Geriausios „Bitcoin“ piniginės apžvalgos 2019 m

Tarp „Bitcoin“ bendruomenės šurmulio ir jaudulio kartais pasitaiko mainų vis įsilaužta priverčia kiekvieną Bitcoin vartotojo skrandį suplakti. Vienas iš didžiausių rūpesčių, kurį kelia daugelis iš mūsų, yra tai, kad įsilaužėliai savo Bitcoin ir kitus kriptografus išplėšė tiesiai po nosimi.

Bet šifravimo įsilaužėlis gali būti net ne pats blogiausias jūsų priešas. Yra begalė tragiškų ir ribinių komiškų istorijų, kai žmonės praranda savo bitkoinus: tai vargšas vaikinas pametė kietąjį diską su Bitcoin duomenų byla, kurioje yra 150 bitkoinų (šiandien verta apie 405 000 USD) ir kitas vaikinas netyčia išmetė kietąjį diską su 7500 bitkoinų (šiandien apie 20,5 mln. USD).

Taigi, kaip mes apsaugome savo kriptografijas nuo įsilaužėlių ir savęs?

Praneškite apie „Bitcoin“ pinigines.

Geriausios „Bitcoin“ piniginės

Jei ieškojote būdų, kaip saugiai laikyti savo kriptografijas, neieškokite daugiau. Mes jus aprėpėme.

Pastaba: Mobiliojo ryšio vartotojai gali perbraukdami slinkti šią lentelę

Skirtingi „Bitcoin“ piniginių tipai

Prieš pradėdami, apžvelkime skirtingus „Bitcoin“ piniginių tipus. Ateina keletas naujų sąlygų, bet nesijaudinkite! Mes padarėme šį vadovą paprastą ir lengvą, kad net kriptovaliutų naujokai pašalintų ekspertus.

Yra trijų tipų „Bitcoin“ piniginės: aparatinė, programinė ir popierinė. Aparatinės piniginės yra fizinės piniginės, kuriose užšifruoti jūsų privatūs raktai, programinės įrangos piniginės yra programos, gyvenančios jūsų kompiuteryje arba internete, ir popierinės piniginės yra fiziniai dokumentai su asmeniniais raktais.

Dėl kietų piniginių jums reikės Elektroninis parašas. Jūsų skaitmeninis parašas yra jūsų asmens tapatybės dokumentas. Taip jūs įrodote, kad turite konkretų privatų raktą, nemirksėdami raktu viešai. Skaitmeniniai parašai patvirtina nuosavybės teisę, saugo jūsų privatų raktą ir yra atokiai nuo pašalinių rankų.

aparatinės piniginės pranašumas yra tai, kad jūsų privatūs raktai yra izoliuoti nuo kompiuterio, kad jūsų vagystės rizika būtų beveik nulis. Kita vertus, programinės įrangos piniginės vis dar yra prijungtos prie interneto ir kelia tam tikrą riziką.

Vienintelis galimas aparatinės piniginės trūkumas yra tai, kad ji kainuoja pinigus. Dauguma programinės įrangos piniginių yra nemokamos. Nors abi piniginės saugiau apsaugo jūsų bitkoinus, kai kurie vartotojai mieliau perves papildomas išlaidas.

Visais būdais jūs tai darote. Bet aš asmeniškai norėčiau išleisti maždaug 100 USD, kad garantuočiau saugumą, nei rizikuoju laisvos programinės įrangos piniginės maršrutu.

„Bitcoin Hardware“ piniginės

Be jokios abejonės, „Bitcoin“ aparatinės piniginės yra saugiausias „Bitcoin“ piniginės tipas. Aparatūros pinigines ir programinės įrangos pinigines skiria tai, kad kai jos yra atjungtos – „šaltoje saugykloje“.

Tai reiškia, kad jūsų aparatinė piniginė atjungta nuo interneto ir jos negalima liesti. Įsilaužėliai, Trojos arkliai ir kitos kenkėjiškos programos negali nieko pasiekti šaldymo saugykloje. Asmeniškai man patinka aparatinės piniginės, nes esu nerimastinga. Džiaugiuosi ramybe, žinodama, kad kažkas, daug geresnis internete nei aš, nebėga su mano sunkiai uždirbtais bitkoinais.

