Bitcoin’s So Highhhhhh، High Above Me

ما در حال رشد هستیم که برای این رشد مداوم بازار مجازات داریم. اما ، ما حدس می زنیم که این یک مشکل خوب است. این هفته با رشد بیش از 179 میلیارد دلار ، کل بازار رمزنگاری ها سه و نیم درصد در جهت مثبت حرکت کردند.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/4/19)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/4/19)

برخی از برندگان برتر این هفته Binance Coin (29.61٪) ، Tezos (42.48٪) و Basic توجه Token (31.49٪) بودند. کریگ رایت و نمایش دلقک او باعث افت 17.33 درصدی Bitcoin SV شد. در مورد سه نفر برتر ما:

بیت کوین رشد 3.92٪ سالم.

اتریوم با رشد 4.87 درصدی پیشرو بود.

XRP بدون رشد خوب 1.16٪ در بالا صعود کنید.

اخبار داخلی

هزینه های بلاک چین در حال افزایش ، بالا ، افزایش است: گزارشی که روز پنجشنبه توسط IDC Government Insights منتشر شد پیش بینی می کند که هزینه های بلاک چین در ایالات متحده تا سال 2022 به 123.5 میلیون دلار برسد. این رقم در واقع بیش از 10.7 میلیون دلار است که عمو سام در سال 2017 هزینه کرده است ، اگر کنجکاو باشید بیش از 1000 درصد بیشتر است.

علاوه بر این ، پیش بینی می شود هزینه های دولت و دولت محلی تا سال 2022 به بیش از 48 میلیون دلار برسد که 1000 درصد افزایش نیز دارد..

شاون پی. مک کارتی ، مدیر تحقیق IDC Government Insights ، اظهار داشت که آنها معتقدند “مدیریت دارایی ، مدیریت هویت و قراردادهای هوشمند راه حل های اصلی بلاکچین برای دولت خواهد بود.” وی افزود ، “هزینه های اولیه بر روی راه حل های زنجیره تأمین و مدیریت دارایی متمرکز خواهد شد ، در حالی که هزینه های سال های بعد با مدیریت بیشتر هویت و معاملات مالی پیچیده بیشتر خواهد شد.”

یاانگ گائانگ: اندرو یانگ ، نامزد ریاست جمهوری ، این هفته مقررات رمزنگاری را به سیستم عامل خود اضافه کرد. نامزد دموکراتیک برنامه هایی را برای ایجاد وضوح نظارتی در فضای دارایی های دیجیتال برای محافظت از مصرف کنندگان در حالی که موجب رشد بیشتر نوآوری می شود ، مشخص کرد..

یانگ از “مقررات سنگین” مانند BitLicense نیویورک عکس گرفت ، با این استدلال که این “تأثیر خنثی بر بازار دارایی های دیجیتال ایالات متحده” داشته است. در عوض ، او فکر می کند که ما باید از قوانین پیشرو مانند قانون طبقه بندی Token و قوانین وایومینگ پیروی کنیم.

خط مشی جدید شماره 22 – تنظیم دارایی دیجیتال / ارز رمزنگاری شده. سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال بسیار فراتر از چارچوب های نظارتی ما بوده است. سرمایه گذاران باید بدانند که برای نوآوری صحیح در ایالات متحده باید بدانند که درمان آنها چگونه خواهد بود. https://t.co/PyzRfy1t9a

– اندرو یانگ (AndrewYang) 18 آوریل 2019

یانگ با برنامه خود برای اجرای درآمد پایه جهانی (UBI) بدنامی زیادی به دست آورد و در چندین رسانه مانند جو روگان پادکست ظاهر شده است. مواضع طرفداری از رمزنگاری وی ممکن است باعث افزایش دیگری در نظرسنجی ها شود.

افرادی که چیزهایی می گویند

Craig Wright’s Suing Spree: کریگ رایت ، خود خوانده ساتوشی ناکاموتو ، شخص دیگری که دیوانه خوانده می شود ، این هفته با پرونده های قضایی شروع به کار کرد. ویتالیک بوترین ، پادکست ساز پیتر مک کورماک و شخصیت توییتر هودلوناوت به نظر می رسد همه در تیراندازی او گرفتار شده اند. رایت می خواهد که بوترین و مک کورماک به طور علنی اظهار کنند که او ساتوشی ناکاموتو است یا با عواقب قانونی روبرو می شود. این اقدام سیرک منجر به حذف BCHSV از چندین سیستم عامل از جمله Binance ، ShapeShift و Kraken شد.

پاسخ مک کورماک طلای خالص است:

پاسخ رسمی من به نامه صادر شده توسط وکلای کریگ رایت و CalvinAyre. این امروز ارسال شد ما منتظر حل سریع و کارآمد این مسئله هستیم. pic.twitter.com/ANSmF1kH8k

– دکتر پیتر مک کورماک (PeterMcCormack @) 14 آوریل 2019

موارد جدید در CoinCentral?

IOST: مصاحبه با مدیرعامل جیمی زونگ: ما دوباره با مدیر عامل IOST جیمی زونگ تماس می گیریم تا ببینیم از زمان راه اندازی خالص اصلی پروژه ، اوضاع چگونه بوده است.

بازرگان Crypto Market به جرایم پولشویی محکوم شد: کالیفرنیا فقط مختص ستارگان سینما و کارآفرینان فناوری نیست. این همچنین محل سکونت خود در پولشویی است.

آیا بیت کوین تاکنون جایگزین فیات شده است؟: آه ، بیت کوین در مقابل فیات. نبرد دو تیتان پولی. اما چه کسی برنده خواهد شد?

استفاده از انرژی استخراج بیت کوین: خوب ، بد و آینده: ما نگاهی داریم به انتقادات مربوط به انرژی استخراج بیت کوین و بررسی می کنیم که چرا آنها به زودی به گذشته تبدیل شده اند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

Ethereum یک هفته بزرگ دارد: چند خبر مهم برای Ethereum در این هفته. ابتدا ، Enterprise Ethereum Alliance با مایکروسافت همکاری کرد و طرح Tokonom Taxonomy را ایجاد کرد. این طرح یک پروژه خنثی از فناوری است که برای استاندارد کردن توکن ها در همه شبکه ها کار می کند. اعضای این طرح شامل Ethereum ، Hyperledger ، R3 ، EY ، IBM ، Intel ، Microsoft و J.P. Morgan در میان افراد دیگر هستند.

همین هفته ، ارنست و یانگ (EY) اعلام کرد شب پاییز, یک پروتکل برای کمک به مشاغل در استفاده از بلاکچین Ethereum. شرکت خدمات حرفه ای این کد را در ماه مه تحت مالکیت عمومی منتشر می کند ، بنابراین هر کسی می تواند بدون مجوز یا انتساب از آن استفاده کند.

Forbes از Blockchain 50 رونمایی کرد: روز سه شنبه ، فوربس منتشر کرد بچه های میلیارد دلاری Blockchain – لیستی از شرکتهای 50 میلیارد دلاری که به نوعی از فناوری بلاکچین استفاده می کنند. کلوپ سه ویرگول حاوی شرکت های بسیاری بود که احتمالاً انتظار داشتید مانند Coinbase ، Ripple و Bitfury. با این حال ، برخی شگفتی نیز وجود داشت.

شرکت های بیمه State Farm ، Allianz SE و MetLife در حال پیاده سازی فناوری از Hyperledger ، Corda و Ethereum هستند. و نستله و همچنین CVS Health با سیستم IBM Blockchain همکاری می کنند.