Ši savaitė kriptovaliuta – 2018 m. Kovo 9 d

Blogų žinių lokiai

Žiema jau beveik baigėsi, žmonės, ir šią savaitę lokiai atkreipė dėmesį į žiemos miegą – bent jau kriptovaliutų rinkoje. Kainos pirmoje savaitės pusėje stipriai pakilo, monetoms išbandžius visų laikų aukščiausią lygį nuo sausio – vasario katastrofos, tačiau antroje savaitės pusėje perkamoji galia pakito į blogąją pusę. Panašu, kad kainos atrodė galėjusios sulaužyti ankstesnį pasipriešinimo lygį, todėl jos smuko žemyn. Tarp žiniasklaidos fanfarų reguliavimo rūpesčiai ir Mt. Goksas daužo rinką (vėl), monetos visoje lentoje nukrito labiausiai per savaitę per pastarąsias 48 valandas.

Bitcoin: Savaitės viduryje nepavyksta išlaikyti ar peržengti kainos, viršijančios 11 500 USD, „Bitcoin“ kainų nuostoliai (nenuostabu) atspindėjo pačios rinkos kainą. Šio rašymo metu ji kainuoja 8720 USD 19% savaitę.

Ethereum: Kripto Nr. 2 sekasi dar blogiau. Didžiąją savaitės dalį matęs statinį kainų veiksmą ir stabilų grafiką, šiuo metu jo kaina siekia 685 USD. Tai yra 20% hitas nuo 865 USD, kuriuos jis turėjo savaitės pradžioje.

Ripple: Pasklidus gandams apie gresiantį „Ripple“ sąrašą „Coinbase“, XRP padidėjo iki 1,08 USD, pradėjus savo savaitę nuo 0,90 USD. Rinkai pasisukus ir Monetų bazė nutildo plepėjimą pridėjus naujų valiutų, tai sumažėjo 11% savaitę, bet ei, tai bent perpus geriau nei BTC / ETH.

Gerbiami paminėjimai

Net jei tik keliais procentiniais punktais, S / O visam žaliam turtui, būtent: „Bitcore Aeternity“, „Loopring“, „HShare“, „SingularityNET“, „SmartCash“ ir „Ethos“

kainų pakartojimai

Vidaus naujienos

„Twitter“ sukčiai apsimetinėja garsiais žmonėmis, kad pavogtų jūsų šifravimą: Kaip ir su Nigerijos princas, jei tai skamba per gerai, kad būtų tiesa, tai tikriausiai sukčiai. Vyksta tai, kad žmonės siunčia kriptografiją adresais, kurie, jų manymu, priklauso žinomiems veikėjams, pavyzdžiui, Elonui Muskui, kurie žada jiems grąžinti daug daugiau. Kai kurie iš jūsų gali galvoti „oho, kas tai kada nors papuola?“. Matyt, daugybė žmonių: tiek daug, kad „Ethereum“ įkūrėjas Vitalikas Buterinas pakeitė savo vartotojo vardą į „Ne, aš neišduodu ETH“.

Ne, aš neatiduodu ETH.

– Vitalik „Ne, aš nedovanoju ETH“ Buterin (@VitalikButerin) 2018 m. Kovo 4 d

Nereguliuojami mainai gali padaryti bet ką su pinigais, sako SEC: Perspėjime investuotojams SEC sakė: „daugelis platformų save vadina„ biržomis “, o tai gali sukelti investuotojams klaidingą įspūdį, kad jie yra reguliuojami arba atitinka nacionalinės vertybinių popierių biržos reguliavimo standartus“. Nors kai kurie mainai turi savo taisykles, SEC negali garantuoti jūsų monetų saugumo.

„Uber“ įkūrėjas paleidžia savo kriptovaliutą: Garrettas Campas, „Uber“ įkūrėjas ir akseleratoriaus / rizikos fondo „Expa“ įkūrėjas, kriptovaliutą pavadino „Eco“. Stovykla tikisi, kad moneta bus naudojama kaip pasaulinė valiuta, naudojama atliekant kasdienius mokėjimus. 50% pradinių vieno trilijono žetonų, kuriuos ji išduos, bus suteikta pirmiesiems milijardui vartotojų, kurie Registruotis.

