Tvirtas kaip uola
Turime palyginti gerą savaitę rinkoje. Savaitės laikotarpiu visa rinka buvo žalioje vietoje ir augo apie 7%. Panašu, kad pagaliau galime atsidurti meškų rinkos gale. Bet prieš sakydami tikrai turėsime pamatyti dar kelias savaites.
Taigi, kol kas mes nesulaikysime kvėpavimo.
Bitcoin šią savaitę išaugo sveiku 5,86%, o tai užėmė trijų geriausių monetų paketą.
Ethereum tik vos iškėlė teigiamą savaitę su 0,31% prieaugiu.
XRP taip pat neparodė jokių realių judėjimo ženklų, o savaitė baigėsi 2,29%.
Kriptovaliutų rinkos statistika (2018-08-31)
Kvadratas laimi didelius kriptografijos patentus: JAV prekių ženklų ir patentų tarnyba šią savaitę patvirtino „Square“ patento paraišką naujai pardavimo vietos (POS) sistemai. Pažangiausias POS būtų naudingas tiek klientams, tiek pardavėjams. Naudodamiesi ja, klientai gali mokėti naudodamiesi įvairia valiuta, įskaitant kriptografiją, o prekybininkai vis tiek gauna pasirinktą valiutą, net jei ji yra tik fiat (susitvarkykite su laiku, prekybininkai)
Dar daugiau, patentas nurodo, kad kriptovaliutų operacijos per POS yra realiuoju laiku, išsprendžiant ankstesnį klausimą, pavyzdžiui, reikalingus kelis patvirtinimus dėl Bitcoin operacijų, pvz..
„Yahoo“ patenka į šifravimo biržos rinką (ir tada to nedaro): Laikydama kripto bendruomenę ant kojų, „Yahoo“ staiga pradėjo oficialų pranešimą apie kriptovaliutos pirkimą ir pardavimą. Tačiau prieš sakant Satoshi, funkcija paslaptingai dingo.
Iš tikrųjų paleidus, atrodo, kad „Yahoo“ leis jums prekiauti „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“ ir „Bitcoin Cash“. Tačiau neaišku, kada tai bus. „Yahoo“ atstovas dar neturi komentarų.
Žinomi žmonės, sakantys daiktus
Elonas Muskas jaučia kažkokį FOMO: Reaguodamas į nuolatinį robotų srautą, apsimetantį jį „Twitter“ suktybėmis, Muskas tweeted’avo, kad šiuo metu jis norėtų šiek tiek ETH „net jei tai ir suktybė“. Ar šis tweetas teigiamas Ethereum bendruomenei, galima diskutuoti. Viena vertus, jūs turite technologijų žonglirą, viešai pareiškiantį, kad jis renka tai, ką jūs mėtote. Kita vertus, jis gali to nedaryti dėl teisingų priežasčių.
Šiuo metu noriu ETH, net jei tai sukčiavimas
– Elonas Muskas (@elonmusk) 2018 m. Rugpjūčio 28 d
Vitalikas atneša šilumą Craigui Wrightui: Šimtmečio nudegimu (o gal tik praėjusią savaitę) Ethereum kovotojas Vitalikas Buterinas savo sekėjams pasakė: „Jei aš matau neginčijamų įrodymų, kad CSW yra Satoshi, tai labiau pakeistų mano nuomonę apie Satoshi, nei mano nuomonę apie CSW. “ Oi.
„Twitter“ įrašas atkakliai atkakliai tvirtina, kad jis yra Satoshi Nakamoto, nors jis dar nepateikė jokių pagrįstų įrodymų..
Jei matau neginčijamų įrodymų, kad CSW yra „Satoshi“, tai labiau pakeistų mano nuomonę apie „Satoshi“ nei mano nuomonę apie „CSW“.
