Ši savaitė kriptovaliuta – 2018 m. Vasario 23 d
Rinka kyla, rinka mažėja: Įprastu kriptografijos atsitiktinumu rinka po praeitos savaitės atsigavimo šiek tiek smuko, tačiau jaudintis nereikia. Šį rytą matome teigiamus kainų pokyčius, o 7 dienų grafike horizonte rodomos žalesnės ganyklos.
Paskelbimo metu rinka sklando aplinkui 460 mlrd. USD, maždaug 12 milijardų dolerių sumažėjimas nuo praeitos savaitės. Ne idealu, bet gali būti ir daug blogiau.
Bitcoin: „Bitcoin“ yra vienintelė dešimtuke esanti valiuta, kurios vertė nuo praėjusios savaitės padidėjo ir padidėjo daugiau nei 400 USD. Esant dabartinei 10 457 USD kainai, Bitcoin padidėjo 4% nuo 10 478 USD. „SegWit“ aktyvavimo sandorio įkainiai yra tokie maži kaip niekada, o tai greičiausiai leido „Bitcoin“ plaukti raudonos jūros link.
Ethereum: Ethereum krito 18% visą savaitę iki 800 USD, prieš tai viską pakeisdamas su gražiu savaitės pabaigos smūgiu. Šiuo metu ji siekia maždaug 875 USD.
Ripple: Vis dar sunkiai atsimušęs po sausio katastrofos, „Ripple“ krito papildomai 10% šią savaitę. Dabar monetos kaina siekia šiek tiek daugiau nei 1 USD, tai yra žymiai mažiau nei visų laikų 3,65 USD.
Vidaus naujienos
Niujorkas imasi Silicio slėnio su pirmąja „Blockchain savaite“: Niujorkas paskelbė apie savo pirmąją „Blockchain savaitę“, kuri vyks gegužės 11–17 dienomis. Į renginius įeina „Blockchain“ technologijos aukščiausiojo lygio susitikimas „Consensus“, darbo mugės ir hakatonas. Pasak darbo rinkos analizės firmos „Burning Glas“, NY turi daugiau darbo vietų, susijusių su „blockchain“, nei San Franciskas. Niujorko ekonominės plėtros korporacija Vyresnysis viceprezidentas Anthony Hogrebe’as sako, kad „tikslas iš tikrųjų yra pasodinti tą vėliavą ir išsiųsti labai aiškią žinią … mes galų gale norime, kad NYC būtų pasaulinis„ blockchain “kapitalas“.
Vajomingas mano, kad „Pro Crypto“ sąskaitos taps „Crypto Haven“: Vajomingo valstijos įstatymų leidėjai nustatė daugybę sąskaitų, kurios padėtų valstybei pateikti „blockchain“ technologiją. Jei jie būtų priimti, sąskaitos sumažintų kriptovaliutų mokesčių naštą ir ICO ir kriptovaliutų mainus atleistų nuo bendrų reguliavimo įstatymų. Kanados „blockchain“ paleidimas „BlockCrushr“ jau išsiplėtė iki valstybės, pareikšdamas „Vajomingas yra viena geriausių vietų verslui JAV.“
Baltųjų rūmų oficialūs valstybių nuostatai netrukus pasirodys: Pareiškime CNBC Baltųjų rūmų kibernetinio saugumo koordinatorius Robas Royce’as sakė: „mes vis dar absoliučiai studijuojame ir suprantame, kas yra geros ir blogos idėjos toje erdvėje. Taigi nemanau, kad tai arti “. Nors Royce’as mano, kad yra aiškių kriptovaliutos privalumų ir trūkumų, jis mano, kad didžiausia kriptovaliutos grėsmė yra jos nusikalstamas naudojimas ir mano, kad „Bitcoin“ operacijų negrįžtamumas yra „nerimą keliantis“. Naudojant kreditines korteles ir bankus, „pirkinius galima anuliuoti ir grynuosius pinigus gauti“.
Kripto aukotojai pirmauja kovodami su „Al“ perėmimu: Kas nutinka, kai robotai yra protingesni už mus? Ar tai bus žmonių rasės pabaiga? Ne kripto bendruomenių stebėjime, kuris skyrė 66% aukų, kurias surinko mašinų intelekto tyrimų institutas per savo metinį lėšų rinkimą. Šiais metais didžiausią auką skyrė „Ethereum“ įkūrėjas Vitalikas Buterinas, kuris skyrė 763 970 USD vertės ETH, kad pelno nesiekianti organizacija galėtų apsaugoti žmonių rasės išlikimą ir laisvę..
