روند نزولی ادامه دارد

هفته دیگر ، دور دیگری ضرر.

بازار ارزهای رمزنگاری شده یک مجموعه جمع کرد 17٪ در طول این هفته ، سقف بازار آن از 339 میلیارد دلار به 280 میلیارد دلار کاهش یافته است. اخبار مبنی بر اینکه SEC SEC اتر را بعنوان یک امنیت نمی داند ، بازار را متوقف کرده و روز پنجشنبه کوتاه مدت انجام می دهد ، اما به نظر می رسد نمودار امروز به عقب نشینی قیمت ها اشاره دارد..

دوستان ، اوضاع ناخوشایند است و هنوز هم می تواند خشن تر باشد. اگر در روزها و هفته آینده به سمت بالا نپردازیم و پشتیبانی پیدا نکنیم ، ممکن است در این هفته افت کنیم که پایین تر از پایین ترین سطح قبلی ما باشد.

بیت کوین: با قیمت درخواستی 6540 دلار ، پادشاه رمزنگاری ضرر کرده است 13٪ از ارزش آن در طول هفته.

اتریوم: حتی با اخبار مثبت از نهادهای نظارتی ایالات متحده ، Ethereum پایین است 17٪ در هفته با 492 دلار.

موج دار شدن: با ورود به مارک تجاری جدید ، قیمت 0.54 دلار Ripple ضرر می کند 18٪ از هفته گذشته.

بازارهای 6_15_18

اخبار داخلی

اتر امنیت نیست ، مدیر SEC در گفتار نشان می دهد: در یک سخنرانی در اجلاس Yahoo Finance All Market: Crypto ، ویلیام هینمن ، مدیر مالی شرکت برای SEC ، موضع آژانس را نسبت به اتر در این پنجشنبه روشن کرد. “[بر اساس] درک من از وضعیت فعلی اتر ، شبکه Ethereum و ساختار غیرمتمرکز آن ، پیشنهادات و فروش فعلی اتر معاملات اوراق بهادار نیست. و مانند بیت کوین ، به نظر می رسد اعمال رژیم افشای قوانین فدرال اوراق بهادار در معاملات فعلی اتر ارزش کمی دارد ، “او در سخنرانی خود گفت.

این تصمیم SEC س questionsالات دشواری را برای فعالان صنعت ایجاد می کند. خیلی بیشتر برای باز کردن بسته ها ، شاید به صورت طولانی مدت ، از جمله مکالمه پس از این توییت. https://t.co/IfbTrootcM

– مارکو سانتوری (msantoriESQ) 14 ژوئن 2018

صندوق شاخص Coinbase درهای خود را به روی سرمایه گذاران معتبر آمریکایی باز می کند: کیف پول و فروشنده ارز رمزنگاری شده در این هفته صندوق شاخص خود را آماده کرد و آن را برای اولین دور سرمایه گذاری ها باز کرد. در اوایل سال جاری اعلام شد ، صندوق شاخص Coinbase اولین صندوق معتبر در نوع خود برای صنعت است و فقط برای سرمایه گذاری 250،000 تا 2 میلیون $ قابل قبول است. “صندوق شاخص Coinbase به سرمایه گذاران در معرض تمام دارایی های مندرج در بورس ما قرار می گیرد که با وزن بازار وزن می شوند. همانطور که دیروز اعلام کردیم ، صندوق متعادل خواهد شد و شامل Ethereum Classic و دارایی های بیشتری می شود که در آینده توسط Coinbase فهرست شوند. “.

کنگره لایحه ای را معرفی می کند که به دنبال بررسی دقیق Crypto در قاچاق جنسی است: پولشویی و بودجه تروریسم خبر قدیمی است. اکنون ، کنگره می خواهد درمورد چگونگی تغییر ارزهای رمزنگاری شده در چگونگی تجارت تجارت قاچاقچیان جنسیت اطلاعات کسب کند. بر اساس این لایحه ، “” مبارزه با شبکه های غیرقانونی و کشف قاچاق “یا” FIND قاچاق “قانون ، قاضی محترم ایالات متحده را ملزم می کند تا تحقیق در مورد چگونگی استفاده از ارزهای مجازی و بازارهای آنلاین برای خرید ، فروش ، یا تأمین مالی کالاها یا خدمات مرتبط با قاچاق رابطه جنسی یا قاچاق مواد مخدر و برای اهداف دیگر را تسهیل کند. ” اگر این لایحه لازم الاجرا باشد ، دادستان کل گزارش جامعی را در مورد یافته های این مطالعه طی یک سال به کنگره ارائه می دهد.

