این هفته در Crypto

لطفا آقا ، آیا می توانیم طبقه را پیدا کنیم?

مردم به دنبال پشتیبانی هستند از زمان شکست بیت کوین در شکستن 10 هزار دلار ، دارایی های سراسر کشور خونریزی داشته و قیمت ها هنوز کف پیدا نکرده اند.

اگر امیدوار بودید که یک پمپ پس از اجماع در سابقه تاریخی داشته باشید ، نفس نمی کشم. با سرمایه کل 366 میلیارد دلاری بازار ، اجماع برای نجات بازار از بازار چندان مفید نبود 4.6٪ رها کردن آن را در طول هفته تجربه. مطمئناً ضرر فاجعه بار نیست ، اما دومین هفته متوالی است که شاهد اقدام قیمت منفی هستیم.

در حالی که ما معاشقه بیت کوین را با 8 هزار دلار تماشا می کنیم ، در صورت پایین آمدن به زیر این سطح پشتیبانی ، همچنان قیمت های پایین تری انتظار داریم.

بیت کوین: شماره 1 Crypto خراب است در هفته ، کمی بالاتر از آستانه 8 هزار دلار در 8080 دلار نگه دارید.

اتریوم: Ethereum اصلاً زیاد حرف نزده است. با قیمت 675 دلار تقریباً همان جایی است که جمعه گذشته بود و فقط ضرر کرد 0.4٪ در طول هفته.

موج دار شدن: در همان قایق Ethereum ، Ripple (تقریبا) سر خود را بالای آب نگه می دارد ، زیرا فقط پایین است 1.4٪ با 0.66 دلار.

بازار رمزنگاری 5_18_18

اخبار داخلی

Circle 110 میلیون دلار در بودجه سری E جمع می کند ، شرکای Bitmain ، سکه پایدار در کارها: شرکت پرداخت همتا به همتا Circle ، كه اوایل سال جاری صرافی Poloniex را خریداری كرد ، در آخرین دور سرمایه گذاری مخاطره آمیز خود ، فقط 110 میلیون دلار سرمایه جمع كرد. در دوره سرمایه گذاری سری E شرکت بلاکچین در حال افزایش 3 میلیارد دلار ارزش دارد که Bitmain ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سخت افزار ماینینگ در جهان ، بیشترین بودجه را به خود اختصاص داده و با Circle همکاری می کند. با توجه به این مشارکت و کارزار جدید تأمین مالی استراتژیک Circle ، این شرکت قصد دارد پایدار بیت کوین (USDC) خود را همراه با CENTER ، یک شبکه منبع باز برای تبدیل دارایی های فیزیکی و دیجیتال به پول های ثابت ، توسعه دهد..

و همچنین پشتیبانی کلیدی آنها از CENTER و USDC, BITMAINtech همچنین یک سرمایه گذاری استراتژیک 110 میلیون دلاری E در Circle را به عهده دارد. ما بیش از ماه هستیم که یکی از مهمترین و مهمترین شرکتهای آینده نگر به لیست سرمایه گذاران ما بپیوندد. خوش آمدی, BITMAINtech pic.twitter.com/uP249k1ZLT

– دایره (@ circlepay) 15 مه 2018

صرافی مستقر در اسرائیل eToro اعلام توسعه به ایالات متحده: eToro پس از جمع آوری 100 میلیون دلار در ماه مارس ، دفتر مرکزی خود را در ایالات متحده تأسیس خواهد کرد. دفتر مرکزی آمریکای شمالی با داشتن دفاتر در تل آویو ، لندن و لیماسول ، اولین جایگاه شرکت در نیمکره غربی خواهد بود و شرکت کارگزاری و بازرگانی چند دارایی انتظار دارد که در اواخر سال جاری معاملات ارزهای رمزنگاری شده برای ساکنان ایالات متحده در دسترس باشد. “ما معتقدیم که ما خواهیم دید تریلیون دلار به دارایی های رمزنگاری و بلاکچین منتقل می شود ، و از آنجا که ما یکی از بزرگترین بازیکنان در اروپا هستیم و به آسیا نیز گسترش می دهیم. منطقی به نظر می رسد که داشتن رد پای قابل توجهی در آمریکا نیز باشد. “یونی آسیا ، مدیرعامل و بنیانگذار eToro به مجله بیت کوین گفت.

