Livin ’on a Prayer

“Kai pagyrimai pakyla, palaimos sumažėja”, – šansas Reperis mums sako. Na, mes labiausiai tikimės, kad jis teisus, nes kriptovaliutų rinka šiuo metu galėtų naudoti „lil providence“.

Praėjusį penktadienį pasiekusi 336 mlrd. JAV dolerių rinkos viršutinę ribą, rinka iki sekmadienio nukrito iki 275 mlrd. JAV dolerių, kad likusiai savaitei po G20 aukščiausiojo lygio kriptovaliutos viršūnių susitikimo stabiliai atsigautų. Iki vakar rinkos viršutinė riba pakilo virš savo pozicijos, palyginti su ankstesne savaite, tačiau praradus porą 10 mlrd. USD, ji siekia 324 mlrd. USD. 3% nuostolis nuo praėjusio penktadienio.

Jokiu būdu ne didžiausias užfiksuotas nuostolis, tačiau tai rodo, kad rinka vis dar klesti ant krašto. Šiuo metu kas nors spėja, ar tai yra aukštyn, ar žemyn. Be to, jis taip pat galėtų rasti tam tikrą pusiausvyrą prekiaudamas mažiau kintančia pusiausvyra. Kai kurie šoniniai kainų veiksmai būtų palaiminimas ateinančioms savaitėms, todėl drąsiai pasakykite keletą maldų, kad būtų šiek tiek konsoliduota ir vienodo kainų grafiko.

„Bitcoin“: šio rašymo metu „Bitcoin“ prekiauja už 8 570 USD 1% padidėjimas nuo šios savaitės kainuojančios 8490 USD. Bet ei, jis vis dar žalias, ir už tai reikia būti dėkingam.

Ethereum: Ethereum nebuvo taip gerai, palyginti su dideliu bro Bitcoin. Praėjusią savaitę penktadienio rytą prekiauta 622 USD. Dabar jis kainuoja 526 USD 15% per septynias dienas.

„Ripple“: Šią savaitę „Ripple“ kainų veiksmas smogia viduryje kriptografijos geriausiųjų. Kai prašoma kaina yra 0,64 USD, ji mažėja 8% nuo praėjusį penktadienį parduotų 0,70 USD.

kriptovaliutų rinkos monetų rinkos kapitalizacija

Vidaus naujienos

„Twitter“ generalinis direktorius mano, kad „Bitcoin“ bus vienintelė pasaulio valiuta: „Galų gale pasaulis turės vieną valiutą, internetas turės vieną valiutą. Aš asmeniškai tikiu, kad tai bus bitkoinas “, – sakė„ Twitter “ir„ Square “generalinis direktorius Jackas Dorsey. Jis tvirtai tiki, kad per ateinančius dešimt metų tokie atnaujinimai kaip „Lightning Network“ padės bitkoinams aplenkti konkurentus. Dorsey jau prisidėjo 2,5 milijono dolerių kuriant SF startuolį, orientuotą į žaibo darbų pažangą.

Iki 2028 m. Bus sukurtas universalus mokėjimų tinklas, sako Jebas McCalebas: CTO ir „Stellar Jeb McCaleb“ įkūrėjas nežino, kuris „blockchain“ tinklas ateityje dominuos universalioje mokėjimų sistemoje, tačiau jis mano, kad tai apims „viešąją knygą, kurią žmonės gali matyti ir negali savavališkai pakeisti“. Šiuo metu McCalebas bando sukurti tokį tinklą per „Stellar“.

žvaigždžių tinklas

IBM skelbia „Blockchain“ pradinio plano sprendimą verslui: „IBM“ neseniai pristatė savo naują produktą, kuris leidžia visiems kurti suskirstytas knygas. Laiške su CNBC „Blockchain“ generalinė direktorė iš IBM Marie Wieck rašė: „Mūsų patirtis kuriant ir plečiant tinklus yra neįkainojama ir ja bus pasidalinta visoje ekosistemoje“. IBM aiškiai nurodė, kad jie sutelks dėmesį į paskirstytos knygos technologiją, o ne į kriptovaliutas.

Maždaug 50% 2017 m. ICO jau nepavyko: Pasirodo, visi, perspėję jus būti atsargūs dėl ICO, buvo teisūs. Remiantis „Bitcoin.com“ atliktu tyrimu, iš 902 minios pardavimų, įvykusių 2017 m., 142 nepateko į finansavimo etapą, o 276 nepavyko. Apskaičiavus, tai sudaro 46% visų ICO projektų, kurie jau pateko į kriptografijos kapines.