Piratai šį dešimtmetį pasitraukė su 1,2 milijardo dolerių vertės Bitcoin ir eteriais: Štai kodėl žmonės visada jums sako, kad jūsų kriptografija nebūtų keičiama. Pasak „Autonomous Research LLP“ pasaulinio „fintech“ strategijos direktoriaus Lexo Sokolino, „atrodo, kad kriptografinis įsilaužimas yra 200 mln. USD metinė pajamų pramonė“. Pasak jo, įsilaužėliai pakenkė daugiau nei 14% Bitcoin ir Ether pasiūlos. Kadangi „blockchain“ yra tokia nauja technologija, pramonė neturėjo laiko išspręsti pažeidžiamumų ir „blockchain“ gali būti labiau neapsaugota, nei manyta anksčiau.

JP Morganas dalyvauja žaidime su kriptografijos ataskaita turto valdytojams: Savo tinklalapyje institucinės bankininkystės goliatas JP „Morgan“ paskelbė oficialią ataskaitą apie „blockchain“ teikiamą naudą finansų ir verslo sektoriams. Taikoma turto valdytojams, ji vadina „blockchain“ „realiuoju sandoriu“, kviečia finansinius didžiuosius žmones išeiti iš šalies ir projektuoja „blockchain“ priėmimo ateitį, nurodydama galimą poveikį paveldėtoms organizacijoms.

Jei galite atsikratyti grynųjų, „Coinbase“ turi pasirengęs jį priimti kripto indekso fondą: Šios savaitės pradžioje „Coinbase“ – bene populiariausia pasaulyje vieta pirkti ir parduoti populiarias monetas už grynuosius pinigus – paskelbė steigianti savo kriptovaliutų indekso fondą. Skelbiamas kaip kriptografijos „Dow Jones“, „Coinbase Index“ fondą sudarys „Bitcoin“, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“ ir „Litecoin“, ir jame galės dalyvauti tik akredituoti investuotojai. Pavadinimas kriptografiniu „Dow Jones“ gali būti šiek tiek pagražintas. Žinoma, tai yra vienas iš didžiųjų kripto berniukų indekso fondas, tačiau „Dow Jones“ yra atviras visiems investuotojams ir apima vidutiniškai 30 akcijų tam tikru laiku, o ne 4.

Nekilnojamasis turtas „Blockchain“ tinkle? Tai tikra, gerai ir vyksta Vermonte: Pirmasis „blockchain“ valdomas nekilnojamojo turto sandoris įvyko praėjusį ketvirtadienį Pietų Burlingtone, VT. Sandoris įvyko „Propy Inc.“., „blockchain“ nekilnojamojo turto bendrovė, su kuria miestas bendradarbiavo dar sausio mėnesį. Verslo sandoriui artimi šaltiniai palaikė šį sandorį ir South Burlingtono iniciatyvą jį prižiūrėti, pažymėdami tą miestą kaip „pasaulinį„ blockchain “lyderį“.

propy

Niujorko federalinis teisėjas: kriptovaliutos yra prekės: JAV apygardos teisėjas Jackas Weinsteinas šią savaitę patvirtino tai, ką CFTC sako nuo 2015 m.: Kriptografija yra prekė. Niujorko valstijos teisėjas antradienį priėmė svarbų sprendimą ir leis CFTC tęsti ieškinį Patrickui McDonnellui ir „Monetų rinkos lašams“ dėl sukčiavimo..

Kas naujo „CoinCentral“?

„„ Blockchain “yra tikrasis sandoris“: „JP Morgan“ pristato kriptografijos ekonominių pranašumų ataskaitą, kuri yra fizinis liudijimas apie padidėjusį susidomėjimą „blockchain“ ir kriptovaliutomis, kuriuos matėme per pastaruosius metus.

Kas yra „Enigma“: „Enigma“, žadantis privatumą ir mastelį, retas kuris susiduria su tokiu unikaliu projektu, kuriame atsidavusi, patikrinta komanda stengiasi koncepciją paversti realybe.

Kas yra „SmartCash“ (SMART) ?: „SmartCash“ yra atvirojo valdymo projektas. Tai ypač patrauklu tiems, kurie bet kokia kaina domisi privatumu, skaidrumu ir decentralizavimu.

„Bluzelle“ generalinis direktorius Pavelas Bainsas kalba apie decentralizuotą debesų duomenų bazę: Šių metų „Neo DevCon“ turėjome malonumą susėsti su „Bluzelle“ generaliniu direktoriumi Pavelu Bainsu.

Kas yra „Streamr DATAcoin“ ?: Sužinokite, kaip šis projektas galėtų suteikti alternatyvų duomenų kaupimo centrą, kuris konkuruotų su dabartiniais debesų bazės centralizuotais modeliais.

„Coinbase“ pasirengusi įsteigti savo kriptovaliutų indekso fondą: Dabar klientams jie pasiūlys, kas yra „Dow Jones“ ar „S“&P 500 šifruoto turto: „Coinbase Index“ fondas.

