بررسی KeepKey

اگرچه به اندازه لجر یا ترزور محبوب نیست ، اما KeepKey اگر می خواهید سکه های خود را آفلاین کنید و آنها را در انبارهای سرد محکم کنید ، کیف پول سخت افزاری هنوز هم گزینه خوبی است.

کیف پول های سخت افزاری امن ترین راه برای ذخیره ارز رمزنگاری شده شما هستند. از آنجا که این کیف پول ها در “فضای ذخیره سازی” آفلاین هستند ، دسترسی به آنها برای هکرها یا بدافزارها غیرممکن است. امنیت وجوه شما کاملاً به عهده شماست.

KeepKey بلافاصله از طریق طراحی زیبا خود را متمایز می کند. این کیف پول دارای یک صفحه نمایش بزرگ است تا اطلاعات حساب را به راحتی بخوانید و تراکنش ها را تأیید کنید. به عنوان یک طراح محصول نیمه نابینا که گاهی اوقات برای خواندن متن کوچک در Ledger Nano S تلاش می کنم ، از این تمرکز بر تجربه کاربر قدردانی می کنم.

کیف پول سخت افزاری KeepKey

در حال حاضر می توانید ذخیره کنید بیت کوین ، Litecoin ، Dogecoin ، Namecoin ، Ethereum و Dash روی کیف پول KeepKey. ممکن است متوجه شده باشید که نشانه های ERC-20 در این لیست وجود ندارد – سازگاری که سایر رقبا قبلاً ایجاد کرده اند.

از نظر فنی ، رمزهای ERC-20 در KeepKey پشتیبانی می شوند ، اما در حال حاضر در حال ساخت نرم افزار سمت مشتری هستند تا بتوانند به این سکه ها دسترسی پیدا کنند. تیم مدیریت اعلام کرده است که این کار باید به زودی انجام شود اما تاریخی تعیین نکرده است.

مردم چه می گویند?

خوب: KeepKey شهرت خارق العاده ای در جامعه لاف زدن دارد 4.2 ستاره از 5 ستاره بر آمازون و بیش از 260 بررسی. بیشتر کاربران از KeepKey در مورد طراحی سکسی ، نمایشگر بزرگ و سهولت استفاده آن تعریف و تمجید می کنند. بسیاری از مشتریان همچنین زمان پاسخ سریع به بلیط های صادر شده و کمک همه جانبه از تیم پشتیبانی مشتری را گزارش کرده اند.

بد: برخی از کاربران گزارش کرده اند که KeepKey آنها تا قبل از انشعاب Bitcoin Cash کاملاً کار می کرده است. پس از انشعاب ، نرم افزار بتا و سیستم عامل شناخته شده بودند که دارای اشکال بوده و باعث ایجاد مشکل در هنگام ارسال سکه شده است. برخی از مشتریان همچنین گزارش کرده اند که KeepKey است خیلی ساده برای آنها با ایجاد محدودیت در بذر بازیابی و تعیین خودکار هزینه هایی که امکان تغییر ندارند.

با یک برچسب قیمت 129 دلار, KeepKey کمی گرانتر از سایر رقبای محبوب تر است.

چگونه کار می کند?

شما می توانید KeepKey خود را با هر استفاده کنید Mac ، Windows یا Linux سیستم های عامل. کیف پول همچنین دارای یک افزونه Google Chrome برای استفاده در دسترس شما است.

برای مقداردهی اولیه KeepKey ، باید پس از بارگیری نرم افزار سرویس گیرنده از فروشگاه برنامه Chrome ، آن را با درایو USB به کامپیوتر متصل کنید. مشتری دارای یک رابط کاربری ساده و ساده با دستورالعمل های روشن در مورد چگونگی انجام اقدامات اساسی مانند ارسال و دریافت وجوه ، مشاهده معاملات و افزودن چندین حساب.

عکس صفحه KeepKey

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، تأیید اعتبار و تأیید معامله از طریق کیف پول فیزیکی انجام می شود. صفحه بزرگ و متن واضح به ایجاد آرامش در هنگام انجام این اقدامات مهم و بعضاً برگشت ناپذیر کمک می کند.

