Mr. Crypto’s Wild Ride

با نگاهی به محدودیت های آغاز و پایان بازار این هفته ، ممکن است فکر کنید که این یک هفت روز نسبتاً نا آرام است. بازار کمتر از دو درصد ارزش ریخت و کل ارزش بازار را در حدود 122 میلیارد دلار قرار داد. با این وجود ، در اواسط هفته پیش از بازپس گیری این ضرر تقریباً یک روز بعد ، بازار در عرض شش ساعت تقریباً پنج درصد سقوط کرد.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/1/18)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/1/18)

بیشتر ارزهای رمزپایه منفرد در سود و زیان یک رقمی باقی مانده اند. چند مورد استثنایی شامل آگوور (85/56 درصد) ، Chainlink (45/20 درصد) و TenX (94/78 درصد) بودند. در مورد سه نفر برتر ما:

بیت کوین ثبات قیمت خود را فقط با افت قیمت 0.96٪ ادامه داد.

XRP در طول هفته 2.54٪ کاهش یافته است.

و, اتریوم در هفت روز گذشته با افت 3.86٪ مواجه شد.

اخبار رمزنگاری داخلی

وایومینگ به سهام احتمالی توکن سازی: دولت برابری بار دیگر در صف مقدم قانون مثبت ارزهای رمزنگاری شده قرار دارد. این هفته ، اعضای مجلس نمایندگان لایحه 0185 را ایجاد کردند که به موجب آن توكیل شدن گواهینامه سهام برای شركت ها قانونی می شود. فراتر از انتشار سهام ، این لایحه رأی گیری از طریق بلاکچین را نیز قانونی الزام آور می کند.

این لایحه اولین قانون رمزنگاری وایومینگ نیست. همانطور که قبلا گزارش کرده ایم ، دولت لوایحی را برای سست کردن مقررات ICO ، طبقه بندی نشانه ها به عنوان کلاس دارایی خود و ایجاد جعبه شن و ماسه فناوری برای آزمایش فناوری بلاکچین بدون نظارت قاطع نظارتی پیشنهاد کرده است..

شرکت های بلاکچین نیز شروع به توجه می کنند. IOHK ، شرکت توسعه دهنده Cardano ، از برنامه خود برای انتقال از هنگ کنگ به وایومینگ خبر داده است.

College Nerds Challenge Bitcoin: و وقتی می گوییم اعصاب, به بهترین شکل ممکن است. اساتید MIT ، استنفورد و برکلی در تلاشند ارز رمزنگاری جدیدی ایجاد کنند که سرعت معاملات بیت کوین را از آب خارج کند بدون اینکه اصول اصلی تمرکززدایی رمزنگاری را به خطر بیندازد. Crypto جدید ، Unit-e ، گفته می شود حداکثر 10 هزار تراکنش در ثانیه را با استفاده از شکل جدید خرد کردن پردازش می کند..

Unit-e اولین پروژه تحت تحقیق فناوری توزیع شده است ، غیر انتفاعی برای ایجاد فناوری غیرمتمرکز و مورد حمایت سرمایه گذاران مانند پانتره سرمایه.

همان آهنگ ، گروه کر متفاوت. این تلاش اولین تلاشی نیست (و آخرین نیز نخواهد بود) برای از بین بردن پادشاه بیت کوین. باید منتظر عرضه سکه در اواخر امسال باشیم تا ببینیم آیا مطابق با هیاهوی تبلیغاتی مطابقت دارد یا خیر.

افرادی که چیزهایی می گویند

Soto در مقابل SEC: دارن سوتو ، بزرگترین طرفدار بلاکچین در Capitol Hill ، این هفته به Cheddar گفت که SEC نباید در بیشتر ارزهای رمزپایه صلاحیت داشته باشد. وی معتقد است که “قوانین اوراق بهادار می تواند بسیار شدید باشد” که مانع رشد فناوری بلاکچین می شود. نماینده مجلس همچنین با معرفی دو صورتحساب که می تواند ایالات متحده را در راس زنجیره غذایی بلاکچین قرار دهد ، پول خود را همان جایی که دهانش است قرار داده است. تکذیب شما ، SEC.

JP در مقابل CZ: صاحبان صرافی در پاسخ به هک اخیر Cryptopia چیزهای زیادی برای دیدن داشتند (به زیر مراجعه کنید). مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) خطرات ذخیره وجوه خود را تشریح کرد و کاربران را تشویق کرد که فقط سکه ها را در صرافی های معتبر و یا حتی صرافی های غیرمتمرکز (DEX) ذخیره کنند..

خودتان سکه ها را ذخیره کنید. شما خودتان با هکرها می جنگید و خودتان از گم شدن کیف پول خودداری می کنید. کامپیوتر خراب می شود ، USB از بین می رود.

در صرافی ذخیره کنید. فقط از معتبرترین و امن ترین صرافی ها استفاده کنید.

یا به DEX برویم ، خود را مختل کنیم. https://t.co/Ci4ux9I3VD

– CZ Binance (cz_binance) 15 ژانویه 2019

مدیر عامل کراکن ، جسی پاول ، موافق نیست. به دنبال توئیت CZ ، پاول از پیروان خواست تا “سکه های بیشتری را در صرافی (از جمله [کراکن]) در انبار ذخیره نکنید ، زیرا شما برای تجارت فعال نیاز دارید.”