Kas yra „Reddcoin“ (RDD) ?: Įsivaizduokite, kad jums už kriptografinę kortelę sumokėta už jūsų FB įrašą ir galėsite ja prekiauti produktais, dovanų kortelėmis ir kitais daiktais. Sveiki atvykę į „Reddcoin“.

Kas yra „ZenCash“ (ZEN) ?: Sužinokite, kodėl „ZenCash“ yra tikras lyderis ne tik privatumo srityje, bet ir valdymas, ekonominės paskatos ir aiškus inžinerinis sumanumas.

Kas yra „Dogezer“ (DGZ) ?: Šiame „pradedančiųjų vadove“ sužinokite, kaip „Dogezar“ sukūrė platformą, kuria pasinaudojant tinklo efektai būtų naudingi naujos programinės įrangos kūrėjams ir ankstyviesiems naudotojams..

Kas yra John McAfee: drąsus, keistas ir „Bullish“ apie Bitcoin: Pavojinga. Paranoidas. Ekscentriškas. „Bullish on Bitcoin“. Tai yra keli žodžiai, atsirandantys greitai ieškant John McAfee – drąsios būdvardžių serijos, skirtos kompiuterių programuotojui ir programinės įrangos įmonės įkūrėjui..

Kas yra Zcoinas ?: „Zcoin“ naudoja „Zerocoin“ protokolą teikdamas anonimines operacijas unikaliu masteliu. Protokolas, kuris iš pradžių buvo skirtas „Bitcoin“ pratęsimui, leidžia siųsti monetas be operacijų istorijos.

„Decred“ pristatys 2018 m. Gaires: „Decred“ komanda dirba su gana šauniais projektais ir pristatė decentralizuotų mainų planus, privatumo funkcijas, & daugiau.

„DeepBrain“ grandinės generalinis direktorius aptaria „Blockchain“ vaidmenį dirbtinio intelekto ateityje: Kodėl „blockchain“ dirbtinis intelektas? „DeepBrain Chain“ generalinis direktorius aptaria šią temą.

Kas yra „Byteball“ (GBYTE) ?: Sužinokite daugiau apie tai, kaip „Byteball“ siekia išspręsti daugelį problemų, kurios trukdė masiškai pritaikyti „blockchain“ technologiją.

Kas yra „BitBay“ (BAY)?: „BitBay“ yra nemokama, decentralizuota prekyvietė, skirta pirkti ir parduoti prekes ir paslaugas „blockchain“. Galite tiesiogiai susisiekti su bendraamžiais ir sudaryti sandorius nereikalaujant tarpininko, pvz., „Amazon“, „eBay“ ar „Craigslist“..

Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio

Japonijos reguliuotojai griūva & Kai kurių biržų sustabdymas: Japonijos finansinių paslaugų agentūra (FSA) „pliaukštelės administracinių bausmių skelbimus keliose kriptovaliutų biržose“ ir privers kai kuriuos sustabdyti savo verslą. Šis žingsnis įvyko po to, kai FSA patikrinimų vietoje metu atskleidė spąstus įvairiuose mainuose, kovojant su pinigų plovimu ir klientų apsauga..

Venesuelos įstatymų leidėjai mano, kad Petro yra neteisėtas: Venesuelos nacionalinė asamblėja, politikų grupė, kuri dažnai priešinasi prezidento Nicolas Maduro politikai, antradienį paskelbė, kad „Petro“ yra antikonstitucinė. Grupė kaltina „Petro“ kaip tik dar vieną būdą korumpuotai vyriausybei pasisavinti pinigus ir kad tai nepadės venesueliečiams įveikti jų ekonominės krizės. Užtat tai pablogins ekonomiką ir suteiks klaidingą viltį Maduro vadovaujamai tautai, kuri „Petro“ idėją sukėlė „iš melo tinklo“..

Kinijos vyriausybė cenzūruoja kripto mainų socialinės žiniasklaidos paskyras: Panašu, kad Kinijos vyriausybė tęs žiaurią kovą su kriptovaliuta. Socialinės žiniasklaidos paskyros, tokios kaip pasaulinės mainų „OKEx“ paskyros pagrindinėje Kinijos socialinių pranešimų programoje „WeChat“, jau buvo užblokuotos. Kai bandote pereiti prie ankstesnių biržos paskelbtų nuorodų, pranešime teigiama, kad „platforma galėjo pažeisti atitinkamus įstatymus ir kitus teisės aktus, peržiūrėjusi kiekvieno vartotojo skundą. Paskyra šiuo metu užblokuota, o turinys nepasiekiamas “.