زن LA منطقه با برپایی یک مبادله غیرقانونی پول برچسب گذاری می شود: در مواردی که به عنوان یک پرونده بی سابقه شناخته می شود ، یکی از ساکنان لس آنجلس به دلیل اجرای یک عملیات غیرقانونی تجارت بیت کوین تحت پیگرد قانونی فدرال قرار دارد. ترزا تتلی با نام سیاه Black Maven ، از سال 2014-2017 با راه اندازی یک سرویس انتقال بیت کوین و پول نقد از طریق لیست در localbitcoin.com سالانه 300000 دلار درآمد کسب کرد. دادستان دادگاه معتقد است که تتلی “به یک سیستم مالی بازار سیاه در ناحیه مرکزی کالیفرنیا دامن زد که عمدا و عمداً در خارج از صنعت بانک تنظیم شده وجود داشت.” او به دلیل جرایم ادعایی خود و همچنین ضبط دارایی برای 40 بیت کوین ، تقریباً 300000 دلار پول نقد و 25 شمش طلا با تهدید 30 ماه زندان فدرال روبرو است..

Wells Fargo با استفاده از کارت های اعتباری خرید Crypto را ممنوع می کند: در اقدامی که با سایر بانکهای بزرگ و شرکتهای کارت اعتباری همخوانی ندارد ، Wells Fargo خدمات کارت اعتباری خود را برای خرید ارزهای رمزپایه بسته می کند. این سومین بانک بزرگ آمریکا را در شرکت جی پی مورگان قرار می دهد & Chase ، Citibank و American Express. “مشتریان دیگر نمی توانند از کارت های اعتباری Wells Fargo خود برای خرید ارز رمزپایه استفاده کنند. ما این کار را انجام می دهیم تا به دلیل خطرات متعدد مرتبط با این سرمایه گذاری بی ثبات ، در شرکت Wells Fargo ثبات داشته باشیم. این تصمیم با صنعت کلی سازگار است. ”سخنگوی سخنگوی شرکت گفت.

در همین حال ، Mastercard کیک خود را دارد و آن را بیش از حد می خورد ، برای ثبت اختراع پرداخت Blockchain درخواست می کند: ممکن است شرکت های کارت اعتباری کاری با ارزهای رمزپایه نداشته باشند ، اما در حوزه انتخاب و انتخاب ، هیچ مشکلی برای تصاحب فناوری آن ، بلاکچین ، برای منافع خود ندارند. Mastercard حداقل به نظر می رسد که نشان دهنده همین مقدار باشد ، همانطور که شرکت کارت اعتباری در 7 ژوئن حق ثبت اختراع را با ثبت اختراع ایالات متحده ثبت کرده است & دفتر علائم تجاری برای “روش و سیستم تأیید کارت پرداخت از طریق بلاکچین”. این حق ثبت اختراع به دنبال دستیابی به “تأیید اعتبار اعتبار پرداخت از طریق استفاده از زنجیره بلوک یا سایر منابع داده قابل دسترسی عمومی ، به ویژه استفاده از رمزگذاری و انتقال داده ها بین یک دستگاه محاسباتی و یک نقطه فروش برای تأمین بازیابی و استفاده از تأیید شده است. اعتبار پرداخت بدون استفاده از ابزار پرداخت سنتی. “

حق ثبت اختراع بلاک چین Mastercard

فرماندار کانکتیکات لایحه ای را امضا می کند که پیشنهاد می کند یک گروه کاری بلاکچین را به قانون ارائه دهد: فرماندار کانتیکت ، دانل پی مالوی ، در 6 ژوئن لایحه ای را امضا کرد که به طور رسمی کارگروه Blockchain کانکتیکات را ایجاد می کند. صورتحساب, که هر دو در کنگره های پایین و بالا از کنگره برای رای گیری به اتفاق آرا به تصویب رسید ، دولت می خواهد “یک طرح جامع برای گسترش گسترش صنعت بلاکچین در این ایالت تهیه کند و سیاست ها و سرمایه گذاری های دولتی را برای ایجاد کانکتیکات پیشرو در فناوری بلاکچین توصیه کند.”

