بیت کوین می خواهد پمپ کند … شما بالا می روید!

اوقات خوب همچنان ادامه دارد. این هفته بازار نسبتاً ساکت بود. خوب ، تا اواخر روز دوشنبه که بیش از 10 درصد در یک شب افزایش یافت ، ساکت است. و این پمپ با تخلیه همراه نبود. قیمت کل بازار در ادامه هفته ادامه داشت و بیش از 22 درصد بالاتر از جمعه گذشته بود.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (4/5/19)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (4/5/19)

اگر در این هفته یک آلت کوین بدون رشد دو رقمی بودید ، کار اشتباهی انجام می دادید. از بین 100 سکه برتر (به استثنای سکه های ثابت) ، فقط سه سکه در هفت روز گذشته قرمز بودند. سه رهبر ما چطور?

بیت کوین, به احتمال زیاد کاتالیزور این رالی 22.56٪ جلوتر است. اکنون بالای 5000 دلار است.

اتریوم با سود 17.19٪ نزدیک بود. قیمت آن اکنون به راحتی بالای 160 دلار است.

XRP در رده سوم قرار گرفت ، با رشد 16.83 درصدی. قیمت درست در حدود 0.35 دلار شناور است.

اخبار رمزنگاری داخلی

SEC راهنمایی می کند: روز چهارشنبه ، SEC منتشر کرد چارچوب تجزیه و تحلیل دارایی های دیجیتال “قرارداد سرمایه گذاری”, اما برخی اعضای جامعه ناامید شدند. این چارچوب به جای ارائه هرگونه راهنمایی قانونی ، فقط “نمایانگر دیدگاه های کارکنان است و یک قانون ، آیین نامه یا بیانیه کمیسیون نیست.”

علاوه بر این ، این سند چیزی را توضیح نمی دهد که SEC قبلاً توضیح نداده است. به طور م throughثر در بخشهای مختلف آزمون هووی گام برمی دارد و نحوه اعمال آنها بر ارزهای رمزپایه و پیشنهادات اولیه سکه (ICO) را شرح می دهد. فرمول چارچوب حاکی از آن است که بخش بزرگی از دارایی های دیجیتالی با این تست چندان خوب عمل نمی کنند.

بنابراین ، به عبارت دیگر ، رمز “سودمند” شما هنوز از نظر SEC احتمالاً یک امنیت است.

SEC به جلو می رود: در دومین خبر اخبار SEC این هفته ، این سازمان اولین نامه “بدون اقدام” خود را صادر كرد كه به یك ICO اجازه فروش توكن را می داد. گیرنده ، TurnKey Jet ، Inc (TKJ) ، روز سه شنبه به SEC نامه نوشت که آیا کمیسیون در صورت داشتن ICO اقدام می کند یا نه. در این نامه 13 صفحه ای جنبه های مختلفی از تجارت از جمله جزئیات فروش رمز ، نیاز به بلاکچین و تجزیه و تحلیل داخلی آزمون Howey بیان شده است..

در پاسخ ، SEC نوشت که تا زمانی که شرکت معیارهای خاصی را برآورده کند ، هیچ اقدامی نمی کنند. به طور خاص ، آنها نیاز دارند که:

  • “TKJ از هیچ وجهی از فروش Token برای توسعه بستر TKJ ، شبکه یا برنامه استفاده نخواهد کرد”
  • “TKJ فقط انتقال Tokens به TKJ Wallets را محدود می کند”
  • و “… … هر نشان دهنده یک تعهد TKJ برای تأمین خدمات منشور هوایی با ارزش یک دلار برای هر نشانه خواهد بود”

اگر TKJ بتواند این قوانین را به همراه چند قانون دیگر دنبال کند ، آنها می توانند ICO خود را بدون نیاز به ثبت نام در SEC نگه دارند.

افرادی که چیزهایی می گویند

ایلون ماسک مدیر عامل سابق Dogecoin: به عنوان بخشی از یک شوخی Fools آوریل به رهبری حساب Dogecoin توییتر ، ایلان ماسک به طور موقت توصیف توییتر خود را به مدیرعامل سابق Dogecoin تغییر داد. و به طور واقعی ترول اینترنت ، به توییت کردن اظهارات Doge و الگوهای رفتاری مثبت ادامه داد. او از آن زمان عنوان را حذف کرده است ، اما مطمئن هستیم که پیمایش همچنان ادامه خواهد داشت.

به نظر می رسد اکنون مدیر عامل شرکت هستید @الون ماسک, از کجا می توانید کدهای دسترسی را از طریق ایمیل ارسال کنید &# 128512؛ pic.twitter.com/xaftsRZ8MA

– Dogecoin (dogecoin @) 2 آوریل 2019

چه جدید به طور همزمان

8 مورد از بهترین ابزارهای توسعه Blockchain برای توسعه دهندگان Ethereum: آیا علاقه مند به توسعه برخی از قراردادهای هوشمند هستید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ ما شما را تحت پوشش قرار دادیم.

چگونه بلاکچین در بازار املاک اجاره ای تغییر می کند: هنگام ارزیابی یک ملک اجاره ای سه نکته را باید در نظر گرفت – بلاکچین ، بلاکچین ، بلاکچین.

