Ši savaitė kriptovaliuta – savaitės naujienų apžvalga
Kita savaitė. Kitas visų laikų aukščiausias. Praėjusių savaičių informaciniame biuletenyje mūsų svarbiausia istorija buvo „Bitcoin“, sulaužęs 6000 USD. Praėjus vos savaitei, Bitcoin rašymo metu dabar yra 7 305 USD.
Didžiausia pasaulyje apynių apykaita „Bitcoin“ laive: „CME Group Inc.“, didžiausia ir įvairiausia pasaulyje išvestinių finansinių priemonių rinka, pareiškė, kad taip bus pristatyti bitkoinų ateities sandorius iki metų pabaigos. Šiam sprendimui iš dalies įtakos galėjo turėti „Cboe Global Markets Inc.“, teigdama, kad šių metų pradžioje planavo siūlyti bitkoinų ateities sandorius.
Turtingas kripto-šakutės tėvelis, vargšas kripto-šakutės tėvelis: Galbūt pastebėjote, kad per pastarąsias kelias savaites Bitcoin kaina sprogo. Tai daugiausia lemia rinkos jėgos, paskiriančios savo „Bitcoin“, kad pasirengtų būsimai „Bitcoin2x“ šakutei. Tačiau panagrinėkime tai, kad iš tikrųjų suprastume, kodėl. Daugelis išmanančių „Bitcoin“ investuotojų šakutes laiko galimybe iš esmės gauti laisvų pinigų kai šakutė sukuria du žetonus, kaip matėme su „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“. Šakę palaikantys mainai suteikia „Bitcoin“ turėtojams ekvivalentišką šakoto žetono kiekį. Taigi, jei šakutės metu turite 100 Bitcoins, po šakute gausite 100 Bitcoins ir 100 Bitcoin2xs (su sąlyga, kad šakutė buvo palaikoma mainais, žinoma). Štai kodėl mes paprastai linkę matyti a žmonių, paskirstančių savo turtą į BTC, potvynis prieš šakės stumdymą, kas yra dirbtinai aukštas, ir po šakės ištekėjimą atgal į altus. Tiesa, yra keletas kitų veiksnių ir tai nėra patarimas investuoti, tačiau turėtumėte bent jau žinoti tokius modelius kaip šis.
Bitcoin vėl Kinijoje, galbūt: Po 19 d Kinijos komunistų partijos nacionalinis kongresas spalio 24 d. kai kurie laikini apribojimai, reglamentai ir politika yra atšaukti. Tai reiškia, kad draudimas naudoti Bitcoin prekyba Kinijoje gali būti viena iš jų. Atsižvelgiant į tai, kad Kinijos kaimynai ir nacionaliniai konkurentai, tokie kaip Rusija ir Japonija, pradėjo priimti „blockchain“ ir greitai judėti, kad suvalgytų Kinijos prarastą vietą draudimo metu, tai neatrodo taip toli. Tačiau tai vis dar yra gal būt ir naujienos vis dar kuriamos, tačiau tai akivaizdžiai būtų didelis dalykas Bitcoin bendruomenei.
Geras kaip auksas: Į interviu „Epoch Times“, „blockchain“ tyrinėtojas Saifedeanas Ammousas pasidalijo keliomis įžvalgomis, kodėl Bitcoin yra toks pat geras kaip auksas. Svarbiausias aspektas yra galimybė siūlyti patikimus pinigus, nepriklausantiems nuo jokios centrinės valdžios ar valdžios institucijų bet kurioje pasaulio vietoje. Bitcoin yra panašus į auksą ta prasme, kad dėl riboto 21 milijono bitkoinų kiekio jis tampa „sunkiais pinigais“. Tai reiškia, kad jo kiekį sunku padidinti, todėl sunku manipuliuoti paklausa. Tačiau kur „Bitcoin“ spindi virš aukso, tai galimybė tiesiogiai naudoti jį kaip mokėjimą, siunčiamą bet kam bet kurioje pasaulio vietoje, taip pat tai, kaip palyginti nebrangu judėti ir saugiai.