Nepavyko ICOS

Žvaigždžių laukia žaibo tinklo pritaikymas: Vienas iš 10 geriausių rinkoje esančių „Žvaigždžių liumenų“ pradės „Lightning Channel“ protokolus integruoti į savo tinklą. Pranešimas paskelbtas praėjus mažiau nei savaitei po to, kai „Lightning Labs“ išleido „Bitcoin“ LN beta versiją. “Norint išlaikyti efektyvų ir stabilų tinklą”, – sakė “Stellar” įkūrėjas Jedas McCalebas dėl įvykių, “mums reikia kažko panašaus į Žaibą”.

Kongresas išleidžia „Bullish“ ataskaitą apie „Blockchain“ pranašumus: Įprastoje ekonominėje ataskaitoje Jungtinių Valstijų kongresas giria „blockchain“ technologijos potencialą senosiose pramonės šakose. „„ Blockchain “technologija siūlo decentralizuotą, saugų ir efektyvų būdą beveik bet kokios formos duomenims saugoti keliose platformose. Kūrėjai, įmonės ir vyriausybės pripažįsta potencialą ir jau pradėjo diegti „blockchain“ įvairiems tikslams “, – rašoma pranešime. “Nuo programų, pradedant elektros tinklo ir komunalinių paslaugų valdymu, ir baigiant tuo, kaip įmonės valdo pasaulines tiekimo grandines,„ blockchain “potencialas yra išties revoliucinis“.

D.Trumpas oficialiai draudžia piliečiams naudotis Venesuelos „Petro“: Šiuo metu Venesuela rengia pradinį monetų aukojimą „Petro“, savo pačios remiamą, valstybės remiamą kriptovaliutą. Ironiška, kad D.Trumpas dabar šalyje sankcionavo alternatyvią valiutą, kuri buvo sukurta specialiai tam, kad apeitų JAV sankcijas. Atsakydamas į petro ICO, D.Trumpas pasirašė vykdomoji tvarka tai draudžia JAV ir jos teritorijų piliečiams pirkti ar laikyti „Petro“.

D.Trumpo petro draudimas

„Payza“ prisegta pinigų plovimu, „Ponzi“ schemos: Mičigane šios savaitės pradžioje buvo areštuotas Ferhanas Patelis, „Payza“, kuris yra mokėjimo procesorius iš JK, įkūrėjas. Sulaikymas įvyko dėl 2016 m. Lapkričio mėn. Teismo nutarties, kuria Payza teisiama už „pinigų persiuntimo verslo, kuris veikė be būtinų valstybinių licencijų ir sąmoningai pervedė iš neteisėtos veiklos gautas lėšas, veiklą“, pvz., „Ponzi“ schemos ir vaikų pornografija . „Payza“ pernai pradėjo siūlyti „XRP“ ir „ETH“ per savo pirkimo paslaugas.

Kas naujo „CoinCentral“?

Ar kiti paskirstyti žurnalai pakeis „Blockchain“ ?: Ar turėtume pakeisti „blockchain“ kitu? Tai yra klausimas, kurį daugelis technologų užduoda atsižvelgdami į pagrindinių „blockchain“ platformų iššūkius.

Pablo Escobaro brolis kuria naują kriptovaliutą: 1980-aisiais Pablo Escobaras tapo žinomas kaip „kokaino karalius“. Dabar jo brolis Roberto tikisi sulaukti sėkmės kitoje pramonėje: kriptovaliutoje.

Kas yra „Veritaseum“ (VERI) ?: Ar tai suktybė? Ar tai teisėta? „Paprasčiausias„ Veritaseum “yra vartai į tarpusavio kapitalo rinkas“, – skelbiama projekto svetainėje.

Kas yra karšta ?: „HOT“ yra „Hydro“ protokolo ženklas. Tai neturi nieko bendro su karščiu ar ugnimi, tačiau gerina likvidumą teikdama paskatas profesionaliems rinkos formuotojams.

„Blockchain“ žemės ūkis pakeis ūkininkavimą & Maistas: Sužinokite daugiau, kodėl „blockchain“ gali būti raktas į tai, kad tikra, ekologiška, vietinė produkcija būtų prieinama ir prieinama visiems.