– Vitalikas, neduodantis eterio (@VitalikButerin) 2018 m. Rugpjūčio 25 d
„Volstryto“ sukčius vilioja „Bitcoin“ suktybė: Jie sako, kad vienam reikia žinoti. Liūdnai pagarsėjęs sukčių autorius Jordanas Belfortas būsimame interviu CNBC kalbasi su „Bitcoin“. Jis lygina „Bitcoin“ peizažą su akcijų manipuliacijomis, kurias savo įmonė atliko sukčiaudama investuotojams.
Interviu yra ilgesnio dokumentinio filmo „Bitcoin: Boom or Bust“, rodomo kitą pirmadienį, dalis.
„WeChat“ uždraudžia kriptografinių naujienų sąskaitas, nes Kinija siekia blokuoti ofšorinius kriptografinius mainus: Kinija tęsia savo kripto griovimą ir verčia „WeChat“ imtis veiksmų prieš kriptovaliutų naujienas.
Patikrinkite populiariausius „Twitter“ blokų grandinės įtakotojus pasaulyje: „Crypto Twitter“ yra populiariausias naujienų šaltinis. Štai sąrašas žmonių, kuriuos turėtumėte sekti.
Ar kriptovaliuta gali būti Venesuelos problemų sprendimas?: „Blockchain“ atneša daug gero pasauliui, tačiau ar to pakaks padėti Venesuelos žmonėms?
Pradedančiųjų vadovas ne biržos rinkose kriptografijoje: galbūt to nežinote, tačiau turite galimybių ne tradicinėse biržose investuoti į kriptovaliutą.
„Siacoin“ (SC) interneto kavinė „Hack“ ir populiarėjanti kriptojackingo populiarumas: kriptojackingas tampa vis labiau paplitęs, o „Siacoin“ dabar yra naujausias taikinys.
Konferencijos apibendrinimas: „ChainXChange“ Las Vegase: ar nepavyko patekti į „Vegas“ dėl „ChainXChange“? Apžvelgėme jus šioje santraukoje.
DAG ir „Blockchain“ mastelio problemų nagrinėjimas naudojant „Constellation Labs“: „Constellation Labs“ artėja prie „blockchain“ mastelio problemų su visiškai nauja infrastruktūra – DAG.
Teksaso „Bitcoin Mining Facility“ kripto kasybą pakelia į naujus lygius: Teksase viskas iš tikrųjų yra didesnė, net ir kasyba. Sužinokite, kaip objektas naudoja naujoviškus aušinimo mechanizmus, kad sumažintų išlaidas.
NVIDIA pasitraukia iš kriptovaliutų kasybos pramonės: NVIDIA meta rankšluostį kriptografinei kasybai. Sužinokite kodėl čia.
Ar galima atskirti kriptovaliutą ir „Blockchain“?: Kriptografija ir blokinė grandinė dera kaip žemės riešutų sviestas ir želė. Bet ar yra tam tikras teiginys, kad vienas gali egzistuoti ir be kito?
Kas yra NFT? Neužfiksuojami žetonai, paaiškinta: „Cryptokitties“ juos išpopuliarino, tačiau NFT naudojimas išplečiamas toli už kolekcionuojamų daiktų. Sužinokite apie jų galimybes šiame vadove.
Kas yra FOLM moneta (FLM) ?: Puikus klausimas. Šis vadovas apima viską, ką reikia žinoti apie „ateities mokėjimo raktą“.
Kaip kriptografiniai algoritmai ir maišos saugios blokų grandinės: grįžkime prie pagrindų. Kripto algos ir maišos yra „blockchain“ saugumo pagrindas.
Interviu: įėjimas į virtualią tikrovę & „Blockchain“ su CEEK VR „Mary Spio“: Mes susėdome su Mary Spio iš CEEK VR aptarti VR ir „blockchain“. Nenorite praleisti šio.
Svarstomos „Bitcoin ETF SEC“ patvirtinimo diskusijos: SEC atmetė (tarsi) daugybę „Bitcoin ETF“. Jis yra tai, ką kai kurie žmonės galvoja šiuo klausimu.
