Bitcoin’s Back ، بسیار خوب

به نظر می رسد که بالاخره بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال چرخش است. * ضربه به چوب * تقریباً همه ارزهای رمزنگاری در این هفته با رشد دو رقمی روبرو شدند زیرا کل بازار از 104.2 میلیارد دلار به حدود 134.5 میلیارد دلار رشد کرد – فقط از افزایش 30 درصدی خجالتی است. بیت کوین کش 141.68 درصد جهش کرد. ترون 64.82٪ رشد کرد. جهنم ، حتی Bitcoin SV در این هفته 52.57٪ افزایش یافت.

آیا این یک الگوی رفتاری بازار گاو نر است

اعدادی از این دست ممکن است شما را به یاد سال گاو زدگی 2017 بیاندازند. با این حال ، ما باید هیجان را برگردانیم و ببینیم چند هفته آینده چه چیزی در انتظار شماست. در مورد سه سکه برتر ما …

بیت کوین این هفته کمترین رشد را داشت اما همچنان بیش از قابل احترام 23.81٪ افزایش قیمت داشت.

XRP همچنان با 28.16٪ بهبود قیمت ، در جایگاه دوم خود قرار دارد.

اتریوم از جمعه گذشته بسته را هدایت کرده و رشد 35.55٪ را نشان می دهد.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/12/21)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/12/21)

اخبار رمزنگاری داخلی

دارن سوتو ، نماینده کنگره ، دوباره در آن حضور دارد: طوفان دموکراتیک همچنان به دنبال وضوح نظارتی در مورد ارز رمزپایه است. هفته گذشته ، ما در مورد تلاش مشترک سوتو با Ted Budd ، نماینده کنگره جمهوری خواه ، برای جلوگیری از دستکاری قیمت رمزنگاری گزارش دادیم. خوب ، سوتو یک بار دیگر به خطوط حزب می رسد.

این هفته ، سوتو ، در کنار وارن دیویدسون ، عضو کنگره ، معرفی کرد قانون طبقه بندی Token. لایحه جدید سردرگمی پیرامون طبقه بندی ارزهای رمزپایه را برطرف می کند. از همه مهمتر ، بیان می کند که دارایی دیجیتال پس از تبدیل شدن به یک شبکه کاملاً فعال ، دیگر امنیت ندارد.

فیس بوک به طور بالقوه کلاه را در حلقه رمزنگاری پرتاب می کند: طبق گزارش روز پنجشنبه بلومبرگ ، “افراد آشنا به این موضوع” اظهار داشتند که فیس بوک در حال کار بر روی ایجاد یک Bitcoin ثابت برای انتقال پول WhatsApp است. این شرکت ظاهراً در حال برنامه ریزی برای شروع کار در هند است که این کشور بیش از 200 میلیون کاربر واتس اپ و 69 میلیارد دلار پرداخت سالانه حواله دارد.

مثل همیشه ، شما باید این اخبار را با نمکی دریافت کنید زیرا این اعلامیه از طرف خود فیس بوک نیست. فیس بوک با ایجاد ارز رمزنگاری شده – داستانی به قدمت زمان.

فیس بوک در حال افزایش تیم بلاکچین خود است ، با این وجود طبق 40 خبرگان عضو شده توسط LinkedIn به خود می بالد. دیوید مارکوس ، رئیس سابق PayPal ، از سال 2014 برنامه پیام رسان فیس بوک را اجرا می کند و در حال حاضر بخش بلاکچین را هدایت می کند.

چه جدید به طور همزمان

چگونه کیف پول های اجتماعی صنعت ارزهای رمزنگاری را تغییر می دهند: کیف پول های رمزنگاری برای مواردی بیش از نگه داشتن سکه های شما مفید هستند. در اینجا چگونگی محافظت از هویت دیجیتالی شما نیز وجود دارد.

HODLing را فراموش کنید ، آیا صرف راه احیای بیت کوین آیا صرف هزینه است؟: بسیاری از سرمایه گذاران توصیه می کنند در این بازار خونین انعکاس بدهند ، اما همین توصیه ممکن است مرگ ما باشد.

Nonce چیست؟ بدون هیچ مزخرفی در اثبات کار غوطه ور شوید: هر چند وقت یک بار باید به اصول بلاکچین بازگردید.

BlitzPredict (XBP) چیست؟ | یک راهنمای مبتدیان: “هی هو ، بیا بریم! آنها در یک خط مستقیم تشکیل می شوند. آنها باد سختی را پشت سر می گذارند. بچه ها ذهن خود را از دست می دهند. BlitzPredict! “

شهروندان ونزوئلا مجبور به دریافت وجوه بازنشستگی در Crypto می شوند: دارندگان بازنشستگی ونزوئلا قصد دارند برخی از رمزنگاری ها را داشته باشند ، خواه ناخواه.

هشدارهای شرکت سرمایه گذاری عمده در مورد مقابله با SEC در مورد ICO های غیرقانونی: SEC در حال سرکوب ICOs است ، و اقدامات بیش از مواردی که آنها در حال تحقیق هستند تأثیر می گذارد.

چگونه می توان بیت کوین را با کارت اعتباری خریداری کرد: آیا باید مقداری کنترل ضربه اعمال کنید؟ در اینجا مهمترین مواردی است که از خرید رمز ارز کارت اعتباری پشتیبانی می کند.

شرکت بزرگ آلمانی قصد دارد یک پلتفرم بانکی رمزنگاری ترکیبی راه اندازی کند: بگذارید همه بگوییم برچسب گوتن به یک نام تجاری ، spankin ‘پلت فرم جدید تجارت رمزنگاری.

نحوه خرید بیت کوین با کارت اعتباری: کارت های اعتباری را فراموش کنید. در اینجا نحوه خرید بیت کوین خود به صورت اعتباری آورده شده است.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

کلاس رمزنگاری انگلستان در جلسه است: دولت انگلستان روز چهارشنبه برای کمک به شهروندان برای تعیین مالیات ، مقاله سیاست “Cryptoassets برای افراد” را منتشر کرد. این مقاله شامل انواع مختلف توکن ها (مبادله ، ابزار ، امنیت) گرفته تا مثالهایی است که مشخص می کند کدام مالیات برای برخی از رویدادهای مربوط به رمزنگاری اعمال می شود.

درآمد و گمرکات عالیجناب (HMRC) ، بخش بازپرداخت مالیات پادشاهی انگلستان ، قصد دارد مطالب دیگری را در مورد معاملات مربوط به تجارت در آینده ارائه دهد. به نظر می رسد دیگر نمی توانید در طفره رفتن از مالیات های پادشاهی انگلستان ابراز بی اطلاعی کنید.

Atari نسخه Blockchain بازی های محبوب را ایجاد می کند: اخیراً در یک اطلاعیه مطبوعاتی ، سازنده بازی آتاری از همکاری با Animoca Brands ، یک توسعه دهنده برنامه جهانی ، برای انتشار یک جفت بازی بلاکچین خبر داد. دو بازی, RollerCoaster Tycoon Touch و جوخه جوخه نسخه های جدیدی از بازی های معروف Atari هستند به جز اینکه این بار آنها فناوری بلاکچین را ادغام می کنند.

این بازی ها از نشانه های غیرقابل انعطاف (NFT) ، یک CryptoKitties استفاده می کنند ، اگرچه دقیقاً نحوه آن مشخص نشده است. این دو عنوان باید در نیمه دوم سال آینده در دسترس باشد.