Rusija potencialiai padėjo Venesuelai paleisti „Petro“, kad išvengtų JAV sankcijų: Kaip rodo TIME, rusai galėjo naudoti Venesuelą kaip eksperimentą, norėdami išbandyti decentralizuotą valiutą nerizikuodami sumažinti savo rublio.

Kaip priimti kriptovaliutą savo el. Prekybos parduotuvėje: Šiame straipsnyje mes parodome, kaip integruoti elektroninės prekybos blokų grandinę ir pabrėžti bitkoino (ir kitų kriptovaliutų) priėmimo į jūsų internetinę parduotuvę pranašumus..

Kas yra „Rivetz“ (RVT) ?: Sužinokite, kaip šis projektas gali suteikti precedento neturintį tikslumą už kiekvieną sandorį.

[Artimiausias įvykis] „Global Blockchain“ forumas, balandžio 2–3 d .: Būsimas Pasaulinis „Blockchain“ forumas konferencija vyks Santa Claros konferencijų centre Santa Clara, kuriame dalyvaus milijardieriai Timas Draperis ir kt.

Kas yra „GameCredits“ (GAME) ?: Kriptovaliutos projekto pradedančiųjų vadovas, norintis tapti internetinių žaidimų industrijos vieno mokėjimo sprendimu.

Naudojant „Blockchain“, įmonės be savininkų yra horizonte: Kiek verslas iš tikrųjų gali būti veiksmingas, jei daugeliui sprendimų reikia keturių lygių patvirtinimo, kad galėtumėte imtis veiksmų? Sveiki „blockchain“.

Kas yra Abra ?: Sužinokite daugiau apie investicijų programą, įkurtą „Litecoin“ tinkle.

„Blockchain“ meno kilmė & skaitmeninio meno ateitis: Skaitmeninis menininkas galėtų parduoti tokenizuotą, sertifikuotą meną, kad sušvelnintų klastojimo padarinius ir įrodytų tikrus originalių, menininkų sankcionuotų kūrinių savininkus. Sužinokite daugiau apie tai, kaip „blockchain“ paveiks meno industriją.

Kas yra „Zclassic“ (ZCL) ?: „Zclassic“ yra puikus pavyzdys, kas nutinka, kai klonuojate monetą, pašalinate plėtros biudžetą ir paverčiate jį nemokamu visiems.

ICO apžvalga: OPEN platforma: Sužinokite daugiau apie OPEN – pirmąją „blockchain“ mokėjimų infrastruktūrą programoms.

Išjungtas lenktynėms: keturios kortelės, konkuruojančios kaip pagrindinė šifravimo galimybė: Šiame straipsnyje mes suskirstėme svarbiausius projektus, siekiančius gauti korteles į rankas ir išleisti kriptografiją kišenėse.

„Twitter“ sukčiavimai, manipuliavimas rinka ir apgaulingi mainai: Informacinis straipsnis apie įprastas kriptovaliutų aferas, į kurias reikia atkreipti dėmesį.

Tarptautinės naujienos

Ne, Siera Leonė nepaleido pirmųjų pasaulyje rinkimų, susijusių su „blockchain“: Nacionalinė rinkimų komisija Siera Leonė neigia publikacijas, teigiančias, kad ji neseniai surengė prezidento rinkimus naudodama „blockchain“ technologiją. „Twitter“ tinkle komisija teigė, kad ji naudoja „vidaus duomenų bazę rinkimų rezultatams suskaičiuoti“ ir „jokiu būdu nenaudoja„ Blockchain “. Atrodo, kad klaidingas pasakojimas kilo iš Šveicarijos „blockchain“ kompanijos, pavadintos „Agora“, kurios generalinis direktorius pasveikino šalį už „blockchain“ technologijos naudojimą rinkimuose.

pic.twitter.com/8cLMVvQPkQ

– Nacionalinė Siera Leonės rinkimų komisija (@NECsalone) 2018 m. Kovo 19 d

Jokio kokaino čia žmonės; Pablo Escobaro brolis pradeda kriptovaliutą:

Gal jis pakeitė savo kelią, o gal tai tik dar viena pelno siekimo schema iš itin turtingos Escobar šeimos. Bet kokiu atveju Roberto Escobaras paleidžia savo kriptovaliutą, kuri, sakoma, yra panaši į bitkoiną. Pavadintas „dietiniu bitkoinu“, Roberto teigia, kad per savo karjerą uždirbo daugiau nei 100 milijardų dolerių, ir šis skaitmeninis turtas bus dar viena sėkmė, pridurdamas: „nusipirkite tiek dietinių bitkoinų, kiek galite sau leisti, jų vertė netrukus bus labai didelė“.