„Binace“ vartotojai turi suklastotas sąskaitas, robotai parduoda altinius už „Viacoin“: Šį trečiadienį „Binance“ vartotojai skundėsi, kad birža jėga pardavė savo altkoinus, konvertuodama juos į „Bitcoin“ tik tam, kad įsigytų neaiškų „Viacoin“ iš svetainės. Atlikusi šiek tiek kasimo, „Binance“ komanda atrado, kad nukentėję vartotojai buvo sukčiavę ataką, kurioje įsilaužėlis savo profiliuose atsisiųsdavo prekybos robotus, konvertuodavo lėšas į „Bitcoin“, tada naudodavo tą „Bitcoin“ pirkdamas ir pumpuodamas „Viacoin“. Laimei, „Binance“ pavojaus suaktyvintojai sugavo sukčiavimą ir sustabdė pašalinimus, kol įsilaužėlis (-ai) galėjo atsiimti išpūstą palaimą. Gudrus sukčiai parodo, kad įsilaužėliai tobulina savo žaidimą, tačiau tai taip pat įrodo, kad „Binance“, viena populiariausių pasaulio biržų, yra verta druskos.

Būdamas vos 22 metų Vokietijos IOTA įkūrėjas tik pradeda: Apytiksliai 50 žmonių dirba vadovaujant Dominikui Schieneriui, kuris gyvena Berlyne nuo 2016 m. Projektas išplečiamas į daugiau teritorijų, įskaitant Torontą, Oslą, Taivaną ir Tokiją, ir turi daugiau nei 300 milijonų eurų. iš kurių aukojo vartotojai. Tinklas iš Vokietijos sostinės IOTA jau turi tokių kompanijų kaip „Volkswagen“, šokinėjantis kartu su projektu.

Vagišiai karštoje vietoje, kai Islandijos policija sulaikė 11 įtariamų kalnakasybos įrangos grobstymų: Islandija, kurioje gyvena pigi atsinaujinanti energija ir šaltas, kasybos naudai palankus klimatas, tapo populiari kriptovaliutų kasėjų parduotuvių įsirengimo šalimi. Gera vieta pradėti, kol kai kurie ne-šuliniai nusprendžia įkalti 600 kasybos įrangos (kompiuterių, procesorių ir kt.), Kurių vertė yra maždaug 2 mlrd. USD. Keturi atskiri įsilaužimai įvyko nuo gruodžio iki sausio, o Islandijos policija sulaikė 11 įtariamųjų, kurie, jų manymu, yra nusikaltimo kaltininkai..

Keturi metai pašalinti iš Mt. Goxas ir investuotojai vis dar dempingo (pažodžiui): Pyktis, pasibjaurėjimas, liūdesys, gailestis, baimė: visi jausmai minimi Mt. Goxas gali išjudinti, ypač asmenims, išgyvenusiems įvykį, kuris 2014 m. Kriptą įmetė į dvejų metų žiemą. Gerai, žemai, štai, pasekmės vis dar sukelia sceną. Ankstesnėse šios savaitės ataskaitose teigiama, kad pastaruoju metu didelę rinkos kainos pokyčių tendenciją gali lemti Nobuaki Kobayashi, vienas iš dabar nebeveikiančių biržos patikėtinių, parduodantis 35 000 BTC ir 34 000 BCH, kad patenkintų Mt. Goxo skola su kreditoriais. Lėšos buvo išparduotos nuo gruodžio iki vasario, ir jos sudarė apytiksliai 400 mlrd. USD.

Kriptografija eina pedagogine prasme: kriptovaliuta įtraukta į „Merriam-Webster“ žodyną: Populiarus žodynas, atskleistas tinklaraščio įrašas Šios savaitės pradžioje prie 850 naujų šių metų kovo mėnesio apibrėžimų papildymų į sąrašą buvo įtraukta kriptovaliuta, „blockchain“ ir pradinis monetų pasiūlymas. „Merriam-Webster“ asocijuota redaktorė Emily Brewster pranešime spaudai paaiškino organizacijos logiką: „Kad žodis būtų įtrauktas į žodyną, jis turi būti plačiai, nuolat ir prasmingai naudojamas. Šie nauji žodžiai buvo įtraukti į žodyną, nes jie tapo įsitvirtinę anglų kalbos nariais ir yra terminai, su kuriais žmonės gali susidurti “.

„Merriamwebsterbtc“

Colinas Harperis sutiko su šiuo pranešimu *