Pagrindinės JAV kompanijos ilgą laiką vengė šifravimo rinkos. Ir dabar, pasak garsaus investuotojo ir buvusio „Fortress Investment Group“ rizikos draudimo fondų valdytojo Mike’o Novogratzo, tam yra pagrindinė priežastis..
Prekybinės kriptovaliutų banko „Galaxy Digital“ įkūrėjas jis neseniai kalbėjo apie šią problemą „Yahoo Finance All Markets Summit“ susitikime ir tvirtino, kad bitkoinas netrukus patirs „renesansą“ ir jį galiausiai palaikys instituciniai investuotojai. Analitiko teigimu, daugelyje didžiųjų JAV bendrovių šiuo metu yra nemažai pinigų, paruoštų investicijoms, o kai kurie jau parodė didelį susidomėjimą kriptovaliutų rinka, o tai yra geras būsimų dalykų rodiklis. Tačiau jis taip pat kalbėjo apie tai, kad neaiškūs sandoriai per „Bitcoin“, ir pabrėžė poreikį samdyti tokią įmonę kaip moorcroft skolų išieškojimas jei bankai ketina suteikti paskolas.
Buvęs „Goldman Sachs“ partneris prognozavo, kad per ateinančius du ar tris mėnesius rinkoje atsiras didelių institucinių dalyvių, o susidomėjimą šiuo sektoriumi daugiausia lems baimė praleisti. Jis taip pat kalbėjo apie tai, kodėl didžiosios JAV finansų kompanijos iki šiol laikėsi atokiau nuo skaitmeninių valiutų sektoriaus, sakydamas, kad patikimų laisvės atėmimo vietų trūkumas yra pagrindinė to priežastis..
Mike’as taip pat paaiškino, kad didžiosioms JAV kompanijoms paprastai yra nepatogu dirbti su mažomis besikuriančiomis įmonėmis, siūlančiomis šias paslaugas, kaip būdinga pradedančiajai pramonei, sakydamas: „Jei esate Viskonsino valstijoje ir esate palangiškis, dirbantis investicijų portfelio galite nerizikuoti savo darbu dėl įmonės, pavadintos „Xapo“.
Jis prognozavo, kad greičiausias dabartinės situacijos rezultatas bus pagrindiniai Volstryto žaidėjai, kurie kriptovaliutų erdvėje pradės įsigyti mažesnių specialistų, teikiančių globos paslaugas. Finansų analitikas mano, kad pagrindiniai instituciniai žaidėjai yra raktas į pramonės sėkmę.
Mt. Goxo košmaras
„Mt Gox“ apsauga vis dar yra pagrindinis atvejo tyrimas, kas gali nutikti, kai tvarkant kriptografiją viskas nutinka blogai, ir nė viena didesnė JAV finansų bendrovė nėra pasirengusi sutvarkyti tokio scenarijaus. 2014 m. Shibuya mieste, Tokijuje, Japonijoje, buvo pavogta daugiau nei 700 000 bitkoinų, kurių vertė viršija 4 milijardus USD pagal šiandienos rinkos kursą..
Įsilaužėliai, matyt, įsilaužė į auditoriaus kompiuterį ir dirbtinai manipuliavo bitkoino verte biržoje iki vieno cento. Tada jie apgaule „nusipirko“ monetas iš klientų ir padėjo grobį. Keletą likusių bitkoinų bendrovė perkėlė į šaltą saugyklą.
Tuo metu didžiausi mainai planetoje, plėtra sukėlė paniką visame bitkoinų pasaulyje, o teismo banga netrukus sukėlė Mt. Goxas bankrotas. Likvidavimo metu įmonė turėjo tik 91 milijoną dolerių turto, kuris buvo likviduotas ir paskirstytas ieškovams.
Greitas judėjimas į dabartinius laikus ir kriptovaliutų mainai visame pasaulyje vis dar susiduria su didelėmis įsilaužimo problemomis. Realybė tokia, kad 2018 m. Iš įmonių ir biržų buvo pavogta kriptovaliutų už 731 mln. USD..
Tačiau kriptografijos pramonė vis dar patraukli ir didžiulės investicinės įmonės, tokios kaip „Goldman Sachs“, susidomėjo kriptovaliutų sektoriumi. Tačiau jie taip pat pabrėžė kriptovaliutų saugojimo paslaugų teikimo sudėtingumą, nes tai yra pagrindinis kliūtis.
Milžiniškos investicinės įmonės, tokios kaip „Goldman Sachs“, susidomėjo kriptovaliutų sektoriumi. (Vaizdo kreditas: „Goldman Sachs“)
Šio mėnesio pradžioje bendrovės finansų direktorius Martinas Chavezas paneigė teiginius, kad tarptautinis investicinis bankas planuoja atidaryti kriptografinės prekybos punktą, atmesdamas ataskaitas kaip netikras naujienas..
Jis kalbėjo apie laisvės atėmimo vietų įtaką įmonės kriptografinėms įmonėms sakydamas: „Fizinis bitkoinas yra nepaprastai įdomus ir nepaprastai sudėtingas dalykas. Žiūrint iš globos perspektyvos, mes dar nematome institucinio lygio saugojimo dėl bitkoino sprendimo, esame suinteresuoti, kad tai egzistuotų ir tai ilgas kelias “.
Keletas drąsių kompanijų, teikiančių kriptografinės globos paslaugas
Liepos mėnesį „Coinbase“ oficialiai pristatė savo kriptovaliutų saugojimo produktą „Coinbase Custody“. Ši paslauga skirta finansinėms institucijoms ir, matyt, siūlo šaldymo sandėliavimo ir tarpininkų-pardavėjų funkcijų derinį. Ji taip pat turi kelis saugumo sluoksnius, įskaitant neprisijungus naudojamus asmeninius raktus.
Kitos kompanijos, tokios kaip „itBit“, „Gemini“ ir „BitGo“, taip pat neseniai pradėjo siūlyti kriptografinės globos paslaugas.