Didžiosios knygos apžvalga

„Ledger“ ir „TREZOR“ yra vardai, kurie visada iškyla peržiūrint „Bitcoin“ pinigines.

„Ledger Nano S“ veikia kaip ir bet kuri kita kieta piniginė, su keliais nedideliais skirtumais. Bet kuriai „Bitcoin“ madai ten knyga tikrai laimi stiliaus kategorijoje.

„Ledger“ piniginės nustatymas yra gana paprastas. Viskas, ko jums reikia, yra „Chrome“ ir saugus kompiuteris. Didžiajai saugai užtikrinti knygoje yra PIN kodas. Jei tris kartus neteisingai įvedamas PIN kodas, „Ledger“ pati nuvalo.

Baisu, bet ne pasaulio pabaiga. „Ledger“ leidžia nustatyti atkūrimo pradinę sistemą, kad būtų galima atkurti asmeninius raktus, jei jūsų įrenginys pamestas ar sugedęs. Ši atkūrimo sėkla yra žodžių rinkinys, kurį reikia sudėti tam tikra tvarka. Didžioji knyga leidžia susigrąžinti visus prarastus bitkoinus su atsigavimo sėklomis, todėl nereikia išlieti prakaito.

Tai „Reddit“ vartotojas gražiai apibendrino: „Aš ką tik įsigijau„ Ledger Nano S “ir man tai patinka. Didžiausias privalumas yra tas, kad jūsų privatus raktas saugomas visiškai neprisijungus ir niekada nėra veikiamas jūsų kompiuterio, todėl tikimybė, kad jūsų piniginė bus nulaužta, yra tokia pati kaip nulis, kokia yra. Jei pametate, galite visiškai grąžinti savo piniginę į kitą įrenginį ar kitą piniginę su sėkla. Tai tikrai yra investicija, galinti sutaupyti tūkstančius. “

Didžiosios knygos įvertinimas: Apskritai „Ledger“ piniginė veikia tiksliai taip, kaip norėtumėte jūs. Tai saugo jūsų bitkoinus, jį lengva pasiekti, bet tik jums, ir atlaidu, jei jūsų namas sudegs.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią piniginę, peržiūrėkite visą „Ledger Nano S“ apžvalgą.

„Trezor“ apžvalga„trezor“ piniginės apžvalga

„TREZOR“ yra aparatinė piniginė, turinti asmeninius raktus neprisijungus ir leidžianti pasirašyti operacijas skaitmeniniu parašu nereikalaujant prisijungti prie interneto.

„TREZOR“ dažnai sveikinamas tuo, kad tuo pačiu metu jis veikia kaip neprisijungęs šaldymo įrenginys ir leidžia išleisti monetas. Tai gana mažas, puikus prietaisas, kurį galite nešiotis ant raktų pakabuko. Jei manėte, kad jūsų „Tamagotchi“ buvo šaunus, įsivaizduokite įrenginį, kuris delne gali laikyti milijonus dolerių Bitcoin.

Kai tik norite išleisti savo bitkoinus, galite tai padaryti naudodamiesi ribotu TREZOR USB jungtimi. Ribotas USB ryšys veikia kaip kompiuterio pelė: pelė praneša savo vietą kompiuteriui, tačiau kompiuteris negali judinti pelės. Tai yra vienpusis ryšys. „TREZOR“ gali saugiai bendrauti su kompiuteriais, kurie gali būti pažeisti ar užkrėsti kenkėjiškomis programomis. Tai nuostabu saugiai valdant savo bitkoinus.

TREZOR paskyrose taip pat nėra naudotojų vardų ar slaptažodžių, todėl labai sunku nulaužti. Jūsų TREZOR įrenginys yra viskas, ko jums reikia. Jokiu būdu negalima pasiekti jūsų paskyros, nebent kažkas turi fizinę prieigą prie jūsų įrenginio.

Jei norite dar labiau panaikinti riziką, kad kas nors fiziškai įsilauš į jūsų įrenginį, „TREZOR“ siūlo slaptažodžių apsaugą prieigai prie „Bitcoin“. Ši slaptafrazė turėtų būti grynai įsimenama ir niekur neužrašyta.

