هر هفته نمی تواند سبز باشد

اوقات خوب نمی توانند برای همیشه ادامه داشته باشند. بعد از چند هفته رشد مداوم ، بالاخره در این هفته شاهد عقبگرد بودیم. سقف بازار رمزنگاری از 174.7 دلار قبل از صعود به 172.7 میلیارد دلار به پایین ترین سطح 167.7 دلار کاهش یافت. به طور کلی ، هفته شاهد یک درصد ضرر بودیم. خیلی فرسوده نیست.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (4/12/19)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (4/12/19)

بیشتر سکه ها به استثنای Ethereum Classic (10.00٪) ، Crypto.com Chain (67.15٪) و Nano (16.13٪) قرمز بودند. در مورد سه نفر برتر ما:

بیت کوین با رشد 1.39 درصدی در برابر دانه بازار قرار گرفت.

اتریوم خیلی کار نکرد ، و سود 0.34٪ را به همراه داشت.

XRP بازنده بزرگ بود ، در طول هفته 9.80٪ افت کرد.

اخبار داخلی

FaceCoin می تواند ارزش یک میلیارد دلار داشته باشد: به گزارش خبرنگار نیویورک تایمز ، ناتانیال پوپر ، فیس بوک در حال خرید برای شرکت های سرمایه پذیر است که در ارز رمزنگاری شده خود به میزان …روی صورت دکتر ایول بزرگ نمایی می کند… یک میلیارد دلار.

گفته می شود غول رسانه های اجتماعی از پول نقد جدید به عنوان وثیقه رمزنگاری آینده خود استفاده خواهد کرد. به احتمال زیاد سکه جدید به سبدی از ارزهای خارجی متصل می شود تا ارزش پایداری داشته باشد. با Telegram ، Kik و Line که همه ارزهای رمزنگاری شده امسال را راه اندازی می کنند ، جالب است که ببینیم چگونه فیس بوک در این ترکیب قرار می گیرد.

House of Reps قانون Pro-Crypto را دوباره معرفی کنید: در اوایل هفته ، مجلس نمایندگان ایالات متحده مجدداً جلسه را معرفی کرد قانون طبقه بندی Token, که ارز رمزنگاری شده را از طبقه بندی امنیتی حذف می کند. فراتر از وضعیت طبقه بندی ایده آل ، این قانون اطمینان قانونی را برای صنعت بلاکچین پیشنهاد می کند. کریپتو و مشاغل مرتبط با بلاکچین دیگر در یک منطقه خاکستری نظارتی قرار ندارند.

بدیهی است که ورود مجدد در واکنش به رشد بازارهای بلاکچین در اروپا و چین است. نماینده دارن سوتو ، یکی از افرادی که این لایحه را پذیرفت ، اظهار داشت که “زمان آن رسیده است که ایالات متحده قدم بگذارد و در فناوری بلاکچین پیشرو باشد.” آمین ، برادر.

افرادی که چیزهایی می گویند

خداحافظ ، مقاله: پدر و مادربزرگ ماسکی این هفته به گفتگوی پول کاغذی و آینده دلخراش آنتن رفت. در FYI – برای نوآوری شما پادکست ، مدیر عامل تسلا اعلام کرد که “رمزنگاری راهی بسیار بهتر از تکه های کاغذ برای انتقال ارزش است.” وی همچنین در مورد فناوری Bitcoin صحبت کرد و آن را “کاملاً درخشان” خواند.

سوختگی باترین: شوخی کننده Ethereum ، Vitalik Buterin در این هفته به ادعایی مبنی بر اینکه نمی خواست کریگ رایت در فضای رمزنگاری صدا داشته باشد ، پاسخ داد. در حالی که بسیاری با این احساس موافق هستند ، باترین تصریح کرد که “کریگ رایت کاملاً باید صدا داشته باشد. اما همه ما نیز به حماقت او می خندیم. ” آخ…

اوه ، و اگر آن را از دست داده باشید – بوترین کاملا حرفه رپ را در پیش دارد.

“این چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که شما زیاد کد می کنید …” &# 128514؛&# 128514؛&# 128514؛ VitalikButerin انداختن برخی از ضربات # EDCON pic.twitter.com/42ba0c3Hml

– واشنگتن سانچز (drwasho) 11 آوریل 2019

موارد جدید در CoinCentral?

رتبه بندی ارز رمزنگاری ویس دسته ای از BS است: رتبه بندی رمزنگاری ویس را پیچ کنید. به هر حال چه کسی به آنها احتیاج دارد?

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

PewDiePie به حزب بلاک (زنجیره ای) می پیوندد: PewDiePie ، مشهور شماره یک یوتیوب ، برای نیازهای آینده خود در جریان مستقیم ، به DLive می رود. این دو روز سه شنبه خبر از یک همکاری انحصاری دادند که در آن ستاره 100 میلیون مشترک تعداد پخش فیلم های زنده هفتگی را روی بستر بلاکچین آغاز می کند..

DLive یک “پلتفرم جریان مستقیم است که از فناوری بلاکچین استفاده می کند تا به سازندگان و بینندگان پاداش دهد.” این شرکت افتخار می کند که هیچ یک از درآمد سازندگان ویدئو را ندارد. در عوض ، 90.1 درصد درآمد مستقیماً به تولیدکنندگان محتوا اختصاص می یابد در حالی که 9.9 درصد باقیمانده در یک استخر حبس می شوند “که به مردم پاداش می دهد … به دلیل مشارکت های روزانه آنها در شبکه.”

بلاکچین به بزرگترین سازمان تجارت جهان می پیوندد: اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) به تازگی توافق نامه ای را با یک استارت آپ بلاکچین از سنگاپور ، گروه پرلین نت امضا کرده است ، تا بررسی کند که چگونه فناوری بلاکچین می تواند جریان آزاد کالا را در سراسر جهان بهبود بخشد.

این توافقنامه شامل موارد زیر است:

  • ICC به پرلین کمک می کند تا اعضای خود را در اتحاد بلاکچین خود جذب کند
  • پرلین به عنوان یک شریک فناوری به ICC پیوست
  • به اشتراک گذاری نتایج اثبات محتوای اولین بلاکچین آنها

همچنین بخشی از این توافق نامه ، این دو گروه جدیدی را به نام اتحاد ICC Blockchain / DLT تشکیل خواهد داد. شاید آنها بعداً باید یک کمیته نامگذاری تشکیل دهند …