چو چو!

همه سوار قطار ماه هستند! این هفته جنبش چشمگیر تجمع پایان هفته جمعه گذشته را به خود اختصاص داد. کل محدودیت بازار ارزهای رمزنگاری شده در طول هفت روز به طور مداوم از 120.5 میلیارد دلار به 135 دلار افزایش یافت – در حدود 12 درصد سود.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/2/22)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (19/2/22)

تقریباً هر altcoin در این هفته با چندین رشد دو رقمی در سطح سبز قرار گرفت. EOS (38.68٪) ، سازنده (24.36٪) و Vechain (24.51٪) از بهترین بازیکنان بودند. با نگاهی به سه نفر برتر ما:

بیت کوین با 10.04 درصد افزایش در هفته ، لمس 4000 دلار را نشان داد.

اتریوم این بسته را هدایت کرد و 20.84٪ سود کسب کرد و حدود 150 دلار پس گرفت.

XRP, اگرچه کمترین رشد را داشت ، اما 6.60٪ قابل احترام بود. قیمت در حال حاضر حدود 0.32 دلار است.

اخبار رمزنگاری داخلی

Bitconnnnnect قسمت دوم: FBI Boogaloo: درست زمانی که فکر می کردید سرانجام همه اخبار Bitconnect مرده و به خاک سپرده شده است ، طرح Ponzi بار دیگر خبرساز شده است. این بار ، حداقل در یک یادداشت مثبت تر است.

FBI روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای ، “به دنبال قربانیان احتمالی در تحقیقات Bitconnect [آنها].” این دفتر همچنان در مورد اینکه به دنبال چه اطلاعاتی هستند مبهم باقی مانده است اما هر یک از سرمایه گذاران Bitconnect را تشویق می کند تا یک پرسشنامه درباره این موضوع پر کنند. سوالات شامل:

  • “اولین بار در مورد Bitconnect از کجا شنیدید؟” مراقب باشید ، Trevon James.
  • “چقدر پول در Bitconnect سرمایه گذاری کردید؟”
  • “چه کسی شما را به Bitconnect ارجاع داده است (در صورت وجود)؟” باز هم مواظب باش ، ترون جیمز.

همانطور که می توانید بگویید ، به نظر می رسد موضوعی در مورد سوالات FBI وجود دارد. بنابراین ، مراقب Bitconnnnnnnect Part Three: The Bitconnect Gang Reunion باشید.

بیت کوین در رسانه ها

Musk’s Take: در پادکست اخیر با Ark Invest ، Elon Musk (Paypal ، SpaceX ، Tesla و غیره) مدتی را صرف گفتگو با دو میزبان پخش رمز ارز کرد. در کل ، او حرفهای مثبتی برای گفتن داشت. وی خاطرنشان کرد: “پول کاغذی در حال از بین رفتن است. و رمزنگاری یک روش به مراتب بهتر برای انتقال مقادیر از یک تکه کاغذ است. ” اینجا بحثی نیست.

Google’s Addition: خوشحال شوید ، همه کاربران آیفون. اکنون می توانید Bitcoin کلاسیک ₿ را در متن خود بگنجانید. این هفته گوگل به روزرسانی صفحه کلید iOS خود را ارائه داد که شامل نماد رمزنگاری به عنوان گزینه ارزی است.

صفحه کلید بیت کوین گوگل ios

coinitcoin ₿aby (از طریق Reddit u / Crypto_edu)

انتشار سامسونگ: در یک رویداد محصول این هفته ، سامسونگ چندین پیشنهاد جدید را شامل تلفن های هوشمند / تبلت تاشو ، رقیب airpods و سری جدید تلفن های هوشمند معرفی کرد. با این حال ، بیشترین کاربرد در مورد ما این خبر بود که Samsung Galaxy S10 و Fold از یک کیف پول بلاکچین در ناکس ، ویژگی ذخیره سازی کلید خصوصی تلفن پشتیبانی محلی می کنند.

چه جدید به طور همزمان

ICO چیست؟ | توضیحی در مورد پیشنهادات اولیه سکه: در سال 2017 ، ICO داغ داغ بودند. بیاموزید که چگونه کار می کنند و ممکن است به کجا هدایت شوند.

آیا رئیس Crypto Legit است؟ مروری بر دوره معاملات ارزهای رمزنگاری شده: ما Boss Crypto را امتحان کرده و جوانب مثبت و منفی آن را بررسی می کنیم ، بنابراین می توانید قبل از خرید بدانید که برای شما مناسب است یا خیر.

نقش بلاکچین در بازارهای سرمایه: بلاکچین در حال ورود به بازارهای سرمایه است و بانک ها خواهان آن نخواهند بود یا نخواهند ماند.

بلاکچین برای اروپا در حال متحد کردن صدای صنعت است: ما با تیمی صحبت کردیم که به شرکت های بلاکچین صدای واحدی در بین تنظیم کنندگان اروپایی می دهد.

دنیای در حال رشد قانون رمزنگاری: آنچه باید بدانید: اگر فکر می کردید قانون منظم پیچیده است ، فقط صبر کنید تا در مورد قانون رمزنگاری اطلاعات کسب کنید.

چگونه Cryptocurrency می تواند ایجادکنندگان محتوا را آزاد کند: به آرامی اما مطمئناً به نظر می رسد که سیستم عامل های محتوا بوت را به سازندگان می دهند. در اینجا چگونگی رمزنگاری می تواند به آنها کمک کند تا مقابله کنند.

Crypto AI: When Machine Learning Me New Financs: Cryptocurrency و هوش مصنوعی. شما نمی توانید buzzword-y بیشتر از این داشته باشید.

مأموریت Litecoin برای تبدیل شدن به فرم ایده آل پول: نقره طلای بیت کوین جهت جدید چشمگیر برای سال 2019 به بعد دارد.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

از آرژانتین تا پاراگوئه – بیت کوین > سریع: این هفته گذشته ، صادرات بخور و کنترل آفات از طریق گمرک در پاراگوئه از آرژانتین انجام شد. به خودی خود ، این وظیفه یک موفقیت بزرگ نیست. با این حال ، کشورها به جای پرداخت از طریق پرداخت سنتی SWIFT ، معامله را با بیت کوین انجام دادند – اولین توافق برای هر دو کشور.

این معامله از طریق Bitex ، یک شرکت خدمات مالی بلاکچین در آمریکای لاتین انجام شد که پرداخت بیت کوین را تسهیل می کند. اگرچه اندازه صادرات نسبتاً کوچک بود (فقط 7،100 دلار) ، این نشان دهنده حرکت واضح و دور از سیستم های قدیمی به سمت آینده بلاکچین است.

نه, شما اولین: طبق گزارش The Korea Herald ، موسسات کره جنوبی منتظرند اقدامات ایالات متحده برای تنظیم مقررات ارز رمزنگاری شده قبل از اقدام خود اقدام کنند. این نشریه کره ای با یک مقام ناشناس از Korea Exchange (KRX) ، تنها اپراتور مبادله اوراق بهادار در کشور ، در مورد این موضوع صحبت کرد.

در مورد یک ETF بیت کوین ، این مقام اظهار داشت: “ایالات متحده در بازار ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات وابسته پیشتاز است … به همین دلیل است که ما پیشرفت و واکنش تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد ETF بیت کوین را مشاهده می کنیم.” با تصمیم اولیه ایالات متحده در گوشه گوشه (5 آوریل) ، تأیید ETF بیت کوین می تواند اولین دومینو در یک سری تصمیمات در سراسر جهان باشد.