بررسی Bittrex

Bittrex یکی از سریعترین رشد صرافی های رمزنگاری در جهان است. در این بررسی Bittrex ما پوشش خواهیم داد:

 • نحوه خرید در Bittrex
 • محدودیت های برداشت
 • هزینه های تجارت
 • امنیت حساب شخصی
 • خلاصه
 • بررسی Bittrex: اطلاعات اصلی

  Bittrex صدها جفت معاملاتی ارز رمزنگاری شده در بیت کوین ، اتریوم و USDT. در حال حاضر Bittrex جفت های معاملاتی فیات (جفت هایی شامل USD ، EUR ، GBP ، و غیره) ارائه نمی دهد.

  با این حال ، به برخی از کاربران امکان خرید بیت کوین ، اتریوم یا USDT را از طریق انتقال بانکی می دهند. برای استفاده از گزینه های خرید انتقال سیم ، باید یک حساب “تأیید شده پیشرفته” داشته باشید و مبلغی به ارزش 10،000 دلار یا بیشتر خریداری کنید.

  (اگر می خواهید ارز کمتری از ارز رمزنگاری شده با ارز فیات خریداری کنید ، این مقاله را برای گزینه های بیشتر بررسی کنید.)

  این مبادله در اوایل سال 2014 آغاز شد. Bittrex به عنوان یک شرکت مستقر در ایالات متحده ، این کار را انجام داده است تعهد خود را برای پیروی از کلیه قوانین و مقررات مورد نیاز نهادهای دولتی ایالات متحده اعلام کردند. درباره چگونگی تأثیر این معامله گران در بخش “محدودیت” در زیر می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  Bittrex در مقابل Poloniex

  Poloniex بزرگترین رقیب Bittrex است. در حال حاضر هر دو صرافی طیف گسترده ای از جفت های معاملاتی BTC ، ETH و USDT را ارائه می دهند.

  در ژانویه سال 2017 ، Poloniex حدوداً 4.7 برابر Bittrex بازدیدکننده داشته است, با توجه به وب سایت مشابه. در ژوئن سال 2017 ، Poloniex فقط کمتر از 2 برابر Bittrex بازدید کننده داشته است. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که Bittrex را به گزینه ای بهتر برای معامله گران ارزهای رمزپایه تبدیل می کند ، که در بخش های زیر توضیح داده شده است.

  پشتیبانی مشتری

  به عنوان دو صرافی بزرگ ارزهای رمزنگاری شده در جهان که با سرعت بالایی در حال رشد هستند ، هر دو سایت با تعداد زیادی بلیط پشتیبانی روبرو هستند. به طور طبیعی ، این منابع هر دو سایت را تحت فشار قرار داده است ، با این حال Bittrex از رشد بهتری برخوردار بوده است.

  Poloniex تعداد بسیار زیادی کاربر دارد که از پشتیبانی ضعیف مشتری شکایت دارند. در میان تالارهای گفتمان و تابلوهای پیام ، بسیاری از کاربران را می بینید که ادعا می کنند طی هفته ها یا حتی ماه ها از پشتیبانی خود پاسخی دریافت نکرده اند. این تجربه برخی از کارمندان مرکز سکه و دوستان کارمند نیز بوده است.

  از طرف دیگر ، Bittrex شکایات بسیار کمتری از جامعه دارد. ما شخصاً نیز هرگز در مورد پشتیبانی Bittrex مشکلی نداشته ایم. آنها نیز هستند در شبکه های اجتماعی بسیار فعال تر هستند, ارسال سریع به روزرسانی ها و اخبار مربوط به کاربران.

  ارزهای رمزپایه موجود و جفت های معاملاتی

  اگر می خواهید طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه نه چندان محبوب را معامله کنید ، Bittrex دوباره پیش روی شما قرار می گیرد. Bittrex در حال حاضر بیش از 250 جفت معاملاتی ارائه می دهد ، در حالی که Poloniex کمتر از 100 را ارائه می دهد. Bittrex همچنین اخیراً در افزودن ارزهای رمزپایه جدید به مبادلات آنها بسیار فعال تر شده است.

