Ši savaitė kriptovaliuta – 2018 m. Sausio 5 d
Bitcoin: Kriptovaliutos flagmanas įžengė į 2018 metus gana tyliai, tačiau pradėjo augti maždaug šios savaitės pabaigoje. Rašymo metu „Bitcoin“ veikia 14,55% savaitei.
Ethereum: Nors dėl „Ripple“ sprogimo pralaimėjo antrąją rinkos viršutinę vietą, „Ethereum“ pralaužė 1000 USD kainų barjerą beveik 1 075 USD su padidėjimu 31,82% savaitei.
„Ripple“ dabar yra antra vertingiausia valiuta: Tai buvo laukinis ir įdomus „Ripple“ investuotojų važiavimas šią savaitę. Valiuta pasiekė ATH 3,81 USD, a 1424% padidėjimas, palyginti su 30 dienų prieš tai. Dramatiškas augimas kyla dėl to, kad pasaulinis susidomėjimas kriptovaliuta ir toliau auga, o atsižvelgiant į tai, kad tarpvalstybiniai mokėjimai yra praktiškai naudojami (turint didelę vardinę finansinę partnerystę).
„Altcoins“ padeda kriptografinės rinkos kapitalizacijai pasiekti 700 milijardų dolerių ATH: Gali būti, kad gruodis nebuvo pats geriausias Bitcoin ir kitų pagrindinių kriptovaliutų mėnuo, tačiau „atrodo, kad„ prieš Kalėdas išpardavimas jau gerokai atsiliko “, teigia„ eToro “analitikas Mati Greenspanas. Kaip rašė „CoinMarketCap“ sausio 4 d. Rašymo metu, bendra rinkos kapitalizacija siekė beveik 762 mlrd..
„Tron“ patenka į dešimtuką arenos: Vien per pastarąsias 7 dienas oficiali Trono (TRX) valiuta beveik išaugo 444% siekti maždaug .28 USD. „Tron“ šiuo metu užima 6 poziciją pagal rinkos kapitalizacijos dydį. „Tron“ neseniai paskelbė nuostabaus augimo, taip pat didelių vardų partnerystės ir žvaigždžių verslo komandos antraštes.
Žvaigždžių pakilimai į naujas aukštumas: „Stellar“ (anksčiau žinomas kaip „Stellar Lumens“) technologija yra beveik identiška „Ripple“, todėl daugeliui investuotojų labai svarbu žiūrėti į „Stellar“ projektą kaip į patikimą monetą su šviesia ateitimi. Kai Johnas McCalebas paliko „Ripple“ ir pradėjo „Stellar“, galima daryti prielaidą, kad net McCalebas negalėjo numatyti, kad „Stellar“ taip greitai pasieks 0,91 USD ATH. Vertinimas žymi beveik 10 kartų didesnį, palyginti su gruodžio mėn. Įvertintu 0,9 cento doleriu. Žvaigždės augo 127% savaitei.
Peterio Thielio Silicio slėnio rizikos kapitalo įmonė teikia didelę lažybą dėl Bitcoin: 2017 m. Viduryje įkūrėjo fondas išleido nuo 15 iki 20 milijonų dolerių Bitcoin. Tuo metu Bitcoin kaina buvo apie 2500 USD. Thielas laiko Bitcoin kriptovaliutos auksu, spėdamas, kad jis dabartine verte yra labai nuvertintas.
„Crypto“ naujoji milijardierių mylia: Saugokitės Billo Gateso, Warreno Buffeto ir Jeffo Bezoso, mieste yra naujas „Milijardierių“ rinkinys. Pirmadienį, 2018 m. Sausio 1 d., Kai „Ripple“ rinkos viršutinė riba siekė 88 900 000 000 USD, jų vertė buvo tokia: Chrisas Larsenas (37,3 mlrd. USD), Bradas Garlinghouse’as (9,5 mlrd. USD), ir Jedas McCalebas (5,3 mlrd. XRP). Tačiau, atsižvelgiant į kripto nepastovumą, nėra jokios garantijos, kad jie išliks šioje kategorijoje ilgalaikiai.
Nusikaltėliai & Kriptografija: Nors „Bitcoin“ pagarsėjo palengvindamas sandorius juodojoje rinkoje, naujausia tendencija naudoti daugiau privačių monetų, tokių kaip „Monero“, pareigūnus sunerimo. Pasak Europos Sąjungos teisėsaugos agentūros Europolo, Monero kartu su „Ethereum ir Zcash populiarėja skaitmeniniame pogrindyje“. Nors šios monetos, atrodo, nėra atsekamos, tokios kompanijos kaip „Chainalysis“ stiprina kovos su šiais nusikaltėliais priemones, įskaitant tokius nusikaltimus kaip pinigų plovimas ir turto prievartavimas..