Indonezija pasirengusi naudoti Bitcoin: Indonezija gali pasigirti ketvirta didžiausia gyventojų skaičiumi pasaulyje, iš kurių 80 proc. Neturi bankų, yra neprisijungęs ir veikia grynaisiais. Kadangi „Bitcoin“ ir kitoms kriptovaliutoms nereikalinga banko sąskaita, tai Indonezijos piliečiams „ne tinkle“ gali pasiūlyti skaitmeninio mokėjimo būdo privalumus ir patogumą, nesikliaujant labai trūkstama bankų infrastruktūra. Tačiau norint, kad tai būtų realiai įmanoma, turėtų būti sukurta daugybė skirtingų elementų. Didžiausias iššūkis būtų patekti į milijonus indoneziečių į technologiškai sunkių mokėjimų ekosistemą, padidinti išmaniųjų telefonų skaičių ir naršyti miglotoje reguliavimo aplinkoje. [„Forbes“]
Kas naujo „CoinCentral“?
- Šią savaitę „CoinCentral“ atstovas Stevenas Buchko išėjo į lauką („Chevron“ degalinę) išbandyti naudodamas „Bitcoin“ bankomatą. Šis įdomus skaitymas išsamiai apibūdina ne tokį įdomų laiką, kurį Stevenas naudojo naudodamas šį metodą pirkdamas Bitcoin.
- Siekdami toliau šviesti pasaulį apie kriptovaliutas, pridėjome keletą naujų vadovų įvairioms kriptovaliutoms:
- Kas yra IOTA?
- Kaip nusipirkti IOTA
- Kas yra „Litecoin“?
- Kas yra NEO?
Daugiau kriptovaliutų naujienų iš interneto
„Bitcoin Biz yra Boomin’: Su Bitcoin susijusi darbo rinka smarkiai išaugo Freelancer.com praneša apie 82% augimą su Bitcoin susijusiuose darbuose tik trečiąjį ketvirtį. Visi, turinio rašytojai, redaktoriai, dizaineriai, kriptografai, saugumo ekspertai, rinkodaros specialistai ir kūrėjai, pastebimai padidino su kriptovaliuta susijusį darbą. Darbo reikia ne tik daugiau, bet ir reikalaujant aukštesnio lygio įgūdžių ir mokant vidutiniškai 10–20% daugiau nei standartinėmis rinkos normomis. Be to, jei esate blogas rašytojas, besidomintis kriptovaliutomis, samdome ir mes &# 128521;
Rusijos kažkas iki ko: Per trumpą vienerių metų laikotarpį Rusijos vyriausybė nuo 7 metų kalėjimo bausmės skyrimo visiems, naudojantiems „Bitcoin“, tapo viena iš populiarėjančių kriptovaliutų centrų pasaulyje. Privatus sektorius, apimantis „blockchain“, nėra nieko neįprasto, nes privačios įmonės visame pasaulyje kuria naujoviškas technologijas su „blockchain“. Tačiau staigus ir greitas Rusijos vyriausybės priėmimas ir pritaikymas technologijos, kuri, jos manymu, yra baudžiama pagal įstatymą, atrodo šiek tiek netinkama. Yra sauja teorijų pvz., ekonomikos augimo skatinimas nesiremiant nafta ir dujomis, arba būdas Rusijos oligarchams išvengti Vakarų sankcijų, arba, jei paprašysite „Reddit“ ir kai kurių „Facebook“ grupių, užmušti Bitcoin ir nusipirkti lambos.
Pietų Korėja nustato „Bitcoin“ kaip prekę: Pietų korejietis centrinis bankas Korėjos bankas paskelbė, kad Bitcoinas bus reguliuojamas kaip prekė, o ne valiuta. Centrinis bankas netrukus neplanuoja pradėti taikyti reglamento.