موارد جدید در CoinCentral?

الاستوس (ELA) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: الاستوس یک اینترنت بلاکچین است که در آن کنترل کاملی بر دارایی های دیجیتال خود دارید.

Huobi برنامه های یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز را اعلام می کند: از طریق پروژه زنجیره ای Huobi ، این شرکت یک بلاکچین عمومی ایجاد خواهد کرد. این به آنها امکان می دهد از یک شرکت متمرکز به یک شرکت غیرمتمرکز که توسط جوامع اداره می شود ، حرکت کنند.

یک آغازگر در ترسیم ارز رمزنگاری شده در نمای تجارت: TradingViews برای تعداد انگشت شماری سکه نمودار ارائه می دهد و اگر می خواهید معامله کنید ، چیز خوبی است که بدانید.

وضعیت خرد کردن: چگونه این فناوری می تواند بلاکچین را مقیاس پذیرتر کند ؟: Sharding نوعی پارتیشن بندی پایگاه داده است که پایگاه داده های بزرگتر را به قطعات کوچکتر ، سریعتر و با سهولت مدیریت شده موسوم به shards داده تفکیک می کند..

DAICO اینجاست – آیا مدل جدید ICO امنیت بهتری را ارائه می دهد ؟: ایده ویتالیک برای DAO ICO به واقعیت تبدیل شده است ، اما آیا مشکلات فعلی فروش توکن را حل می کند؟?

آیا واقعاً به رمز ارز نیاز داریم؟ کاوش مدرن پول: آیا واقعاً ارز رمزنگاری شده ضروری است؟ با نگاهی به سیستم سنتی ، مطمئناً چنین فکر می کنیم.

آینده درخشان برای صندوق اکوسیستم Binance وجود دارد: صندوق اکوسیستم Binance آخرین پروژه آزمایشگاه Binance است: ابتکاری برای تقویت توسعه و هدایت تصویب.

فراتر از CryptoKitties: آینده ERC-721 و مالکیت دارایی های منحصر به فرد: Cryptokitties معروف ترین نشانه های ERC-721 است ، اما در آینده توکن سازی ، این دارایی ها می توانند به دارایی بیشتری نسبت به نوزادان بزرگسال دیجیتال با شکوه مرتبط شوند.

بهترین نرم افزار استخراج بیت کوین در سال 2018: آیا می خواهید استخراج را شروع کنید (یا فقط به یک بازیابی نیاز دارید)؟ ما شما را فهمیدیم.

برنامه های Walmart برای Blockchain Tech چیست؟: شما می دانید بزرگترین خرده فروش جهان برنامه هایی برای فناوری دارد ، اما اینها چه نتیجه ای دارند?

گذشته و حال تقلب در استخراج بیت کوین: Botnets ، بدافزارهای استخراج ، سرقت قدرت – وای من!

تفاوت سهام و ارز رمزنگاری شده: مقاله ای برای زمان هایی که لازم است برای پیرمرد خود توضیح دهید که چرا / چگونه سکه ها از سهام سنتی متفاوت هستند.

کوین مالونی Xeeda در کیف پول های سخت افزاری Cryptocurrency: کوین مالونی بنیانگذار و مدیر عامل Xeeda است ، یک کیف پول سخت افزاری رمزنگاری شده که مخصوص تلفن های هوشمند طراحی شده است..

حرکت دور از ICO – پنج چیزی که باید بدانید: ICO کمتر متداول می شود ، در حالی که قطره های هوایی و بودجه VC بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند.

اولین بلاکچین مدل کسب و کار در معرض خطر است: پرداخت ها: بدیهی است با توجه به اینکه بیت کوین به عنوان ارز جایگزین ایجاد شده است ، اما با این وجود ، باید بررسی کرد که بلاکچین چگونه پردازش پرداخت را تغییر می دهد.