„BitConnect“ užklupo nutraukimą ir atsisakymą: Liūdnai pagarsėjusi bitkoinų skolinimo platforma „BitConnect“ yra karštame vandenyje, kai Teksaso vertybinių popierių komisaras išleido įsakymą dėl nepaprastosios padėties. Prieštaringai vertinama platforma turi 4,1 milijardo JAV dolerių rinkos viršutinę ribą ir ją gaubia paslaptis.
Kas naujo „CoinCentral“?
Laimingų Naujųjų metų visiems! 2018 m. Yra tiek daug perspektyvių projektų ir idėjų, kurių negalėtume labiau jaudinti. Šios savaitės straipsniuose yra:
- Kas yra substratas: Ši decentralizuota platforma siekia išlaisvinti centralizuotus ryšius, kurie sieja interneto prieglobą ir prieigą prie turinio.
- Kas yra Bodhi: Sužinokite daugiau apie prognozių rinkos platformos pasaulio finansavimą.
- Kas yra ICON (ICX): ICON siekia sujungti pasaulį sukurdamas milžinišką tarpusavyje susijungiantį decentralizuotą tinklą.
- Kas yra „Bytecoin“? : Šis žetonas buvo sukurtas 2012 m. Ir yra viena iš anksčiau sukurtų kriptovaliutų.
-
Bitai & 101 baitas: įvadas į kriptografiją: Supraskite, kaip baitai yra pagrindinė žinių dalis, reikalinga norint visiškai suprasti kriptovaliutų varomąsias jėgas.
Ar 2018-ieji yra Altų metai ?: Praradus „Bitcoin“ dominavimą rinkoje, 2018 m. Gali tapti milžiniško altcoin augimo metais.
- Vyriausybės, norinčios apeiti vyriausybės sankcijas kriptovaliutomis: Kai kurios šalys siekia kriptovaliutų, kad galėtų apeiti vyriausybės nustatytas sankcijas.
- Ar verta „Bitcoin Mining“ ?: Sužinokite, ar investuoti į Bitcoin kasybos operaciją verta laiko, pastangų ir pinigų.
Norėdami pamatyti kriptovaliutų pasaulio įtakotojus, tokius kaip Timas Draperis, Bradas Garlinhhouseas („Ripple“ generalinis direktorius) ir Charlie Lee („Litecoin“ įkūrėjas), patikrinkite „Blockchain Connect“ San Franciske 2018 m. Sausio 26 d. Mūsų skaitytojai gaus 30% nuolaidą naudodami kodą „sutapimas“ &# 128578;
Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio
Japonijos finansų mamutas teigia, kad „Bitcoin“ padidina BVP 0,3%: Pasak dviejų „Nomura“ analitikų, „vargu ar galima ignoruoti šio turto padidėjimo mastą“. Turėdami „turto efektą“, kriptovaliutų investuotojai, kurie jaučiasi turtingesni, imasi naujų turtų ir paverčia juos „realaus pasaulio“ išlaidomis. Šiuo metu maždaug 3,7 milijono vertės bitkoinų turi 1 milijonas Japonijos piliečių.
Egipto didysis muftijas teigia, kad „Bitcoin“ yra „ne islamiškas“: Pasitaręs su įvairiais ekonomikos ekspertais, didysis muftijus Shawki Allamas pareiškė, kad kriptovaliuta savaime prieštarauja islamo tikėjimui. Didysis muftijas, lygindamas kriptovaliutą su lošimais (kas islame draudžiama), teigė, kad virtuali valiuta „Tiesioginė atsakomybė už žlugdymą asmenims“. 2017 m. Lapkričio mėn. Vyriausioji Turkijos religinė valdžia atkreipė dėmesį į suderintus pareiškimus, nurodydama, kad skaitmeninės valiutos yra nusikalstamo pobūdžio, taigi ir prieš islamą..
Ankstesnė prezidento Reagano valdymo direktoriaus tarnyba mano, kad mes visi esame „kvaili spekuliantai“: Davidas Stockmanas akivaizdžiai nėra kriptovaliutos gerbėjas. Tiesą sakant, interviu CNBC laidai „Futures Now“ Stockmanas pareiškė: „Iš esmės tai tikrai kvailų spekuliantų klasė, kuri įsitikino, kad medžiai auga iki dangaus. Jis išdegs per įspūdingą avariją “. Reikėtų pažymėti, kad „Stockman“ finansų pasaulyje dažnai pasižymi meška.
Nors „Bitcoin Surges“ USD nusileidžia: JAV doleris patyrė didžiausią metinį kritimą, palyginti su kitomis pagrindinėmis valiutomis nuo 2003 m., Turėdamas 10 proc. Nors didėjančios valiutos, tokios kaip euras ir svaras, stiprėjo dolerio atžvilgiu, nė viena nebuvo tokia galinga kaip skaitmeninės valiutos, įskaitant „Bitcoins“ padidėjimą 1 341 proc. vertės nuo 2017 m. pradžios iki pabaigos.