  Bittrex vs Poloniex: حکم نهایی

  به نظر من ، Bittrex برنده آشکار نبرد Bittrex در مقابل Poloniex است. آنها خدمات بسیار بهتر مشتری را ارائه می دهند و جفت های تجاری بسیار بیشتری را به کاربران ارائه می دهند.

  نحوه خرید در Bittrex

  هدف اصلی Bittrex این است که به کاربران اجازه دهد ارزهای رمزپایه را با ارزهای رمزپایه دیگر معامله کنند. اگر مایل به خرید ارزهای رمزپایه با ارز فیات (دلار آمریکا ، یورو و غیره) هستید ، Bittrex برای انجام این کار پروسه ای دارد ، اما به تأیید حساب پیشرفته و حداقل خرید 10 هزار دلار نیاز دارد.

  اگر می خواهید اولین ارز رمزنگاری شده خود را بخرید ، Coinbase یا یکی دیگر از این گزینه ها بیشتر مناسب نیازهای شما است. همانطور که در راهنمای زیر نشان داده شده است ، می توانید از ارز رمزنگاری شده برای خرید در Bittrex استفاده کنید.

  نحوه استفاده از Bittrex برای تجارت ارز رمزنگاری شده

  در این بخش ، من راهنمای گام به گام نحوه تجارت در Bittrex را به شما نشان می دهم.

  1) به Bittrex.com بروید و “ورود” را کلیک کنید

  اگر قبلاً حساب کاربری ندارید ، می توانید پیوند ثبت نام را در اینجا پیدا کنید.

  Bittrex ایجاد حساب کاربری

  2) ثبت نام کنید

  آنچه در ابتدا برای ایجاد حساب کاربری مورد نیاز است آدرس ایمیل و رمز ورود شما است.

  فرم ثبت نام Bittrex

  سپس باید با کلیک روی پیوند ارسال شده از Bittrex به ایمیل خود ، آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. پس از انجام این کار ، می توانید وارد شوید.

  3) رمز ارز خود را واریز کنید

  هنگام ورود به سیستم ، لیستی از بازارهای Bittrex را مشاهده خواهید کرد. برای واریز ارز رمزنگاری شده انتخابی خود به صفحه “کیف پولها” بروید.

  بازارهای مبادله Bittrex

  Bittrex در حال حاضر به شما امکان می دهد بیش از 250 ارز رمزنگاری شده را سپرده گذاری و معامله کنید. برای یافتن ارز رمزنگاری شده ای که می خواهید واریز کنید می توانید از نوار جستجو استفاده کنید. سپس بر روی نماد plus کلیک کنید.

  کیف پول Bittrex

  صندوق امانات ظاهر می شود ، که به شما امکان می دهد یک آدرس سپرده ایجاد کنید.

  آدرس کیف پول Bittrex را ایجاد کنید

  اکنون آدرس سپرده شما نشان داده می شود. توصیه می شود ابتدا مبلغ کمی را واریز کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند. شما می توانید با ارسال ارز رمزنگاری شده به کیف پول موجود به آدرس داده شده واریز کنید.

  آدرس سپرده Bittrex

  4) پس از تأیید توسط Blockchain ، سپرده خود را دریافت خواهید کرد

  سپرده ها قبل از اینکه برای تجارت در دسترس باشد ، به تعدادی تأیید بلاکچین نیاز دارد. تعداد تأییدهای مورد نیاز بستگی به ارز رمزنگاری شده شما دارد.

  سپرده های معلق Bittrex

  5) جفت تجاری را که می خواهید تجارت کنید پیدا کنید

  هنگامی که سپرده شما برای تجارت در دسترس قرار گرفت ، جفت معاملاتی را که می خواهید معامله کنید در صفحه بازارها قرار دهید. برای این مثال ، من Ethereum را برای Dash معامله خواهم کرد.

