ما ارتفاع کروز را زده ایم

بعد از رالی چشمگیر هفته گذشته ما باید به پایان برسیم ، این هفته بسیار کسل کننده بوده است. سقف بازار ارزهای رمزپایه بین 120 تا 122 میلیارد دلار برگشت و در نهایت حدود یک درصد در هفته از دست داد.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/2/15)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/2/15)

Dash (12.38٪) ، Maker (24.19٪) و NEO (10.02٪) همگی در این هفته سودهای دو رقمی را تجربه کردند در حالی که تعداد کمی سکه قرمز بودند. سه نفر برتر در هفت روز گذشته کمی کیسه مخلوط بودند.

بیت کوین 2.15٪ افزایش یافت و قیمت خود را به بیش از 3600 دلار رساند.

اتریوم یک هفته هیولا با افزایش قیمت 8.13٪ داشت. اکنون بالای 120 دلار است.

XRP خوش شانس نبود اخبار Crypto جدید J.P. Morgan ممکن است دلیل اسلاید 1.13 درصدی سکه باشد.

اخبار رمزنگاری داخلی

ویروس در حال شیوع است: صندوق پرچین دیجیتال مورگان کریک این هفته صندوق فرصت های Blockchain را راه اندازی کرد که روی سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال تمرکز دارد. این صندوق جدید 40 میلیون دلاری شامل سرمایه گذاری از سوی پلیس شهرستان فیرفکس و برنامه های بازنشستگی کارمند شهرستان فیرفکس است. این سرمایه گذاری اولین بار در تاریخ ایالات متحده است که یک صندوق بازنشستگی عمومی در ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کند.

مhسس مورگان کریک دیجیتال ، آنتونی پمپلیانو مدتهاست که طرفدار رمز ارز در توییتر و پادکست خود است, خارج از زنجیره. وی در موضوعی اخیر در توییتر ، وی جزئیات بیشتری از صندوق از جمله استراتژی سرمایه گذاری آنها و اطلاعات بیشتر در مورد سهامداران خارج از صندوق های بازنشستگی را شرح داد.

0 / صندوقی که امروز در Morgan Creek Digital اعلام کردیم محصول کار زیادی بود.

وقت یک نخ است &# 128071؛&# 127997؛&# 128071؛&# 127997؛&# 128071؛&# 127997؛

– پمپ &# 127786؛ (APompliano) 13 فوریه 2019

جیمی دیمون ، تو روباه حیله گر: فقط چند سال کوتاه پس از کلاهبرداری در بیت کوین ، جیمی دیمون ، مدیر عامل شرکت جی پی مورگان ، به نظر می رسد که لحن خود را تغییر داده ، البته فقط کمی. این هفته ، بانک چند ملیتی اعلام کرد JPM Coin ، توکن دیجیتالی برای تسویه فوری پرداخت های بین مشتریان J.P. Morgan. این ارز با دلار آمریکا 1: 1 مشابه بسیاری از سکه های ثابت در بازار متصل است.

این بانک قبلاً سه مورد استفاده متفاوت برای JPM Coin آماده کرده است: پرداخت های بین المللی برای مشتریان شرکتی ، معاملات اوراق بهادار و جایگزینی خزانه. این اقدام برای برخی در صنعت بلاکچین تعجب آور است. با این حال ، دیمون قبلاً ادعا می کرد که اگرچه او ضد بیت کوین است ، اما همیشه طرفدار بلاکچین بوده است.

چه جدید به طور همزمان

کاوش در اخلاق بلاکچین: نشانه ای با دو طرف: در هر داستان دو طرف وجود دارد ، خوب / بد یا درست / غلط ، و بلاکچین نیز از این قاعده مستثنی نیست..

جهانگردی بیت کوین | ما چقدر از پرداخت های واقعی بدون مرز فاصله داریم؟: بیت کوین به عنوان یک ارز واقعی و جهانی معرفی می شود. اما ممکن است ما بیش از آنچه که برخی تصور می کنند از آن واقعیت فاصله داشته باشیم.

بیمه بلاکچین | ساده سازی صنعت بیمه پیچیده: قرار دادن بیمه برای بیمه خود در بلاکچین. نمی توانیم باور کنیم که به آن ception insura نمی گویند.

ایجاد یک محیط بهتر Blockchain: از هر 10 دانشمند نه نفر (احتمالاً بیشتر) موافقند: تغییرات آب و هوایی واقعی است. خوشبختانه به نظر می رسد بلاکچین ممکن است بتواند در مبارزه با آن کمک کند.

بروک پیرس در Crypto ، Blockchain Gaming ، Rebooting Mt. Gox و موارد دیگر: EOS ، Mt. احیای Gox ، بلاکچین به پورتوریکو – شما نمی خواهید بحث ما را با این شخصیت افسانه ای از دست بدهید.

چگونه استارت آپ های بلاکچین در املاک و مستغلات اختلال ایجاد می کنند؟: استارت آپ های بلاکچین ارزش زیادی در صنعت املاک و مستغلات به ارمغان می آورد. بیایید نگاهی به نحوه انجام آنها بیندازیم.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

فعالیت بیت کوین ونزوئلا در حال افزایش: حجم هفتگی LocalBitcoins در ونزوئلا در این هفته به بالاترین حد خود رسیده و همچنان در حال افزایش است. بیش از 2.4 هزار حجم BTC معادل تقریباً 9 میلیون دلار در معاملات هفتگی است.

در حالی که اقتصاد ونزوئلا همچنان به سمت پایین حرکت می کند ، به نظر می رسد که شهروندان این کشور به دنبال بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش دیگر هستند. انتظار می رود که تورم بیش از حد در کشور در سال جاری به 10 میلیون درصد برسد و ارز رمزنگاری شده پترو که دولت ایجاد کرده است ، کمکی نخواهد کرد. سه میلیون ونزوئلایی در پنج سال گذشته به دلیل رکود اقتصادی کشور را ترک کرده اند.

حجم LocalBitcoins ونزوئلا

حجم LocalBitcoins ونزوئلا (از طریق رقص سکه)

بیشتر Shenanigans کانادایی: فقط یک هفته پس از شکست قبلی ، QuadrigaCX دوباره به اخبار بازگشته است. هفته گذشته اخباری مبنی بر فوت مدیر عامل صرافی کانادا برای افراد ناآشنا منتشر شد که 145 میلیون دلار از اعتبارات مشتری را غیرقابل حصول کرد. از آنجا که او تنها کسی بود که کلیدهای خصوصی کیف پولهای سرد QuadrigaCX را می دانست ، این وجوه به طور نامحدود قفل می شوند.

اکنون ، طبق گزارش ارنست و یانگ (EY) به دادگاه عالی نوا اسکوشیا ، به نظر می رسد یک بار دیگر مبادله بهم ریخته است. حسابرسان اظهار داشتند ، “در 6 فوریه 2019 ، Quadriga سهواً 103 بیت کوین به ارزش تقریبی 468،675 دلار به کیف پولهای سرد Quadriga منتقل کرد که شرکت در حال حاضر قادر به دسترسی به آنها نیست.” مشخص نیست که چگونه این اشتباه اتفاق افتاده است. اما ، سلام ، به هر حال نیم میلیون دیگر بیش از 150 میلیون است?