Exchange Gemini پشتیبانی فیات از Zcash را اعلام کرد ، اولین سکه برای حفظ حریم خصوصی: سکه های حریم خصوصی به دلیل حقانیت خود یک گاو صندوق قابل توجه دریافت کردند. این هفته ، صرافی Gemini متعلق به Winklevoss اعلام کرد که بازارهای Zcash را در سیستم عامل های خود باز می کند ، با برنامه های آینده برای اضافه کردن Litecoin و Bitcoin Cash. این لیست پس از آن صورت می گیرد که Gemini ، صرافی کاملاً مجاز تحت قانون ایالت نیویورک ، از وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک برای فهرست سکه حریم خصوصی تأیید کرده است. جوش سوئیارت ، مدیر بازاریابی Zcash به مجله بیت کوین منتقل کرد ، به عنوان اولین جفت فیات برای یک سکه حفظ حریم خصوصی در یک مبادله عمده و تنظیم شده در ایالات متحده ، اثبات این است که سکه های دارای پروتکل ناشناس می توانند “با رعایت مقررات قانونی همزیستی داشته باشند”..

SEC ایالات متحده یک ICO ساختگی برای آموزش سرمایه گذاران در مورد اعتدال سرمایه گذاری ایجاد می کند: کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در آخرین کارزار خود علیه بازیگران بی وجدان رمزنگاری ، خود را درگیر دشمن می کند. آژانس نظارتی اخیراً HoweyCoins را راه اندازی کرده است ، یک ICO کاملاً جعلی که وب سایت آن دارای بسیاری از علائم هشدار دهنده است که به علائم اصلی پروژه های متقلبانه تبدیل شده اند و به دنبال ایجاد سود سریع هستند. اگر بخواهید در ICO سرمایه گذاری کنید ، به یک صفحه وب هدایت می شوید که شما را در مورد خرید پروژه هایی مانند HoweyCoins هشدار می دهد ، همراه با یک لیست خشکشویی از پرچم های قرمز که باید در هنگام خرید ماه بعدی خود مراقب باشید..

ثانیه ico

LedgerX اولین حساب پس انداز بیت کوین را با ترخیص از CFTC ایالات متحده تأسیس می کند: LedgerX ، یک سیستم مدیریت دارایی رمزنگاری شده ، این هفته گزینه جدیدی را برای خدمات بیت کوین خود ارائه داد. ویژگی حساب پس انداز به کاربران این امکان را می دهد تا در کنار دارایی های بیت کوین خود ، دلار آمریکا بدست آورند و به آنها گزینه اجرای بازنویسی مکالمه را می دهد ، قراردادی که به کاربران LedgerX امکان می دهد در بازه های زمانی سه یا شش ماهه گزینه های تماس موجودی خود را بفروشند. LedgerX به لطف ثبت نام در CFTC به عنوان تسهیلات اجرای تعویض (SEF) و سازمان تسویه حساب مشتقات (DCO) ، امکان ارائه حساب پس انداز بی سابقه و ویژگی بازنویسی تماس را دارد..

شرکای خدمات وب آمازون با ConsenSys برای ارائه Kaleido ، یک شبکه بلاکچین همه در یک برای شرکت ها: خدمات وب و غول خرده فروشی آنلاین آمازون رسما در بازی بلاکچین است. این هفته ، این شرکت از Kaleido ، یک نرم افزار بلاکچین به عنوان کیت سرویس موجود در بازار خدمات وب آمازون ، رونمایی کرد. این نرم افزار با کمک دستگاه جوجه کشی Ethereum ConsenSys ساخته شده است ، به کاربران خود این امکان را می دهد تا زنجیره خصوصی خود را که با زنجیره عمومی Ethereum لنگر و سازگار است ، مدیریت کنند. این محصول قرار است “یک پلت فرم بلاکچین همه در یک باشد که هدف آن سرعت بخشیدن و ساده سازی استفاده شرکت از این فناوری است.”

J.P. Morgan از نمونه اولیه خود برای پلتفرم Blockchain بازارهای سرمایه رونمایی کرد: در اجماع امسال ، جی پی مورگان چیس & این شرکت نمونه اولیه ای برای پلتفرم بلاکچین خود ارائه داده است. این پلتفرم برای ساده سازی و ساده سازی معاملات اوراق بهادار ساخته شده است ، که در حال حاضر قبل از تغییر قدرت از یک طرف به طرف دیگر ، باید از چندین طریق عبور کند. کریستین موی ، مدیر اجرایی مرکز تعالی Blockchain ، J.P. Morgan به وال استریت ژورنال گفت که “قول صدور بومی ابزارهای مالی در بلاکچین این است که شما می توانید از این زیرساخت ها مشترک باشید.”

