Slow Bleeding Bitcoin

هفته ناامیدکننده دیگر ارز رمزنگاری شده با از دست دادن کل بازار در بازه زمانی 7 روزه در کل 5 درصد. آلت کوین ها در دریای سرخ بودند و فقط Litecoin (0.22٪) ، Holo (22.33٪) و برخی از پول های ثابت دارای حرکت مثبت بودند. مانند سایر بازارها ، سه ارز رمزپایه برتر نیز عملکرد خوبی نداشتند.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (2/1/19)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (2/1/19)

بیت کوین 3.12٪ سقوط کرد با قیمت فعلی فقط خجالتی 3500 $.

XRP 2.50٪ از ارزش خود را از دست داد و اکنون کمی بیش از 0.30 $ است.

اتریوم در حال نزدیک شدن به مرز 100 دلار است و 8.47٪ در هفته از دست می دهد.

اخبار رمزنگاری داخلی

Cboe دوباره وارد Bitcoin ETF می شود: پس از پس گرفتن پیشنهاد Bitcoin ETF فقط یک هفته پیش ، بورس گزینه های هیئت مدیره شیکاگو (Cboe) آن را بار دیگر برای تصویب ارائه داده است. پس از تأخیرهای متعدد تصمیم گیری توسط SEC ، Cboe پیشنهاد را در 23 ژانویه پس گرفت ، زیرا ترس از تعطیلی دولت آن را سنگ اندازی کرد.

VanEck SolidX Bitcoin ETF پیشنهاد تغییر قانون را CBOE ارائه داده است. کار سخت همه تیم های درگیر. سند عمومی: https://t.co/X25lOPjiFS pic.twitter.com/C9FP4adDE8

– گابور گورباچ (gaborgurbacs) 31 ژانویه 2019

رهبران Cboe معتقدند که با دولت ، به ویژه SEC ، با قدرت تمام به اجرا در می آید که می توانند با هم کار کنند تا در نهایت یک ETF بیت کوین از موانع نظارتی عبور کند..

Merck حق ثبت اختراع Blockchain ایالات متحده را دریافت می کند: در بیانیه مطبوعاتی 30 ژانویه ، مرک اعلام کرد که اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) حق اختراع مربوط به “اشیا cry رمزنگاری شده” را به این شرکت اعطا کرده است. این حق ثبت اختراع مبتنی بر موارد دیگری است که شرکت تأسیس کرده و هوش مصنوعی (AI) را با فناوری بلاکچین ترکیب می کند. این امیدواری سازمان است که این حق ثبت اختراع جدید به بهبود یکپارچگی محصولات فیزیکی ، از جمله داروها در زنجیره های عرضه جهانی کمک کند.

چه جدید به طور همزمان

Blockchain Drones | ورود به سیستم اتوماسیون با پرواز بالا: ما می دانیم چه فکری می کنید ، “Blockchain and drones، sooo 2017.” خوب ، آنها آینده درخشانی نیز در پیش دارند.

چرا صنعت رمزنگاری نیاز به فراموش کردن پیش بینی قیمت ها دارد: به جای پرسیدن “وقتی ماه” ، باید این سوال را داشته باشید ، “هنگام تصویب؟”

استخراج Zcash سودآورتر از بیت کوین است & Ethereum ، با مشکلات تورمی روبرو است: بیت کوین و Ethereum همیشه گزینه های محبوب استخراج بوده اند ، اما ممکن است بخواهید به جای این سکه حریم خصوصی نگاه کنید.

NiceHash در مقابل Minergate: استخراج ابر از کی بهتر است ؟: در دنیای ابر استخراج ، موارد زیادی وجود دارد. ما دو رقیب برتر را با هم مقایسه می کنیم.

پروژه های ضد فساد بلاکچین: ایجاد یک دولت بهتر: آیا بلاکچین می تواند نیرویی مهار نشدنی در برابر فساد باشد؟ ما فهمیدیم.

