Ši savaitė kriptovaliuta – 2018 m. Kovo 2 d

Kainos kyla – pasirengusios kilimui?

Kaip iš pelenų kylantis feniksas, kriptovaliutų rinka yra prisikėlimo viduryje, tačiau ar po jo sparnais yra pakankamai vėjo, kad jis galėtų skristi? Per savaitę mes šiek tiek išsigandome, nes „Bitcoin“ nesugebėjo palaužti 12 tūkst. Vis dėlto dabar yra atgal, bet ne atgal. Kai dar kartą artėsime prie 11,5 tūkst., O galbūt ir 12 tūkst. Dolerių, stebėkite perkamąją galią; jei bus pakankamai tūrio, kad nustumtume ankstesnį pasipriešinimą, galėtume būti pakilę. Apskritai rinka rodo gyvybės ženklus, tačiau ji dar nėra visiškai atgimusi. Jei bendra rinkos riba siekia 455 mlrd. JAV dolerių, tai yra didžiulė padėtis 0,04% nuo praeitos savaitės.

Bitcoin: Didelis paukštis vėl tapo godus savo rinkos dalimi. Nors tai nė iš tolo neprilygsta + 80%, kurį šiuo metu turėjome praėjusiais metais, „Bitcoin“ rinkos dominavimas vėl siekia maždaug 40%, o tai yra didžiausias visus metus. Savaitės pradžios kritimas šiek tiek sumažino Bitcoin kainų veiksmą, tačiau jis vis tiek pakilo 6% per savaitę su prašoma 10 900 USD kaina.

Ethereum: Didėjant „Bitcoin“ dominavimui rinkoje, „Ethereum“ stengiasi išlaikyti rinkos dalį ir kainą. Šiuo metu „Crypto’s 2“ nešioja 855 USD kainą, gaila 3% sumažėjo nuo praėjimo savaitės penktadienio.

Ripple: „Ripple“ pralaimėjo trečią vietą (tiek dėl savo rinkos viršutinės ribos, tiek dėl kainų pokyčių šią savaitę) 11% jos vertės per savaitę, šiuo metu kaina siekia 0,90 USD.

šifravimo rinkos kovo 1 d

Vidaus naujienos

Billas Gatesas sako, kad kriptovaliutos tiesiogiai žudo žmones: “Šiuo metu kriptovaliutos naudojamos perkant fentanilį ir kitus narkotikus, todėl tai yra reta technologija, kuri gana tiesiogiai sukėlė mirtį”, – sakė milijardierius. Jis priduria, kad kriptovaliuta yra susijusi su teroristų finansavimu, ir mano, kad kriptografija ilgainiui yra „itin rizikinga“. Šis keitimasis keista ateina iš Gateso, kuris interviu metu anksčiau nurodė, kad Bitcoin yra geresnis už „fiat“ pinigus per „Bloomberg“ televiziją.

Bill Gates

„Financial Giant HSBC“ apima kriptografiją, „JPMorgan“ to bijo: HSBC šiuo metu vykdo tiesioginius „blockchain“ sandorius į verslą. “Technologija nuėjo ilgą kelią, mums daug patogiau užtikrinti jos saugumą ir mastelį”, – paskelbė HSBC vyresnysis inovacijų vadovas Joshua Kroekeris. Kitame spektro gale JPMorgan metinėje ataskaitoje, paskelbtoje antradienio popietę, bankas pareiškė, kad kriptovaliutos gali sukelti riziką, pavyzdžiui, „vėluoja mokėjimų apdorojimas ir kitos paslaugos“. Padidės ir technologijų startuolių konkurencija priversti banką mažinti kainas ir mokesčius, galiausiai dėl to jie praranda rinkos dalį. Boo hoo.

1 trln. Dolerių pinigų valdymo įmonė pradės investuoti į kriptografiją: Bostone įsikūrusi firma „Wellington Management Co“. nori dalyvauti ir šiuo metu pozicionuoja portfelius su įmonėmis, užsiimančiomis kasybos ir „blockchain“ technologijomis. Pavyzdžiui, bendrovė jau „investuoja į pasirinktus mikroschemų gamintojus, gaminančius komponentus“. Tai geras pasirinkimas, nes kai kurie lustų gamintojai nuo 2017 m. Išaugo daugiau nei 30%. Be to, bendrovė neseniai atnaujino savo sistemas, kad leistų prekiauti „Bitcoin“ išvestinėmis finansinėmis priemonėmis..