موارد جدید در CoinCentral?

مدیر عامل Cryptopia ، آلن بوث در قلمرو مبادله ارز رمزنگاری شده: آنچه مدیر عامل Cryptopia در مورد وضعیت مبادلات رمزنگاری گفته در مصاحبه اختصاصی ما ببینید.

چگونه بلاکچین می تواند خلا in امنیت سایبری و هوش مصنوعی را پر کند: آیا بلاکچین می تواند در این صنایع انتهای سست و گره ای ببندد؟ مطمئناً ما چنین فکر می کنیم.

قراردادهای آتی Ethereum رسماً رسیده اند: اولین مشتقات کاملاً مجاز Ethereum که این هفته در بورس تسهیلات Crypto مستقر در انگلیس راه اندازی شدند.

Bytom (BTM) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: با راهنمای مفید مبتدیان در مورد Bytom بیشتر بیاموزید.

نحوه پرداخت صورتحساب های خود با بیت کوین: اگر می دانید کجا را جستجو کنید این گزینه وجود دارد.

مقایسه تبادل Bittrex و Bitfinex: ببینید چگونه دو نفر از سنگین ترین ضربه های فضا در برابر یکدیگر قرار می گیرند.

جرایم رمزنگاری: کلاهبرداری ICO ، سرقت و پولشویی: در غرب وحشی دیجیتال ، بهترین کار این است که تمام اطلاعات حساس را نزدیک به سینه خود نگه دارید.

براک پیرس کیست؟ Blockchain Capital ، EOS و حذف جان الیور: او در پورتوریکو زندگی می کند ، یک سود حتی برای سودهای رمزنگاری شده خود مالیات نمی پردازد و در طول زندگی حرفه ای خود به یکی از چهره های بحث برانگیز در فضای رمزنگاری تبدیل شده است.

چرا فناوری Blockchain برای اقتصاد اعتماد ضروری است: “اعتماد” و “بی اعتماد” در این صنعت بسیار پرتاب می شوند ، بنابراین بلاکچین برای اقتصاد اعتماد به چه معناست؟?

فروخته شد CryptoKitty با حراج 140،000 دلار در حراج Codex Art حراج می شود: آنها فکر می کردند که بیش از چند ده هزار دلار نمی خواهد – پسربچه ای که یک تخمین محافظه کارانه بود.

آنتوان وردون مدیر عامل Proxeus در مورد دسترسی بلاکچین برای همه: آنتوان وردون دید خوبی دارد که چگونه می توان شبکه های غیرمتمرکز را حتی در دسترس کسانی که بیشتر به خدمات خود نیاز دارند ، قرار داد..

فناوری حمل و نقل مستقل و بلاکچین: پیشرفت نظارت بر زنجیره تأمین: خطوط حمل و نقل بلاکچین و خودمختار آیا وارد آینده شده ایم؟ شاید هنوز نه ، اما ما داریم به آنجا می رسیم.

اعتبار ترازو چیست: دارایی های دیجیتال به عنوان آینده اعتبار بین المللی: Libra Credit یک اکوسیستم وام غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند دسترسی آزاد به اعتبار را در هر مکان و هر زمان داشته باشند.

مزایای بالقوه و تأثیرات اهدای بیت کوین در امور خیریه چیست: نیکوکاری بدون نیاز به اعتماد به واسطه مرکزی – ما را ثبت نام کنید.

چگونه خدمات Blockchain اقتصاد جهانی را متحول می کند: ما در حال حاضر شروع به دیدن اثرات می کنیم ، اما این فقط آغاز است.

با همکاری ConsenSys ، خدمات وب آمازون پلتفرم Kaleido Blockchain را راه اندازی می کند: Kaleido یک پروتکل مبتنی بر Ethereum است که هدف آن ساده سازی ادغام بلاکچین برای بنگاه های اقتصادی است.

Bitcoin Cash to Hard Fork: اندازه بلوک 32 مگابایتی و قراردادهای هوشمند: در حال آماده شدن برای هارد فورک BCH ، ما با Alejandro de la Torre ، معاون عملیات تجاری در BTC.com مصاحبه کردیم.