Binance اعلام کرد که تا پایان سال تجارت یورو را ارائه می دهد: بزرگترین صرافی جهان دارای یک حساب بانکی در مالت است و با این نقدینگی ، جفت های تجاری یورو را باز می کند.

Siglo’s Isaac Phillips در مورد نقش Blockchain در بازارهای نوظهور: Isaac Phillips یکی از بنیانگذاران Siglo ، یک پروتکل بلاکچین مبتنی بر جبل الطارق برای برنامه های غیرمتمرکز برای حمایت مالی از اتصال در بازارهای در حال ظهور است.

تأثیرات محیطی استخراج بیت کوین چیست؟: برخی ممکن است بگویند فاجعه بار است ، دیگران عذاب و تاریکی بسیار کمتری دارند. آیا حقیقت جایی در این بین است؟?

Merged Mining چیست؟ راه حل بالقوه برای 51٪ حملات: به عبارت ساده ، استخراج ادغام شده (همچنین به عنوان اثبات کمکی کار نیز شناخته می شود) فرآیند استخراج همزمان دو ارز رمزپایه متفاوت است..

بلاکچین در بخش خودرو-قطعه قطعه شده برای تمرکز بر فناوری های جدید: بلاکچین و ماشین؟ شما شرط می بندید و صنعت در حال تحقیق درباره این فناوری است.

وب 3.0 چیست ؟: این چیزی فراتر از یک کلمه حرفی است. به طور فعال در اطراف ما ساخته می شود.

10 فعال سیاسی برتر – نسخه جهانی: این چهره های درگیرترین بازیگران سیاسی جنبش هستند.

Coinbase برای اضافه کردن پشتیبانی از Ethereum Classic: Coinbase این هفته اعلام کرد که در ماه های آینده Ethereum Classic را به پیشنهادات خود اضافه خواهد کرد.

استفان جورج از Gnosis در مورد موانع فرزندخواندگی در مبادلات غیرمتمرکز: استفان جورج بنیانگذار و CTO Gnosis ، یک پلتفرم بازار پیش بینی مستقر در جبل الطارق است که بر روی Ethereum ساخته شده است. Gnosis دومین پلتفرم بزرگ بازار پیش بینی توسط کلاه بازار پس از فقط Augur است.

Casper: The Haunting Friendly of Ethereum چیست: Casper با هر روز توسعه به تحقق نزدیک تر است و نسخه PoS تقریباً آماده است.

بنیانگذار Elix ، ملانی پلازا ، سرمایه گذاری جمعی ، قابلیت استفاده از بلاکچین و مناقصه های مرغ را صحبت می کند: ملانی پلازا ، بنیانگذار Elix ، یک زیست شناس است که به عنوان برنامه نویس رایانه ای مأموریت دارد تا قابلیت دسترسی به فناوری بلاکچین را بهبود بخشد.

مدیر عامل IDEX الکس وارن در پیشرفت های شفق قطبی: الکس وارن مدیر عامل و بنیانگذار Aurora ، شرکت پشت IDEX است. او در حال حاضر در حال کار بر روی ابتکارات مختلفی است ، از جمله مارک تجاری مجدد برای پلتفرم مالی معروف و غیرمتمرکز.

رمزنگاری: تاریخچه مختصری از تقارن تا بیت کوین: شیرجه رفتن به این فناوری که ریشه یک انقلاب را ریخت.

Blockchain اتصال به میزبان کنفرانس در مرکز همایش های سان خوزه: Blockchain Connect (سیلیکون ولی) دومین کنفرانس خود را در ایالات متحده در تاریخ 26 ژوئن و 27 ژوئن در مرکز همایش های سان خوزه در کالیفرنیا برگزار می کند. آه ، و خوانندگان ما با این کد 40٪ تخفیف می گیرند: CoinCentral40.

سکه Cobinhood (COB) چیست؟ راهنمای مبتدیان: سلام به Cobinhood ، صرافی ارز رمزنگاری شده که برای تجارت صفر کارمزد می گیرد. بله ، درست شنیدید ، صفر! با نگاهی متشکرانه به موضوع Robinhood ، Cobinhood تصمیم گرفته است تا در بازی مبادله رمزنگاری بدون هزینه کار کند..

