علی رغم اینکه یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار سرمایه است ، در حال حاضر تعداد بسیار محدودی مبادله وجود دارد که می توانید IOTA را خریداری کنید. با این حساب ، من محبوب ترین گزینه هایی را که در حال حاضر استفاده می شود به شما نشان می دهم و روند خرید سکه های IOTA را توضیح می دهم.

نحوه خرید IOTA

در حال حاضر فقط دو صرافی با حجم قابل توجه تجارت IOTA وجود دارد که هیچ یک از آنها سپرده ارزهای فیات (USD ، EUR و غیره) را قبول نمی کنند. اگر از قبل ارز رمزپایه دیگری ندارید و می خواهید IOTA خریداری کنید ، ابتدا باید بیت کوین یا Ethereum بخرید. سپس می توانید بیت کوین یا Ethereum خود را به یکی از صرافی های زیر ارسال کرده و با IOTA معامله کنید:

  • Bitfinex – Bitfinex که از هنگ کنگ مستقر است ، به طور مداوم بیشترین حجم تجارت روزانه را در کل مبادلات ارز رمزنگاری شده دارد. متأسفانه برای سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده ، Bitfinex اخیراً اقدام به سرمایه گذاری کرده است خدمات به مشتریان فردی ایالات متحده را متوقف کرد.
  • بینانس – Binance یک مبادله بسیار جدید است. این شرکت در 3 ژوئیه 2017 فقط 3 دقیقه 15 میلیون دلار از طریق پیشنهاد اولیه سکه (ICO) خود جمع کرد. کمتر از دو هفته بعد ، در 14 ژوئیه مبادله به طور مستقیم آغاز شد. گرچه مطمئناً محتاط بودن در مورد چنین صرافی جدید منطقی است ، Binance خیلی سریع پایگاه کاربری خود را ایجاد کرده است ، اکنون به طور مداوم در 10 تجارت برتر روزانه همه مبادلات ارز رمزنگاری شده قرار می گیرد.

در زیر نحوه استفاده از هر صرافی برای خرید IOTA را به شما نشان می دهم. به خاطر داشته باشید ، شما باید ابتدا رمز ارز دیگری (مانند بیت کوین یا اتریوم) برای سپرده گذاری و تجارت با IOTA داشته باشید..

نحوه خرید IOTA در Binance

استفاده از Binance برای خرید IOTA نسبتاً آسان است. در اینجا یک راهنمای گام به گام آورده شده است که روند دقیق آن را به شما نشان می دهد.

1) ثبت نام حساب Binance

اولین قدم ایجاد یک حساب Binance است. با استفاده از فرم ثبت نام در اینجا یافت می شود, باید ایمیل و گذرواژه خود را ارائه دهید. مثل همیشه ، اطمینان حاصل کنید که یک رمز عبور منحصر به فرد قوی انتخاب کنید. پس از ثبت نام برای تأیید آدرس ایمیل خود به شما ایمیل ارسال می شود.

ثبت نام یک حساب در Binance

2) ورود به سیستم

پس از کلیک بر روی پیوند موجود در ایمیلی که از Binance برای شما ارسال شده است ، باید حساب شما فعال شود. برای ورود روی پیوند کلیک کنید.

حساب Binance فعال شده است

وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به سیستم Binance

3) راه اندازی حساب خود را ادامه دهید

پس از ورود به سیستم ، به سایت خود هدایت می شوید بینانس صفحه حساب.

ما همیشه توصیه می کنیم تأیید اعتبار 2-عامل (2FA) را در هر مبادله ای که برای تجارت ارز رمزنگاری استفاده می کنید فعال کنید تا امنیت حساب خود را بهبود ببخشید. به طور خاص ، ما توصیه می کنیم از برنامه Google Authenticator استفاده کنید ، زیرا SMS 2FA دارای آسیب پذیری های امنیتی مختلف است. Google Authenticator از هر دو مورد رایگان است فروشگاه Google Play و فروشگاه IOS اپل.

در ابتدا محدودیت های برداشت حساب شما معادل 2 BTC هر 24 ساعت تنظیم می شود ، اما می توانید با تکمیل احراز هویت Binance’s Identity این محدودیت ها را افزایش دهید.

تأیید هویت Binance

4) رمز ارز را به Binance واریز کنید

تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده برای واریز در دسترس است بینانس, اگرچه جفت معاملات در بیت کوین ، اتریوم و USDT (اتصال به اینترنت). برای این مثال ، من Ethereum را واریز می کنم.

