Neleisk rinkoms apgauti: Jaučiai bėga
Kriptovaliutų rinkoje 2018 m. Įvyko gana staigus perėjimas nuo 2017 m. Pabaigos. Dauguma projektų pasiekė vos ketvirtą visų laikų didžiausią vertę 2017 m., O „Bitcoin“ flagmanas sumažėjo maždaug 60% savo vertės.
„Reddit“ bendruomenės ir forumo diskusijos, kurios anksčiau buvo pakylėtos ir pasieniškos manijos, pasisuko labiau prislopintais, sutelktais tonais. Natūralu, kad žetonai, sukeliantys 10% šuolį ir 20% kritimą, sukelia daugiau niūrių diskusijų nei tie, kurie per savaitę pakyla 200%.
Jei rodoma, kad mažėja „Google“ paieškos tendencijos, atrodo, kad šiek tiek sumažėjo ir visos visuomenės dėmesys.
Tačiau pažvelgti į bendrą kainų judėjimą rinkose yra a labai ribotas bandymas suprasti kriptovaliutų pramonės naujoves.
Nors kriptovaliutų kainų kritimas kelia problemų tų komandų biudžetams, kurios, remdamosi turimais žetonais, finansuoja veiklos išlaidas, labai nedaugelis iš tikrųjų yra priversti grynaisiais iki nemokumo..
2017-ieji prilygo meteorui, trenkusiam į žemę. Iš pažiūros staigus kriptovaliutos ir „blockchain“ projektų sprogimas scenoje ir žiniasklaidos priemonėse buvo reginys visiems.
Tačiau dauguma stabilių investuotojų ir patyrusių technologijų entuziastų nekantriai laukė 2018 m., Norėdami stebėti, ar dūmai aiškūs, ir pamatyti, kurie projektai atlieka deramą kruopštumą siekdami prasmingų žingsnių, kad pasiektų savo tikslus.
Daugelis „blockchain“ projektų, pasirodžiusių 2017 m., Buvo gerai finansuojami ir pasirengę sėkmei, vairuodami pedalą prie metalo, nepaisydami rinkos svyravimų. Komandos samdo kūrėjus ir verslo plėtros talentus dešimtimis, o nuovokūs investuotojai atkreipia dėmesį.
Keletas klausimų, kuriuos verta išnagrinėti, norint pasinerti giliau nei paprasčiausia kainų analizė, yra šie:
- Kurie projektai pasiekia savo etapus?
- Kokios partnerystės yra šie projektai, siekiant jų tikslų?
- Kokių strategijos pokyčių (jei tokių yra) imasi šie projektai?
- Kiek vartotojų / klientų šiuo metu turi projektas?
- Kiek aktyvi yra kūrėjų komanda ir kiek patikima jie išleidžia naujinius?
Investavimo kriptovaliuta pasaulis vis dar aktyvus
Neleiskite, kad šių dienų rinkų mažėjimo tendencija atitrauktų jus nuo vis dar raudono investicijų pasaulio. 2017 m. Rizikos kapitalo investuotojai ir kiti investuotojai pramonei skyrė 1,06 mlrd. Iki šiol 2018 m. Šios investicijos jau siekia daugiau nei 350 mln. USD.
Vis dar yra įdomių projektų.
Paimkime, pavyzdžiui, „Fusion“. „Fusion“ – viešoji blokų grandinė, kuria siekiama sukurti įtraukią kriptografinę finansinę platformą, skirtą išmaniosioms grandinėms, organizacijoms ir kryžminiams duomenų šaltiniams., surinkta per 50 milijonų dolerių per mažiau nei 24 valandas per simbolinį aukojimą 2018 m. vasario mėn.
Skaitmeninių mokėjimų bendrovė „Circle“ įsigijo kriptovaliutų biržą „Poloniex“ už a pranešė apie 400 mln. „Circle“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Jeremy Allaire’as pažymėjo: „Šios rinkos dar tik formuojasi, tačiau žada didžiulį pažadą. Galbūt šioje erdvėje bus sukurta pirmoji pasaulyje 1 trln. USD įmonė“.
2018 m. Kovo 15 d. „Lightning Labs“ išleido savo pirmąją „mainnet“ beta versiją ir paskelbė apie pirminio finansavimo etapą iš tokių Jacko Dorsey („Twitter“ ir „Square“, vienos didžiausių „P2P“ mokėjimo platformų) generalinio direktoriaus), Davido Sackso (buvusio „PayPal COO“), Vladas Tenevas (įkūrėjas Robinhood), Charlie Lee („Litecoin“ kūrėjas).
Paskutinės mintys:
Pagrindinis 2018 m. Pasakojimas sukuria pagrindą ir lūkesčius, ką didelio greičio „blockchain“ projektas yra skolingas jo investuotojams.
2017 m. Buvo laikas, kai tiesiogine prasme galite plagijuoti abejotinos koncepcijos dokumentą ir surinkti kelis milijonus dolerių, tačiau 2018 m. Pirmojo ketvirčio rinka pasiūlė dar vieną investuotojų skepticizmo sluoksnį, kuris iš esmės apkarpė šį baisų, patrauklų požiūrį (bet kokiems naujiems projektams, mažiausiai).
Tai metai, kai daugelis iš anksto veikiančių naujovių kriptovaliutos ir „blockchain“ erdvėje turi paspartinti savo veiklą ir suteikti investuotojams, žiūrovams bei reguliuotojams priežastį toliau tikėti.
Štai kodėl tiek daug žmonių žvelgia į tokius projektus kaip „Ethereum“, „NEO“, „STEEM“, „EOS“ ir „Monero“. Žinoma, sąrašas yra ribotas siekiant trumpumo, tačiau esmė ta, kad 2018-ieji yra metai, kai žmonės nori matyti žmones ir komandas bendradarbiaujančius toliau tobulinant šių potencialiai revoliucingų projektų funkcionalumą.
2018 m. Kriptovaliutų investuotojai sužinos, kad astronominis simbolinės kainos šuolis nėra potencialios projekto sėkmės metrika. Yra strategija, kaip pastebėti naujoves, ir būtina sąlyga yra nesąžiningas smalsumas kartu su tvirtu įsitikinimu projekto komanda.