بررسی لجر نانو اس

صنعت کیف پول سخت افزاری برای ارزهای دیجیتال در حال رونق است ، با تعداد زیادی گزینه هیجان انگیز برای کسانی که می خواهند سکه های خود را ایمن نگه دارند و از سرورهای ذخیره سازی آنلاین خطرناک دور باشند.

لجر نانو اس نشان دهنده یک کیف پول سخت افزاری Bitcoin ، Ethereum و altcoin متشکل از ویژگی های امنیتی قوی است که می تواند برای ذخیره سازی دارایی های دیجیتال و پرداختها استفاده شود. برخی از ویژگی های متمایز مرتبط با این کیف پول سخت افزاری شامل سهولت استفاده ، امکان پرداخت سریع ، امنیت بالا و موارد دیگر است..

شرکت Ledger Wallet در سال 2014 در فرانسه تاسیس شد و از آن زمان تاکنون ، لجر توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند. تیم لجر توانست به سرعت به یکی از بزرگترین ارائه دهندگان کیف پول سخت افزاری در بازار تبدیل شود.

در حالی که کیف پول های سخت افزاری دیگری مانند TREZOR مدت بیشتری است که در بازار وجود دارد ، Ledger به عنوان گردن و گردن با آن شناخته می شود.

در این بررسی Ledger Nano S ، ما چندین جنبه مختلف مانند قابلیت استفاده ، امنیت و راحتی را مرور خواهیم کرد.

دادگاه افکار عمومی

به نظر می رسد اکثر کاربرانی که نظرات خود را ارائه می دهند از Ledger Nano S راضی نیستند.

کاربران زیادی آن را روشی عالی برای “خوب خوابیدن در شب” نامیده اند ، خصوصاً از کیف پول سخت افزاری که معمولاً توسط کسانی استفاده می شود که تعداد بیشتری سکه دارند. عموم مردم همچنین معتقدند که دستگاه روان کار می کند و اکثر آنها هیچ شکایتی عمده از آن ندارند.

با این حال ، کیف پول ممکن است بهترین گزینه برای کسانی که چندین ارز دیجیتال دارند و به طور فعال از بیشتر آنها استفاده می کنند ، نباشد. این به دلیل فضای ذخیره سازی کم موجود در دستگاه است.

هنگام ذخیره و استفاده از ارز دیجیتال روی کیف پول ، کاربران باید برنامه خاصی را برای آن رمز بارگیری کنند. در حال حاضر ، سخت افزار فقط فضای ذخیره سازی کافی برای دو یا سه مورد از این برنامه ها را دارد. این بدان معنی است که اگر می خواهید از ارز دیگری استفاده کنید ، باید برنامه ای را حذف نصب کنید و برنامه دیگری را نصب کنید.

این فرایند بسیار ساده است به خصوص اگر نزدیک رایانه باشید. با این حال ، این می تواند برای کسانی که به طور مداوم با استفاده از ارزهای دیجیتال مختلف پرداخت می کنند ، دردسر ساز شود.

رابط کاربر

رابط کاربری Ledger Nano S با در نظر گرفتن تجربه کاربری روان طراحی شده است.

استفاده از کیف پول مشابه بیشتر کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار است و روند کار کاملاً رو به جلو است. هنگامی که کیف پول سخت افزاری برای اولین بار تنظیم می شود ، کاربران باید یک پین را انتخاب کنند. بعداً یک دانه 24 کلمه ای داده می شود که می تواند برای ایجاد کلیدهای خصوصی استفاده شود.

Ledger Nano S Pin

تنظیم اولیه حدود سه دقیقه طول می کشد و بیشتر وقت صرف می شود که باید بذر خود را یادداشت کنید تا در یک مکان امن نگهداری شود. پس از راه اندازی دستگاه ، کاربران باید برنامه های مورد نیاز برای استفاده از دستگاه را بسته به ارز دیجیتال انتخابی نصب کنند. این برنامه ها برای ارسال یا دریافت ارز استفاده می شوند – هیچ دلیلی در کمک به کیف پول برای ذخیره سکه های شما ندارند.

