بررسی کراکن

کراکن مستقر در سانفرانسیسکو یکی از بزرگترین صرافی های بیت کوین است و بر اساس حجم یورو ، نقدینگی و تجارت دلار کانادا ، دلار آمریکا ، پوند انگلیس و ین ژاپن بزرگترین صرافی بیت کوین محسوب می شود.

کراکن در سال 2011 در صحنه بین المللی ظاهر شد و اولین صرافی بیت کوین بود که قیمت و حجم معاملات را در ترمینال بلومبرگ نمایش داد. شناسایی Kraken همچنین شامل اولین کسی است که به طور رمزنگاری قابل اثبات حسابرسی از ذخایر است ، متولی منصوب شده توسط دادگاه دولت توکیو است و بانک Fidor را BaFin آلمان تنظیم می کند.

با تشکر از این ، Kraken یکی دیگر از مبادلاتی است که کاربران می توانند بیت کوین را خریداری و بفروشند.

بنابراین ، کراکن چقدر خوب است?

بررسی زیر سرعت شما را بالا می برد.

نظر مشهور

تا آنجا که به دادگاه افکار عمومی مربوط می شود ، کراکن بررسی های مختلفی را در سراسر هیئت مدیره انجام داده است.

خوب: بررسی های مثبت Kraken تا حد زیادی اعتبار تجارت را به دلیل توانایی تجارت و داشتن تجربه ای روان ارزیابی می کند. با این حال ، بیشترین بررسی مثبت ، همه توجه دارند که این نرم افزار (برای تجارت) فضای زیادی برای پیشرفت دارد. این واقعیت که Kraken در سطح بین المللی بسیار در دسترس است ، آن را به گزینه برتر بسیاری از کاربران بین المللی تبدیل می کند.

بد: با یک جستجوی سریع در گوگل تعداد زیادی از بررسی های منفی در مورد صرافی و خدمات مشتری Kraken نشان می دهد. به خاطر داشته باشید که بسیاری از بررسی های منفی اغلب نتیجه مشتریانی است که تجربه بسیار ناخوشایندی داشته و برای تخلیه اینترنت به اینترنت روی آورده اند. اگرچه این بررسی ها ممکن است تصویرهای دقیقی باشند ، اما هنوز هم افرادی هستند که تجربه خوبی با این سیستم عامل داشته اند. بررسی های منفی Kraken عمدتا نشان می دهد که عدم خدمات مشتری تجربه را بسیار ناامید کننده می کند. علاوه بر این ، زمان برداشت می تواند بسیار کند باشد و برخی از کاربران دسترسی محدود به وجوه خود را گزارش می دهند.

بررسی کراکن: اطلاعات اصلی

بررسی اجمالی کراکن

متعلق به Payward ، Inc و میلیون ها دلار از سرمایه گذاران دریافت کرده است, کراکن یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده است.

Kraken دارای تنوع نسبتاً زیادی ارز رمزنگاری شده (بیشتر از Coinbase) است و این کار را برای معامله گران بین المللی آسان می کند.

برای شروع ، باید توسط Kraken تأیید شوید. کاربران به طبقات مختلف طبقه بندی می شوند که مواردی از قبیل میزان پرداخت یک کاربر در یک سطح خاص را در روز مشخص می کند. هر ردیف به مجموعه ای متفاوت از جزئیات نیاز دارد.

در Kraken تأیید شوید

یک نکته جالب توجه این است که نمونه کارهای Kraken مبلغی USD ، EUR و غیره را که ارزش نمونه کارها شما دارد ، در اختیار شما قرار می دهد.