ویژگی های پادکست Doug Polk: Halsey Minor از CNET و VideoCoin: داگ پولک ، یکی از بنیانگذاران وب سایت ما ، کارآفرین Halsey Minor را در پادکست خود نشان داد.

توماس فرانسه ، بنیانگذار لجر ، در مورد پشتیبانی سکه و ماندن در برابر هکرها: بشنوید که بنیانگذار محبوب ترین کیف پول سخت افزاری جهان در مورد آینده پروژه و تعهد آن به امنیت چه گفته است.

چرا دولت های بیشتری عملیات استخراج بیت کوین را متوقف می کنند ؟: با رمزنگاری در رادار صحنه سیاسی بین المللی ، دولت ها مزارع استخراج معادن را از بین می برند.

اکنون ارزهای رمزنگاری شده برای بازنشستگان نیز وجود دارد: ما نمی توانیم این موارد را درست کنیم ، مقاله به خودی خود صحبت می کند.

Elix / Elixir (ELX) چیست؟ | راهنمای مبتدیان: با راهنمای عمیق مبتدیان ما همه چیز را در مورد اکسیر بدانید.

SEC ایالات متحده کلاهبرداری ICO را به عنوان هشدار برای سرمایه گذاران ایجاد می کند: HoweyCoins جدیدترین تلاش SEC است که تاکنون شما را از ثبت نام در جدیدترین ICO با شرایط کمتر باز داشته است..

دولت چین رتبه بندی رمزنگاری را منتشر می کند ، Ethereum اولین بار ظاهر می شود در حالی که بیت کوین عقب است: رتبه بندی بخشی از دولت چین مکمل عمومی رتبه بندی های خصوصی و مبتنی بر اشتراک ویس است.

جیانان وو: داستانی از Bitmain ، ناسزاگویی توییتر, & بشارت BCH: پربار و بحث برانگیز ، احتمالاً نام جیانان وو را در فضای ارزهای رمزنگاری پرتاب کرده اید – اما دقیقاً در چه زمینه ای?

5 شبکه اصلی آینده که برای Q2 2018 برنامه ریزی شده اند: با بیشترین انتظار شبکه های اصلی این سه ماه در جریان باشید.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

قراردادهای آتی Ethereum به صحنه تجارت انگلستان ضربه می زند: تسهیلات ارز رمزنگاری شده تحت نظارت انگلیس این هفته معاملات آتی Ethereum را آغاز کرد. با اولین معرفی در 11 مه ، معاملات آتی به اولین مشتقات کاملاً تنظیم شده Ethereum در جهان تبدیل شدند. “اتر دومین ارز رمزنگاری شده مایع پس از بیت کوین است که روزانه میلیاردها دلار معامله می کند و ما از راه اندازی آینده های ETH هیجان زده هستیم. شبکه Ethereum زنجیره اصلی برجسته برای قراردادهای هوشمند است و ما معتقدیم که این ابزار جدید تجاری سرمایه گذاران بیشتری را جذب کرده و نقدینگی بیشتری را به بازار وارد می کند. “.

قراردادهای آتی ETH / USD ما مستقیم است!

مشخصات قرارداد – https://t.co/vDr9Cj4ZKo

اکنون تجارت را شروع کنید – https://t.co/dSN7CWqpPr#Eth # اتریوم # آینده pic.twitter.com/fIfle36sql

– امکانات رمزنگاری (CryptoFLtd) 11 مه 2018

روسیه قانونی را برای درج استانداردهای اقتصاد دیجیتال در کدهای مدنی سنجیده است: مجلس قانونگذاری پایین روسیه ، دومای دولتی ، اولین جلسه مطالعه برای لایحه ای را پیشنهاد می کند که شامل استانداردهای اقتصاد دیجیتالی در حال ظهور رمزنگاری در قوانین مدنی فدراسیون روسیه است. با نظارت کمیته کار قانونگذاری ، این لایحه می تواند “خطرات موجود در استفاده از اشیا digital دیجیتال را برای انتقال دارایی ها به یک محیط دیجیتال غیرقانونی به حداقل برساند.” در حالی که ، اگر این قانون به امضا برسد ، این بدان معنی است که قراردادهای هوشمند به عنوان رضایت کتبی برای مراحل قانونی رفتار می شوند ، طبق قوانین روسیه وضعیت ارزهای رمزپایه را به عنوان پول قانونی اعطا نمی کند.