„Ethlend“ ir „Druska“: kuri yra geresnė kriptografinio skolinimo platforma: amžinai negalima HODL – kartais jums reikia šiek tiek grynųjų, kad galėtumėte apmokėti sąskaitas. Mes analizuojame, kurią platformą turėtumėte naudoti imdami paskolą.
Rakto šifravimo atrakinimas vienu patogu paaiškintoju: mes turime greitą vadovą, kuris padės jums tiksliai suprasti, kaip veikia jūsų privatūs / vieši raktai.
Kas yra kriptografinė kortelė? | Viskas įskaičiuota vadovas: Kuo naudinga visa jūsų kriptografija, jei negalite jos niekur išleisti? Sužinokite, kaip gali padėti kriptografinė kortelė.
Interviu: „IoT“ ir „Blockchain“ tyrinėjimas su IOTW Fredericku Leungu: daiktų internetas ir „blockchain“ yra natūralus derinys. Išgirskite, ką šiuo klausimu sako IOTW narys Frederickas Leungas.
Nėra IPO, pagrindinės kripto kasybos technologijų įmonės sutelkia dėmesį į produktų naujoves: skaitykite apie tai, kaip kripto kasybos įmonės artėja prie IPO ir kas joms daro savo produktus.
Kas yra Danas Larimeris? Greita biografija apie „Visionary Blockchain“ architektą: žmogus, mitas, prieštaringai vertinama figūra. Trumpa Dano Larimero gyvenimo istorija.
Kas yra EOS delegatas? | Pagrindinis paaiškintojas: dvidešimt vienas subjektas, turintis visą valdymo lotą. Sužinokite apie delegatų vaidmenį EOS ekosistemoje čia.
Kas yra DEX? Decentralizuoti mainai, paaiškinta: ne jūsų raktai, ne kriptografija. DEX padidėjimas gali sukti galvą klausimais. Mes susigrąžinome tavo nugarą.
Kas yra protinga sutartis? | Paaiškinimas pradedantiesiems: be „blockchain“, tai terminas, kurį turėtų žinoti visi. Įsitikinkite, kad jūsų nepalieka.
„Blockchain“ švietimo tinklas: naujoji „Scholastics“ era: mokyklos gali atrodyti įstrigusios nejudrioje praeityje, tačiau „blockchain“ gali tai pakeisti.
Tikrasis Šiaurės kriptovaliutų vadovas Kanadoje: galvojome, kad pamiršome apie savo Šiaurės brolius, ar ne? Peržiūrėkite šį šifravimo vadovą mūsų draugams virš sienos.
Kaip „Ricardian“ išmaniosios sutartys įgalina „Blockchain“ priėmimą: Būdingi išmaniųjų sutarčių klausimai užkerta kelią plačiam verslo perėmimui. „Ricardian“ išmaniosios sutartys galėtų padėti.
„Tron“ prieš „XRP“ ir abu prieštaringi žetonai prieš pasaulį: dvi kriptovaliutos, kurių mėgstate nekęsti. Nors sprendžiami du atskiri klausimai, jie gali būti panašesni, nei manytumėte.
„Blockchain“ žaidimai mobiliesiems yra čia, bet jūs negalite būti pernelyg sužavėti: jūs turite keletą „blockchain“ mobiliųjų žaidimų, tačiau mes jus įspėjome, kad jie nėra „Flappy Bird“.
Kinija paskelbė apie naują „Blockchain Lab“ iniciatyvą: Kinija toliau kuria „blockchain“, o ne šifravimo darbotvarkę, kuria naują „blockchain“ laboratoriją. Apsispręskite, vaikinai.
„Kaspersky Lab“ atskleidžia baisias tiesas apie elektroninius nusikaltimus ir kriptovaliutą: nėra 13-osios penktadienio, tačiau vis tiek yra priežasčių bijoti. „Kaspersky Lab“ atskleidžia daugiau nei kelias su „blockchain“ susijusius nusikaltimus, vykstančius šiuo metu.
