Ši savaitė kriptovaliuta – 2017 m. Gruodžio 22 d
„Bitcoin Cash“ patenka į monetų bazės žiedą. „Bitcoin“ pasiekia: „Coinbase“ spontaniškai pridėjo „Bitcoin Cash“, 8 MB šakutę & potencialus „Bitcoin“ nemesis, kurio naujienos išaugo iki kainos 50% ir nukrito Bitcoin daugiau nei 1800 USD.
Čempionas ima didesnį kvėpavimą: „Bitcoin“ tęsė nuosmukį nuo sprogimo mėnesio, kurį greitai pagreitino „Coinbase“ pridėdamas BCH. Rašymo metu Bitcoin sėdi 13 200,00 USD.
„Ripple“ ir toliau eina į HAM: Praėjusią savaitę „Ripple“ pasiekė ATH 0,87 USD daugelio turėtojų nuostabai, kurie buvo įpratę „Ripple“ kaboti apie 0,30 USD diapazoną. Šią savaitę „Ripple“ beveik nepalietė 1,40 USD.
Kalėdos atėjo anksti į Altus: Tokie žetonai kaip „Ripple“ (+62,30%), Cardano (+112%), NEM (+68%), QTUM (+192,74%), TRON (+150%), „Lisk“ (+123%), Komodo (+200%) ir „Hshare“ (+90%) pastebėjo didžiulį rinkos kapitalizacijos ir dėmesio šuolį. Net Verge sugebėjo išsiversti su nuolankiu +588% įgyti. Visi dvidešimt didžiausių rinkos kapitalizacijos ženklų šią savaitę pasiekė rekordines aukštumas. Spartus „alt-monetų“ rinkos augimas pradėjo vis labiau atkreipti dėmesį į daugelį statomų „blockchain“ projektų.
… Tai buvo iki ketvirtadienio, kai viskas užtruko stačios nosies nerti į raudoną. Labai lauktos rinkos korekcijos paskatino daugumą žetonų priimti 20–40% nukentėjo vos per kelias valandas, o Bitcoin vėl nukrito į aukštumas 12 000 USD. Ar dangus krinta? Tikriausiai ne. Jei kurį laiką stebėjote kriptovaliutų rinkomis, greičiausiai esate įpratę prie atsitiktinio atsitraukimo.
„Goldman Sachs“ įsteigs kriptovaliutų prekybos stalus: Pagal
„Bloomberg“, Michaelas DuVally iš „Goldman Sachs“ pareiškime sakė: „Reaguodami į klientų susidomėjimą skaitmeninėmis valiutomis, mes tiriame, kaip geriausiai juos aptarnauti“. Jei „Goldman Sachs“ tęs šį žingsnį, tai bus pirmasis didelis Volstryto bankas, sukūręs kriptovaliutų rinkas. Nepamirškime, kas du kartus per mėnesį primename, kad JPMorgan generalinis direktorius Jamie Dimonas visus, kurie perka Bitcoin, vadino kvailais.
Veikia „Bitcoins Momentum“, „NYSE“ failai pateikia „Bitcoin ETF“ sąrašą: The siūloma taisyklė pakeitimą peržiūri JAV vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC). Jei šis sprendimas būtų priimtas, investuotojai leistų lažintis dėl „Bitcoin“ sėkmės naudojant visiškai naują kriptovaliutų pasaulyje transporto priemonę..
„Buzz“ apie tai, kuriomis valiutomis „Coinbase“ pridės kitą: Daugelis spekuliantų mano, kad bet kurios monetos, pridėtos prie „Coinbase“, vertė turėtų išaugti. Matant, kas nutiko „Bitcoin Cash“, tai nėra nepagrįsta prielaida. Gandai linksta link „Ripple“, „Dash“ ir „Iota“, be kita ko, kelia ažiotažą apie tai, kokia bus kita pinigų karvė kriptovaliuta.
Gandai palaiko bangas ?: Praėjus įspūdingai „Ripple“ savaitei ir peržengus jos 1 USD etapą, XRP vėl padidėjo nuo maždaug 0,65 USD gruodžio 15 d. Iki 1,22 USD. Šis postūmis daugiausia buvo susijęs su sklandančiais gandais, kad „Coinbase“ netrukus pridės valiutą į savo mainus. Daugybė žmonių, esančių kriptovaliutų bendruomenėje, spėja, kad „Ripple“ gali būti kita moneta, kurią reikia pridėti.
„Coinbase“ tiriant teiginius apie viešai neatskleistą informaciją:
„Coinbase“ politika draudžia darbuotojams diskutuoti apie galimą naujų valiutų įtraukimą į platformą su visais, kurie nėra organizacijos nariai. A tinklaraščio straipsnis „Coinbase“ generalinis direktorius Brianas Armstrongas: „Jei rasime įrodymų, kad kuris nors darbuotojas ar rangovas pažeidžia mūsų politiką – tiesiogiai ar netiesiogiai – nedvejodamas iš karto atleisiu iš darbo ir imsiuosi atitinkamų teisinių veiksmų“. Šis pranešimas pateikiamas po staigaus BCH kainų padidėjimo valandomis iki valiutos įtraukimo į biržą.
Kas naujo „CoinCentral“?
Šią savaitę parsivežėme jums keletą naujų vadovų ir šaltinių apie įvairius naujus įdomius projektus. Nauji kriptovaliutų vadovai, sukurti šią savaitę:
- Būsimos „Bitcoin“ šakutės: ką reikia žinoti – kadangi vis daugiau ir daugiau projektų planuoja išsiplėsti iš „Bitcoin“, svarbu žinoti, ko tikėtis.
- Kas yra „Tether“ – sužinokite daugiau apie šį prieštaringai vertinamą doleriais susietą turtą.