„BitFunder“ įkūrėjas praleis metus kalėjime už vartotojų apgaulę: Trečiadienį Teisingumo departamentas (DOJ) ir JAV vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) apkaltino „BitFunder“ įkūrėją Joną E. Montrolą apgaule savo biržos vartotojus. SEC teigia, kad „Montrol“ valdė kriptovaliutų biržą neturėdamas licencijos ir tyrėjams parodė melagingus balanso išrašus. „Montrol“ taip pat nesugebėjo pranešti vartotojams apie kibernetinę ataką, kurios metu iš vartotojų buvo pavogta daugiau nei 6000 bitkoinų, kurių vertė šiandien viršija 60 milijonų dolerių. Už paskutinį įkūrėjo smūgį DOJ apkaltino Montrolį dėl melagingų parodymų ir trukdymų, už kuriuos skiriama atitinkamai 5 ir 20 metų bausmė.
„Tesla“ įsilaužė nuoširdūs kriptografai: Tai, kas vadinama kriptojaku, įsilaužėliai įgyja papildomą kompiuterio apdorojimo galią monetoms išgauti, įdiegdami programinę įrangą kitų žmonių kompiuteriuose. Šį kartą kriptopatikai taikėsi į „Tesla“ debesų kompiuterijos platformą. Pasak „Tesla“ atstovės spaudai, klausimas buvo išspręstas per kelias valandas ir kad „pradiniame tyrime nerasta jokių požymių, kad būtų kuo pakenkta klientų privatumui, transporto priemonių saugumui ar saugumui“..
JAV įstatymų leidėjai ragina vyriausybę pirmauti „Blockchain“ inovacijų srityje: Trijų Kongreso „Blockchain Caucus“ (CBC) narių SEC vadovams pateiktame laiške „JAV turėtų būti šios naujovės namai … norint būti sėkmingiems, būtina, kad laikytumėmės apgalvoto, lanksčio ir vieningo požiūrio. reguliavimui. “ Trys įstatymų leidėjai taip pat pridūrė, kad vyriausybė turėtų nustoti tiek daug dėmesio skirti nereikalingiems rūpesčiams, skatindama SEK „leisti tęsti naujoves rinkoje ir skirti kūrybiškesnę analizę apie tai, kaip galima naudoti kriptovaliutas“.
Slapta prekybos platforma surenka 34 milijonus dolerių … 21-erių metų vaikas: Būdamas 21 metų amžiaus, Taiyang Zhang vadovauja „blockchain“ firmos Respublikos protokolui kurdamas „tamsus kriptovaliutos baseinas“. Kriptovaliutų pasaulyje išaugo tokio tipo platformų paklausa, kad banginiai (prekybininkai, turintys daug pinigų) galėtų „spręsti didelius, privačius užsakymus“ ir saugumo sumetimais įsitikinti, kad „žmonės nėra įsilaužti, išpirkti. , ar dar blogiau. “Zhangas tikisi, kad šis produktas taip pat padės sušvelninti tam tikrą nepastovumą, kuris dažnai kyla dėl banginių prekybos rinkoje..
Kas naujo „CoinCentral“?
Kas yra Aragonas ?: Sužinokite daugiau apie šią decentralizuotą programą ir jos misiją, kad kiekvienas galėtų kurti ir valdyti decentralizuotą organizaciją.
Kas yra „DigixDAO“ ?: Šiame pradedančiųjų vadove apžvelgsime, kaip šis projektas planuoja sukurti naują kriptovaliutą, paremtą tikrais aukso luitais.
„Bitflyer Exchange“ apžvalga: Peržiūrime „BitFlyer“ didžiausia pasaulyje „Bitcoin“ birža veikiančios Japonijoje, Europoje ir JAV.
„IDEX Exchange“ apžvalga: IDEX yra kylanti žvaigždė decentralizuotoje mainų erdvėje, ir jei jums patinka „EtherDelta“, bet jus jaudina tai naudoti, tikrai verta išbandyti.
Kas yra „Filecoin“ ?: „Filecoin“ yra nekantriai laukiamas decentralizuoto saugojimo sprendimas. 2017 m. Pradinis „Filecoin“ monetų pasiūlymas tapo didžiausiu simboliniu pardavimu istorijoje, surinkus 257 mln. USD įnašų.
Da Hongfei apie kriptografiją ir NEO ateitį: Už jo draugiškos asmenybės ir nuoširdžių pokštų apie jo putlias ir kuklias ankstyvąsias kriptovaliutų dienas yra vienas iš pagrindinių strategų už kriptovaliutą, kurios visų laikų rinkos viršutinė riba viršija 10,5 mlrd. USD..
Ne lenktynėms: didžiausias decentralizuoto saugojimo pasaulis Decentralizuoto saugojimo idėja leidžia paprastiems žmonėms išsinuomoti nepanaudotą vietą standžiajame diske „peer-to-peer“ tinkle. Taigi, kas laimės geriausią decentralizuotą saugojimo sprendimą?
Pokalbis su „Exchange Union“ produktų direktoriumi Kilianu Rauschu: Kalbėjomės su Rauschu „Blockchain Connect“ konferencijoje San Franciske.
Kas yra CRYPTO20 ?: „CRYPTO20“ (C20) yra pirmasis pasaulyje šifruotas kriptovaliutų indeksų fondas, leidžiantis investuotojams gauti įvairovės pranašumų, kai laikomi rinkos geriausi dvidešimt kriptovaliutų, lengvai ir paprastai laikant vieną žetoną..