اتحاد Ethereum استانداردهای فنی برای شرکت ها را ارائه می دهد ، اولین مشخصات جهانی: در کنفرانس اجماع امسال ، اتحاد Ethereum اعلام کرد که قول خود را در ماه گذشته در سری جهانی Blockchain Expo در لندن داده است. کارگروه منتشر شد مشتری ادعا می کند که “با استفاده از Ethereum” به کسب و کارها و توسعه دهندگان یک نمای جامع و بلافاصله قابل دسترسی از محیط شرکت می دهد. ” “مشخصات EEA’s Enterprise Ethereum نتیجه 18 ماه همکاری شدید بین اعضای برجسته سازمانی ، فناوری و سیستم عامل در کمیته فنی ما است. این چارچوب منبع باز و چند پلتفرمی EEA ، تصویب انبوه را در عمق و وسعت امکان پذیر می کند ، در غیر این صورت در سیلوهای شخصی غیرقابل دستیابی امکان پذیر نیست. “.

دومین بورس اوراق بهادار بزرگ در آلمان در حال برنامه ریزی یک برنامه تجارت رمزنگاری بدون هزینه است: اشتوتگارت بورس ، یکی از برترین بورس های سهام آلمان ، با امید به راه اندازی یک برنامه تجاری آسان با کاربرد ، این هفته برنامه هایی را برای سرویس معاملات ارزهای رمزنگاری شده خود رونمایی کرد. این برنامه که با کمک آزمایشگاه های Sowa ساخته شده است ، دارای هزینه و بازار صفر برای بیت کوین ، Ethereum ، Ripple و Litecoin است و انتظار می رود تا پاییز 2018 در دست مصرف کنندگان باشد. این برنامه همچنین با سرویس هوش مصنوعی اختصاصی خود ، Cryptoradar ، که ادعا می شود تجزیه و تحلیل روزانه و در زمان واقعی از بازارهای رمزنگاری با داده های جمع آوری شده از بیش از 250،000 منبع توییت.

برنامه بیستون

گروه مالی میتسوبیشی UFJ ژاپنی ، پنجمین بانک بزرگ در جهان ، که از ارزهای رمزپایه خود سرگرم است: بازوی بانکی گروه مالی Mitsubishi UFJ ژاپن (MUFG) در حال برنامه ریزی برای توسعه ارز رمزنگاری شده خود است. این بانک که MUFG Coin نامیده می شود ، انتظار دارد تا سال 2019 برای ارز ارز آزمایشی را اجرا کند ، این نشان می دهد که آزمایش آزمایشی آن می تواند حدود 100000 صاحب حساب را درگیر کند. انتظار می رود این ارز به شکل یک پایدار کوین به ین ژاپن متصل شود.

تایوانی بانک Fubon تجاری سیستم پرداخت بلاکچین را راه اندازی می کند: اولین بار برای تایوان ، بانک تجاری Fubon مستقر در تایپه یک سیستم پرداخت را به کار گرفته است که از بلاکچین Ethereum استفاده می کند. این راه اندازی اوج همکاری این بانک با دانشگاه ملی تایوان Chengchi است و سیستم پرداخت شامل خدمات برای بازرگانان و رستوران های نزدیک به دانشگاه خواهد بود. این همچنین آخرین اقدامی است که تایپه در راستای تبدیل شدن به یک “شهر هوشمند” تحت مدیریت بلاک چین انجام داده است ، ابتکاری که پایتخت این کشور در ابتدای سال جاری اعلام کرد.

مخزن مالی جهانی ، سوئیس ، نگاهی به یک ارز رمزنگاری شده ملی می اندازد: شورای دولت فدرال سوئیس درخواست قانونی قانونی را برای ارائه گزارشی در مورد مزایا و خطرات احتمالی راه اندازی سکه مورد حمایت دولت خود ، فرانک الکترونیکی ارائه داده است. “شورای فدرال از چالش های اساسی اعم از حقوقی و پولی آگاه است که با استفاده از یک فرانک الکترونیکی همراه است … از او خواسته می شود که این پیشنهاد برای بررسی خطرات و فرصت های یک فرانک الکترونیکی و برای روشن شدن جنبه های حقوقی ، اقتصادی و مالی فرانک الکترونیکی ، “شورا در مورد درخواست اعلام کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me