- „BitConnect“: ar tai „Legit“, ar „Ponzi“ schema? -Ar ši investicijų platforma yra per gera, kad būtų tiesa?
- Kas yra „Masternodes“? Įvadas ir vadovas – Sveiki atvykę į neatskiriamą daugelio „blockchain“ pagrįstų projektų komponentą.
- Kas yra Auguras? – Ši decentralizuota prognozių rinkos platforma gali būti didžiulė žala įvairiausioms pramonės šakoms ir visuomenės sektoriams.
Jei norite pamatyti kai kuriuos ryškiausius kriptovaliutos protus, tokius kaip Timas Draperis, Bradas Garlinhhouseas („Ripple“ generalinis direktorius) ir Charlie Lee („Litecoin“ įkūrėjas), kalbėkite, prisijunkite prie mūsų „Blockchain Connect“ San Franciske 2018 m. Sausio 26 d. O, mūsų skaitytojai taip pat gali užfiksuoti 30% nuolaidą naudodami kodą „sutapimas“
Daugiau kriptovaliutų naujienų iš viso pasaulio
„Litecoin“ įkūrėjas parduoda visus savo „Litecoin“: Dėl „interesų konflikto“ „Litecoin“ įkūrėjas Charlie Lee pardavė visas savo monetas. Žemiau yra pareiškimas, kurį jis paskelbė Reddit išreikšti sprendimą.
„Per pastaruosius metus stengiuosi atsiriboti nuo su kainomis susijusių tweetų, tačiau tai sunku, nes kaina yra toks svarbus„ Litecoin “augimo aspektas. Visada, kai tweetoju apie „Litecoin“ kainą ar net tik apie geras ar blogas naujienas, esu apkaltintas tai padaręs asmeninės naudos labui. Kai kurie žmonės net mano, kad aš trumpuoju LTC! Taigi tam tikra prasme man yra interesų konfliktas laikyti LTC ir apie tai tweetuoti, nes turiu tiek daug įtakos. Aš visada susilaikiau nuo pirkimo / pardavimo LTC prieš ar po savo pagrindinių „tweetų“, bet tai tik aš žinau. Visada kils abejonių, ar kuris nors iš mano veiksmų buvo skirtas padidinti mano asmeninę gerovę virš Litecoin ir apskritai kriptovaliutos sėkmės..
Dėl šios priežasties pastarosiomis dienomis aš pardaviau ir padovanojau visą savo LTC. „Litecoin“ man buvo labai naudinga finansiškai, todėl man yra pakankamai gerai, kad nebereikia susieti savo finansinės sėkmės su „Litecoin“ sėkme. Pirmą kartą per 6 ir daugiau metų nebeturiu nė vieno LTC, kuris nebūtų saugomas fiziniame „Litecoin“. (Aš tikrai turiu keletą tokių kaip kolekcionuojamus daiktus.) Tai tikrai keistas jausmas, bet ir kažkaip gaivus. Nesijaudink. Aš neatsisakau „Litecoin“. Vis tiek visą laiką praleisiu dirbdamas „Litecoin“. Kai „Litecoin“ pasiseks, aš vis tiek gausiu atlygį įvairiais būdais, tik ne tiesiogiai per monetų nuosavybę. Dabar manau, kad tai yra geriausias būdas man ir toliau prižiūrėti „Litecoin“ augimą.
Neklauskite manęs, kiek monetų aš pardaviau ar kokia kaina. Galiu pasakyti, kad monetų kiekis sudarė nedidelę procentinę dalį dienos GDAX tūrio ir tai nepalaužė rinkos “.
Nelaimingos prarasto Bitcoin sielos: „Bitcoin“ piniginės turi sudėtingus slaptažodžius ir saugos raktus, kurie neleidžia įsilaužėliams pavogti „Bitcoin“. Kai kurie nelaimingi ankstyvieji „Bitcoin“ vartotojai pamiršo slaptažodžius ir beviltiškai kreipėsi į hipnotizuotojus, tokius kaip Jasonas Milleris, kad padėtų jiems atsiminti. Ir tada yra Jamesas Howellas, vyras, kurio vertė šiandien būtų 126 milijonai dolerių Bitcoin, jei jo aparatinė piniginė nebūtų palaidota sąvartyne Niuporte, Velse.
Nieko panašaus į gražų, šaltą „Blockchain“ gurkšnį: Buvusi žinoma kaip „Long Island Iced Tea Corp.“ (LTA), gėrimų kompanija prie savo pavadinimo pridėjo „Blockchain“. Akcijos beveik akimirksniu padidėjo iki 180%. Kai kuriems tai klaikiai primena „dot com“ epochą, kai bet kuri įmonė galėjo pridėti savo pavadinimą „.com“ ir šoktelėti kainą. Nors įmonė išliks gėrimų pramonėje, ji tvirtina, kad ketina kurti ir pirkti „blockchain“ infrastruktūrą, kad patektų į finansinių paslaugų pramonę. Saugokis pasaulio.
Estija taps pirmąja šalimi, pradėjusia ICO: Kasparas Korjus, generalinis direktorius e-rezidencija, neseniai paskelbė apie savo Estijos „estcoin“ sukūrimą. Žetonas bus išduodamas visiems jos e-rezidentūros programos nariams.
„EtherDelta“ sustabdo paslaugą po įsilaužimo: „EtherDelta“ vartotojus trečiadienį ištiko šokas, kai buvo populiari kriptovaliutų keitimo platforma nulaužė. Įsilaužimas apgauti vartotojus vietoj mainų siuntė piratams žetonus. Skaitmeninės atakos metu buvo pavogta maždaug 308 ETH (266 789 USD), taip pat keli šimtai tūkstančių dolerių kitų žetonų..