هر کدام از سکه های رمزنگاری را انتخاب کنید ، روی سپرده کلیک کنید و سپس وجه را به آدرس داده شده ارسال کنید.

روشهای سپرده گذاری بایننس

هنگامی که منتظر تأیید معاملات هستید ، می توانید سپرده های معلق را مشاهده کنید.

سپرده Ethereum در انتظار Binance

وقتی سپرده شما کاملاً تأیید شد ، اکنون می توانید آن را در موجودی موجود نشان دهید.

سپرده اتمی اتمام شده Binance

5) IOTA را با بیت کوین یا Ethereum بخرید

پس از اتمام سپرده ، وقت آن است که ارز رمزنگاری شده خود را با IOTA معامله کنید. روی دکمه “Exchange” در فهرست کلیک کنید.

Binance محل مبادله

IOTA در بازارهای بیت کوین و Ethereum معامله می شود. IOTA را در بازاری که می خواهید تجارت کنید قرار دهید.

Binance IOTA را پیدا کنید

با استفاده از محدودیت یا سفارش بازار ، سفارش خرید IOTA را ثبت کنید. بینانس برای معاملات 1 fee هزینه پرداخت می کند. برای سادگی ، من 300 IOTA را با استفاده از سفارش بازار خریداری کردم. اگر سفارش بازار می دهید ، می توانید درصد موجودی Ethereum (یا بیت کوین) را که می خواهید برای خرید IOTA استفاده کنید انتخاب کنید.

با یک سفارش بازار حداکثر مقدار IOTA موجود برای مبلغ Ethereum که انتخاب کرده اید خرج کنید ، خریداری می شود. ارزانترین IOTA موجود را خریداری می کند تا زمانی که این مقدار را پر کند.

سفارش Binance IOTA

پس از پر شدن سفارش ، در موجودی موجود IOTA نشان داده می شود. سپس می توانید IOTA خود را از آن خارج کنید بینانس به کیف پول انتخابی شما.

وجوه Binance IOTA و برداشت

خرید IOTA در Bitfinex

روند خرید IOTA در Bitfinex بسیار شبیه فرآیند Binance است. به همین دلیل ، من طرح کلی Bitfinex را کمی ساده کردم.

1) ثبت نام و تأیید ایمیل

البته ، اولین قدم این است که برای یک حساب Bitfinex ثبت نام کنید و ایمیل خود را تأیید کنید.

ثبت نام Bitfinex

می توانید 2FA را در قسمت امنیت حساب خود فعال کنید تا امنیت آن بیشتر شود.

Bitfinex 2FA

2) رمز ارز را به Bitfinex واریز کنید

روی برگه سپرده کلیک کنید و ارز رمزنگاری شده مورد نظر برای واریز را انتخاب کنید. مانند Binance ، Binfinex نیز IOTA را در بازارهای بیت کوین و Ethereum معامله می کند.

سپرده Bitfinex

یک بار دیگر ، من تصمیم گرفتم که Ethereum را واریز کنم.

3) خرید IOTA با استفاده از بیت کوین یا اتریوم

جفت معاملاتی را که می خواهید در آن معامله کنید پیدا کنید Bitfinex. در این مثال ، من در بازار IOTA / ETH تجارت خواهم کرد.

Bitfinex بازار IOTA را پیدا کنید

مانند Binance ، انواع مختلفی از سفارشات وجود دارد که ساده ترین آنها سفارش بازار است. برای اینکه Bitfinex به طور خودکار حداکثر مبلغ را به قیمت بازار خریداری کند ، روی دایره سبز رنگ نشان داده شده در تصویر زیر کلیک کنید ، سپس روی “Exchange Buy” کلیک کنید.

Bitfinex IOTA را با اتر بخرید

پس از پر شدن سفارش شما ، IOTA شما در کیف پول مبادله IOTA شما در دسترس خواهد بود.

موجودی IOTA

خلاصه

در حالی که IOTA هنوز به اندازه سایر altcoins از صرافی پشتیبانی نمی کند ، خرید آن هنوز هم نسبتاً آسان است. فقط بخاطر داشته باشید که اگر در حال حاضر ارز رمزنگاری شده برای تجارت با IOTA ندارید ، باید مقداری را با ارز فیات از صرافی جداگانه خریداری کنید تا جایی که می توانید IOTA را خریداری کنید..

همچنین لازم به ذکر است که در حال حاضر تعداد محدودی کیف پول IOTA در دسترس است. بهترین شرط شما استفاده از رسمی است مشتری کیف پول IOTA GUI, اگر می خواهید سکه های خود را از صرافی ها نگه دارید.