سانتیمنت چیست?

سانتیمنت یک است خوراک داده ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران هدف تیم سانتیمنت تبدیل شدن به بلومبرگ بازار رمزنگاری ها است.

چشم انداز فعلی سرمایه گذاری مملو از اطلاعات نادرست است و منابع قابل تأیید بسیار اندک هستند. از آنجا که صنعت تا حد زیادی تنظیم نشده است ، شما باید معمولاً از طریق سفارشات خرید / فروش جعلی ، تبلیغات ناشایست ، تجارت داخلی و چرخه های خبری با دستکاری در بازار مقابله کنید که یا قیمت یک سکه را به سطوح ناپایدار افزایش می دهد یا یک پروژه را از طریق FUD خرد می کند ( ترس ، عدم اطمینان و تردید). یافتن منابع معتبر برای جلب اطلاعات و اطلاعات از آن دشوار است.

Santiment می خواهد با ارائه اطلاعاتی از بازار ، تجزیه و تحلیل احساسات و فعالیت های بلاکچین ، به سرمایه گذاران مبتدی و متخصص کمک کند. همه اینها به امید کمک به شما در تصمیم گیری سرمایه گذاری آگاهانه در صنعتی که می تواند با BS رسیده باشد.

در این راهنمای Santiment ، موارد زیر را مرور خواهیم کرد:

سانتیمنت چگونه کار می کند?

سیستم عامل سانتیمنت شامل چندین مورد مختلف است مراکز اطلاعاتی برای دسترسی به اطلاعات عینی و قابل اعتماد. اطلاعات موجود در این مراکز توسط متخصصان بلاکچین تنظیم شده و تنها از دقیق ترین داده ها تهیه شده است.

جریان های محتوا

چاشنی جریان های محتوا شامل محتوای منظم و به روز بازار مانند خبرنامه است. این محتوا شامل تجزیه و تحلیل ICO و سکه های بزرگ و همچنین مقررات جهانی و تحقیقات بازار است. به عنوان یک سرمایه گذار ، باید محتوای مشترک خود را انتخاب کنید.

از آنجا که این نوع اطلاعات به راحتی می تواند در دام ذهنیات قرار گیرد ، Santiment با استفاده از تجزیه و تحلیل جمع آوری شده از متخصصان صنعت ، ارائه دهندگان محتوا را با اهداف مشکوک نشان می دهد.

پایگاه داده سانتیم (SANbase)

SANbase یک بانک اطلاعاتی گسترده از پروژه های ارزهای رمزپایه است. این شامل اطلاعات مربوط به پروژه مانند تاریخچه تیم و اقتصاد پشت سکه است. این پلت فرم همچنین مجموعه ای از ابزارها را برای کمک به تجزیه و تحلیل شما فراهم می کند.

اگرچه SANbase از نظر جمعیتی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما سانتیمنت برای اطمینان از صحت اطلاعات بار دیگر از پانل متخصص استفاده می کند. با گذشت زمان ، تیم امیدوار است که راهی برای تمرکز بیشتر این اطلاعات بدون از بین بردن کیفیت آن ، پیدا کند.

تغذیه اطلاعات

آخرین قسمت از معمای سانتیمنت در فید داده های آن است. Santiment اطلاعات بازار را از منابع مختلف در سه منبع داده قرار می دهد:

  • Sentiment datafeeds: این داده های تغذیه ای احساس جامعه در مورد سکه های مختلف را اندازه گیری می کنند. این نیروی محرکه اصلی چرخه های “شیل” و “FUD” است که معمولاً در پروژه ها دیده می شود.
  • فیدهای داده Blockchain: این فیدها فعالیت بین بلاکچین های مختلف را کنترل می کنند. برای دیدن اینکه کدام سکه ها بیشترین حجم را می بینند و همچنین ردیابی حرکت “نهنگ های” بزرگ سرمایه گذاری را می توانید استفاده کنید.
  • فیدهای داده از طریق انبوه منابع: همه انواع خوراک دیگر در این گروه قرار می گیرند. این فیدها به کاربران امکان می دهند اطلاعاتی را که ممکن است قبلاً برای عموم در دسترس نبوده باشند ، ارائه دهند.

معماری چاشنی

معماری Santiment Datafeed

Santiment Network Token (SAN)

در مجموع 83،337،000 توکن SAN وجود دارد که کمی بیش از 62،500،000 در حال حاضر در گردش هستند. اکثر توکن ها (72٪) به پیش فروش و مشارکت کنندگان در جمعیت در طول ICO. SAN رمز ERC20 است.

نشانه های SAN سه عملکرد را در شبکه انجام می دهند:

  • پرداخت. برای دسترسی به فیدهای داده ، باید SAN بپردازید. این کار را از طریق سرویس اشتراک یا حراج داده انجام می دهید.
  • سهام. به عنوان دارنده SAN ، می توانید سکه های خود را نیز برای دسترسی به برخی از سرویس های Santiment در معرض خطر قرار دهید. این شرکای نهادی را تشویق می کند که مقادیر زیادی SAN را در معرض خطر قرار دهند و به پایگاه کاربران خود دسترسی پیدا کنند و اکوسیستم را بیشتر رشد دهند.
  • جایزه. اگر داده ها را به شبکه کمک کنید ، SAN را به عنوان پاداش دریافت می کنید. این همان چیزی است که منابع تغذیه گسترده را تأمین می کند.

