Ši savaitė kriptovaliuta – savaitės naujienų apžvalga

„Bitcoin“ pertraukos 6000 USD: Netrukus po to, kai paskelbėme praėjusių savaičių naujienlaiškį „Ši savaitė kriptovaliutoje“, Bitcoin pirmą kartą penktadienį viršijo 6 000 USD. Kaina toliau augo ir šeštadienį siekė net 6 194 USD (šaltinis).

Niekas nemano, kad rūpinasi „Bitcoin Gold“: Šią savaitę po „Bitcoin Gold“ šakutės BTG kaina nukrito iki dabartinės 128,15 USD kainos. Dėl to „BTG“ kaina tik šiek tiek viršija 1/3 „Bitcoin Cash“ kainos. Be investuotojų, kurie, atrodo, neįdomūs naujai išsišakojusia moneta, buvo mažai naujienų apie BTG. Vienintelėje „BTG“ naujienų istorijoje, kurioje pateikiama nemaža dalis akcijų, aprašoma, kaip „BTG“ svetainė patyrė didžiulę DDOS ataką iškart po šakės.

Ar tikras plonas šešėlis, prašau atsistoti: Tarsi kriptovaliutų pasaulis nebūtų pakankamai įvykių kupinas, maždaug lapkričio 16 d. Būsimoji „Bitcoin SegWit2x“ šakutė sukėlė žmonių galvą, kuris Bitcoin bus laikomas tikruoju Bitcoin. Kiekviena pusė yra pripildyta garbingų „Bitcoin“ bendruomenės veikėjų, taip pat jūsų sąžininga dalis atkaklių ideologų, kurie vienas kitą vadina „Twitter“.

Pasiruošimas šakutei: Prognozuojama, kad šakutė atsiras apie lapkričio 16 d. Norėdami pasiruošti patys, būtinai sekite, nes mainai skelbia, ką jie darys šakės labui. Pavyzdžiui, „Coinbase“ paskelbė, kad jieketinate kviesti grandinę su daugiausia sukauptų sunkumų Bitcoin“. Dvyniai atkartojo šią poziciją sakydami:… mes išmatuosime bendrą kaupiamąjį „blockchain“ skaičiavimo sunkumą, kad nustatytume, ką vadinsime „Bitcoin“ ir „BTC“, ir „Gemini“ platformoje“.

Kai priartėsime prie „SegWit2x“ šakės datos, sudarysime išsamią ataskaitą apie kiekvienos pagrindinės biržos „SegWit2x“ procedūras. Stebėkite šią ataskaitą.

„Gerai, vaikinai,„ blockchain “gali kelti grėsmę“: „Moody’s“, šimtmetis plius senų obligacijų kredito reitingų kompanija, paskelbė ataskaitą „Vartotojų skaitmeniniai mokėjimai – JAV“, kurioje teigiama, kad kriptovaliutų ir „blockchain“ „grėsmė“ yra „tolima“, tačiau įmonės galiausiai priims šią technologiją. [Šaltinis: „Bitcoin“ žurnalas]

Namuose su ICO: Senosios mokyklos elektroninės prekybos milžinė „Overstock.com“ savo didžiajai daliai priklausančiai dukterinei įmonei „t0“ siekia padidinti didžiausius kada nors nustatytus 500 mln. (Arba tZERO). Pertekliai egzistuoja nuo 1999 m., O nuo 2017 m. Rugpjūčio mėn. Buvo viena iš pirmųjų didžiųjų el. Prekybos įmonių, pradėjusių priimti „Bitcoin“ kaip mokėjimus. Jų generalinis direktorius Patrickas Byrne’as taip pat buvo aistringas „blockchain“ technologijos šalininkas. Be to, „Overstock.com“ tapo pirmąja viešai prekiaujama bendrove, išleidusia savo akcijas per „blockchain“ 2016 m. Gruodžio mėn., Naudodama savo dukterinę įmonę t0, kad parduotų 126 565 akcijas. Viršija stengėsi sukurti t0, kad būtų pirmoji prekybos platforma akcijoms ir vertybiniams popieriams, pagrįstiems „blockchain“. Pranešime spaudai Byrne’as pareiškė, kad „Nors daugelis abejojo,„ tZERO “komanda sunkiai dirbo, kad būtų ieties viršūnėje, kurdama ir paleidžiant patikimas, pajėgias ir instituciškai pritaikomas kriptografinio turto blokų grandinės technologijas“. Tikimasi, kad ICO pradės veikti lapkričio 15 d. Ir tęsis iki gruodžio 31 d.

Kas naujo „CoinCentral“?

  • Koks yra kitas Bitcoinas? – „CoinCentral“ rašytojas Aaronas Mangalas nufotografuoja šį dažną klausimą.
  • [Atnaujinta] Kaip nusipirkti „Ethereum“ vadovą – mūsų „Ether“ pirkėjų vadovas buvo atnaujintas papildomais mainais ir daugiau informacijos, kurioje išsamiai aprašyti skirtumai tarp pagrindinių biržų.
  • Daugiau mainų apžvalgų ir palyginimų – mes ir toliau pridėjome daugiau mainų apžvalgų ir mainų palyginimų, kad galėtume padėti savo vartotojams rasti geriausius kriptovaliutų mainus pagal jų poreikius.

