EOS یا به دلیل شهرت خود به عنوان “قاتل Ethereum” ، چهار میلیارد دلاری ICO یا کد حشره دار ، رسانه ها را مورد توجه قرار داده است. به عنوان یک ناظر عادی ، ممکن است این خلاصه اخبار س questionsالات شما بیشتر از پاسخ باشد. به عنوان مثال ، “نماینده EOS چیست ، و چرا در هر مقاله آنها ذکر شده است؟”

خوب ، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. در این توضیحات ، ما به بررسی نمایندگان EOS و اهمیت آنها در شبکه ارز رمزنگاری شده می پردازیم. قبل از صحبت در مورد نمایندگان ، ابتدا باید مکانیزم اجماع EOS ، اثبات سهام (Delegated Proof-Stake) (DPoS) را پوشش دهیم.

گواهی اثبات سهام (DPoS)

ممکن است شما در مورد Proof-of-Work (PoW) یا حتی Proof-of-Stake (PoS) شنیده باشید ، اما DPoS در ارز رمزنگاری شده نسبتاً نادر است. برخلاف PoW یا PoS که در آن هرکسی می تواند تراکنش ها را تأیید کند و بلاک تولید کند ، مجموعه ای از گره ها بلاک چین DPoS را حفظ می کنند. شرکت کنندگان در این گره ها به روشی مشابه انتخابات آمریکا رای می دهند. شما می توانید DPoS را به عنوان جمهوری دموکراتیک بلاک چین در نظر بگیرید.

از آنجا که گره های منتخب تنها بلاک هایی هستند که تولید می کنند ، تنها شرکت کننده هایی هستند که جوایز بلوکی دریافت می کنند. با این حال ، نمایندگان در برخی از شبکه های DPoS پاداش بلوک خود را با کاربرانی که به آنها رأی داده اند به اشتراک می گذارند.

مزیت بلاک چین DPoS مقیاس پذیری آن است. این زنجیره های بلوکی به دلیل محدود بودن تعداد گره های معتبر ، می توانند سریعتر از زنجیره های PoW یا PoS سنتی به اجماع برسند. به عنوان مثال 21 گره نماینده EOS ، تراکنش ها را بسیار کارآمدتر از بیش از 15 هزار گره در Ethereum تأیید می کند.

البته ، این مقیاس پذیری بهبود یافته دارای اشکالاتی است. گره های کمتری که بلاکچین را حفظ می کنند منجر به تمرکز بیشتر می شوند و می توانند برخی از خطرات امنیتی را ایجاد کنند.

غیر از EOS ، رمز ارزهای محبوب DPoS شامل Ark ، Lisk ، BitShares و Steem هستند. شایان ذکر است که BitShares ، Steem و EOS همه توسط یک شخص ، Dan Larimer ایجاد شده اند.

نمایندگان EOS – توضیحی

دارندگان رمز EOS با درج علائم خود به نمایندگان رای می دهند. 21 نماینده با بیشترین رای تولیدکنندگان بلوک که به طور موثر شبکه را حفظ می کند.

به عنوان دارنده رمز ، می توانید رای خود را در هر زمان تغییر دهید. بنابراین ، اگر یک تولید کننده بلوک بر خلاف مصلحت جامعه عمل می کند ، اعضا به سادگی به آنها رأی می دهند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، نمایندگان EOS مسئولیت اعتبار سنجی معاملات ، ایجاد بلوک های جدید و حفظ شبکه EOS را بر عهده دارند. در ازای خدمات خود ، آنها پاداشهای توکن را از استخر پاداش سازنده را مسدود کنید.

جوایز نماینده EOS

EOS سالانه پنج درصد نرخ تورم دارد. بیست درصد از این مقدار (یا یک درصد از کل عرضه) هر ساله وارد استخر پاداش تولیدکنندگان بلوک می شود. نمایندگان EOS متناسب با تعداد آرا کسب شده از این مجموعه نشانه می گیرند.

جوایز بلوک نماینده EOS

جوایز بلوک نماینده EOS

در حال حاضر ، نماینده برتر EOS ، EOSLaoMao ، دریافت می کند 866 EOS هر روز. وقتی به USD تبدیل شوید ، این مبلغ روزانه بیش از 5000 دلار است. خیلی فرسوده نیست.

حتی اگر شما جزو 21 نماینده برتر EOS نباشید ، باز هم نشانه می گیرید. نمایندگان در 72 سال اول (از زمان نوشتن این مقاله) براساس محبوبیت ، تولیدکنندگان بلوک آماده به کار هستند. تهیه کننده بلوک آماده به کار با کمترین رأی همچنان 100 EOS در روز جمع می کند ، حدود 500 دلار در روز با قیمت فعلی EOS.

نمایندگان EOS چه کسانی هستند?

هر کسی ، حتی شما ، می تواند نماینده EOS شود. در حال حاضر ، بیش از 400 نماینده وجود دارد و این تعداد باید به رشد خود ادامه دهد. همه دارندگان رمز EOS می توانند و باید به نمایندگان رأی دهند. با این حال ، تاکنون کمتر از 40 درصد این کار را انجام داده اند.

مجموعه فعلی 21 تولید کننده بلوک در سراسر جهان واقع شده است. آنها در سایر مناطق در نیویورک ، ژاپن ، سوئد و کانادا اقامت دارند. در سمت مبادله همه چیز ، Huobi و Bitfinex هر دو به عنوان تولیدکننده بلوک EOS نیز حضور دارند.

جنجال

برخی از اعضای انجمن رمزنگاری فکر می کنند که 21 نماینده EOS کنترل بیش از حد در آنچه که قرار است یک اکوسیستم غیرمتمرکز باشد ، دارند. این نمایندگان نه تنها مقدار قابل توجهی از نشانه های EOS را دریافت می کنند ، بلکه می توانند حساب ها را مسدود کرده و معاملات را معکوس کنند.

آنها کرده اند هفت حساب منجمد در یک مورد در حال حاضر و آنها تحت فشار بوده اند تا اقدامات بیشتری انجام دهند.

برخی از مخالفان همچنین احساس می کنند که مبادلات نباید به عنوان نماینده واجد شرایط باشند. از آنجا که آنها مقدار نامتناسبی از رمزها را در اختیار دارند ، می توانند از قدرت رأی خود استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که در 21 مورد برتر باقی می مانند.

نماینده EOS چیست؟ – TL ؛ دکتر

مشابه یک استخراج کننده بیت کوین ، نماینده EOS مسئول اعتبار سنجی معاملات و ایجاد بلوک برای بلاکچین EOS است. با این وجود هیچ معدنی در کار نیست.

در عوض ، نمایندگان توسط دارندگان توکن از طریق سازوکار اجماع اثبات سهام منعکس می شوند. 21 نماینده با بیشترین آرا the عنوان Block Blocker را به خود اختصاص می دهند. حدس می زنید تولید بلوک ها مسئول تولید بلوک ها هستند. در عوض ، آنها رمزهای EOS را دریافت می کنند.

دارندگان EOS ممکن است هر زمان رأی خود را تغییر دهند ، بنابراین لیست تولید کنندگان بلوک امروز ممکن است با لیست فردا متفاوت باشد.

روش نمایندگی EOS تا حد زیادی آزمایش نشده است و قبلا انتقادات زیادی را به همراه داشته است. گرچه هیچ زنجیره بلوکی وجود ندارد که عیب های خود را نداشته باشد. بخش بلاکچین نیز به اندازه کافی جدید است که جامعه EOS ممکن است در طولانی مدت یک راه حل مناسب پیدا کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me