یک افزونه Chrome نیز در دسترس است و کار را حتی راحت تر می کند. ویژگی های اصلی آن دسترسی به جزئیات حساب ، ارسال بیت کوین از طریق کیف پول سخت افزاری ، تولید آدرس های بیت کوین برای دریافت وجوه و همچنین تنظیمات مختلف برای برنامه از جمله نرخ ارز و زبان استفاده است..

یک ویژگی عالی این است که Ledger Nano S با کیف پول های موجود Bitcoin نیز کار می کند. برای ذخیره سکه ها ، نیازی به نصب کیف پول اضافی به کاربران نیست. برخی از کیف پول های آنلاین پشتیبانی شده شامل Electrum ، MyCelium ، Copay ، MyEtherWallet و Bitgo هستند اما محدود به آنها نیستند..

در حال حاضر ، Ledger Nano S از ارزهای دیجیتال زیر پشتیبانی می کند: بیت کوین ، اتریوم ، LiteCoin ، Zcash ، Dash و Stratis. این دستگاه از ارسال پرداخت ، دریافت پرداخت ، بررسی جزئیات حساب و همچنین مدیریت چندین آدرس پشتیبانی می کند.

در صورت درک نحوه کار ارزهای دیجیتال و اصول معاملات ، درک Ledger Nano S به طور کلی آسان است و حتی اگر این کار را نکنید ، برداشت آن بسیار آسان است. کیف پول سخت افزاری نیز از طریق دو دکمه کنترل می شود ، بنابراین حاشیه خطای کاربر نسبتاً کم است.

امنیت

کیف پول های سخت افزاری مطمئناً مطمئن ترین روش برای ذخیره ارزهای دیجیتال است.

در حالی که کیف پول های سخت افزاری دارای برخی نقایص امنیتی نیز هستند ، بیشتر آنها به جای تقصیر شرکت تهیه کننده کیف پول ، مبتنی بر کاربر هستند..

در صورت انتخاب استفاده از لجر نانو اس (یا هر کیف پول دیگری ، برای این موضوع) شما باید اقدامات احتیاطی ویژه ای مانند یادداشت کردن دانه امنیتی خود را بر روی کاغذ ، به جای رایانه ، یا اجتناب از استفاده از کیف پول در رایانه های شخصی که احتمالاً آلوده هستند ، انجام دهید..

از لحاظ تئوری ، کیف پول Ledger Nano S هیچگونه آسیب پذیری امنیتی شناخته شده ای ندارد. این کیف پول سخت افزاری است و وقتی به رایانه متصل نباشد ، هک کردن آن تقریباً غیرممکن است.

دسترسی / راحتی

دسترسی به سکه های خود در Ledger Nano S نیاز به استفاده از رایانه دارد. کیف پول باید با USB متصل شود. اگر در خانه باشید و وقت کافی نداشته باشید این خیلی ناراحتی ایجاد نمی کند ، دسترسی به سکه های خود در سفر می تواند کمی دشوار باشد.

مهم است که توجه داشته باشید که کیف پول های سخت افزاری واقعاً برای سهولت در نظر گرفته نشده اند ، بلکه بیشتر به این منظور هستند که برای ذخیره امن مقدار زیاد در مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گیرند.

بنابراین ، اگر می خواهید از سطح “من هزینه قهوه خود را با BTC پرداخت می کنم” استفاده کنید ، بهترین گزینه شما استفاده از کیف پول ارز دیجیتال آنلاین در تلفن همراه شما خواهد بود.

در مقایسه با کیف پول های سخت افزاری دیگر ، استفاده از Ledger Nano S ساده است. سکه های شما به راحتی قابل دسترسی است ، اما مجبور به حذف نصب و نصب چندین برنامه برای رمزهای مختلف می شوید.

افکار / توصیه های نهایی

لجر نانو اس کیف پول سخت افزاری مطمئناً نیاز اکثر علاقه مندان ارز دیجیتال را برآورده می کند. این رابط کاربری آسان ، قابلیت دسترسی خوب به سکه و ویژگی های امنیتی عالی را ارائه می دهد.

در نهایت ، Ledger Nano S به یک دلیل در بازار پیشرو است: این محصول محصولی را ایجاد می کند که کاربران با محافظت از نشانه های خود اعتماد دارند و کار را به طور موثر انجام می دهد.

اگر علاقه مند به خرید Ledger Nano S هستید ، می توانید این کار را انجام دهید اینجا.