بازاریابی وابسته Blockchain: افزایش سود ناشران: سیستم عامل های بازاریابی وابسته به بلاکچین از جدیدترین مواردی هستند که از فناوری جدید برای حل مشکلات قدیمی بهره برداری می کنند.

اتر یک امنیت نیست ، مدیر امور مالی شرکت های بزرگ SEC در اجلاس Crypto: ویلیام هینمن این هفته در اجلاس Crypto Yahoo Finance’s یکی از مهمترین اظهارنظرهای صنعت را انجام داد: اتر امنیت نیست.

Indiegogo’s Slava Rubin در Crowdfunding و ICOs: هنگامی که صحبت از سرمایه گذاری جمعی می شود ، تعداد کمی از مردم از بینش مشتاقانه ای برخوردار هستند که ریشه در تجربه عمیق بنیانگذار Indiegogo ، اسلاوا روبین دارد..

بهبود فناوری صنایع دفاعی با بلاکچین: بنابراین ، بزرگترین پروژه های تحقیقاتی در زمینه بلاکچین برای صنعت دفاعی تاکنون کدام است؟ و چگونه بلاکچین می تواند آینده فناوری نظامی را تغییر شکل دهد?

اخبار ارزهای رمزنگاری شده از سراسر جهان

Binance دیدگاه های خود را برای ارائه جفت های تجاری یورو تا پایان سال تنظیم می کند: Binance به طور مرتب از نظر حجم معاملات روزانه به عنوان برترین صرافی در جهان شناخته می شود و به دنبال آن است که با ادغام جفت های معاملاتی یورو در خدمات خود ، موفقیت خود را یک گام جلوتر برد. مدیرعامل بورس این هفته اعلام کرد که می خواهد تا پایان سال جفت معاملات یورو را اضافه کند و طعنه بزند که جفت های فیات بیشتری در جاده ها کار می کنند. در حال حاضر ، یورو با این ارزهای رمزنگاری نشده مشخص تجارت خواهد کرد ، بدون شک با افتتاح حساب بانکی در هفته گذشته در مالت ، نتیجه ای بدون شک امکان پذیر شد.

شرکت معدنکاری Agro Blockchain که اولین شرکت رمزنگاری در بورس اوراق بهادار لندن است: IPO احتمالاً Agro Blockchain را به عنوان اولین پیشنهاد در بورس اوراق بهادار لندن (LSE) سیمان خواهد کرد. این شرکت معدنی این هفته اعلام کرد که قصد دارد یک پیشنهاد عمومی در بورس سهام برگزار کند. این امر به دنبال 2.5 میلیون دلاری است که شرکت در اوایل سال جاری در یک دوره سرمایه گذاری خصوصی جمع آوری کرده است ، و این خبر در همان روزی منتشر شد که Agro اشتراک قراردادهای استخراج را برای عموم آزاد کرد..

Coinbase Ethereum Classic را به مجموعه پیشنهادهای خود اضافه می کند: مشتریان Coinbase اکنون علاوه بر دو بیت کوین و یک نوع بیت کوین ، دو Ethereums برای انتخاب دارند. بزرگترین فروشنده ارز رمزنگاری شده در جهان این هفته اعلام کرد که ادغام Ethereum Classic در خدمات خود را طی چند ماه آینده آغاز خواهد کرد. هنگامی که تیم تمام کارهای سنگین را در قسمت عقب انجام داد ، ETC در صرافی Coinbase Pro (GDAX سابق) در دسترس خواهد بود و به صندوق شاخص Coinbase اضافه خواهد شد ، اما بلافاصله به Coinbase ، محل اصلی شرکت برای خرید ارزهای رمزنگاری شده.

برخی از افکار در مورد چرا Coinbase لیست می کند $ ETC.