در واقع یک شرکت مشاور Blockchain چه کاری انجام می دهد؟: این موارد فراتر از شارژ یک دست و پا برای شما است.

پیش بینی های Ethereum برای سال 2019: آیا گاوها یا خرس ها پیروز می شوند؟: Ethereum Bears در مقابل Ethereum Bulls. کی میبره؟ فقط زمان می تواند بگوید.

اندازه گیری Blockchain Buzz at South by Southwest: استیون بوچکو از CoinCentral در South South امسال به خیابان ها آمد تا ببیند آیا blockchain هنوز آن را در بازار خرس پیدا کرده است.

Holochain چیست (HOT) | راهنمای غیر عامل بلاکچین عامل محور: درباره پروژه ای که می خواهد طرز فکر ما درباره برنامه های توزیع شده را تغییر دهد ، بیاموزید.

MimbleWimble | پاسخ به حریم خصوصی Blockchain مقیاس پذیر: Hocus. فوکوس آلاکازام MimbleWimble در تلاش است تا معاملات شما را تا آنجا که ممکن است خصوصی کند.

پتانسیل ارز رمزنگاری شده: چگونه می تواند بهترین شکل پول باشد: شکل ایده آل پول دارای شش ویژگی اساسی است. ما نحوه جمع شدن بیت کوین را بررسی می کنیم.

[حمایت مالی] Obsidian Bot در زمینه تجارت خودکار ارزهای رمزنگاری شده و ایجاد ربات: ما با تیم Obsidian Bot به گفتگو نشستیم تا بدانیم اداره یک شرکت ربات معاملات رمزنگاری چگونه است.

Airbnb سزاوار بهتر است: چرا IPO ها برای اجرای عدالت اقتصاد مشترک بیش از حد قدمت دارند: این پست مهمان ICOBox به چگونگی کمک رمزنگاری به صاحبان اقتصاد مشترک کمک می کند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

تروریست ها رمز ارز را دوست ندارند: طبق مطالعه اخیر شرکت RAND ، تروریست ها به راحتی از ارز رمزنگاری شده برای تأمین اعتبار عملیات خود استفاده نمی کنند. به طور خاص ، “هنوز فقط تعداد کمی از موارد TF [امور مالی تروریسم] با VCs [ارزهای مجازی] مستند و تأیید شده به صورت عمومی وجود دارد.”

دلایل نباید شوکه کننده باشد. بسیاری از ارزهای رمزپایه ، مانند بیت کوین ، ناشناس نیستند و به راحتی قابل ردیابی هستند. علاوه بر این ، استفاده از ارز رمزنگاری شده وقتی که آن را با رسانه های سنتی مقایسه می کنید هنوز نسبتاً دشوار است. و ، صرف ارز رمزنگاری شده به دلیل نرخ پایین پذیرش فعلی ، چالش دیگری ایجاد می کند. حتی سکه های حریم خصوصی مانند Monero نیز به سختی مورد استفاده قرار می گیرند.

گفته می شود ، این تحقیق نتیجه گیری می کند که پیشرفت های آینده دارایی های مجازی ، ارز رمزپایه را به گزینه ای بسیار محتمل برای تروریست ها در آینده تبدیل خواهد کرد.

اما ظاهرا ، بانک ها انجام می دهند: گزارشی که روز چهارشنبه توسط مجمع جهانی اقتصاد منتشر شد ، حاکی از آن است که حداقل 40 بانک مرکزی در سراسر جهان در حال تحقیق درباره ارز دیجیتال بانک مرکزی ، CBDC هستند. فراتر از آن ، بسیاری از آنها خلبانان CBDC را نیز اداره می کنند.

در لیست این بانک ها می توان به بانک تایلند ، بانک مرکزی برزیل ، سازمان پول هنگ کنگ ، بانک فرانسه و چندین بانک دیگر اشاره کرد. به عنوان مثال ، بانک فرانسه فرایند تأمین اعتبار شناسه اعتبار SEPA را با یک راه حل مبتنی بر بلاکچین جایگزین کرد. و ، ارتقا has موفقیت آمیز بوده است. این بانک کارایی بیشتری در زمان ، قابلیت کنترل فرآیند و بازیابی فاجعه را در سیستم شاهد بوده است.

کانون توجه – اسپایدیان ربات

آرم ربات ابسیدین

در این عصر و زمان ، معامله گران ارزهای رمزپایه هر لشکری ​​را که می کشند می گیرند. یکی از این لبه ها اتوماسیون است. چرا وقتی یک ربات می تواند خطر خطای انسانی را برای شما کم کند ، خود را با معاملات غیر منطقی وسوسه کنید?

Obsidian Bot ربات های قابل برنامه ریزی برای تجارت 24 ساعته و 7 روزه و بدون قرارداد بلند مدت را برای شما به ارمغان می آورد. با ربات های خود تجارت کنید ، آنها را بفروشید یا خرید شخص دیگری را انتخاب کنید – انتخاب با شماست. بازدید از وب سایت Obsidian Bot امروز برای شروع دوره آزمایشی 14 روزه رایگان خود.