Kas yra duonos žetonas ?: „Bread Token“ (BRD) suteikia nuolaidas ir papildomas paslaugas, kai naudojatės populiariąja „Bread“ piniginės programėle, o „Bread“ yra pirmoji kriptovaliutų piniginė, teikianti lojalumo ir klientų atlygio programą..
Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio
Atsiprašau, „Bitcoin“, Iranas tavęs nemėgsta: Šaltinio teigimu, „Irano centrinis bankas sako, kad bendradarbiauja su kitomis institucijomis, kad sukurtų naują mechanizmą, skirtą kontroliuoti ir užkirsti kelią skaitmeninėms valiutoms Irane“. Naujienos nestebina, nes daugelis kitų islamo šalių pastaruoju metu kriptovaliutą paskelbė „ne islamišką“, prieštaraudamos religijos moralei.
Lenkijos centrinis bankas pripažįsta kuriantis propagandą „Anti-Crypto Youtube“ kampanijose: Lenkijos centrinis bankas perkelia „neapykantos į neapykantą“ į visiškai naują lygį, kaip pranešama, išleidžia apie 27 000 USD, kad išgąsdintų žmones nuo kriptovaliutos netikromis naujienomis. Viename vaizdo įraše, kuris turi daugiau nei 500 000 peržiūrų, rodomas jaunas vaikinas, kuris praranda visus pinigus investuodamas į kriptografiją ir „gėdingai“ negali sumokėti už pasimatymą restorane. Prašau, nustokite švaistyti savo pinigų bankus, kriptografija niekur nedings.
Visuotinis GPU trūkumas, atsirandantis dėl kasybos beprotybės: Kalnakasiai iš viso pasaulio kreipiasi į Azijos rinkas, esančias Honkonge ir Singapūre, norėdami įsigyti pigesnių grafinių procesorių, kurie dėl išaugusios paklausos dabar parduodami už dvigubai didesnę kainą. Aukščiausios klasės grafinės kortelės yra vienas iš efektyviausių būdų kriptovaliutai išgauti, tačiau dėl riboto tiekimo produktų norintys pirkėjai verčia gatves ieškoti sąžiningų pasiūlymų..
„Šifravimo slėniu“ pramintas šis Šveicarijos miestas ruošiasi finansinei revoliucijai: Nedidelis Zugo miestas garsėja kaip kriptografinis prieglobstis, galbūt iš 2014 m. Čia įsikūrusio „Ethereum“ išradėjo Vitaliko Buterino pagalbos. Zugo miesto taryba, įsikūrusi maždaug 30 minučių nuo Ciuricho, leidžia gyventojams mokėti už mokesčius jos registracijos biuras.
Prancūzija draudžia šifravimo reklamą, pažymės jas kaip išvestines priemones: Prancūzijos finansų reguliavimo institucija ketvirtadienį pareiškė, kad „platformos, siūlančios šiuos produktus, turi laikytis leidimų ir verslo elgesio taisyklių … [ir jų] negalima reklamuoti elektroninėmis priemonėmis“. Šis žingsnis gali reikšti galimą mainų draudimą šalyje, kuri neprisitaiko prie naujausių taisyklių.
Ar „Petro“ moneta tiks Venesuelai ?: Venesuela šią savaitę pradėjo pardavinėti oficialią kriptovaliutą, pavadintą „petro“. Šaltinio teigimu, „kai ekstremali infliacija tempia Venesuelos bolivarą žemyn, maisto ir vaistų yra nedaug, nusikalstamumas gausus, o pagrindinės viešosios tarnybos užgriūva. Daugelis gyventojų jau pabėgo iš šalies “. Šiuo požiūriu moneta vertinama kaip paskutinis Maduro administracijos bandymas padėti stabilizuoti šalių ekonomiką.
Japonijos biržoje „Glitch“ beveik prarado 20 trilijonų dolerių monetų: Trumpas 20 minučių „Zaif“ biržos vartotojai galėjo nemokamai nusipirkti. Pranešama, kad vienas vartotojas bandė atsigriebti už 20 trilijonų dolerių vertės monetas, tačiau įmonė sugebėjo greitai susigrąžinti monetas. Firma teigia, kad yra tik vienas klientas, kuris nubėgo su žetonais ir sėkmingai išsiuntė juos į kitą biržą, o šiuo metu derasi su prekybininku dėl jų grąžinimo.
Pietų Korėjos pareigūnai mano, kad kolega mirė nuo kriptografinio streso: Vyriausybės politikos koordinavimo tarnybos ekonominės politikos vadovas Jungas Ki-joonas mirė šią savaitę, o jo kolegos mano, kad „stresas, susijęs su kriptografijos sektoriumi, galėjo sukelti širdies priepuolį“. Nors nepageidaujamas žaidimas buvo atmestas, Pietų Korėjos kriptovaliutų reguliavimo vadovas mirė prieš būsimą šalies kriptovaliutų reguliavimo sistemą..