Dabar, jei po savo bitkoinų turite grupę telepatinių nindzių, galite apsaugoti jus naudodami „blockchain“ valdomą dirbtinai intelektualų „Android“. (Tik juokauju, mes dar nesame ten.)

„TREZOR“ įvertinimas: Apskritai man labai patinka TREZOR. Tai itin saugu ir intuityvu. Kaina yra šiek tiek didesnė nei daugumos piniginių, tačiau savybės, „TREZOR“ komanda ir produkto prieinamumas tai pateisina.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą „Trezor“ apžvalgą.

„KeepKey“ apžvalga

„KeepKey“ yra dar viena aparatinė piniginė. Nors kai kurie gali rinktis aptakų dizainą ir ekrano dydį, jis yra beveik dvigubai didesnis nei „TREZOR“ ar „Ledger Nano S.“. Man asmeniškai reikia tik tvirtos aparatinės piniginės, kad galėčiau paslėpti savo slaptoje „Batcave“. Tai nėra „Tamagotchi“ dydžio kaip „TREZOR“, todėl tikrai verta apsvarstyti.

„KeepKey“ taip pat nėra toks gerbiamas kaip „Ledger“ ir „TREZOR“. Laukiniuose laukiniuose kriptografinio pasaulio vakaruose reputacija labai svarbi. Tai sakant, jis turi fenomenalius įgaliojimus. „KeepKey“ yra su PIN kodu ir atsitiktinių skaičių parinkimu, kad apsaugotų jūsų monetas. Taip pat galite jį naudoti pažeistuose kompiuteriuose ar užkrėstose kenkėjiškose programose, nors nerekomenduočiau to daryti.

„KeepKey“ palaiko „Bitcoin“, „Litecoin“, „Dogecoin“, „Namecoin“, „Testnet“, „Ethereum“ ir „Dash“. Tai yra didelis dalykas vartotojams, norintiems, kad jų altokinai nebūtų tinklelyje.

„KeepKey“ įvertinimas: „KeepKey“ galimybė laikyti tokią įvairią altkoinų rūšį yra labai patraukli. Tai šiek tiek didesnė nei kitos aparatinės piniginės, tačiau nėra daug problemų. Saugumas yra aukščiausio lygio, ir tai yra svarbu.

Sužinokite daugiau mūsų visoje „KeepKey“ apžvalgoje.

„Keepkey“ piniginės apžvalga

Lengviausia naudoti internetines „Bitcoin“ pinigines

Dabar, kai perėjome sunkius (piniginės) dalykus, pereikime prie internetinių piniginių. Internetinės piniginės veikia debesyje, todėl vartotojai gali jas pasiekti praktiškai iš bet kurio skaičiavimo įrenginio bet kur. Šias pinigines yra labai patogu pasiekti ir jas lengva nustatyti, palyginti su kietosiomis piniginėmis, tačiau jas galiausiai kontroliuoja trečioji šalis. Nors šios trečiosios šalys nuolat gerina saugumą ir imasi iniciatyvių priemonių, rizika vis tiek yra būdinga.

Naudodamiesi aparatinėmis piniginėmis, prekiaujate lankstumu dėl saugumo. Kompromisas su internetinėmis piniginėmis yra lankstumo saugumas. Tu negali viso to turėti.

„Coinbase“ piniginės apžvalga

Jei skaitote šį vadovą prieš įsigydami pirmąjį bitkoiną (arba jo dalį), tikriausiai norėsite pradėti nuo „Coinbase“.

„Coinbase“ yra vienas iš paprasčiausių būdų pirkti ir laikyti savo bitkoinus. Tai yra populiariausias pasirinkimas žmonėms, kurie tik pradeda savo veiklą kriptografiniame pasaulyje..

„Coinbase“ yra tarpininkavimo, mainų ir piniginė. Tai reiškia, kad jūs galite pirkti, parduoti, prekiauti ir laikyti visas monetas vienoje platformoje. Šis lankstumas nėra dalykas, kurio siūlo aparatinės piniginės.