پین KeepKey

در اوایل سال جاری ، KeepKey توسط Shapeshift خریداری شد ، یک پلت فرم محبوب که برای تبادل ارزهای رمزپایه با یکدیگر استفاده می شود. به دلیل این کسب ، شما می توانید بین سکه ها مستقیماً در کیف پول خود جابجا شوید و بدون اینکه آنها را به صرافی بفرستید.

آیا می توانم به این بچه ها اعتماد کنم?

CTO KeepKey شخصی به نام است کنت هودلر. هودلر – نام خانوادگی در واقع هودلر است. من نمی توانم این مسائل را درست کنم اگر تنها این اعتماد شما به این شرکت کافی نیست ، من نمی دانم به دنبال چه چیزی هستید.

برای کسانی که تازه وارد رمزنگاری شده اید, هودل (برای زندگی عزیز نگه دارید) ، اختصاری است که معمولاً برای تشویق سرمایه گذاران برای جلوگیری از فروش وحشت در هنگام فروپاشی اجتناب ناپذیر این بازار بی ثبات استفاده می شود.

تمام شوخی ها به کنار ، KeepKey یک شرکت معتبر است که برای اطمینان از امنیت وجوه شما از بالاترین استانداردهای امنیتی پیروی می کند. سیستم عامل 100٪ منبع باز است ، بنابراین هرگونه خلاoph و توانایی سرقت کلیدهای خصوصی توسط جامعه در معرض دید قرار می گیرد.

همه KeepKey ها قبل از ارسال به شما در بسته بندی کوچک کننده ضد دستکاری تست و بسته بندی می شوند. هیچ راهی برای باز کردن جعبه حاوی KeepKey خود بدون شکستن مهر و موم امنیتی وجود ندارد. بلافاصله با دریافت کیف پول خود خواهید فهمید که این کیف پول دستکاری شده است یا نه.

اگر KeepKey شما گم شده یا به سرقت رفته باشد ، می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که بودجه شما هنوز ایمن نیست. تنها راه دسترسی کسی به کیف پول شما وارد کردن پین است. در صورت از دست دادن کیف پول ، حتماً حکم بهبودی خود را بخاطر بسپارید. درصورت نابجا بودن کیف پول ، این تنها راه دستیابی به وجوه شماست.

چگونه پشتیبانی?

KeepKey یک تیم پشتیبانی جامع و گسترده ای دارد بخش پشتیبانی مشتری در وب سایت آنها آنها یک سری مقاله برای کمک به شما در از بین بردن نقاط مهمی که ممکن است هنگام راحت استفاده از کیف پول خود با آنها روبرو شوید ، ارائه می دهند.

مباحث مربوط به بخش راهنما شامل همه موارد از “مقداردهی اولیه” و “نحوه افزودن حساب” تا “معرفی بیت کوین” است. این وب سایت همچنین دارای لیست گسترده ای از سQالات متداول برای کمک به شماست.

بلیط های پشتیبانی از طریق ایمیل رسیدگی می شود و چندین بازرسان اظهار داشتند که آنها ظرف 2 روز کاری پاسخی به مسئله خود دریافت کردند.

چه فكر مي كنم?

من KeepKey را دوست دارم.

کیف پول به زیبایی با صفحه بزرگی طراحی شده است که در هنگام انجام اقدامات مهمی مانند تأیید معاملات ، تجربه راحتی را فراهم می کند. با تطابق تجربه کاربری کیف پول ، رابط کاربری نرم افزار پیچیده و بصری است.

تنها چیزی که مانع از خرید من می شود لیست محدود سکه هایی است که در حال حاضر می توانید روی کیف پول نگه دارید. هنگامی که KeepKey پشتیبانی از رمز ERC-20 را اجرا کرد ، من مجبورم به طور جدی تغییر کاربری خود از Ledger Nano S را بررسی کنم.

(لیست کامل توصیه های ما برای کیف پول بیت کوین و کیف پول Ethereum را بررسی کنید)