Olimpinio aukso medalininkas čiuožia į „Blockchain“: Apolo Ohno taip pat gali nešioti bitkoiną ant kaklo. Nors čiuožėjas įdėjo daug energijos laimėdamas iš viso aštuonis medalius ’02, ’06 ir 2010 metų olimpinėse žaidynėse, Ohno dabar nukreipia savo dėmesį į naują „blockchain“ verslą „HybridBlock“. Pasaulinė mainų ir mokymosi platforma savo ICO turės balandžio mėnesį, tikimasi surinkti 50 mln. USD finansavimą.

apolo ohno

CFTC darbuotojai, kuriems oficialiai leidžiama prekiauti kriptografija: Jungtinių Valstijų prekių ateities ir prekybos komisija savo darbuotojams oficialiai suteikė teisę investuoti į kriptografiją. CFTC generalinis advokatas Danielis Davisas anksčiau šį mėnesį el. Laiške išdavė leidimą po Giancarlo parodymų JAV Senate. Pasak Giancarlo, darbuotojams nebus leista dirbti dėl valiutos, į kurią investuojama, taisyklių dėl interesų konflikto.

Milijardas dolerių kūdikis: nuo „Bitcoin“ sukūrimo JAV vyriausybė konfiskavo 1 mlrd. USD kriptovaliutomis: Iš pradžių JAV „Fortune“ paskelbta JAV vyriausybė tariamai konfiskavo maždaug 1 mlrd. USD vertės kriptovaliutų per reidus dėl neteisėtos veiklos, pavyzdžiui, sulaikė Šilko kelio įkūrėją Rossą Ulbrichtą. Paprastai šis turtas parduodamas dalimis oficialiuose vyriausybės aukcionuose, pritraukiant tokius žymius pirkėjus kaip Timas Draperis praeityje. Jūs manote, kad bėgant metams kylanti kriptovaliutų kaina paverstų hodlerius iš JAV pareigūnų. Antroji mintis, ko gero, ne, nes 1 mlrd. USD nepakanka norint paliesti (o ką jau kalbėti apie įdubimą) JAV valstybės skola.

Pseudo Satoshi per giliai? Craigas Wrightas kaltinamas pavogęs 5 mlrd. Dolerių Bitcoin: Žmogus, kuris pasiskelbia esąs Satoshi Nakamoto, „Bitcoin“ kūrėjas, patiria sunkumų. Jungtinių Valstijų apygardos teisme, Floridos pietinės apygardos teisme, Craigą Wrightą iškelia ieškovas, atstovaujantis Davido Kleimano palikimą. Mirus Kleimanui, ieškovas teigia, kad Wrightas „sudarė daugybę sutarčių, kurios turėjo perduoti Dave’o turtą Craigui ir (arba) jo kontroliuojamoms įmonėms. Craigas vėlavo šias sutartis ir suklastojo Dave’o parašą. “

Craigas Wrightas tviteryje

Berkley, Kalifornija, tampa pirmuoju JAV miestu, kuris planuoja ICO: Žaismingai pavadintas „Pirminiu bendruomenės pasiūlymu“, Berkley miestas planuoja pradėti savo ICO. Berkley miesto tarybos narys Benas Bartlettas teigė, kad ICO planus paskatino praėjusių metų pabaigoje Kongrese paskelbtas respublikonų mokesčių įstatymas. Kriptovaliuta sieks suteikti prieinamą būstą nepasiturintiems Berkley gyventojams, nes mieste ir visoje CA apskritai daugėja benamių..

Kas naujo „CoinCentral“?

Kas yra „iExec RLC“ ?: Decentralizuotas debesų kompiuterija skamba kaip gražus madingų žodžių derinys, naudojamas produktui sugadinti, ar ne? Nesijaudinkite, „iExec“ turi pagrindo palaikyti populiarumą ir, jei pirmą kartą girdite apie projektą, tai yra prasminga – komanda nėra didelė..

Kas yra sandorio šalis (XCP) ?: Sandorio šalis yra vartotojo sukurto turto „Bitcoin“ platforma. Tai protokolas, specifikacijų rinkinys ir API. Kartu tai leidžia vartotojams kurti ir prekiauti turtu ant „Bitcoin“ blokų grandinės.

„BitFlyer“ atstovas Hailey Lennonas įžengdamas į JAV rinką kaip „Bitcoin Exchange“: Praėjusią savaitę „Coin Central“ atstovas Stevenas Buchko turėjo malonumą kalbėtis su Hailey Lennon, bitFlyer JAV. Jie aptarė Hailey šuolį į kriptografiją, dabartinį reguliavimo kraštovaizdį ir tai, kaip, jos manymu, reguliavimas vystosi per ateinančius kelerius metus.