Kaip didžiausia pasaulyje „Bitcoin“ birža, „Coinbase“ yra gana didelis įsilaužėlių taikinys. „Coinbase“ nauda, ​​palyginti su daugeliu kitų internetinių ir kietųjų piniginių, yra ta, kad visa jos skaitmeninė valiuta yra apdrausta. Tai reiškia, kad jei platforma būtų pažeista (fizinis saugumas, kibernetinis saugumas ar darbuotojų vagystės), „Coinbase“ draudimo polisas padengtų visus prarastus pinigus. „Coinbase“ taip pat internete laiko tik mažiau nei 2% klientų lėšų, o likusi dalis yra šaltoje saugykloje, suteikdama daugiau kredito jų saugumui..

Kitas „Coinbase“ kreipimasis yra esminiai įgaliojimai. Tai „Bitcoin“ kompanija, įsikūrusi San Franciske ir remia gerbiami investuotojai. Londono „Lloyd‘s“ draudžia savo draudimą, todėl visi „Coinbase“ vartotojai. Be to, jei esate JAV gyventojas ir turite kokią nors „fiat“ valiutą, jūsų „Coinbase“ piniginę draudžia FDIC draudimas iki 250 000 USD jūsų „fiat“. Šis draudimo polisas neapima individualių įsilaužimų, todėl jei turite silpną slaptažodį ir nesiimate tinkamų atsargumo priemonių naudodamiesi prisijungimo duomenimis, tai jums.

Prie „Coinbase“ piniginės galite prisijungti per internetą arba per „Coinbase iOS“ ir „Android“ programas. „Coinbase“ vis dar valdo visus jūsų asmeninius raktus, todėl rekomenduočiau jį naudoti perkant ir parduodant bitkoinus, o ne saugant lėšas. Nebent naudosite jų daugialypį saugyklą.

„Multisignature Vault“ yra tinkamas sprendimas užtikrinti didesnį bitkoino kiekį. Ši daugialypė saugykla yra „2 iš 3“ piniginė. Tai reiškia, kad „Coinbase“ turi vieną raktą, jūs (sąskaitos savininkas) turite antrą raktą ir vienas raktas yra bendrinamas. Bet kurie du raktų trejetukai leidžia išleisti lėšas.

Papildomas apsauginis tinklas yra 48 valandų apdorojimo laikas visam pašalinimui iš „Vaults“. Per šį dosnų laikotarpį galite atšaukti bet kokią klaidingą atsisakymo užklausą.

Taip pat gerai, kad „Coinbase“ yra gerbiama įmonė, nes ji gali bet kada uždaryti „Vault“ sąskaitą.

„Coinbase“ įvertinimas: „Coinbase“ yra puiki vieta naujokams pirkti ir laikyti „Bitcoin“. Tai sakant, aš rekomenduočiau greitai atnaujinti į aparatinę piniginę, jei jūsų bitkoinai kaupiasi. Tai užtikrins visišką monetų kontrolę.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų „Coinbase“ apžvalgą.

monetų bazės piniginės apžvalga

Blockchain.info apžvalga

Nors „Blockchain“ toli gražu nėra geriausias pasirinkimas, vis tiek norėjau jį įtraukti.

Mano pagrindinė jautiena su „Blockchain“ yra ta, kad visus sandorius reikia pervesti per įmonės serverius, o per pastaruosius metus jie patyrė nerimą keliantį prastovų skaičių. Jei jums vienodai nejauku minties, kad jūsų paskyra nepasiekiama bet kuriuo atsitiktiniu metu, tikriausiai norėsite perduoti šią. Daugeliui žmonių „Bitcoin“ reiškia visišką kontrolę bet kur ir bet kada. „Blockchain“ atrodo kaip žingsnis atgal.

„blockchain“ namai

„Blockchain.info“ galima pasiekti naršyklėje arba per mobilųjį telefoną, o tai būtų labai patogu, jei nebūtų tiek daug serverio problemų. Galite pasiekti „Blockchain“ piniginę iš bet kurios naršyklės naudodami savo piniginės adresą ir galite kurti atsargines kopijas mobiliajame telefone. Yra du papildomi saugumo sluoksniai: žiniatinklio versijoje yra 2FA (dviejų veiksnių autentifikavimas), o tai reiškia, kad „Blockchain“ praneša vartotojams tekstą, kai kas nors bando prisijungti. Mobiliojo ryšio vartotojai taip pat gali nustatyti keturių skaitmenų programos reikalavimą programai.