Jei dar nesinaudojote kriptovaliuta ar tiesiog naujiena „CoinCentral“, būtinai peržiūrėkite keletą populiariausių pradedančiųjų kriptovaliutų vadovų:

  • Kas yra Bitcoin?
  • Kas yra Ethereum?
  • Kas yra Ripple?
  • Kas yra Monero?
  • „Ethereum“ ir „Ethereum Classic“

Daugiau kriptovaliutų naujienų iš interneto

Nykštys iš Wozo: Steve’as Wozniakas, mielas „Apple Computers“ įkūrėjas, kalbėjo „Money2020“ konferencijoje ir apibūdino „Bitcoin“ kaip „tikrą ir tikrą“ ta prasme, kad jo negalima atskiesti, tuo tarpu jis nurodė tokias valiutas, kaip spausdinamas JAV doleris, kaip „ kažkoks netikras “. [Šaltinis: „Bitcoin“ žurnalas]

Nieko naujo iš „Bitcoin naysayers“ pasaulio: Finansų pasaulio galvos garbės šią savaitę turėjo mažai ką pasakyti po to, kai „Bitcoin“ akimirksniu pasiekė 6000 USD. Tai verčia mus galvoti apie tai, kaip finansų sektoriaus kapitonai, tokie kaip „JP Morgan“ generalinis direktorius Jamie Dimonas, kuris visus tuo prekiaujančius pavadino kvailais, ir „Blackrock“ generalinis direktorius Larry Finkas, kuris pavadino „Bitcoin“ pinigų plovimo indeksu, bus dešimtmetis. Nereikėtų taip greitai spėti, bet kažkas man sako, jei „Bitcoin“ toliau augs, galime pradėti matyti kai kurias PR išpūstas istorijas ir atsiprašymus.

MIT daro MIT dalykus: Masačusetso technologijos institutas (MIT) vėl paskelbia naujienas ir primena pasauliui, kodėl tai laikoma technologijų talentų stiprintuvu ir inkubatoriumi, paskelbdama bandomąją programą išduoti diplomus per „Bitcoin“ blokų grandinę. Naudodamiesi programėle, vadinama „Blockcerts Wallet“, 111 absolventų išduos diplomus ir galės „beveik iš karto pasidalinti diplomais su kuo tik nori, nemokamai, neįtraukdami tarpininko“. Taigi, vietoj to, kad MIT absolventas neišvengiamai pasakytų, kad turi MIT diplomą, jie gali tai parodyti per „blockchain“.

„Down Under“ taisyklės: Australijos vyriausybė ketina balsuoti dėl įstatymų, kurie suteiks finansinės žvalgybos reguliavimo tarnybai AUSTRAC naujų įgaliojimų prižiūrėti skaitmeninių valiutų mainus. Australija siekia pradėti reguliuoti pinigų plovimą per Bitcoin ir kitomis kriptovaliutomis, o jei bus priimti, šiems įstatymams reikės mainų registruotis vyriausybėje.

„Amazon“ Gegužė Pradėkite priimti Bitcoin: Sklinda gandai, kad elektroninės prekybos milžinė „Amazon“ gali pradėti priimti „Bitcoin“ jau spalio pabaigoje. Šie gandai yra pagrįsti finansinių technologijų šaltinių Silicio slėnyje pateiktais teiginiais, teigia Vokiečių laikraštis „Welt“. Jamesas Altucheris, žinomas dėl savo knygų, tinklalaidės, verslumo patirties ir retkarčiais vertų „Crypto-Millionaire Hosts Free Cryptocurrency Masterclass“ tikslinių „Facebook“ skelbimų, taip pat teigė, kad „Amazon“ gali paskelbti „Bitcoin“ per konferencinį pokalbį dėl pajamų spalio 26 d. Parašant tai, „Bitcoin“ kaina nėra 7 000 USD +, todėl atrodo, kad iš konferencinio skambučio nebuvo jokių naujienų.

Svarbu pakartoti, kad ši istorija yra a gandas, ir turėtų būti traktuojamas kaip toks.

Venesuelos kasyba, siekiant išgyventi infliaciją: Kažkada viena turtingiausių Pietų Amerikos šalių susidūrė su kraštutine hiperinfliacija, kuri, TVF prognozėmis, šiemet gali pasiekti 720 proc. Daugelis venesueliečių pasirinko Bitcoin ir kitų kriptovaliutų kasybą kaip alternatyvą dabartinėms sąlygoms. Kasybos operacijos, kurių metu gaunama 800 USD per mėnesį, suteikia piliečiams geresnį gyvenimo būdą šalyje, kurioje minimali mėnesinė alga yra 40 USD, o ją papildo vyriausybės kvitai, kurių dydis yra maždaug 56 USD. Tačiau venesueliečiai tai daro rizikuodami būti areštuoti už energijos vagystes. [„Yahoo News“]