Kas yra „Bitcoin Oracle“? Naujas „Blockchain“ funkcionalumas: idealiame pasaulyje visi veiksmai atliekami „blockchain“. Tačiau yra tam tikra informacija (t. Y. Orų pokyčiai), kurioje to neįmanoma. Štai kur atsiranda orakulai.
Geriausios „Bytecoin“ mainų svetainės šifravimo investuotojams: jei norite nusipirkti „Bytecoin“, mes jus aprėpėme.
Patvirtintas kvadratinių kriptovaliutų mokėjimo tinklas: pardavimo taškų (POS) sistemos visame pasaulyje netrukus gali priimti visų tipų skaitmeninius mokėjimus, įskaitant kriptovaliutą.
Pasaulio bankas išleidžia tik „Blockchain“ obligacijas: Pirmajame pasaulyje Pasaulio bankas ką tik pradėjo obligacijas, kuriose „visas obligacijų procesas – nuo sukūrimo iki paskirstymo ir valdymo per visą dvejų metų gyvavimo ciklą – vyksta blokų grandinėje“. Australijos Sandraugos bankas surinko 80 mln. USD, kad sutvarkytų obligacijas, pavadindamas ją „obligacija-i“ „blockchain valdoma nauja skolos priemone“. Arba po žymiausio Australijos Bondi paplūdimio.
Australija praneša apie visos šalies „Blockchain“: Australija tiesiog negali gauti pakankamai „blockchain“ technologijos. Praėjusį trečiadienį Australijos vyriausybės agentūra CSIRO paskelbė partnerystę su advokatų kontora Herbert Smith Freehills ir IBM, siekdama sukurti šalies mastu viešai prieinamą „blockchain“ sprendimą šalies verslui..
Australijos nacionalinis „Blockchain“ (ANB) suteikia įmonėms „pažangias teisines sutartis (SLC), kuriose yra išmaniųjų sąlygų su galimybe įrašyti išorinius duomenų šaltinius, pavyzdžiui, daiktų interneto (IoT) įrenginių duomenis“. Planuojama, kad „blockchain“ pilotą pradėsime šiais metais.
OECD planų „Blockchain“ politikos forumas: Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija Paryžiuje rengia forumą rugsėjo 4 ir 5 dienomis. Tema: „blockchain“ technologija vyriausybės veikloje ir visuomenės iniciatyvos.
Dalyvaus pranešėjai iš „Hyperledger“, „Ripple“ ir IOTA, taip pat pareigūnai iš Izraelio, Rusijos ir Italijos, be kitų šalių..
Lenkija paaiškina kriptografinį apmokestinimą: Gavę didelę reakciją iš kriptografijos šalininkų dėl pirmojo mokesčių pasiūlymo, Lenkijos įstatymų leidėjai parašė naują įstatymo projektą, kuriame supaprastinami mokesčiai už kriptografiją. Naujajame pasiūlyme teigiama, kad kriptografijos – kriptografijos operacijos bus nemokamos tiek asmenims, tiek įmonėms. Jame taip pat nurodoma, kad atskiri kriptografijos gavėjai nebus apmokestinami už jų atlygį, bet kiti, dirbantys kažkam kitam.
Panašu, kad šis pasiūlymas yra žingsnis teisinga linkme vyriausybei, kuri prasidėjo iš didžiųjų su kriptovaliutų nusiteikimu..
Šiaurės Korėjos kriptovaliutų planavimo konferencija: Teisingai, žmonės. Šių metų spalį Šiaurės Korėjoje vyks dviejų dienų kriptovaliutų konferencija – Korėjos tarptautinė „Blockchain“ konferencija. Daugybė informacijos apie konferenciją dar nebuvo paskelbta, įskaitant pranešėjų sąrašą. Vis dėlto priimantieji nori pasinaudoti konferencija kaip galimybe parodyti techninę šalies meistriškumą.