Blockchain.info įvertinimas: Kol kas „Blockchain.info“ yra geras planas B, tačiau tai neturėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas. Saugumas yra aukščiausio lygio, tačiau dėl nepakankamo patikimumo ir patogumo iškeliamos raudonos vėliavos.

„Bitcoin“ popierinės piniginės

Kai reikia apsaugoti savo bitkoiną, popierinės piniginės nėra tiksliai Fort Knoxas. Popierinės piniginės, ranka ar fizinės kopijos, yra lengva kenkėjiškų programų grobis, jei nesate itin atsargūs jas generuodami internetiniame kompiuteryje.

Popierinės piniginės yra vienas iš rizikingesnių būdų saugoti savo bitkoinus, tačiau jie vis tiek yra galimybė. Jei jie neužšifruoti, iš esmės esate turistas, kuris atostogaudamas nešasi krovinį grynųjų ir brangių papuošalų.

„Bitcoin“ klientai

Jūs tikriausiai girdėjote keletą kartų mėtomą terminą „Bitcoin klientas“. „Bitcoin“ klientas yra programinė įranga, kuri palengvina privataus rakto generavimą ir saugumą bei apmokėjimą privataus rakto vardu.

Galbūt klausiate savęs, Koks skirtumas tarp „Bitcoin“ kliento ir „Bitcoin“ piniginės?

Na, piniginė techniškai yra duomenys, būtini norint išleisti ir gauti bitkoinus. Tai apima privatų raktą, viešąjį raktą ir adresą iš viešojo rakto.

Tačiau klientas yra tinklo sąsaja. Klientas yra įrenginio aparatinė ir programinė įranga, leidžianti prisijungti prie tinklų. Ji tvarko visą ryšį ir atnaujina piniginę gaunamomis lėšomis. Jis taip pat naudoja informaciją iš piniginės pasirašydamas išeinančias operacijas. Klientas yra tik įrenginys, o ne verslo subjektas.

Jei vis tiek esate sutrikęs, nesijaudinkite. Terminai sutampa. Tai tikrai nepadeda, kad dauguma įmonių yra klientai ir pinigines ir prekiauja „piniginėmis“. Pavyzdžiui, populiari „Bitcoin“ piniginė yra tai, kad „Airbitz“ sinergizuoja „piniginės“ ir „kliento“ funkcijas, kad intuityviai ir saugiai galėtumėte saugoti reikiamus duomenis ir bendrauti su tinklu. Potencialiems vartotojams atrodo, kad „piniginę“ lengviau suprasti, atsižvelgiant į jų pinigus, nei „klientą“.

„Exodus“ piniginės apžvalga

„Exodus“ piniginė geriausiai apibūdinama kaip „Blockchain turto piniginė“, nes galite laikyti įvairias kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“, „Litecoin“, „Dogecoin“, „Ethereum“ ir „Dash“. Jei aktyviai investuojate į altcoinus, „Exodus“ piniginė yra labai patraukli. Aš esu jo žiedinio dizaino ir intuityvios sąsajos gerbėjas, tačiau „Exodus“ pasirodė 2016 m. Liepos mėn. Ir vis dar yra gana nauja piniginė.

„Exodus“ įmontuota mainų funkcija leidžia iškeisti savo altcoins į bitcoins ir bitcoins į altcoins. Dėl „Shapeshift“ lengva prekiauti kriptomis iš piniginės, šią funkciją turi labai nedaug piniginių.

Turėkite omenyje, kad „Exodus“ yra prijungtas prie interneto ir todėl iš esmės rizikingesnis nei kieta piniginė.

Sužinokite daugiau „Exodus“ piniginės apžvalgoje.

„Jaxx“ piniginės apžvalga

„Jaxx“ yra dar viena programinės įrangos piniginė, siūlanti puikią galimybę altcoin entuziastams.

