kišenėje “.
  3. „Mes tai padarėme berniukais…. mes dabar.

„BreadWallet“ perduoda duonai, ICOS: Populiarioji „Bitcoin“ piniginė pasirinko prekinį ženklą nuo „BreadWallet“ iki „Bread“ ir paskelbė ICO kampaniją. Šiuo metu piniginėje yra daugiau kaip 750 000 klientų, pasiskirstę 140 šalių.

Duona nuo gruodžio 15 d. Iki 23 d. Ketina surinkti 20 mln. USD, kur bus išleista daugiausia 160 duonos žetonų (900 BRD = 1 ETH). Išsami informacija apima:

  • Išankstiniame pirkime surinkta 12 mln. USD (išparduota per 4 dienas)
  • Iš viso parduodama 106 mln. Žetonų
  • 32 mln. Žetonų, naudojamų žetonų pardavimo administracinėms išlaidoms padengti
  • 22 mln. Žetonų, kuriuos reikia palikti būsimam vystymuisi.

Bėda Pietų Korėjoje: Daugelis pagrindinių Pietų Korėjos komercinių ir valstybinių bankų pradėjo atsitraukti nuo kriptovaliutų ir pareiškė, kad nebesiūlys sąskaitų prekybai kriptovaliutomis. Taip yra dėl to, kad Pietų Korėjos reguliavimo institucijos paskelbė planą, kuris uždraus visiems Pietų Korėjos bankams dalyvauti bet kokioje su kriptovaliuta susijusioje veikloje. Natūralu, kad tai turės ir dar paveiks Pietų Korėjos aukščiausio lygio biržas, tokias kaip „Bithumb“, „Coinone“ ir „Korbit“.

Na, kas nutiko: Nors IOTA užsiminė apie a partnerystė su „Microsoft“ 2017 m. lapkričio mėn. pradžioje ji oficialiai pareiškė, kad šiuo metu neturi oficialios partnerystės su technikos begemotu. Tačiau abi bendrovės bendradarbiauja kurdamos naujoves su IOTA „Tangle“ tinklu be jokių pasirašytų susitarimų. Remiantis „Microsoft“ partnerystės užuomina, IOTA rinkos dalis 4x padidėjo nuo 2,95 milijardo iki gerokai daugiau nei 13 milijardų dolerių. Šiuo metu ji siekia apie 10 milijardų dolerių, todėl įdomu pažymėti, kokia reakcinga rinka reagavo į pirmąją naujieną, tačiau kur kas mažiau (iki šiol) – į paaiškinimą.

Pietų Korėja uždegia bangas: Nors Pietų Korėja gali preliminariai uždrausti prekybą kriptovaliutomis, tai nesustabdė Pietų Korėjos kriptovaliutų rinkos „Ripple“ kaina per 24 valandas padidėjo 71%. Per šį 24 valandų laikotarpį pagrindiniai Pietų Korėjos mainai „Bithumb“, „Korbit“, „Coinoine“ apdorojo apytiksliai 1,7 mlrd. USD sandorių, o tai yra daugiau nei kasdieninė „Bitfinex“, „Bittrex“, „Poloniex“, „Bitstamp“, „Binance“ ir „Kraken“ apyvarta.. Šio masinio bulių bėgimo katalizatorius buvo „Ripple blockchain“ pagrindu atliktas mokėjimų bandymas, kurį vykdė Pietų Korėjos ir Japonijos bankai. Buvo laikas, kai Pietų Korėjos mainai („Bithumb“, „Korbit“, „Coinoine“) sudarė apie 50% visų „Ripple“ sandorių..