TLDR:

تاریخچه مقاومت در برابر سانسور ، توسعه فعال ، حاکمیت موثر ، نقشه راه قابل دستیابیhttps://t.co/3a35E3TUMq

– ETC Cooperative (ETCCooperative) 13 ژوئن 2018

گروه بانکی کره جنوبی قصد دارد سیستم تأیید هویت مبتنی بر بلاکچین را منتشر کند: فدراسیون بانک های کره این هفته اعلام کرد که تا ژوئیه سال جاری سیستم جدید تأیید هویت مبتنی بر بلاکچین را راه اندازی می کند. BankSign ، به نام آن ، به دنبال جایگزینی یک سیستم منسوخ شده است که از دو دهه گذشته استفاده شده است و بانک ها فناوری ID را در سیستم عامل های بانکی تلفن همراه و آنلاین خود اعمال می کنند.

دولت کانادا اولین پیش نویس مقررات رمزنگاری پیشنهادی را برای مبادلات و پردازنده های پرداخت منتشر کرد: کانادا پیش نویس مقررات پیشنهادی ارز رمزنگاری شده را در این هفته منتشر کرد. این مقررات اقدامات KYC / AML را هدف قرار می دهد ، به طور خاص برای مبادلات رمزنگاری و پردازنده های پرداخت طبقه بندی مشاغل خدمات پولی را طبق قوانین کانادا تعیین می کند. “اصلاحات پیشنهادی در این مقررات با به روزرسانی الزامات مراقبت دقیق مشتری و الزامات گزارش مالکیت مفید ، رژیم AML / ATF کانادا را تقویت می کند. تنظیم مشاغل معامله با ارز مجازی ؛ به روزرسانی برنامه ها به مقررات ؛ از جمله مشاغل خدمات پول خارجی (MSB) در رژیم AML / ATF کانادا ؛ روشن کردن تعدادی از الزامات موجود ؛ و اصلاحات جزئی فنی »، در این پیش نویس آمده است.

رگولاتورهای انگلیس نامه توصیه ای به بانک ها در مورد نحوه مدیریت ریسک دارایی های رمزنگاری صادر می کنند: سازمان رفتار مالی انگلستان که توسط مدیران اجرایی نظارت جاناتان دیویدسون و مگان باتلر امضا شده است ، نامه هایی به بانک های داخلی ارسال کرده است تا به آنها در مورد چگونگی مدیریت ریسک های ارزهای رمزپایه مشاوره دهد. در این نامه موضوعاتی از روابط رمزنگاری شده تا عملیات بازار سیاه تا ماهیت حدسی بازار خود را در بر می گیرد. “انگیزه های غیر مجرمانه بسیاری برای استفاده از رمزهای کریستال وجود دارد. این موارد شامل استفاده از آنها به عنوان سرمایه گذاری سوداگرانه با ریسک بالا یا به عنوان وسیله ای برای تأمین بودجه توسعه فناوری نوآورانه است. با این حال ، این کلاس از محصولات نیز می تواند مورد سو ab استفاده قرار گیرد زیرا ناشناس بودن بالقوه و توانایی جابجایی پول بین کشورها را به همراه دارد. شما باید اقدامات منطقی و متناسب انجام دهید تا خطر شرکت شما در تسهیل جرایم مالی که توسط مجموعه های رمزنگاری امکان پذیر است را کاهش دهید. “.

5٪ از کل Monero در گردش امروز با استفاده از بدافزار تهیه شده است ، گزارش ادعاها: گزارشی توسط مرکز تحقیقات شبکه پالو آلتو نشان می دهد که 1/20 از کل Monero در گردش با استفاده از بدافزارهای استخراج ضبط شده است. این گزارش که توسط جاش گانزویگ تألیف شده است ، نشان داد که Monero گزینه قریب به اتفاق هکرها است که تقریباً 85٪ از کل سود بدافزارهای استخراج را شامل می شود. “واضح است که چنین فعالیتهایی برای افراد یا گروههایی که ارز رمزنگاری شده را با استفاده از تکنیکهای مخرب برای مدت زمان طولانی استخراج کرده اند ، بسیار سودآور بوده است. در مجموع 175 میلیون دلار از طریق ارز مونرو به طور تاریخی استخراج می شود که تقریباً 5٪ کل مونرو در حال گردش را نشان می دهد. “گانزویگ در نتیجه گیری گزارش می نویسد.

استخراج بدافزار monero

منبع: شبکه پالو آلتو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me