Rono Pauliaus atsargumo žodžiai: Neseniai interviu su „Kitco News“, buvęs kandidatas į prezidentus Ronas Paulas paragino JAV vyriausybę turėtų pasirinkti „laukti ir pamatyti“ metodą, o ne šokinėti į jį. Kalbant apie „Bitcoin“, konkuruojantį su JAV doleriu, Paulius pažymėjo, kad jei žmonės nori naudoti „Bitcoin“, „vyriausybė turėtų jo neveikti“.
Kylantys kriptografiniai rizikos draudimo fondai: 2017 m. Iš medžio darbų atsirado daugiau kaip 90 rizikos draudimo fondų, orientuotų į skaitmeninį turtą, pvz., „Bitcoin“, bendras kriptofondų skaičius padidėjo iki 124. Apskaičiuota, kad kriptofondų valdomas turtas yra maždaug 2,3 mlrd. USD, tai yra nemaža vienkartinė suma, galinti judėti rinkose, bet ne visai netoli rekordinių 3,15 trln. USD rizikos draudimo fondų pramonės.
Reguliavimo varžyboms: Su daugiau nei 30 pasaulio reguliuotojų paskelbdami savo individualius planus, kaip kreiptis į ICO ir simbolinius pardavimus, galime pamatyti, kaip pradeda formuotis pasaulinis reguliuojantis kraštovaizdis. Pavyzdžiui, Japonijoje yra 11 reguliuojamų „Bitcoin“ biržų ir sakoma, kad jie kontroliuoti 60% pasaulinės Bitcoin rinkos, kadangi Kinija visiškai uždraudė kriptovaliutų ir ICO pardavimą. Pasaulinė šifruoto turto rinka vertinama 180 mlrd. USD, todėl tai yra svarbus daugelio vyriausybių centras.
Tielio palaiminimai: Milijardierius rizikos kapitalo investuotojas Peteris Thielis ilgą laiką palaikė „Bitcoin“ ir teigė, kad žmonės yra vis dar neįvertinęs. Kaip vienas iš „PayPal“ įkūrėjų, Thielas turi reikšmingą supratimą apie Bitcoin potencialą, kuris gali pakeisti pinigų ir mokėjimų erdvę. Kaip žmogui, kuriam atsibodo mokėti 2,9 proc., Kad tik gautumėte mokėjimą, nesunku su juo susitarti.
Niujorkas areštuoja tariamą ICO sukčiavimo verslininką: Niujorke gyvenantis verslininkas Maksimas Zaslavskiy buvo areštuotas už vertybinių popierių sukčiavimo sąmokslą, susijusį su dviem ICO. Neva Zaslavskis priviliojo investuotojus, žadėdamas didelę grąžą. Jei bus kaltas, Zaslavskiui gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų ir bauda. [„CoinTelegraph“]
GDAX apibūdina savo ateities ženklų standartus: Lapkričio 2 d. GDAX paskelbė savo leidinį Skaitmeninio turto sistema nurodė kriterijus, kuriuos turi atitikti būsimieji žetonai, kad juos būtų galima išvardyti. Keletas iš šių kriterijų apima tai, ar skaitmeninis turtas suderina GDAX vertybes ir misiją, taip pat ar tai būtų teisėta pagal dabartinius JAV vertybinių popierių įstatymus.
Kaip Bitcoin atrodys per dvidešimt metų? Jei per tą laiką pasiekėte mūsų naujienlaiškį, galbūt nesate tas, kuris vengtų gerai (ir ilgai) skaityti. Antradienis Danielis Jeffriesas bandė nuspėti ateitį, išsami informacija apie tai, ko, jo manymu, yra Bitcoin, Cryptocurrency ir Blockchain. Apskaičiuota, kad šis vidutinis „Hackernoon“ įrašas perskaitytas per 34 minutes, bet verta laiko, jei jį turite.