سفارش در Kraken با استفاده از رابط کاربری اصلی آنها نسبتاً ساده است ، اما ابزارهای معاملاتی آنها عملکرد محکم تری را درصورت انتخاب استفاده از آنها فراهم می کند. شما می توانید سفارشات ساده بازار یا سفارشات محدود کنید. به طور متوسط ​​سفارشات محدود با کارمزد 0.16٪ و سفارشات بازار با هزینه 0.26٪ همراه است. هزینه ها بیشتر بر اساس حجم تجارت متفاوت است. برای جفتهای اصلی معاملات ، کارمزد معمولاً بین .1٪ و .35٪ است و برای سایر جفتهای رمزنگاری کمتر معمول دامنه می تواند بین 0/5٪ و 0/75٪ باشد. معامله گرانی که نقدینگی ارائه می دهند ، 0٪ کارمزد دریافت می کنند.

تجارت در Kraken

علاوه بر این ، شما می توانید معامله حاشیه انجام دهید ، اما این یک روش فوق العاده خطرناک برای انجام آن است و توصیه نمی شود مگر اینکه واقعا (واقعاً) بدانید چه می کنید.

چیزی که من در مورد Kraken دوست دارم این است که دارای چندین جفت مختلف فیات و ارز رمزنگاری شده است. این بدان معناست که افراد می توانند به جای اینکه ابتدا BTC بخرند و سپس با استفاده از صرافی ثانویه برای خرید یک سکه آلتراس مشخص ، مستقیماً انواع رمزنگاری را با استفاده از USD و EUR خریداری کنند. این یکی از امتیازات بارز Kraken نسبت به Coinbase و سایر مبادلات است که فقط به تعداد انگشت شماری از ارزهای رمزپایه و جفت های فیات / رمزنگاری محدود می شود..

جفت های معاملاتی کراکن

برداشت در پلتفرم نسبتاً ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به قسمت برداشت بروید و مستقیماً پول را به حساب بانکی خود برداشت کنید. اگر می خواهید یورو را پس بگیرید و یک حساب بانکی اروپایی داشته باشید ، این تنها از طریق SEPA تنها با 9 سنت امکان پذیر است.

هزینه های برداشت و ودیعه تا حد زیادی در روش متفاوت است ، اما به طور کلی حدود 0.19٪ با حداقل 20 دلار متغیر است. برای ین ژاپن ، حداقل سپرده 5000 ین وجود دارد که هیچ مبلغی برای پرداخت وجه ندارد ، اما برداشت 20 ین طول می کشد.

امنیت: Kraken به شما امکان می دهد 2 فاکتور احراز هویت (2-FA) را تنظیم کنید ، اما برای انجام این کار باید به تب Security بروید. هرگز نمی توانید بیش از حد ایمن باشید و اگر از Kraken استفاده می کنید حتماً 2-FA را فعال کنید.

خلاصه بررسی کراکن

کراکن یک سال قبل از اینکه رقیب Coinbase (در ایالات متحده) محبوب تر باشد ، از سال 2011 در دنیای مبادله ارز رمزنگاری شده است. کراکن مدت زمان نسبتاً زیادی را صرف تأسیس شهرت خود در دنیای ارزهای رمزپایه کرده است و اولین انتخاب بسیاری از معامله گران ارز رمزنگاری بین المللی است.

در حالی که بسیاری از بررسی های آنلاین منعکس کننده برخی از وصله ها و گره های نادرستی است که تیم Kraken برای کار کردن به آنها نیاز دارد (عمدتاً کمبود آشکار خدمات به مشتری) ، Kraken هنوز ارزش زیادی برای تجار داخل ایالات متحده و صحنه های بین المللی فراهم می کند.

این یک سکوی نسبتاً امن است و یکی از بازیگران اصلی در تکامل جهان ارزهای رمزپایه بوده است. Kraken با دسترسی به یک بستر تجارت بسیار قوی تر از داخل Kraken ، هزینه کمتری نسبت به Coinbase دارد. این کار کمی کمتر از درک متوسط ​​چگونگی تجارت ارزهای رمزپایه را می طلبد ، اما حتماً چند راهنما را ببینید تا یاد بگیرید چگونه مطمئن شوید همه کارها را به درستی انجام می دهید.