„Jaxx“ galima įsigyti „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ darbalaukiuose. Jis taip pat pasiekiamas „Android“ ir „iOS“ mobiliesiems bei planšetiniams kompiuteriams, taip pat per „Chrome“ ir „Firefox“ plėtinius. Piniginė veikia taip pat, kaip ir bet kuri kita bitcoin piniginė, o dėl paprastos jos sąsajos žiūrėti per savo portfelį yra vėju. Man patiko galimybė naudoti skirtingus valiutų kursus, nustatyti PIN kodą ir nustatyti skirtingus operacijos mokesčio dydžius (kaip greitai apdorojama operacija)..

„Jaxx“ taip pat yra integruotas su „Shapeshift“, pvz., „Exodus“, todėl programoje galite keistis altcoinais. Tai yra gana miela, atsižvelgiant į tai, kad „Jaxx“ šiuo metu palaiko „Bitcoin“, „Litecoin“, „Zcash“, RSK, „Augur“ (REP), „Dash“ ir „Ethereum“ (ETC ir ETH)..

Turėkite omenyje, kad „Jaxx“ taip pat veikia internete ir yra rizikingesnis už aparatinę piniginę ar šaldymo kamerą.

„Airbitz Mobile Bitcoin“ piniginės apžvalga

„Airbitz“ yra visa apsauga. Tai decentralizuota, apsaugota ir paremta. Nei „Airbitz“, nei jokia kita trečioji šalis negali naudotis jūsų monetomis. „Airbitz“ siūlo jums nepriklausomybę. Tai tarsi šauni mama.

„Airbitz“ taip pat veikia „Bitcoin“ bendruomenėje ir turi įmonių, kurios priima bitkoinus, katalogą. „Airbitz“ vartotojo sąsaja taip pat yra gana paprasta naudoti, todėl tai yra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems, ieškantiems saugumo elemento.

„Airbitz“ mobilioji „Bitcoin“ piniginė

„MyCelium Bitcoin“ piniginės apžvalga

„MyCelium“ yra populiarus tarp tarpinių „Bitcoin“ vartotojų dėl tvirtų pažangių privatumo ir saugumo funkcijų. Pradedantiesiems tai būna šiek tiek keblu, tačiau vartotojai vertina atvirojo kodo programinę įrangą ir skaidrumą.

Bene didžiausias „MyCelium“ piniginės akcentas yra tai, kad pažangios privatumo funkcijos leidžia išlikti anonimiškam, o pažangios apsaugos funkcijos saugo jūsų bitkoiną. Deja, „MyCelium“ galima pasiekti tik per išmanųjį telefoną, nes nėra žiniatinklio ar darbalaukio sąsajos.

Sužinokite daugiau „MyCelium“ piniginės apžvalgoje.

„MyCelium Mobile Bitcoin“ piniginė

Paskutinės mintys

Niekas nėra 100% saugus. Yra tam tikros aparatinės ir programinės įrangos piniginės, kurios yra labai arti, bet nėra tobulos. Vienintelis dalykas, nuo kurio aparatinė ir programinė įranga negali jūsų apsaugoti, yra žmogaus klaidos. Žmogiška klaida apima informacijos pamiršimą arba sukčiavimą sukčiavimo atakomis, kurios sukčiauja, kai siunčiate bitkoinus netinkamu adresu.

Piniginės talpina jūsų grynuosius pinigus. Jie saugo jūsų sunkiai uždirbtus pinigus. Bet jie gali padaryti tik tiek. Turėkite tai omenyje!

Jie sako, kad geriems žmonėms nutinka blogų dalykų. Bet drįsčiau sakyti, kad jie nutinka tik taip neatsargus geri žmonės?

(Ieškote „Ethereum“ piniginės? Peržiūrėkite mūsų geriausių „Ethereum“ piniginės parinkčių sąrašą.)

Kaip nusipirkti Bitcoin ir kitas populiarias kriptovaliutas

Autorius: „CoinCentral“

|

2017 m. Rugpjūčio 7 d

Kaip nusipirkti „Bitcoin“ ir kitas populiarias kriptovaliutas Bitkoino (BTC) ir kitų altkoinų (alternatyvių kriptovaliutų) kainoms didėjant, kai kriptos tampa vis populiaresnės, atsiranda nauja…

Skaityti daugiau

Apsilankykite „Airbitz“ svetainėje