تیم سانتیمنت & پیش رفتن

Maksim Balashevich Santiment را در آگوست 2016 تاسیس کرد. نه بنیانگذار زنجیره بلوک معمولی شما ، Balashevich 7 سال صرف مطالعه مدیتیشن ، یوگا کرد و احتمالاً حدس نمی زنید ، سیستم های مالی مدرن. اگرچه هیچ یک از اعضای تیم هیچ پروژه قابل توجه دیگری در زمینه زنجیره بلوک تحت پوشش خود ندارند ، CTO Valentin Mihov موفق به کسب مدال نقره المپیاد بین المللی انفورماتیک در سال 2004 شد.

در جولای 2017 ، ساننتیمنت تیم یک ICO برگزار کردند که در آن به جایگاه خود رسیدند 45000 ETH هدف. تیم با طراوت به شفافیت پروژه اعتقاد دارد ، حتی اختصاص داده است کل صفحه در وب سایت خود را به آن.

نقشه راه سانتیمنت

نقشه راه Santiment 2018

Santiment در حال حاضر یک برنامه تلفن همراه آلفا با داده های قیمت گذاری تاریخی و برخی تجزیه و تحلیل احساسات ساخته است. آنها همچنین SANbase را راه اندازی کرده اند که می توانید بررسی کنید اینجا. این شبیه CoinMarketCap است اما شامل اطلاعات مفید و اضافی برای هر پروژه مانند هزینه های صندوق و فعالیت توسعه دهنده است. در سال گذشته ، آنها SANbase را گسترش داده اند تا شامل ردیابی روند رسانه های اجتماعی ، ابزار تحقیق ، API ها و تالار گفتگو برای به اشتراک گذاشتن یافته های شما باشد. ویژگی بعدی در نقشه راه آنها علائم تجاری است.

این تیم با Iconomi ، Brave New Coin و آزمایشگاه تحقیقات Blockchain همکاری می کند تا به آنها در اجرای پروژه کمک کند..

رقابت

چند پروژه دیگر با همان فضای Santiment اما با راه حل های مختلف سر و کار دارند. شبکه سیگنال ها برای کمک به بازرگانان به یادگیری ماشین در ترکیب با داده های سرشار از منابع وابسته است. Cindicator در حال پیش بینی بازی ها برای تولید خرد از اثر جمعیت است. و, کاتالیزور انیگما در تلاش است تا تجارت کمی را بهبود بخشد.

تجارت

پس از ICO ، قیمت سانتیمنت در حدود 0.20 دلار نسبتاً ثابت باقی ماند. با این وجود از نوامبر 2017 ، ارزش توکن های SAN افزایش فاحشی را تجربه می کنند و به بالاترین قیمت نزدیک به 8.00 دلار (0.0005 ~ BTC) می رسند. این امر به دنبال ظهور بیشتر آلت کوین ها در آن زمان انجام شد.

با این اوصاف ، قیمت SAN نیز در اواسط ژانویه 2018 همراه با اکثر بازار به طرز چشمگیری کاهش یافت. از آن زمان ، در ماه فوریه 2018 و آوریل 2018 ، تنها با دو جهش قابل توجه قیمت در حال سقوط است. به نظر می رسد قیمت در حال حاضر در حدود 0.43 دلار (0.000069 ~ BTC) پایین بوده است.

اکنون که SANbase در دسترس است ، تصویب و استفاده از رمز SAN بیشترین تأثیر را بر قیمت خواهد داشت. جالب اینجاست که SAN احتمالاً بیشتر از سایر ارزهای رمزپایه تحت تأثیر احساسات کلی بازار (نزولی یا صعودی) قرار دارد. در بازار خرس ، قیمت SAN با فشار رو به پایین طبیعی روبرو می شود و به دلیل کاهش علاقه به تجارت ناشی از بازار ، افراد کمتری احتمالاً از SANbase استفاده می کنند. در بازار گاو نر ، قضیه برعکس است.

با این گفته ، دیدن جهش قیمت با انتشار هر ویژگی تعجب آور نخواهد بود. اطلاعیه های مشارکت اضافی نیز باید تأثیر مثبتی بر قیمت داشته باشند.

SAN را از کجا بخریم

توکن های SAN در حال حاضر با بیشترین حجم در LAToken معامله می شوند ، اما ممکن است بخواهید بررسی کنید اتفینکس بجای. اتفینکس یک تبادل غیر متمرکز ترکیبی است که توسط Bitfinex اداره و به آن متصل می شود. می توانید BTC ، ETH یا USD را برای SAN در بورس معامله کنید.

همچنین می توانید BTC ، ETH یا USDT را با SAN روشن کنید مایع و OKEx.

ذخیره SAN

به عنوان رمز ERC20 ، شما گزینه های زیادی برای کیف پول برای ذخیره سرمایه خود دارید. برای داشتن بیشترین امنیت ، از کیف پول سخت افزاری مانند Ledger Nano S. استفاده کنید. MyEtherWallet یک گزینه عالی و رایگان برای استفاده شما نیز می باشد. هر کیف پول با پشتیبانی ERC20 کافی است.

نتیجه

Santiment یک منبع خوراک همه در یک از اطلاعات ارزهای رمزنگاری شده عینی است. این شامل اخبار بی طرفانه ، تحلیل پروژه و انبوهی از داده های دیگر است. هنوز در روزهای آغازین خود ، می توانید SANbase را خودتان بررسی کنید اینجا.

با میزان اطلاعات نادرست و تبلیغات غیراخلاقی در صنعت ، تیم Santiment در جهت انجام وظایف خود جهت آگاهی بهتر معامله گران از همه سطح تجربه گام برمی دارد..

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط استیون بوچکو در تاریخ 11.01.2018 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند.

منابع اضافی

سایت اینترنتی

اختلاف

تلگرام

Reddit

توییتر

متوسط

گیتهوب

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me