Koks yra „Bytecoin“ reikalas?
„Bytecoin“, originali „CryptoNote“ valiuta, sukūrusi kelis kitus projektus, ypač „Monero“, vėl grįžta į naujienas. Šią savaitę pridėjus „Binance“ ir „Poloniex“, „Binance“ kaina išaugo stulbinančiai 1000%, o po kelių minučių vėl sumažėjo. Po šios kainos padidėjimo atsirado beveik viso tinklo tinklelis, kuris uždarė monetos piniginę ir prieigą prie grobio / indėlio visose platformose..
Nuo tada tiek „Poloniex“, tiek „Binance“ kaina krito laisvai. Prekybininkai ir šifravimo bendruomenės nariai neigia kilimą ir kritimą kaip „pump-and-dump“ ir nesugebėjimą perkelti ar prekiauti monetomis kaip „Bytecoin“ komandos, „Binance“ ar abiejų įvykdytą sukčiavimą. „CoinMarketCap“ šiuo metu nerodo kainos už monetą, nurodydama piniginės problemas ir tinklo priežiūrą.
Oficiali „Bytecoin“ „Twitter“ paskyra išleista šį teiginį krizės metu.
„Binance“, „HitBTC“ ir „Poloniex“ išleido panašius pareiškimus, kuriuose teigiama, kad grąžinimai ir indėliai buvo sulaikyti, kol jie išspręs tinklo problemas..
Iki šios savaitės „Bytecoin“ prekybos apimtys keliose mažose biržose, kuriose ji yra prieinama, buvo vos 8 milijonai dolerių. Labai nedaugelis monetos pakeitė rankas, o tai paaiškina pirkimo ir pardavimo skubėjimą įvedus pagrindines biržas. Po dviejų dienų BCN prekybos apimtis išaugo iki 600 milijonų dolerių. Deja, prekybininkams, kurie niekada nebuvo girdėję apie monetą (užuomina: dauguma jų), daugelis jų buvo užklupti viename iš šiurpesnių pomidorų ir sąvartynų, kuriuos matėme šiais metais.
Kaip ir beveik kiekvienu „pump-and-dump“, piniginės išleidimo ar mainų paslaugos nutraukimu, pikti vartotojai užplūdo mainų pranešimą atsakymais. Pasakojimų apie prarastas lėšas, prekybos viešai neatskleista informacija šauksmų ir nuorodų į nesibaigiančius paramos bilietus, susijusius su užstrigusiais sandoriais, gausu tų, kurie tapo šiukšlyno aukomis. Tačiau šie aukos prašymai buvo apipinti troliais ir šventėmis tų, kurie sugebėjo pasipelnyti iš siurblio.
Pataisymas yra
Maždaug po 24 valandų „Bytecoin“ komanda išleido „Bytecoin“ programinės įrangos atnaujinimą ir teigia, kad dabar visi mainai turėtų turėti galimybę integruoti naują programinę įrangą, kad piniginės vėl būtų prijungtos prie interneto (jei naudojate „bytecoind“, gaukite naują programinę įrangą. čia). Jie paneigia įtarimus dėl slapto susitarimo su „Binance“ ir mano, kad jie nekontroliuoja nei kainos, nei prekybos veiklos biržoje, atsiprašydami visų vartotojų, praradusių lėšų per laukinį kainų šuolį..
Komanda išleido oficiali peržiūra tinklo problemos, nurodydamas staigų kalnakasių antplūdį, kuris kaip problemos šaltinį naudoja pasenusią programinę įrangą. Tai lėmė ilgesnį operacijų laiką ir apsunkino monetos konsensuso kodo klaidą, dėl kurios sistema buvo nuskaityta. Šakė ar skilimas neįvyko, o lėšų nebuvo prarasta.
Apžvalgoje „Bytecoin“ atstovas spaudai pabrėžia pagrindinį etapą, kad prie pagrindinių mainų yra pridėtas BCN projektas, dėkoja vartotojams už jų kantrybę ir supratingumą ir pripažįsta Monero bendruomenės kalnakasių, kurie pasiūlė nukreipti kasybos galią į „Bytecoin“, pagalbą padėti stabilizuoti tinklą.
Abejotina istorija
Tai ne pirmas kartas, kai „Bytecoin“ kyla abejonių dėl teisėtumo.
Išleistas dar 2012 m., Pirmieji „Bytecoin“ laikai yra paslaptis, o kai kurie (įskaitant pagrindinį „Monero“ kūrėją, „fluffypony“) teigia turintys įrodymų, kad net 80% viso BCN kiekio iš anksto iškasė pora dešimčių nežinomų asmenų. prieš programinės įrangos išleidimą į viešumą. Pūkuotė paskelbė šią teoriją į „Monero subreddit“ 2015 m., kuris, atrodo, yra įrodymas ar bent jau pagrįsta logika. Skundas persekiojo „Bytecoin“ nuo tada, kai nuo to laiko buvo imtasi labai mažų kainų veiksmų ar stebimų realiame pasaulyje.
Visai neseniai „Bytecoin“ buvo viena iš vienintelių „CryptoNote“ monetų, kuri nesugebėjo atnaujinti savo programinės įrangos, kad pašalintų saugos trūkumą, aptiktą „CryptoNight“ maišos algoritme, kuris galėjo leisti anoniminę monetų kaldinimą, priešingai nei „Bytecoin“ yra ribojamas. Tuo tarpu „Monero“ ir kitos pagrindinės „CryptoNote“ monetos pakeitė skubiai. Po to, kai 2017 m. Gegužės mėn. Buvo viešai paskelbta apie pažeidžiamumą, šią problemą galėjo išspręsti likusios „CryptoNote“ monetos, tačiau jos nebuvo išleista, todėl kilo abejonių, ar nežinomi užpuolikai galėjo pasinaudoti šiomis monetomis tuo metu.
Ar „Bytecoin“ turi ateitį??
„Bytecoin“ dar neužkabino kepurės. Jie turi planą, pusiau aktyvų vystymąsi, ir komanda, atrodo, jungiasi kurdama, jų teigimu, tvirtą privatumo monetą. Dabar, kai BCN yra įtrauktas į keletą didelių biržų, mes galime pamatyti „Bytecoin“ gyvai kovojant (ar pumpuojant) kitą dieną. Jei kriptovaliutų erdvė iki šiol ko nors išmokė, tai prekybininkai, ypač naujieji, turi trumpus prisiminimus ir yra pasirengę pirkti bet ką, remdamiesi gerai suformuluotu tinklaraščio įrašu ir šviesos pažadu (kad ir kaip dirbtinai), tunelio galas.
Jei šnairuojate į BCN ar tiesiog linksmai stebite cirką, stebėkite mūsų būsimus šenaniganus. Mes tikrai tai padarysime.