„Doug Polk Crypto“ iškloja sunkius naujokus naujam „Podcast“ kanalui: Mūsų pačių „Doug Polk“ dabar turi kriptovaliutų tinklalaidė papildyti savo vis populiarėjantį „YouTube“ kanalą. Podcast’e Dougas su žymiais šios pramonės svečiais aptaria visus kriptografinius dalykus, nuo technikos iki dabartinių įvykių..

„NEO Airtropping ONT“ žetonai į bendruomenę: Šiame straipsnyje mes paaiškiname, kaip gauti kai kurias iš šių „nemokamų“ monetų per oro uostą.

Kinijos internetinė mažmeninė prekyba „Behemoth JD.com“ paleidžia „Blockchain Accelerator“: Sužinokite daugiau apie šį Kinijos mažmenininką, turintį daugiau nei 266 milijonus klientų ir turinčius daugiau nei 100 milijardų dolerių bendrųjų prekių.

Kas yra „Blocknet“ (BLOCK) ?: Kaip tikriausiai žinote, šiuo metu egzistuoja šimtai, jei ne tūkstančiai „blockchain“. „Blocknet“ jungia šiuo metu egzistuojančias izoliuotas „blockchain“ sistemas, kad sukurtų vieną, darnią ekosistemą.

Kas yra „Monaco Card“ ?: „Monaco Card“ yra „Visa“ prekės ženklo debeto kortelė, kuri imama iš kriptovaliuta finansuojamos banko sąskaitos. Kadangi tai „Visa“ kortelė, „Monaco“ kortelę galite naudoti taip pat, kaip ir bet kurią kitą kortelę.

„Goldman Sachs“ finansuojamas ratas perka „Poloniex“ už 400 milijonų dolerių: Dar viena diena šifruotėje: „Circle Internet Financial Ltd.“ neseniai paskelbė įsigijusi „Poloniex“ už puikią 400 mlrd..

Nutekinti el. Laiškai, atrodo, atleidžia IOTA įtariamus pažeidžiamumus: Šis nutekėjęs pokalbis atitraukia IOTA uždangą tariamą pažeidžiamumą.

Kas yra „Polymath“ ?: „Polymath“ supaprastina teisinį saugos žetonų kūrimo ir pardavimo procesą. Tai sukuria naują simbolinį standartą ST20 ir užtikrina vyriausybės atitiktį.

Kas yra „Nexus“ (NXS): Kas iš tikrųjų yra „Nexus“? Sužinokite, kodėl „Nexus“ gali būti tik vienas iš nedaugelio projektų, kurie vis dar vykdomi 20 metų.

Kas yra „Santiment“ (SAN) ?: Vis dar ankstyvosiomis dienomis patikrinkite objektyvios kriptovaliutos informacijos šaltinį „viskas viename“, kuriame pateikiamos nešališkos naujienos, projekto analizė ir daugybė kitų duomenų..

Pirmasis NEO projektas, suskirstytas į „Weiss“ reitingų A pakopą: Kinijos „blockchain“ platforma ir kriptovaliuta NEO yra pirmasis projektas, įsilaužęs į A pakopą, kaip tai diktuoja „Weiss Rating“ standartai.

Kas yra „Ubiq“ (UBQ) ?: Sužinokite, kaip šis projektas ketina stabilizuoti „blockchain“ technologiją, skirtą naudoti įmonėje.

Kas yra „Nav Coin“ ?: Sužinokite daugiau apie šį projektą atliekantį įdomų darbą privačiuose mokėjimuose ir anonimiškoje „dApps“ erdvėje.

Kas yra „Syscoin“ (SYS): Ar ši decentralizuota rinka yra kita „Amazon“? Pažvelkite į „Syscoin“, „blockchain“ atsakymą į elektroninės prekybos platformas.

Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio

Vokietijoje „Crypto“ dabar yra teisėtas konkursas (mokesčių tikslais): Priimdamas sprendimą iš Europos Sąjungos Teisingumo Teismo sprendimas dėl pridėtinės vertės mokesčių, Vokietijos finansų ministerija praėjusį antradienį paskelbė savo pozicijos dėl kriptovaliutų gaires. Jo pozicija rodo, kad tik mokesčių tikslais kriptovaliutos bus laikomos teisėta mokėjimo priemone. Tai tiesiogiai prieštarauja JAV šifravimo tvarkai, kuri sako, kad faktiškai visas kripto turtas yra pripažįstamas nuosavybe.