لطفا سکه های بیشتری را در صرافی ذخیره نکنید (از جمله krakenfx) بیش از آنچه شما برای تجارت فعال نیاز دارید. استفاده کنید LedgerHQ یا Trezor. DEX ها نوشدارو نیستند – به DAO نگاه کنید. منبع باز فقط به این معنی است که بهره برداری زودتر کشف خواهد شد (احتمالاً توسط افراد خوب نیست). &# 128591؛ https://t.co/LmzhtCjpM0

– جسی پاول (jespow) 16 ژانویه 2019

همیشه به یاد داشته باشید: نه کلیدهای شما ، نه رمزنگاری شما.

چه جدید به طور همزمان

Narcos مکزیکی از سندیکاهای پولشویی پول رمزنگاری چینی استفاده می کند: این یک داستان بسیار خوب است ، باید سری Netflix خود را داشته باشد.

Nimiq (NIM) چیست؟ Blockchain مبتنی بر مرورگر: هجی کردن آن سخت است اما دسترسی به آن آسان است. راهنمای ما را در مورد ارز رمزپایه مبتنی بر مرورگر بررسی کنید.

ثبت زمین Blockchain: The New Kid on the Block: از ورمونت تا دبی ، ثبت مالکیت زمین شما در blockchain در حال افزایش است.

Theta Token (THETA) چیست؟: پهنای باند و فیلم های خود را با این بلاکچین که به زودی راه اندازی می شود به اشتراک بگذارید.

Ethereum Classic ، Consensys ، Bitmain و موارد دیگر: استارت آپ های Crypto احساس گرانی دارند: اگر فکر می کردید از این بازار خرس ضربه شدید خورده اید ، منتظر بمانید تا در مورد این وزنه های سنگین بشنوید.

چنگال Ethereum Constantinople | آنچه شما باید بدانید: هر آنچه در مورد چنگال سخت تاخیری Ethereum آینده باید بدانید.

Crypto مقایسه | مروری بر ارائه دهنده داده های بازار ارزهای رمزنگاری شده: در مورد فروشگاه مورد نیاز همه داده های ارز رمزنگاری شده خود اطلاعات کسب کنید.

مصاحبه: تیم Zilliqa در زمینه خرد کردن ، مقیاس پذیری و قراردادهای ایمن هوشمند: تیم Zilliqa امروز در مورد سه S بزرگ بلاکچین نظر می دهد.

موارد استفاده از بلاکچین | از کجا Crypto می تواند یک تفاوت واقعی ایجاد کند؟: مردم معمولاً برخی کاربردهای مضحک برای بلاکچین را تبلیغ می کنند. اینها مواردی هستند که می توانند یک واقعی تفاوت ، هر چند.

Unbundling CryptoNight and the Enigmatic CryptoNote: راهنمایی برای فناوری تأمین برخی از سکه های حریم خصوصی مورد علاقه شما.

Crypto Tax Havens: راهنمای مبتدیان برای مکانهای مالیاتی رمزنگاری نرم: آیا نمی خواهید مالیات رمزنگاری خود را پرداخت کنید؟ شاید ارزش فرار از کشور را داشته باشد. (البته شوخی کردم)

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

اولین هک 2019 به… می رود: * نشانه طبل * رمزنگاری! روز سه شنبه ، تیم Cryptopia از طریق توییتر به کاربران اطلاع داد که آنها “نقض امنیتی کرده اند که منجر به خسارات قابل توجهی شده است.” از آن زمان صرافی ها متوقف شده و سایت را در حالت تعمیر و نگهداری قرار داده تا دقیقاً بفهمند چه اتفاقی افتاده است.

pic.twitter.com/0ZwqFfwwHi

– تبادل Cryptopia (Cryptopia_NZ) 15 ژانویه 2019

اگرچه صرافی و اجرای قانون میزان کل وجوه سرقت شده را فاش نکرده اند ، اما تخمین ها بین 3 تا 13 میلیون دلار است. طبق گفته مدیر عامل شرکت Binance Changpeng Zhao (CZ) ، سارق ظاهراً سعی کرده است بخشی از کالاهای مسروقه را به Binance منتقل کند که در آن بلافاصله منجمد شده است..

به نمایندگی احتیاج دارید ، اِ ؟: همسایه بزرگ ما در شمال اکنون اولین موسسه حقوقی کاملا رمزنگاری شده خود را دارد. مستقر در تورنتو ، این شرکت توسط آدیسون کامرون-هاف ، یک وکیل برجسته ارز رمزنگاری آغاز به کار کرد. قبل از شروع کار ، کامرون-هاف به عنوان وکیل بسیاری از استارت آپ های رمزنگاری شده و شرکت های مبتنی بر رمز کار می کرد.

این شرکت هزینه مشخصی را برای مجموعه خدمات از “مشاوره ویژه معاملات” تا “کمک به حذف DMCA” اعمال می کند. از آنجا که ارز رمزنگاری شده هنوز در یک محدوده خاکستری قانونی در کانادا است ، شرکت باید در سال آینده بسیار مشغول باشد.