15-metis britų berniukas įsilaužia į „Tamper-Proof“ kriptografinę piniginę: Prancūzijoje įsikūręs aparatinės piniginės paleidimas „Ledger“ jau daugelį metų tvirtino, kad tai yra kriptovaliutų piniginės, kuriose nebuvo įsilaužėlių pažeidžiamumo. Neseniai paauglys Saleemas Rashidas įrodė neteisingus „Ledger“ reikalavimus ir paskelbė jį dienoraštis kaip nusikaltėliai gali pavogti asmeninius raktus fiziškai ar nuotoliniu būdu. Spėjame, kad geros naujienos pagrindiniam „Ledger“ konkurentui „Trezor“.

Pietų Korėja planuoja vėl legalizuoti ICO: Kaip rašo „The Korea Times“, „finansų institucijos kalbėjosi su šalies mokesčių agentūra, teisingumo ministerija ir kitomis atitinkamomis vyriausybės įstaigomis apie planą leisti Korėjos oro korporacijoms, kai bus įvykdytos tam tikros sąlygos“. Jei šaltinis (kuris norėjo nuslėpti savo tapatybę) sako tiesą, naujienos bus pagrindinis posūkis Pietų Korėjos vyriausybei, kuri praėjusį rugsėjį laikė neteisėta.

„Binance“ persikelia į Maltą: Po Japonijos finansinių paslaugų agentūros atsiųstų įspėjimų dėl atitikties „Binance“, viena populiariausių pasaulyje kriptovaliutų biržų, persikelia į Maltą. Pasak „Binance“ generalinio direktoriaus, Honkonge vykstantys mainai tikisi, kad progresyvus Maltos požiūris į kriptovaliutas ir į apskritai „FinTech“ skatins sveikesnę kultūrą mažiau nei metus turinčiai įmonei.

Gerbiamas, pone! Dalis mano originalios citatos „Bloomberg“, kuri liko iš straipsnio. „Malta yra labai pažangi, kalbant apie kriptografiją ir„ fintech “. Manome, kad tai gera vieta pažvelgti ir į kitas kriptografijos įmones “. https://t.co/cBZJnEgUGk

– CZ (nepateikia kriptografijos) (@cz_binance) 2018 m. Kovo 23 d

Rusija gali duoti Venesuelai ranką su „Petro“: Kovo 20 dieną paskelbtame „Time“ straipsnyje teigiama, kad Rusija padėjo Venesuelai paleisti savo nacionalinę kriptovaliutą „Petro“. Pasak TIME šaltinio, Rusijos valstybinio banko vykdomasis asmuo, dirbantis su kriptovaliutomis, „vyresnieji Kremliaus patarėjai prižiūrėjo pastangas Venesueloje, o prezidentas Vladimiras Putinas pernai jas pasirašė“. Nepatvirtintas, tačiau kaltinimas nė kiek nestebina, nors ir parodo sudėtingesnį vaizdą apie JAV ir Rusijos santykių padėtį, ypač atsižvelgiant į prezidento D.Trumpo „Petro“ draudimą..

JK vyriausybė siekia sukurti kriptovaliutų darbo grupę: JK iždo kancleris Philipas Hammondas ketina atskleisti naujų JK kriptovaliutų užduočių šakų planus, rodo šio ketvirtadienio pranešimai. Akivaizdu, kad į darbo grupę įeis iždas, Anglijos bankas ir finansinio elgesio tarnyba. Pokyčiai numatomi kartu su kitomis „FinTech“ diskusijomis antrojoje metinėje tarptautinėje „FinTech“ konferencijoje, kurią surengė Didžiosios Britanijos vyriausybė.

Korėjoje bankai tikrinami dėl korporatyvinių sąskaitų: Kaip iš pradžių pranešė „Yonhap“ naujienos, Pietų Korėjos finansinės žvalgybos skyrius ir Finansinių paslaugų komisija pradės tyrimą dėl šalies bankų, kurie kriptovaliutų biržoms siūlo įmonių sąskaitas. Zondai skirti užtikrinti, kad visi bankai laikytųsi vyriausybės kovos su pinigų plovimu taisyklių.

Colinas Harperis sutiko su šiuo pranešimu *