Singapūro akių taisyklės investuotojams apsaugoti: Singapūro centrinis bankas (Singapūro pinigų tarnyba) abejoja, ar jam reikia daugiau reglamentų, norint apsaugoti investuotojus. Siekdama tapti kriptovaliutų centru, miesto valstybė nereguliuoja skaitmeninio turto, tikėdamasi, kad į šią teritoriją pateks technologijų įmonės. Tačiau centrinis bankas taiko taisykles dėl skaitmeninio turto, jei jis kelia būdingą riziką, ir „vertina, ar investuotojų apsaugai reikalingi papildomi reglamentai“.

„Toronto-Dominion“ bankas prisijungia prie „Ban-wagon“, blokuoja kriptografinius pirkimus kreditinėmis kortelėmis: Atsižvelgdama į savo bendraamžių iš Amerikos ir Didžiosios Britanijos pavyzdį, TD naudojasi kreditinės kortelės pirkimu kriptovaliuta. Kanados bankas paskelbė apie tai vasario 23 d. Tai buvo žingsnis į Kanados Karališkojo banko galą, patvirtinantį kriptovaliutų debeto / kreditinių kortelių pirkimą (žinoma, perspėdamas piliečius apie būdingą investavimo riziką)..

Maršalo salos pradės savo kriptovaliutą: Maršalo salų Respublika, vadindama savo monetą kaip suvereną, planuoja šiais metais paleisti skaitmeninį turtą ir tai atlikti kaip teisėtą mokėjimo priemonę. “Tai buvo specialiai skirta ilgalaikiams šalies poreikiams”, – sakė Davidas Paulas, prezidento padėjėjas. Apie 70 000 žmonių gyvena daugiau nei 1100 salų, sudarančių šalį. Šis žingsnis vyksta panašiai kaip ir tokiose šalyse kaip Venesuela, kurios tikisi, kad vyriausybės valdomos skaitmeninės valiutos padės sustiprinti jų ekonomiką.

Maršalo salos

Tai tiesiog: Pasienio neturinti finansinė sistema naudojama apeiti tarptautines sankcijas: Kas nustebino? Žiniasklaida toliau tikrino būdus, kuriais nesąžiningi šalių vadovai kreipėsi į kriptovaliutas, kad finansuotų savo režimus ir apeitų sankcijas. Mes tai matėme labai akivaizdžiai su naujai paleistu Venesuelos petro – kriptovaliuta, kurią daugiau ar mažiau pripažino prezidentas Maduro, skirta iškasti šalį iš ekonominių nelaimių duobių. Rytų pusrutulyje Rusija siekia nukalti savo nacionalinę kriptovaliutą, kriptografinį rublį, o Šiaurės Korėja vis dar tarptautiniu mastu tikrinama dėl, atrodo, finansuojančių įsilaužimų išpuolius prieš Pietų Korėjos mainus..

Austrijos finansų ministras nori, kad ES kriptografiją vertintų kaip auksą, kitus darinius: Austrijos finansų ministras Hartwigas Lögeris šią savaitę susitiko su savo kolega Portugalijoje Mario Centeno aptarti galimų reguliavimų, kuriuos ES gali priimti dėl kriptovaliutų. Išėję iš susitikimo, abu ministrai nustatė, kad, remiantis taisyklėmis, reglamentuojančiomis aukso ir išvestinių finansinių priemonių prekybą, gali būti sukurtas atsakingas pagrindas sumažinti sukčiavimą, pinigų plovimą ir teroristų finansavimą – sritys, kuriose kriptovaliutų sritis yra per daug susipažinusi..

Kinija imasi didelių brolių vaidmens, kai policija stebi užjūrio kriptografinę veiklą: Kinijos naujienų agentūros pranešime Yicai, Kinijos valdžia atkreipė dėmesį į žmones, „kurie savo serverius perkelia į jūrą arba registruoja įmones užsienyje“, kad išvengtų taisyklių. Būdami tokie, pareigūnai peržiūrės šalies banko sąskaitas, susijusias su „įtariamais padėjusiems vietos investuotojams atlikti skaitmeninės valiutos operacijas užsienio biržose“. Ataskaita nestebina, nes Kinija buvo viena griežčiausių kriptovaliutos kritikų, nuolat bandydama ją uždrausti..

Sprogus burbului, bus paveikta 1% pasaulio BVP: Interviu „Business Insider“ vasario 27 d. „Goldman Sachs“ vyriausiasis investicijų pareigūnas Sharminas Mossavar-Rahmani sakė, kad sprogus kriptografiniam burbului, tai paveiks „tik“ 1% viso pasaulio BVP. Tie, kurie investavo į kriptografiją, „susižeis … Bet tai labai labai maža pasaulio BVP dalis“. Ji sako, kad nors kriptografija šiuo metu yra „aktuali tema“, dabartinės formos kriptovaliutos neteks.

* Erin Gorsline sutiko su šiuo pranešimu *