پیشنهاد اولیه اتومبیل: آیا رزلا مدل 3 تسلا یک شبه ICO بود ؟: استراتژی ICO برای جمع آوری پول قبل از ساخت یک محصول وسوسه انگیز است. و ، به نظر می رسد که حتی ol ‘Musky نیز در امان نیست.

Malt Beats Samoa، Hong Kong in Crypto Exchange Trade Volume، Here’s Why: مالت – جزیره کوچک ، فعالیت رمزنگاری بزرگ.

نقد و بررسی Huobi Exchange: چگونه صرافی مستقر در سنگاپور جمع می شود؟: ما تمام مواردی را که باید در مورد این ده ارز رمزنگاری برتر بدانید را پوشش می دهیم.

پروژه رمزنگاری عربستان سعودی و امارات متحده عربی احتمال ایجاد بازار سرمایه گذاری جدید رمزنگاری: دو کشور با سیاست های رمزنگاری کاملا متفاوت در حال ایجاد یک سکه رمزنگاری جدید به نام Aber هستند.

انقلاب ارز دیجیتال در ونزوئلا در حال وقوع است: ونزوئلا در بحبوحه یک بن بست سیاسی است. و این فشار باعث افزایش (یا نیاز) بیت کوین می شود.

بیمه Crypto: آیا از Satoshis شما محافظت می شود؟: اگر مایل نیستید رمزنگاری خود را در کیف پول شخصی نگه دارید ، حداقل باید از بیمه نامه های سیستم عامل هایی که انجام می دهید مطلع باشید..

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

Swift دادگاه را با R3 اعلام می کند: روز چهارشنبه در یک میزگرد در مجمع Fintech پاریس ، مدیر عامل شرکت سوئیفت ، گاتفرید لیبراندت ، همکاری اثبات مفهوم را با شرکت بلاکچین R3 اعلام کرد. R3 ، رقیب اصلی Ripple ، به زودی پلتفرم خود را به Swift’s Global Payments Innovation (GPI) متصل می کند. GPI یک چارچوب استاندارد پرداخت جدید است “که می تواند با ردیابی پایان به پایان معاملات در زمان واقعی ، سرعت پرداخت بین مرزی بین بانک ها را افزایش دهد.”

جالب اینجاست که مدیر اجرایی Ripple ، برد گارلینگ هاوس نیز در این هیئت حضور داشت. اگرچه او از شفافیت خود برای کار با سوئیفت صحبت کرد ، او همچنین استدلال کرد که “من فکر می کنم سیستم های غیرمتمرکز با گذشت زمان پیروز می شوند … من فکر می کنم امروز چیزی نیست که سوئیفت باشد.”

IBM دوره آزمایشی خود را با PIL کامل می کند: خطوط بین المللی اقیانوس آرام (PIL) این هفته یک آزمایش را به پایان رساند و محموله های نارنجی نارنگی IBM’s Blockchain Platform را ردیابی کرد. در این دادگاه از بارنامه الکترونیکی (e-BL) برای کاهش “روند اداری انتقال سند مالکیت از پنج به هفت روز به فقط یک ثانیه” استفاده شد.

شرکت کنندگان در این دادگاه چندین بازخورد مثبت برای گفتن داشتند. تای خیام بک ، مدیر عامل شرکت هاپکو ، یک وارد کننده مستقر در سنگاپور ، اظهار داشت: “ما از نتیجه دادگاه خوشحالیم. با استفاده از e-BL ، ما دیدیم که چگونه می توان کل فرآیند حمل و نقل را با صرفه جویی قابل توجه در هزینه ساده و شفاف کرد. ” در حالی که لیزا تئو ، مدیر اجرایی PIL ، گفت ، “ما بازخورد بسیار مثبتی از صنعت و مقامات دریافت كرده ایم و این احتمال را داریم كه چگونه تحولات بلاكچین ما می توانند تغییر و تزریق یك افزایش مورد نیاز در كارآیی و نوآوری را به وجود آورند. صنعت.”