  Bittrex جفت بازرگانی را پیدا کنید

  6) سفارش خود را ثبت کنید

  صفحه جفت معاملات اطلاعات زیادی در مورد جفتی که می خواهید معامله کنید به شما می دهد.

  برای اهداف اساسی تجارت ، Book Order مهمترین بخشی است که باید به آن توجه کنید. از آن برای مشاهده سفارشات خرید (پیشنهادات) و فروش (درخواست) سفارشات کاربران Bittrex استفاده کنید.

  تعداد “واحد” مورد نظر و قیمت مورد نظر خود را انتخاب کنید. درصورتیکه سفارش شما زیر قیمت “س Askال” باشد ، هیچ تضمینی نخواهد داشت. با قرار دادن سفارش خرید محدود ، شما متعهد می شوید که مقدار ارز رمزنگاری شده را وارد کنید ، به قیمت زیر یا پایین.

  نحوه خرید رمز ارز در Bittrex

  از شما خواسته می شود سفارش خود را قبل از قرار دادن تأیید کنید. با این وجود می توانید سفارشاتی را که پر نمی شوند لغو کنید.

  خرید را در Bittrex تأیید کنید

  7) سفارش و برداشت کامل

  پس از پر شدن سفارش شما ، ارز رمزنگاری شده خریداری شده در کیف پول Bittrex شما در دسترس خواهد بود. با کلیک بر روی نماد منفی می توانید آن را پس بگیرید. در بخش “محدودیت” در زیر ، می توانید یاد بگیرید که چقدر می توانید از Bittrex برداشت کنید.

  نحوه برداشت از Bittrex

  مبلغی را که می خواهید برداشت کنید و آدرسی را که می خواهید برداشت شما ارسال شود وارد کنید.

  محدودیت های برداشت

  برای برداشت باید حساب شما تأیید شود. تأیید اولیه ، که به شما امکان می دهد حداکثر 3 معادل BTC در روز را برداشت کنید ، معمولاً یک فرآیند بسیار آسان است. این تصویر را از سایت Bittrex برای جزئیات بیشتر.

  محدودیت های برداشت Bittrex

  برای مبلغی که می توانید سپرده گذاری یا معامله کنید محدودیتی وجود ندارد.

  هزینه های تجارت

  همه معاملات فعال است Bittrex دارای حق کمیسیون .25٪.

  امنیت حساب شخصی

  Google Authenticator می تواند و باید برای کمک به امنیت حساب شما استفاده شود. با فعال کردن این فرم احراز هویت 2 عاملی ، لازم است هنگام ورود یا برداشت وجه از آن استفاده کنید.

  خلاصه بررسی Bittrex

  به طور خلاصه این Bittrex بررسی کنید ، در اینجا نکات مثبت و منفی من برای این ارز مبادله ای وجود دارد.

  طرفداران

  • 250+ جفت معاملاتی.
  • پشتیبانی مشتری بهتر از رقیب اصلی Poloniex.
  • دستیابی به تأیید حساب اصلی آسان است.

  منفی ها

  • اگر می خواهید از ارز فیات استفاده کنید ، فقط در صورت خرید بیش از 10 هزار دلار می توانید Bitcoin ، Ethereum و USDT را خریداری کنید..
  • اگر امیدوارید با استفاده از فیات مقدار کمتری ارز رمزپایه خریداری کنید ، این سایت ها را امتحان کنید.
 • هیچ معامله فیات موجود نیست.
 • به طور کلی, Bittrex یک سایت عالی برای معامله گران مکرر یا کاربرانی است که به دنبال خرید ارزهای رمزنگاری مبهم هستند. برای تازه واردان ارزهای رمزنگاری شده ، که به دنبال خرید اولین ارز رمزنگاری شده خود هستند ، شما باید گزینه دیگری را انتخاب کنید.